10 Comments

 1. 9

  قدیم قلایی

  جناب شهاب نادری معاونین اموزش وپرورش شهرستان روانسرکلهم اطراف منوچهری بودندبرشان دارید

  پاسخ دادن
 2. 8

  امیر حاتمی

  از ناشناس محترم که خود را ناشناش اعلام کرده وکسی هم نمی تواند آن را شناسایی کند استدعا دارم افرادی که به قول ایشان مشکل دارند ودرو بر آقای نادری را گرفته اند به صراحت اسامی انان را به مردم اعلام کنید

  پاسخ دادن
  1. 8.1

   ناشناس

   فعلا شما برید شکافی که بینتان افتاده ترمیم کنید (اگه ترمیم شود) ودست از تخریب همدیگه بر دارید . دیر یا زود برای آدم زیرکی همچون آقای نادری اگه تا الآن مشخص نشده باشه مشخص خواهد شود .که اهداف کسانی که دورو برش هستند چیه. اما چرا شما فوری جبهه گیری میکنید شما که اهل این جور کارا نیستید .شما تا الآن از کسی بد گویی نکرده اید ونه اهل گرفتن رانت هستید ونه خود یا بستگانتان توی رانت خواری واختلاس دست نداشته اید…..

   9

   پاسخ دادن
 3. 7

  دلسوز - ک

  آقای نادری ضمن سلام
  ازشما خواهشمندم:ببینیدکه نقش اون
  دفترنماینده درپاوه ظرف چهار سال چه
  بوده ، چکارکرده ، برای که کارکرده ، و
  کارش چه بوده واکنون کجا است .
  لذا این موارد هم لازم است پیگیری شده
  تا بعضی ها خیال نکنند که این مملکت بی
  صاحب است.وبدانند که قانون اسلامی در
  این نظام همان قرآن است که اساس اسلام
  میباشد.زیرا نمی شود ازش فرار کرد.

  پاسخ دادن
 4. 6

  محمد عرفان صالحی

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت و جناب آقای شهاب نادری نماینده منتخب مردم اورامانات.
  جناب آقای نادری ضمن عرض تبریک به مناسبت کسب رأی اعتماد مردم اورامانات خدمت شما، بنده به عنوان یکی از شهروندان اورامانات بسیار خرسندم که نماینده ی آتی منطقه با چنین دیدگاه وارد مجلس می شوند، امید آنکه بتوانید برنامه هایتان را با شیوه های منطبق بر علم و دانش روز پیش ببرید و برای منطقه ی اورامانات نوید بخش آینده ای بهتر باشید.

  پاسخ دادن
 5. 5

  ناشناس

  باعرض سلام خدمت جناب آقای نادری خواهشن برای اینکه بتوانی در انجام کارهایی که قصد انجام دادنشونو داری اول در صداقت افرادی که در نزدیک شما هستن وبرای خود شیرینی از دیگران بد گویی می کنند دوری کن وآنان که برای رانت خواری و سرپوش گذاشتن به اختلاسهای خود ونزدیکانشون نزدیک شما جمع شدن و می خواهند از روابط که شما دارید سوء استفاده کنن دوری جوی . تا اعتماد تمام مردم رو از همین ابتدا بدست آوری . زیرا به قول یکی از عزیزان 4سال دیگه نزدیک است.

  پاسخ دادن
 6. 4

  نوسود

  جناب نماینده لطفآمسیر پاوه به نوسود رو دریاب که خیلی خطرناک میباشد

  پاسخ دادن
 7. 3

  ناشناس

  با عرض سلام و احترام
  بطور کلی می توان جامعه را به دو شیوه راهبرد نمود شیوه نخست بهره بردن از شوراهای شهر و روستا و نهادهای مشورتی است و شیوه دوم استفاده از مرکز مطالعه ،پژوهش و برنامه ریزی برای رسیدن به توسعه ای پایدار است نمونه نخست از آن جوامع سنتی یا در حال گذار است که چندان کارآمد نخواهد بود و در نهایت به بوروکراسی اداری منتهی خواهد شد و نمونه دوم به شرط اجرای صحیح ضامن توسعه پایدار خواهد بود.
  آنچه در این بیانیه آمده است ترکیبی است از کدخدامنشی ومشورت از یک طرف و راهبرد و مطالعه از طرف دیگر که چندان مفهوم مشخصی ندارد در نهایت به نظر می رسد مقصود اصلی نه ایجاد مرکز مطالعه و پژوهش و برنامه ریزی بلکه ایجاد نهادهای جدید مشورتی است که بدون تردید منتهی به توسعه نخواهد شد .
  به درستی نمی دانم چند سال و چند قرن زمان نیاز داریم تا جامعه متوجه گردد نهادهای مشورتی و و شورایی و راهبرد آنها الگویی سنتی و ناکارآمد خوا
  هد بود و به یقین با شکست مواجه خواهد شد. امیدوارم نماینده منتخب از هم اکنون این راه خطا را متوقف نمایند هر چند رسیدن به این دور اندیشی به زمان زیادی نیاز دارد.
  با سپاس و احترام

  پاسخ دادن
 8. 2

  شهروند

  با سلام و احترام برای فرزند اورامان
  از اینکه جنابعالی مشتاق خدمت هستی شکی نیست و از اینکه دوست داری تمام اورامانات نمونه شود تردید نیست و تمام مطالبی را که در این مقاله مرقوم فرموده آید اگر یک دهم آن عملی شود (جز یک مورد که از یک دهم جدا است و آن هم عزل و نصب است که نماینده گان ادوار مختلف ای کار به نحو احسن انجام داده اند وشکی نیست جنابعالی هم اگر بخواهی می توانی در این مورد کار را انجام دهی )
  می توان گفت نماینده نمونه هستی بنده به عنوان یک نفر سن و سال گذشته به شما فرزند محترم پیشنهاد می کنم وقتی انشاالله وارد مجلس شدی چم وخم کار دستت آمد و اگر توانستی کاری انجام دهی آن موقع آن را رسانه ای کن و الا با تشکیل تشکل ها و انجمن ها کاری از پیش نمی رود و اینها نان و آب نمی شود درست است یک مدت مردم همیشه در صحنه سر گرم می شوند اما بالا خر نتیجه می خواهند و اگر نتیجه مثبت نباشد بیشتر ناراحت می شوند پس عجله نکن و حساب شده قدم بردار و اگر بخواهی خدمت کنی و طرفدار قدرت و ثروت نباشی و با عدالت رفتار کنی و وقتت را صرف خدمت کنی شکی نیست موفق هستی و صادقانه عرض می کنم اگر هم دستکاری کلاه مردم کنی زود همین 32 هزار نفر از شما روی بر می گرداند .به هر حال چون جنابعالی طالب هستی من این چند کلمه را عرض کردم و در پایان برای شما نماینده محترم آرزوی توفیق و سر بلندی را هم در پیشگاه باری تعالی و هم نزد مردم دارم.

  پاسخ دادن
 9. 1

  رستمی تبار

  سلام
  از احساس مسئولیت شما متشکریم
  اما ظاهرا در تهیه این اعلامیه تعریف توسعه پایدار نادیده گرفته شده است.« سند راهبردی اورامانات در پنج مولفه فرهنگ ،اجتماع ،اقتصاد ، امنیت و سیاست تدوین می گردد».
  تعریف توسعه پایدار از سه ستون مهم تشکیل شده است که محیط زیست , اقتصاد و جامعه است. و دارای 12 مولفه انسان, کودکان و نوجوانان, زنان( بدلیل اهمیت و تاثیر گذاری بر این این دو قشر تاکید شده است), محیط زیست, فرهنگ, آموزش, علم, اخلاق, امنیت و مشارکت است.
  به راستی این اعلامیه بدون محیط زیست که زیربنای حیات است و حفظ توازن و تعادل حیات با طبیعت, ابتر خواهد بود و چالشی نو برای دوستداران حوزه محیط زیست است.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.