قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » انتقاد ماموستا قادری از وضعیت شبکه بهداشت و بیمارستان قدس پاوه

به گزارش سلام پاوه : در آخرین نماز جمعه سال 1394 ماموستا قادری از شبکه بهداشت و بیمارستان قدس پاوه انتقاد کرد و خواهانه تجدید نظر در نگرش مدیریت شبکه بهداشت و درمان پاوه شد.
به گزارش خبرنگارسلام پاوه : حاج ماموستا ملا قادر قادری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته (28 اسفند‌ماه ۹۴) که با حضور انبوه مومنین نمازگزار در مسجد جامع ماموستا قادریاین شهر برگزار شد، گفتند: در سال 94 امروزپنجاه و دومین جمعه است که بنده و شما مسلمانان نمازگزار در کنار هم جمع می شویم، به این امید که در زمره بندگان صالح و مقربان درگاهش باشیم و در این لحظات ملکوتی که آخرین جمعه سال 94 است، دستهایمان را بالا برده و می گوییم خداوندا به خاطر اسماء الحسنی خود، از گناهان ما در گذر و ما را در زمره آنهایی قرار ده که وعده بهشت را به آنان عطا فرموده ای .
خطیب جمعه پاوه سپس با اشاره به آیات 2 و 3 سوره مبارکه انفال پنج صفت را برای مومنین بیان کردند و گفتند: مومنین واقعی دارای قلبی بیدارهستند و هنگامی که آیات قرآن بر آنان خوانده می شود خداوند در دل آنها رحمت و برکت و لطف قرار می دهد و اگر غافلند از خواب غفلت بیدار شده و اگر بیدارند بیدار تر می شوند و همواره در هر کاری به خدا توکل می کنند و اهل نماز بوده و از آنچه که خداوند به آنان عطا فرموده انفاق و احسان می کنند .
ماموستا قادری در ادامه به همکاری مومنین نمازگزار در کمک به مسجد جامع تشکر کردند و گفتند: چندین سال است عده ای از مردم مسلمان این شهر بدون هیچ چشم داشتی از بندگان و تنها برای رضای خدا بعد از پایان هر جمعه مقداری از مال خود را برای کمک به این مکان مقدس و برای احتیاجات مسجد هزینه می کنند که امیدواریم خداوند به آنان جزای خیر عطا فرماید و انشاء الله بقیه برادران و خواهران نیز در حد توان برای ساختن دنیای پس از مرگ خود ، مقداری از مالشان را برای سربلندی دین ، دنیا و آخرت خود انفاق کنند.
ایشان مسجد جامع و نماز جمعه پاوه را از هر لحاظ بسیار خوب ارزیابی و عنوان کردند: هر کدام ازشما برادران عزیز که در نماز جمعه سایر شهرها حضور داشته اید اذعان دارید که این مسجد امتیازات ویژه ای دارد، ادب شما بزرگواران به هنگام ایراد خطبه ها، وجود 30 جوان مخلص در ستاد نماز جمعه که در روز جمعه در همان ساعات اولیه برای خدمتگزاری آماده می شوند و ارائه مطالب روز جهان اسلام از جمله این امتیازات است که نماز جمعه پاوه را به یکی از مهمترین نمازهای جمعه در کشور تبدیل کرده است.
امام‌جمعه پاوه سپس به استقلال مدارس، ماموستایان و مساجد نیز اشاره کرده و عنوان کردند: برای رسیدن به استقلال فکری و مقابله با تهاجم دشمن، این سه عنصر، باید مستقل بمانند؛ زیرا هر قومی مسجد، ماموستا و مدرسه اش مستقل نباشند مغلوب فرهنگ غیر ازخود خواهد شد.
نماز جمعه پاوه
ماموستا قادری در بخش دیگری از خطبه های نماز، در پاسخ عده ای که برای پیشبرد مقاصد تبلیغاتی خود در ایام انتخابات مجلس و پس از آن، در سخنرانی های خود اعلام کرده بودند؛ ” 30ساله است به پاوه ظلم شده است؛ 30 سال است پاوه تخریب شده است و 30 سال است به پاوه خیانت می شود” ؛ و این کلمات را دستاویزی برای فریب مردم قرار داده بودند اظهار کردند: این سخنان یک نوع بی انصافی و ظلم در حق مردم و مسئولان این شهر است؛ آموزش و پرورش پاوه در استان حائز رتبه دوم است، شهر پاوه از نظر تعدد مساجد در استان بی نظیر است و آمار جرم و جنایت در این شهر در پایین ترین حد قرار دارد و ادب و اخلاق مردمان این شهر فرهنگ پرور نیز زبانزد خاص و عام است؛ آیا سزاوار است مردمانی با چنین پیشینه ای این چنین مورد بی مهری قرار گیرند؟!
امام‌جمعه پاوه افزودند: در این شهر شاید به تعداد انگشتان دست کارمند غیر بومی وجود نداشته باشد و همگی خودی هستند و نود درصد سیستم اداری شهر در اختیار خود ماست و اگر ظلمی روا شده در اثر ندانم کاری خود ما بوده است نه دیگران.
وی با اشاره به اینکه قطعاً این سخنان مغرضانه تأثیری در روند خدمت رسانی به مردم نخواهد داشت، افزودند: با نگاهی منصفانه درمی یابیم که دولت جمهوری اسلامی هر چه درتوان داشته برای این شهر انجام داده، اما نیازمند خدمات بیشتر هستیم و امیدواریم به خواسته های به حق ما همواره پاسخی درخور و شایسته داده شود.
خطیب جمعه پاوه به فاجعه بمباران شیمیایی حلبچه در 28 سال پیش اشاره و گفتند: در 15 اسفند سال 66 عملیات والفجر در مرز مریوان و دزلی تا نزدیکی مرز دروله و در وسعت 300 کیلومتر شروع شد که در مدت 10 روز قسمت اعظمی از سید صادق، خورمال، بیاره و طویله و در 25 اسفند همان سال مصادف با 15 مارس 1988 حلبچه نیز به تصرف در آمد و مردم حلبچه خوشحال و مسرور ازاینکه آثار شوم رژیم صدام در این شهر ریشه کن شده به استقبال رزمندگان اسلام آمدند و به شادی پرداختند.
ایشان افزودند: بعد از تصرف حلبچه، روز 26 اسفند 66 مصادف با 16 مارس 1988 ساعت 10صبح 8 فروند هواپیمای عراقی، این شهر را بمباران و کردند و در ساعت 2 بعدازظهر نیز همان تعداد هواپیما اطراف حلبچه تا نودشه را مورد هدف بمب های شیمیایی خود قرار دادند که در اثر این جنایت در حلبچه 5000 نفر شهید 10000 نفر زخمی و 60000 نفر نیز راهی خاک جمهوری اسلامی شدند.
ماموستا قادری افزودند: قضیه حلبچه به عنوان یک فاجعه بزرگ، فاجعه قرن ماستو نباید فراموش شود وباید هرساله بعنوان ظلم تاریخ تکرار شود تا نسلهای جدید آنرا فراموش نکنند، اگر چه متأسفانه دارد فراموش می شود.
هه له بجه ی جوانم شاری نازاران………………… وه رزی به هار بوو کــــرای بومبــــاران
له باتی خوشی بونی گول به هار ………………… گلپه ی گر هه لسا له ناو جه رگه ی شار
***
وه چاوی خوم دیم وه چاوی خوم دیم………………….یاران مه ینه تی وه چاوی خوم دیم
که بینیم دایکی ئه من به دوو چاو……………………… ک.رپه ساواکه ی کرد به توعمه ی ئاو
هه له بجه قه سه م به یزدانی پاک …………………….واحد الاحد فه ردی ته نیا و تاک
قه سه به قورئان که لامی ئه حه د………………………. قه سه م به زاتی پاکی موحه ممه د
تا میژوو ماوه و دونیـــــــا باقیــــــه ………………….. هه له بجه له بو ریندان باقیهایشان بعد از قرائت این اشعار، ادامه دادند: در نودشه نیز 380 نفر شیمیایی شدند و 10 نفر از آنان نیزبه شهادت رسیدند که هنوز 360 نفر ازآنان با این درد دست و پنجه نرم می کنند و می نالند و ناراحتند.
خطیب جمعه پاوه در پایان به مشکلات و معضلات بیمارستان پاوه اشاره کردند و گفتند: به واسطه اشتباهات عدیده و ضعف عده ای از پرسنل بیمارستان پاوه هر ساله شاهد تلفاتی جانی در این بیمارستان هستیم که سبب اعتراض های فراونی شده است.
وی با بیان اینکه منکر زحمات بسیاری از پزشکان و پرستاران این بیمارستان نیستم و همواره از آنان تشکر کرده ام، افزودند: باید در بیمارستان، آن عده را که دارای تجربه و تخصص لازم نیستند و نسبت به افراد مریض احساس مسئولیت نمی کنند کنار گذاشته و در بخشهایی دیگر به کار مشغول شوند، خدمات بیمارستان دارد با کم توجهی عده ای کار نابلد، زیر سئوال می رود و به واسطه همین سهل انگاریها تاکنون دوپزشک در این شهر به عنوان به اتهام قاتل خطا محکوم به پرداخت دیه شده اند.
ایشان در ادامه گفتند: مدیریت و کارمندان شبکه بهداشت باید وسعت دید خود را افزایش دهند و با تغییر در نوع نگرش و رفتار خود با ایجاد فضایی مناسب و تجدید نظر در کارخود، صداقت را سرلوحه کارشان قرار داده و اجازه دهند فرزندان و زنان مردم در کمال آرامش به بیمارستان مراجعه و تداوی شوند و غیر از رنج بیماری دچار سختی و زحمات دیگری نشوند.

 1. علی محمدی نوسودی

  با سلام
  انتقاد لازم است اگر بخاطر رضای حقتعالی باشد ودر جهت اصلاح کار ولی اگر هدف تخریب باشد کاملا خطا بوده وگناهی بزرگ محسوب می شود. مردم شهرستان پاوه لایق خدمات زیادی هستند وهنوز در مقابل آن همه خدمتی که در دوران جنگ این مردم کردند دولت نتوانسه برای اتین مردم کار انجام دهد .

 2. نودشه

  دوستان نقد سازنده همیشه باعث بهبود شرایط بوده و هست.
  ولی آیا هیچ فکر کردیم که تمام مشکلات سیستم درمان از همین چند ماه شروع شده؟ چطور تا الان کسی نقد نمی کرد؟ کارهایی که در تمام مراکز درمانی شهرستان پاوه در این مدت انجام شده را هیچ کس ندید؟ از افزایش تجهیزات تا وضعیت ظاهری مراکز؟
  اگر در سالهای قبل کسی بر اثر خطای پزشکی فوت کرده مدیریت جدید باید پاسخگو باشد؟
  جا دارد از زحمات دکتر ولدبیگی و تیم همراهشان تشکر کرد.

 3. حاتمی

  زحمات پرسنل بیمارستان جای تقدیر وتشکر داره چون با این شلوغی و تعداد زیاد بیماران واقعا دارن خدمت میکنن خواهشا بی انصاف نباشید

 4. یوسف جعفری

  واقعا جای تاسف دارد وضع بیمارستان پاوه…
  بچه پنج روزه را برای نمونه گیری خون به بیمارستان بردیم در اثر ندانم کاری و تخصص نداشتن در امر نمونه گیری خون و وارد کردن چندین باره سرنگ در دستش، طفل معصوم بعد از گریه، بیحال شد و از هوش رفت.
  واقعا متاسفم

 5. سید احسن احمدی

  چندین سال است که این مردم بزرگوار انتظار بیمارستان جدید را میکشند و کسی نیست از مسءولین بخواهد و انتقاد کند که چرا و چرا تکمیل نمیشود به نظرم این کاستی بسیار بزرگی است هرچند که منکر خطاهای شخصی که پیامدهای سنگینی برای مردم دارد نمیشوم که ممکن است از هر شخصی سرزند چه پزشک و پرستار و چه هر فردی در هر جایگاهی اما بقول جناب ماموستا قادری لازم است در این مورد دقت بیشتری شود تا خدای ناکرده دیگر شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم

 6. فرهاد صالحي

  با سلام خدمت سروران گرامی پیرو انتقاد دلسوزانه حاج ماموستا قادری از شبکه بهداشت و بیمارستان پاوه و نظرات و بحث های بوجود آمده لازم است عرض کنم انتقاد لازمه جامعه است و برای پویایی و توسعه جامعه نقش بسزایی دارد و مسئولین مربوطه نباید از انتقاد دلنگران و ناراحت شوند و شاید این انتقاد که از شخصیت دلسوزی چون جناب ماموستا صورت گرفته است در روند مثبت حرکتی این مجموعه نقش بسزایی دارد بدون شک امام جمعه محترم دیارمان در راستای رسالت خود و نسبت به درخواست مردم به نقد پرداخته است و تاریخ ثابت کرده است که ایشان با تحقیق و مطالعه نسبت به موضوعات واکنش یا نقد دارد و در بیشتر مواقع نیز این انتقادات نتیجه مثبت را در پی داشته است لذا به بیراهه بردن این نقد دلسوزانه کار ناثواب و درستی نیست و برای اینکه این موضوع به بیراهه نرود از تایید نمودن کامنتها در ادامه پرهیز میکنیم امید است مسئولان مربوطه این انتقاد را با دل و جان پذیرفته و مشکلات موجود که باعث نگرانی و ناراحتی شهروندان شده است رفع و رجوع شود کما اینکه دلسوزان بسیاری در بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان پاوه وجود دارند که می توانند مشکلات را حل نمایندو روند روبه رشدی را داشته باشد.

 7. زکریا پناهی

  با سلام ازتذکرات دلسوزانه جناب حاجی ماموستا در راستای خدمت بهینه به عموم مردم شهرستان پاوه نهایت تشکر وتقدیر رادارم .به راستی که جناب حاجی ماموستا بیشتر ازسه دهه است که پشت وپناه مردم پاوه واورامانات هستند وازهیچ تلاش وکوششی دریغ نورزیده اندوبارها جهت خدمت به مردم به مسولین تذکر داده اند ومسولین رابه خاطر مردم رنجانده اند.خداوند حفظتان کند انشاءالله من یتوکل علی الله فهو حسبه.

 8. ناشناس

  سخنان حاجی ماموستا درست و به جا بود و کاش از مدیران ناکارامد سایر دستگاهها هم انتقاد بشود بله پرسنل بیمارستان چند دسته شدن و با هم مشکل دارن و دود ان چشم مردم میره از طرفی هم متاسفانه شده ترمینال همش اعزام خب اقا درش ببندید والا تکلیف مردم هم روشن میشه اون از وضع کلینیک ، …

 9. جاف

  جناب ریبوار نوریاوب شما شماره تو بزار چون فکر کنم باید رودر رو صحبت کنیم

 10. نقی

  جناب آقای شریفی که در بیمارستان هستی در درجه اول خسته نباشی کاری .برای خدا باشد پاداش از اوست حاج موستا حق را مطرح نمود شا ید شما در بیمارستان هستی با مشکل روبرو نشوی وثانیا اکثر مردمان روستا شما تمام پست ها در شهر در اختیار دارند وزمانی که مشکل داری چه ………..میکنی ولی ایشان از شما استادتر واز وفا شما با خبر انسان نیاز به دعا دارد تاج گل هم عمری دارد وآیا آمبولانس شما آژانس است خط پاوه وکرمانشاه همیشه در مسیر است واین بیمارستان است وچرا کمبودها که پرسنل مطلع سکوت اختیار می کنی وآیا داروخانه شما کمبود دارو دارد در حد خانه بهداشت شبانه سرگردان داروخانه شویم آن هم نصف شب قضاوت با خود شما آقای شریفی محترم

 11. بینه وا

  گذر پوست به دباغ خانس
  همشهزیای عزیزی که اینجوری عدل رو رعایت نمیکنین انتقاد همیشه هس بوده وخواهد بود تو یک خانواده چارنفری چار تا شخصیت زندگی میکنن حالا بیمارستانی که 200نفر پرسنل داره رو چرا اینجوری تخریب میکنین خب بیمارستان نیروی خوب هم داره دلسوز هم داره وعکسشم صادقه اونم به شخصیت وتربیت خانوادگیشون بر میگرده خواهشا از فرمایشات ماموستا تفسیرای بچه گانه نکنین ایشان هدفشان
  غیر تلنگری برای اصلاح نبوده

 12. پاوه

  به نظرمن بااین نقدهای غیرسازنده ومغرضانه بیش ازبیش برمحبوبیت جناب حاجی ماموستا ملا قادرقادری افزوده می شود ،ومطمئنا نه تنها مردم پاوه بلکه کل اورامانات ازوجود این عالم بزرگواربرخود می بالندوافتخارمی کنند.همه نمازگزارانی که درنمازجمعه پاوه شرکت می کنند به خوبی براین امرواقفند که جناب حاجی ماموستا چندین بار خواستار تسریع در تکمیل وراه اندازی بیمارستان پاوه،یا حتی پروژه آب رسانی هانی کوان به پاوه وطرح ها وپروژه های دیگر شده اند.وعلاوه براین امام جمعه محترم شهرمان مطمئنا ازطرق دیگر پیگیر امورات هستند وبیشترازمن وشما دلسوز دیاروشهرمان هستند.ودرقضیه بیمارستان پاوه فقط درددل وناراحتی مردمی راکه به ایشان مراجعه نموده بودند انعکاس دادواین سخنان ایشان مورد استقبال قریب به اتفاق مردم قرار گرفته است.خداوند انشااله به ایشان طول عمرباعزت عطا بفرماید.آمین

 13. ریبوارنوریاوی

  جناب مدیر هر نظری که ارزش گذاشتن نداره کسی که خودرا جاف معرفی میکنی شاید فهم کوچکترین مسایل اجتماعی ونداشته باشه واصلا جاف نباشه ضمنا حتی اگرجاف هم باشه نظرش ارزش گذاشتن نداره ضمنا ورود جناب اسلامی نیابه این بحث راباید به فال نیک گرفت چرا که نظرایشان ورای بحث طایفه ای بود همه افراد باید درهر مقام وپستی که هستن مورد نقد قرارگیرند که هم قانون وهم منطق حاکم برمملکت بر این امر صحه میگذارد جناب ماموسا یا فرمانداریا دیگران نیز از این قاعده مستثنی نیستند کسی که انتقاد میکند بایستی ظرفیت پذیرش انتقاد را هم داشته باشد درغیر اینصورت سخن ایراد شده نتیجه عکس درجامعه خواهد داشت

 14. شهروند

  کاشکی انتقاد از سایر ادارات و مدیران بدون در نظر گرفتن بعضی ملاحضات ورودربایسی صورت گیرد همین بیمارستان سالهای گذشته فاقد بعضی از امکانات بود وحتی برای یک کار کوچک مبالغی دریافت می کردنند همین چند وقت پیش برای یک عمل کوچک وسرپایی در بیمارستان بیستون کرمانشاه خدا را شاهد می گیرم سه میلیون دادیم خوب مسلم است باید بیشتر به مراجعین برسند البته واقعا بعضی از پرسنل بیمارستان کم کاری می کنند و بعضی ازکارمندان فقط دنبال منافع ومزایا می گردند ولی کاش حاج ماموستا سالهای گذشته هم از دیگر مدیران بیمارستان وادارات انتقاد می کردند وضع موجود وبپوریی امکاناتی نتیجه سهل انگاری دورانهای گذشته می باشد که الان خودش نشان میدهد
  با تشکر از سایت سلاام پاوه که تمام نظرات بدون گرایش به گروه خاصی اعلام می کند

 15. جاف

  باسلام
  بنده از یکی از پرستارها پرسیدم دکتر کجاست جواب داد توجیبمه.

 16. س

  جنابی که خود را جاف معرفی کرده ای
  مردمان جاف همیشه بسیار نمک شناس بوده اند
  ولی شما نمک نشناس یا نا بینا هستید
  در بیمارستان بی امکانات پاوه حد اقل روزی دو عمل
  انجام میشود که شما این را نمی بیند
  این همه مریض در طول شبانه روز به بیمارستان مراجعه
  میکنندوبارضایت بر میگردند شما انرا نمی بینید
  هزینه بسیار پائین درمان در بیمارستان پاوه را نمی بینید
  وسایل فرسوده ومستعمل بیمارستان را نمی بینید
  برخوردهای نابجا ودور از اخلاق خیلی از همراهان مریض
  نسبت ب پرسنل بیمارستان را نمی بینید
  ولی عجبا زندگی خصوصی ماموستا در طول24 ساعت را
  بخوبی میبینید
  شاید در منزل ایشان دوربین مدار بسته کارگذاشته اید
  اقای اسلامی نیا جرات بخودداه خط قرمز راشکست
  خیلی ها خود را براشفته نشان میدهند
  ومعترضند البته با ذکر نشان وادرس
  کسی منکر نفوض ماموستا نیست
  بلعکس همه به ان واقفیم
  ولی انچنان که باید ما موستا از نفوضشان برای مسائل
  عام المنفعه استفاده ننموده اند
  شاید بنده هم نا بی نا شده باشم ونبینم
  باتشکر فراوان از سلام پاوه

 17. ویسمرادی

  سلام خدا به حاج آقا قادری که با شجاعت حق را مطر ح می کنند بله نود در صد مسولین بومی هستند دریکی از از جلسات فرمانداری آقای عالی رتبه در استانداری اعلام این هم مسولین از خود شما ونتجه آن شد سخنان به حق شما خدا شما را حفظ کن برای این شهر هر چه گوش شنوده واقدام کننده وجود ندارد وتا افرادی …….مسول بومی هستند همین است چاره حاج موستا

 18. همراه

  خدمت دوستان سلام دارم چند روز پیش مادرم رو بردم بیمارستان بیستون بخش ۴ ازپنج پرستاری که شیفت بودن فقط بایکیشون میشد حرف زد میگفتن سرمون شلوغه حوصله نداریم اعصاب نداریم جیع میکشیدن توبخش حتی بنده تذکر دادم که خواهشا ارامترولی روسرمن هم دادکشیدن این چندماه گذشته هرکی رفته بیمارستان پاوه دیده چقدر شلوعه خداوکیلی کارشون زیاده اونجوری که دوستان منتقد میگن نیست کمبود فضا وامکانات بی تاثیر نیست این همه مریض میاد وخوب میشه میره خونه تاحالا یکی تشکر نکرده من رفتم پیش مدیر بیمارستان درخواست تشویقی دا دم با روی باز پزیرفت وجلوی چشمم تشویقی رو صادرکردومسیول بخش روصدازد وتشویقی هارودستش داد وارمنم خیلی تشکر کرد

 19. دلتنگ

  بخدا نظرهایی که در مورد برخورد پرسنل بیمارستان با مردم دارند درست و عین واقعیته :کافیه برین داروخانه بیمارستان و ببینید چه انسانهایی انجا هستن و چه جوری جواب سلام مردم رو میدن ؛یک شب خودم انجا بودم که چه بی احترامیهایی رو به یک پیر زن کردن ؛نمیدانم که این افراد مگه خودشان تو خانوادشون انسان پیر ندارن که به ان صورت ان پیر زن رو خوار و کوچک کردن ؛یکی نیست بهشان بگه اخه با ی مدرک ویپلم برای خودت نشسته ایی و ماهی دو سه میلیون پول مفت رو از سایه سر این مردم میگیری چرا خدارو شکر نمیکنی و دست بوس ان پیرزن و امثال انها نمیشی که امثال تو رو تحمل میکنن ؛اگر جایی دیگر خدمت میکردی که کاراش از رو اصول وشایسته سالاری بود باید نظافت چی بیمارستان میشدی آقای ……

 20. کاسب

  در مورد بیمارستان فقط یه چیز میگم : پرسنل غیر متخصص و نبود امکانات باعث شدن که حالت بهم بخوره وقتی میری بیمارستان
  فقط کافیه برید یک شهر بزرگ و رفتار پرستارهای اونجا رو مقایسه کنی با رفتار پرستارهای بدون بار علمی پاوه . همه طبل تو خالین . واقعا راست گفتن درخت هرچی پربار تر باشه خمیده تر و افتاده تر میشه . پرستارهای جاهای دیگه کارشونو بلدن و بهترین اخلاقو دارن پرستارهای اینجا هم هیچ که هیچی بلد نیست گردنکش و مغرور و بدرفتار هستن .
  در مورد اسلامی نیا
  من خودم طرفدار حیدر اسلامی نیا بودم ولی الان شرم میکنم بگم بهشون رای دادم چون به هیچ قولیش عمل نکرد بخدا قسم حاضرم شرط ببندم دفعه بعد کاندید بشه رای آخر رو هم نمیاره چون با وعده های تو خالی سر کار رفت و در قیامت مدیون همین رای هاست . من خودم حلالش نمیکنم چون به هیچ کدوم از حرفاش عمل نکرد

  • شهروند

   شما یا بیمار هستی یا دوست داری دیگران را تخریب کنی
   شمای کاسب هنوز فرق حیدربا مظفر را نمی دانی یا درک نکرده ای ومطمئن هستم در معاملاتتان هم دیگران بجای خیار به شما هویج داده اند !!!!که امروز وضعیت بازار این شهر به این شکل درآمده است
   درضمن به نظر بنده خیلی منطقی جناب اسلامی نیا به اظهار نظرپرداخته اند واین برای اولین باری است که در این شهر کاربری حاضر می شود با نام واقعی بر مطلب یا سخنان امام جمعه نظری بنویسید

   • کاسب

    عزیز من یکبار دیگه نظر منو بخون بعد حرف بزن با سواد !
    من در جواب مفظر اسلامی نیا گفتم که برادر شما حیدر اسلامی نیا به قولاش وفا نکرد ………
    تو بلد نیست بخونی این مشکل من نیست

 21. جاف

  در جواب شریفی
  آخه باید یه نکته مثبتی باشه که جای تقدیر باشه یانه.و در جواب بعضی افراد جناب حاجی ماموستا همیشه وقت شریف خود را صرف حل مشکلات مردم منطقه و اورامانات کرده.بخدا قسم حاجی ماموستا در طول شبانه روز ۳ساعت خواب ندارن چه در دادگستری و چه در منزل همش با مشکلات مردم سرو کار دارن ولی متاسفانه بعضیها نمک نشناسن.
  باتشکر از سایت خوب سلام پاوه

  • بهار

   دوستان امروز1395/01/02 در پی مریضی بچه ام به بیمارستان مراجعه کردم یک ساعت و چهل دقیقه منتظرماندم تا نوبتم شد بچه م باور کنید تا مرز بیهوش شدن رفت مردم هم در وضعیت بسیار ناخوشایندی بودن انصافا وضعیت بسیار تاسف آور است از گذشته تا حالا همین وضعیت حاکم است ومربوط به دوران مدیریت فعلی نمیشود هرچند نباید توجیه کنیم والان باید اینجوری باشد به نظربنده همه مسولین باید جوابگو ی این وضعیت اسفبار باشند وبه مردم جوابگو باشندازفرماندار.رییس شبکه وسایر منتقدین ومسولین . درضعیت خوبی نیستیم درحال در جا زدنیم

 22. رضا احمدی

  درجواب سردیارانی
  اخه دوست عزیز خودت رو کاسه داغ تر از آش کردی اون از نودشه که دارای واسه پست شهرداری دیگران رو به چالش می کشانی لطفا از روز قیامت بترس که باید جوابگو باشی دوما چهره و شخصیت جناب آقای اسلامی نیا رو تخریب نکن چون همه مردم با شخصیت آقای اسلامی نیا آشنا هستند

  • پاوه ای

   چه جالب هست این کار شما .
   ماموسا نقد کرده کاک مظفر منتقد ماموسا و سردیارنی هم جواب اقای اسلامنیا رو داده
   حالا شما چرا آتش گرفتید رو ما نمیفهمیم والا من نمیشناسمش ولی حرفای سردیارانی خیلی حقیقت هستند .

 23. حسین

  به امید خدا شورای توسعه پاوه تمام مشکلات را حل می کند

 24. احمد

  حدود 7 ماه پیش بچه ام را بدلیل تب ساعت 8شب بردم بیمارستان خداشاهد تا ساعت 11ونیم منتظر پزشک بودیم که گفتن باید بستری بشه پرونده را داریم پرستاری اونام تا ساعت 12 باهم حرف میزدن و بگو بخند اصلا جرات اعتراض نداشتیم ساعت 12 بالاخره رفتیم بخش حالا پرستار اونجا میگفت 12 به بعد پذیرش نمیکنم. میگفت قانونه و میگفت قانون خودمه هرجا دوست داری برو شکایت کن. و سرباز دم در را صدا کرد تامارا بیرون کنه اقای صالحی لطف نظر را انتشار دهید تا همه بدانند اوضاعع زندان به اسم بیمارستان پاوه را. با تشکر از ماموستا که حرف دل مردم را زدند.

 25. پاوه

  خارج ازبحث بیمارستان پاوه ،تشخیص یک بیماری به وسیله یک پزشک فقط ارتباط با دانش ،تخصص وتجربه یک پزشک دارد طبیعی است اگربهترین امکانات به روز پزشکی رادراختیاریک پزشک قراردهیم ولی دانش لازم را در تشخیص به موقع بیماری نداشته باشد.مسلما امکانات پیشرفته هم کارایی ندارد،درنتیجه بحث اصلی درزمینه پزشکی دانش لازم جهت تشخیص بیماری است ،بعدازتشخیص هم صددرصد بحث امکانات هم پیش می آید لذا درمورد مقوله امکانات دوراه وجوددارد1- بعدازتشخیص بیماری پزشک می تواند با امکانات موجود بیمارستان ،بیمارخودرا مداواکند2 -یانه امکانات موجود بیمارستان جوابگوی مداوای بیمارنیست وپزشک تصمیم می گیرد بیمارراجهت ادامه درمان به یک بیمارستان مجهزاعزام ودرنتیجه گام مهمی درجهت سلامت وتندرستی بیماربر دارد.ومی توان گفت که تشخیص بیماری توسط پزشک یا پیداکردن رگ دست یک بیمارجهت آزمایش خون توسط یک پرستار اصلا ربطی به امکانات نداره وفقط به دانش ،تخصص وتجربه ربط دارد.

 26. شهروند

  واقعا حرف آقای اسلامی نیا درست است در شهرههای کوچک اغلب روسهای ادارات توسط نماینده یا امام جمعه یا فرماندار انتخاب یاپیشنهاد میشه ودر واقع این افراد باید بیشتر از مردم عادی پاسخگو باشند در ضمن اگر فامیل آقای اسلامی نیا هم سمتی داشته وکاری نکرده اند انها هم اشتباه کرده اند خدمت صادقانه به مردم همیشه باید در اولویت مسولین درتمام دوران باشد

 27. شهروند

  بنده به عنوان یک شهروند از زحمات دکتر ولدبیگی سرپرست شبکه بهداشت بخاطر زحمات که طی این مدت کشیده اندکمال تقدیرو تشکررا دارم اما مشکل اصلی بیمارستان بافت قدیمی بیمارستان وضعف بعضی از پرسنل که بجای پرداختن به کمبود های درمانی و بهداشتی دنبال مسایل دیگری می روند وموضوع دیگردر واقع طرح تحول سلامت در شهرهای کوچک خوب جواب نداد وباعث شلوغی بیش از حد کلنیک ها شد و ومی توان گفت طرح تحول پول به متخصص وپزشکان بودتا طرح تحول سلامت ولی باید نیمه پر لیوان رادید واز پرسنل بهداشت ودرمانی که طی این مدت خالصانه زحمت کشیدند تشکر وقدردانی شودبه امید شهرستان با امکانات کافی وعاری از مشکلات

 28. گمنام

  باعرض سلام وادب
  متاسفانه روحانیت توی منطقه ما مورد ظلم نامردان قرار دارند اون از ………. نودشه اینم از ……….. تو پاوه واقعا برای ………….. نودشه وپاوه متاسفم که اینگونه رفتارمیکنند مگر امام جمعه ها بجزاینکه سنگ ما مردم رو به سینه میزنند چه سودی میبرند ولی مامردم قدر نشناسیم حاجی ماموستا ملاقادر قادری یکی از دلسوزان تومنطقه هستند حرفهای ایشان کاملا درست وبجاهستن

 29. کیمیا

  با سلام
  متاسفانه مشکلات مدیریت قبلی کشور وحتی بیمارستان میراث دوران قبلی می باشد که با کمال تاسف انتقادزیادی آن زمان صورت نگرفت تا شاهد پیشرفت باشیم خانواده بنده حتی چندین بار در ماههای گذشته به مرکز بهداشتی درمانی شماره2 مراجعه کرده بودیم که پزشک آن مرکز حتی ساعت9 حضورنداشتند اگر برخورد قاطع بشود شاهد پیشرفت چه در زمینه درمان وچه در سایر زمینه ها خواهیم شد

 30. پاوه ای

  درجواب کریمی باید گفت اگر خانواده اسلامی نیا وعبداله زاده و….نبودند که همه جور فداکاری کردند تو الان ارامش نداشتی وحرف بی ربط نمیزدی اونا برای انقلاب سنگ تمام گذاشتند دو تا پست دولتی درمقابل خدمات ارزنده هیچ نیست

 31. همشهری

  با سلام خدمت همشهریان عزیز
  حرف حاج ماموستا درست ومنطقی ولی ای کاش در زمان مدیریتهای قبلی انتقاد می شد که سریعتر مسکلات حل می شد مشکل اصلی درمان نه تنها در شهرمان وکل کشور پزشکان هستند که نه تنها در وقت اداری سر پست خود نمی روند اخلاق خوبی با مراجعین ندارند بخصوص بومی ها

 32. مظفر اسلامی نیا

  با سلام و درود خدمت تمام بزرگواران و ذکر چند نکته
  در یک حمله تروریستی به تونل قطار شهری در ژاپن وقتی مشخص شد که پایین بودن قدرت سیستم تهویه باعث بالا رفتن تلفات انسانی شد بلافاصله وزیر معذرت خواهی نموده و استعفا داد.آیا در ایران سیستم توانسته است در بحث مبارزه با فساد و مشکلات ساختاری وجدان عمومی جامعه ایران را دچار اقناع نماید.اساسا مشکل در اینجا ظهور پیدا می کند که ما واقعا درصدد رفع مشکل واسیب شناسی آن نیستیم .بهمین دلیل در این مسئله اخیر در بیمارستان که اتفاقا یکی از بستگان بنده فوت نموده کسی مخالف پاسخگویی و شناسایی مقصرین نیست بلکه آنچه مورد مخالفت می باشد شیوه بررسی و بیان مسئله بوده است.در صحبتهای جناب ماموستا به دو مورد محکومیت قبلی پزشکان اشاره شده این محکومیت زمانی می توانست موثر واقع شود که سایر مسببین اصلی نیز مورد بازخواست قرار گیرند.با این شیوه بر خورد فشار روانی مضاعفی به پرسنل بیمارستان وارد شده و اونها از ترس مجبورند کوچکترین بیماری را ارجاع دهند و مطمئن باشید در صورت عدم اصلاح این رویه تمام متخصصان از شهر فراری می شوند اونوقت چه کسی ضرر خواهد کرد.وضعیت فعلی به مانند آنست ما از ماشین پراید انتظار کیفیت رانندگی ب.ام.و را داشته باشیم که البته انتظار نابجایی می باشد خطای پزشکی به تناسب استاندارد بودن تجهیزات ،امکانات ،ساختار فیزیکی و سایر ….. بشدت متغیر بوده اما هیچگاه صفر نخواهد شد واینکه بنده اعلام نموده ام در بررسی حادثه باید چند قدم به عقب برگردیم ناظر به همین موضوع است
  1-وضعیت شهرستان پاوه درسال 57 در مقایسه با شهر های دیگر (مثلا مریوان یا هر شهر دیگر در ایران) بررسی شود و همان وضعیت در سال 94 مقایسه شود وجدان عمومی خیلی راحت می تواند پاسخ دهد آیا پاوه پیشرفت نموده یا پسرفت چرا مسئولین هر وقت کار خوبی صورت می گیره حاصل زحمات اونها ست اما هر وقت کوتاهی هم صورت می گیرد حاصل کوتاهی دیگریست.

  2-در بعد از انقلاب مسئولین رده بالای زیادی که هیچ تصمیمی بدون هماهنگی اونها صورت نگرفته در شهرستان حضور داشته اند این مسئولین اصلی شامل نماینده،فرماندار و امام جمعه بوده اند چرا نباید این مسئولین پاسخگوی عملکرد خود باشند .قطعا در این عملکرد نقاط قوت و ضعف فراوانی وجود داشته است از آنجائیکه نقاط قوت زیاد بحث می شود و منتظر ما نمی مانند چرا نباید نقاط ضعف بررسی شود .بزرگترین مشکل این شهرستان اختلاف همیشگی این مسئولین با هم بوده است و البته سایر مسئولین ادارات و کارمندان دولت وخود مردم نیز در این وضعیت بوجود آمده مقصر هستند اما نقش سه مسئول اول بسیار بیشتر می باشد.

  3-هر چند سیستم وظیفه دارد افکار جامعه را در خصوص مبارزه با فساد و عوامل ایجاد وضعیت فعلی قانع نماید اما تنها جایی که به امید برپایی آن زنده ایم و همه باور داریم عدالت در آن بی کم وکاست اجرا می شود وجدان مردم و دادگاه عدل الهی می باشد.نمی دانم چرا بعضی از این صحبت آشفته شدند آیا بنده سیستم قضایی معیوب وناعادلی را معرفی نمودم بالطبع در این سیستم همه در صورت خدمت پاداش ودرغیر این صورت عقاب خواهیم شد.فامیل بنده وغیره ،خودی وغیر خودی هم نداره

 33. نوریاو

  جناب آقای اسلامی نیا بحث با یک عده پوچ و بی هویت و نان به نرخ روز خور نتیجه ای جز خستگی روحی و جسمی برای شما در پی نخواهد داشت پس خواهشا با این جیره خواران بحث را ادامه ندهید ،شما حرف دل اکثریت ما را زدین حالا قضاوت با اهل فکر

 34. کارمندشهرداری

  جناب سردیارانی حتما شما با پشتوانه همین نمازجمعه تان است که حق و حقوق شهرداری وعموم مردم را پایمال کرده اید لطف بکن حقت را ادا کن بعد حرف بزن وحتما آقایان شورا و شهرداری هم به این خاطر است که چشم پوشی می کنند آقای صالحی خواهشمندم نظر را تایید کن تاحق رسانه را ادا کنی

 35. سالم

  این بحثها نشان از دمکراسی اسلامی در شهر ما و انشاءالله باعث پیشرفت خواهد شد، وسایتهای آزاد و مردمی همچون سلام پاوه بسیار موثرند،اکثریت واقفیم که خود مسئولان باعث پس رفت پاوه شده اند، بخاطر اختلافات. و یکسری منافع خودشان، که امید وارم هرچه زودتر وتا در قید حیات هستند به فکر عاقبت خود واین ملت عقب افتاده باشند.

 36. اورامان

  واقعا بیمارستان پاوه خیلی وضعیت بدی داره اصلا اینها به کنار پرسنل همه با خشونت و عصبانیت رفتار میکنن

 37. کریمی

  به نظر بنده هم از عوامل اصلی عقب ماندگی پاوه برخی مسئولین بو می بوده اند که کلیدی ترین آنها در این چهار دهه وابستگان مغرور ودرجه یک و دو مظفر خان بوده اند . آقای اسلامی نیا همیشه سکوت و نگفتن نشانه نفهمی و ندانستن نیست غرور بسیار عاقبت بدی دارد .با تشکر از جناب صالحی

 38. قدردان

  چون مادرمن بیماری مزمن داره مرتب بیمارستان میرم از برخورد واز کارپرسنل خیلی راضیم بیاییدماخودمون راجای انهاقراردهیم وصبرخودمون رابسنجیم من بارها شاهد بودم بی دلیل به انها فوش دادن حتی دو بار من شخصا با ارباب رجوع درگیر شدم که دارن ناحق میگن اشتباه همه جاهست ولی خداوکیلی خوبی زیاد داره بیمارستان پاوه

 39. شهروند درجه 2

  تا جایی که خبر دارم هر ماه این بیمارستان پاوه 20 تا 25 هزار مراجع داره. همه مریضن روحا و جسما

 40. شهروند درجه 2

  پیشنهاد میکنم با اینهمه انتقاد و و عدم رضایت از خدمات بیمارستان پاوه دیگر به بیمارستان جهت مداوا مراجعه نکنیم . موافقید؟

 41. هاوژین

  جنابان بیشتر فامیلهای اسلامی نیا که می گویید در زمان جنگ بیشترین شهید را به این نظام تقدیم کرده اند زمانی که شما خود را قایم کرده بودید تنها سپر بلا شدند و از فامیلهای ایشان هر کس که سنتی داشته در این نظام به صداقت و تعهد کاری مشهور بوده است محض اطلاع جنابان

 42. آرمان

  با سلام
  جناب به اصطلاح دلسوز که معلومه اصلا دلسوز نیستی و همش از روی کینه و عقده اظهار نظر می کنی درست نیست تا یه فرصت پیدا می کنی همه را مورد تاخت و تاز قرار دهی اگه تو زمینه ی پزشکی شما به اندازه ی یک سر سوزن آگاهی داشتی نمی گفتی که بخاطر شکستگی انگشت رفتی جوانرود چون جوانرود هم ارتوپد ندارد حتما پیش جراح های محلی اونجا رفتید!!!
  اینم یادآور شیم که در این ایام نوروز که همه در فکر تحویل سال و سفر هستن پرسنل بیمارستان بصورت شیفتی به دور از خانواده مشغول ارائه ی خدمت هستند
  و همچنین دلسوز به اصطلاح دلسوز در بیمارستان خبری از حقوق های آنچنانی نیست شما از دور قضاوت نکنید صدای دهل از دور خوش است
  و در نهایت از جناب ماموستا انتظار داریم با توجه به نفوذ و جایگاهی که دارند برای راه اندازی بیمارستان جدید اقدام کنند و نسبت به تجهیز امکانات و نیرو پیگیری های لازم را داشته باشند تا به امید خدا شاهد ارائه ی خدمت بهتر از پرسنل بیمارستان باشیم چون واقعا این بیمارستان دیگر جوابگوی نیاز مردم این شهر نیست و مردم پاوه لیاقتشان بیشتر از این است امیدوارم این تلنگری برای همه ی ما باشد که همه خود را مقصر بدانیم نه فقط باعث و بانی مشکلات را دیگران بدانیم و خود را مبرا کنیم
  امیدوارم

 43. پوریا سردیارانی

  سلام و عرض ادب
  بیمارستانی که هرکسی اولین دقایق خدمتش هست به آنجا فرستاده میشود صدرصد هم همینگونه میشود که جناب حاجی ماموستا قادری حفظه الله در نماز جمعه از آن انتقاد کند .
  آقای شریفی شما تا الان با گل و عیدی با بیمار برخورد کردید که الان منتظر هستید حاجی ماموستا برایتان گل و عیدی بیاورند هرکسی میاد بیمارستان پاوه خداشاهده استرس میگیره که سالم بره بیرون چون کسی کار خودش رو انجام نمیده پرستارای عزیز یک گوشی دستشون گرفتند که در دقیقه 100 پیام بیشتر ارسال میکنند منتظری آنان به داد بیمار برسند.

  اسلامی نیا اگه شما اهل نماز جمعه می بودید میفهمیدید که بحث ماموستا درباره همین 31سال بود که چه بلایی سر این شهر آوردید. مردم میبینند هرکسی بخواهد در این شهر باعث پیشرفت بشه شما و امثال شما چه سنگ اندازیی که نمیکنید. برید از قیامت خود بترسید .

  جناب حاجی ماموسا 35 سال بی وقفه برای این شهر و مردم اورامانات سنگ تمام گذاشته اند اما همانطور که خداوند متعال میفرماید : (( ولکن اکثرالناس لایشکرون؛ )) با این همه، بیشتر مردمان سپاس گزار نیستندو بقره243 البته با این همه زحمت حاجی ماموستا عده ای همچون شما قدردان نعمت خداوند نیستید…

  • محمد

   باسلام وخسته نباشید.
   جناب اقای پوریاسردیارانی نظری را که نوشته اید کاملا غلط است. جناب آقای حیدر اسلامی نیا یکی از بهترین مردان شهرستان پاوه می باشد.چرا باید شماچنین توهینی را به آقای حیدر اسلامی نیا بکنید.
   خصوصیات جناب آقای حیدر اسلامی نیا
   1)عضو شورای اسلامی شهرستان پاوه با کسب 5250 رای ایشان رتبه ی اول را کسب کردند.
   2)عضو انجمن التیام از سال 1389تابه حال
   3)عضو شورای آموزش و پرورش به مدت(6سال)
   ………………
   باتشکر

 44. ناشناس

  پنج انگشت هیچ کسی با هم یکی نیستن چه برسه به انگشتان ادمهای دیگه فامیل مظفر با مظفر خیلی فرق میکنه

 45. محسن ويسي

  در جواب آقاي مظفر اسلامي نيا بايد بگويم متاسفم براي شما و امثالهم برادر عزيز اگر يك مقدار تامل كنيد بيشترين مسوليت اجرايي را در ٣١ سال گذشته كساني داشته اند كه باشما فاميل و از از يك خانواده هستين ؟ ميشه جنابعالي جواب بديد كه چه كسي امتياز بيمارستان پاوه را به جوانرود داد چرا هميشه با ايما و اشاره صحبت مي كنيد ميشه بغرمائيد اچه كساني اين ٣١ سال مسوليت اجرايي در اين شهر راداشته اند من باسند ثابت مي كنم بيشتر اقوام جنابعالي بو ده اند

  • ویرانه

   رحمت بر پدر و مادرت که حرف دل من و اکثر مردم را زدی

  • ویرانه

   من خودم زیاد با ماموستا قادری در برخی مسایل موافق نیستم اما الحق که گاهی اوقات حق را بدون پرده بیان میکنند و دل مردمو خنک مکینند .
   یکی از برادران گفته بود برای شکستن انگشت دست به جوانرود اعزام شدن . به شرافتم قسم دقیقا 15 ماه پیش من انگشت پام دچاره شکستگی شد و بیمارستان پاوه مراجعه کردم و اعزام جوانرود شدم هرچند که خودم با ماشین شخصی رفتم جوانرود نه آمبولانس.
   چرا کسی میاد انتقاد میکنه بدتون میاد ؟؟؟
   شما کامنت ها رو نگاه کنید 90 درصد افراد ناراضی هستند حتما بد عمل کردید که ناراضی هستند از لاکتون بیاید بیرون .
   یک مشت بچه به اسم پرستار جم کردید دور هم که ملتو بیچاره کردن والا در بیمارستان پاوه توسط یکی از همین پرستارها آنچنان آمپول بهم تزریق شد که یک هفته شل شدم
   اخلاق پرسنل بماند ………
   مسولین بیمارستان پاوه رو دریابید . بابا یکی بره دنبال وسیله گرفتن برای این ویران شده . بیمارستان نه تنها امکانات ندارد بلکه پرسنل متخصص هم خیلی کم دارد
   من به شخصه به حال مرگ بیوفتم پا اونجا نمیزارم و به عقیده من کسی اونجا نون حلال نمیخوره

 46. اسلام دوست مظفری

  جناب اسلامی نیا
  اگر دقت کرده باشی یکی از محورهای بحث جمعه همین ۳۱ سالی است که شما اشاره کردین! و. به خوبی شاهدی برای ادعای ماموستا شدین!
  دوست عزیز در. این ۳۱ سال مردم پاوه و فامیلهای خود شما در رأس اکثر ادارات بوده و هستن، گله از چه کسی دارین؟!؟
  عدم برخورد مناسب پرسنل و مشکل علمی پزشکان چه ربطی به زیر ساخت داره !!!!!!

 47. پاوه

  اتفاقا حاجی ماموستا درد دل مردمی راکه به ایشان مراجعه نموده بودندبیان فرمودند.و ازروی دلسوزی واحساس مسئولیتی که دارند مطالب وسخنانی را در خطبه های روز جمعه درمورد بیمارستان قدس پاوه بیان نمود.وخواستارتوجه بیشترپرسنل بیمارستان به تعهد ومسئولیتی که دارند شدوحتی چندین مرتبه ایشان به صراحت بیان نمودند که منکر زحمات بسیاری از پزشکان و پرستاران این بیمارستان نیستم.وبه نظرمن پرسنل بیمارستان باید این فرمایشات امام جمعه شهرمان را سرلوحه کارخودقرار دهند وبیشتروبهترازگذشته به فکرخدمتگذاری به مردم شریف پاوه باشند.انشااله

 48. مظفر اسلامی نیا

  نیروی انسانی،امکانات و تجهیزات استاندارد،فضای کاری استاندارد،نسبت بیمار به پزشک، مهمترین ابزارهای هستند که باید وجود داشته باشد تا ما شاهد کاهش خطای پزشکی باشیم واقعا بررسی شود آیا بیمارستان پاوه دارای حداقل استانداردهای مورد نیاز می باشد.بنده معتقدم باید بررسی شود مسببین اصلی وضعیت فعلی بیمارستان کیست آیا پرستار،پزشک ،کادر اداری یا مدیریت مقصر است یا اون کسایی که 31سال در این شهر همه کاره هستند واقعا در پیشگاه الهی کدام باید پاسخگو باشند.اگر یک وجدان خداشناس،بیدار و صادق داشته باشیم پاسخ خیلی روشن است

 49. ناشناس

  سلام چنذ نفر انگشت شمار مغرور بی مسولیت باعث شدن خدمات خالصانه اکثریت پرسنل بیمارستان پاوه به چشم نیاد
  یقینا تا نارضایتی خیلی زیاد شده که باعث شده حاج ماموستا ابراز نارضایتی ازبعضی کادر بیمارستانرا علنی در نماز جمعه اعلام کرده. من خودم امسال دو مورد در بیمارستان پاوه برام پیش آمد.

 50. شهروند

  جوابیه دلسوز
  دلسوز عزیز یه کم عادل باش کجا بخاطر یه انگشت اعزام جوانرود شدی
  پرسنل بیمارستان خادمین واقعین درمقایسه با بقیه ارگانها ازجون ودل مایه میزارن تو علم پزشکی اشتباه همیشه بوده وهست انتقادات حاج ماموستا خوبن چون از بقیه ارگانها هم انتقاد میکنن وقطعا ایشان قصد تخریب و نادیده گرفتن زحمات پرسنل رو ندارن ولی تنها یک مشکلی هست اونم جو روانی ایجاد شدس خواهش میکنم به چشم قاتل وجانی به کادر درمان نگاه نکنین سلامتی رو با پول نمیشه خرید

 51. در پاسخ شریفی

  دوست عزیز با این همه اشتباهات کادر بیمارستان انتظار گل و شیرینی هم دارین؟!؟! اتفاقا به نظر من خیلی کم گفتن

  تعدادی از پرسنل بیمارستان پاوه نه تنها تخصص ندارن بلکه برخورد مناسب و اخلاق خویی هم ندارن که جای تاسف بسیار است

 52. ارشاد احمدی

  با سلام.
  انشالله خداوند جناب ماموستا رو برای همه ما پایدار و سربلند حفظ نماید. به حق حاج ماموستا حرف دل همه مردم رو زدند بیمارستانی که حتی اگه در شرف مرگ باشی جرات نداری نزدیکش بشی چون پرسنل آن اول عذابت می دهند بعدش منتقلت میکنند کرمانشاه .
  حالا پرسنلی که همه مردم آنان را میشناسند دم از عید میزنند آخه مومن ها شما که هر روز برایتان عید هست پول ماهیانه عالی میگیرید و برای یک آمپول اگه طرف پول نداشته باشد برایش نمیزنید.
  حاج ماموسا گیان سپاسگذاریم خداکنه هزارسال زنده باشی لبیک

 53. منصف

  خواهشا مردم از سخنان حاج ماموستا تفسیر های مختلف نکنن منظور ماموستا ارائه خدمات بهتره درمانیه به بیماران با یکی دو اشتباه نمیشه زحمات شبانه روزی پرسنل بیمارستان رو زیر سئوال بردمن پدرم را در یک وضعیت بحرانی بردم بیمارستان سالم به خونه برگرداندم من میدونم چقدر باجون ودل زحمت میکشن من دست بوس همه شون هستم

 54. شریفی

  باشنیدن این بیانات امام جمعه واقعا دلمان به حال خود سوخت که پیشاپیش سال نو که می بایست خستگی ناشی از یکسال کار بی وقفه رو از تن به در می کردیم و با خاطری آسوده به استقبال نوروز می رفتیم ولی این اظهار نظر ماموستا همچون پتکی بر سرمان کوبیده شد و و باعث رنجیده خاطر شدن همه ی پرسنل بیمارستان شد
  در آخر ما انتظار داشتیم که جناب ماموستا به مناسبت سال نو با گل و شیرینی یه سری به بیمارستان می زد و ضمن تبریک فرارسیدن آن در جمع خصوصی ما رو نصیحت می کرد و نقایص را به ما می گفت ولی افسوس چنین نشد

  • دلسوز

   چرا نارحت شدید ! مگه حرف بدی زدند ؟
   چرا تحمل انتقاد ندارید
   بنده انگشت کوچک دستم در سالن فوتبال شکست شما اعزام جوانرودم کردید دیگه این چه بیمارستانیه که حتی یک انگشت رو نمیتونه گچ بگیره !
   رفتار پرستارها بماند که انگار مفت دارند خدمت مکینند
   شما هم منتی ندارید چون از اون چه که حقتون هست دو برابرش بهتون حقوق میدن مفت که کار نکردید تا بابتش خسته نباشید هم بشنوید
   بیمارستان غیر حرفه ای و پرسنل اکثر به قریب غیر حرفه ای عاقبتش همینه .
   والا که ننگه اسم بیمارستان رو روی این آلونک گذاشت
   دمت گرم ماموستا حق گفتی

 55. حسینی

  سلام
  سخنان حاج ماموستا دقیق وبدور از هرشایبه ای بودند اما این مشکلات مربوط به دوران مدیریت روسای قبلی بوده ومدیریت قبلی بیمارستان دختر جوانی که براثر کم کاری متخصص زنان فوت شد در مدیریت قبلی
  وسال 93بود نه امسال .اما انتقاد سازنده همیشه باعث پیشرفت بوده وهست فقط یه خواهش ازشماها دارم از آب گل آلود ماهی نگیرین
  کارهای انجام شده و نیمه پرلیوان رو ببینین دوستان پرسنل خدوم وزحمتکش بیمارستان و شبکه ازتمام توان خود مایه گذاشتن بیمارستان قدیمیه و کمبودتجعیزاتی داره نمیشه کاریشم کرد

 56. Hamshahri

  لە گەڵ ڕێزم بۆ مامۆستا لەم سی ساڵەدا پاوە ،لە بێکاری،کەمی دانشگاە،تەڵاق،بە ستنی مەرز،زۆرترین شەھیدوجانباز….ئەوەڵە .ھەروەھالەدانانی مەسئولی شەبەکە بھداشت خۆیان بە رپرسن.سپاس لە سلام پاوە.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |