42 Comments

 1. 36

  سید احسن احمدی

  با سلام
  تشکیل شورای مشورتی برای یک شهر !!!!
  شهر ما را چه شده خدایا
  همه خود را خدمتگذار معرفی میکنند و دغدغه خدمت دارند خوب عزیزان دست مریزاد خدمت کردید و ما را از خدمت صادقانه خود بهرمند ساختید بس است لبریز شدیم کم و کاستی نداریم همه چیز را قبلا برایمان ساختید این شهر آباد و بی نقص را شما سالهای قبل با زحمات بی دریغتان برایمان ایجاد کردید.
  ما شهروندان شما را انتخاب نکردیم و نمیدانیم که منتخب کیا هستید(البته میدانیم) توصیه میکنیم دست از خدمت به ما بکشید و ما را به حال خود بگذارید .
  شورای شهر برای خدمتگذاری کافیست

  پاسخ دادن
 2. 35

  دوست خوب

  فقط موندم که چه کسی اینها رو انتخاب کرده

  پاسخ دادن
 3. 34

  بی نام

  با سلام خدمت شما دوستان واقعا جای تاسف داره اینها میخوان شهر رو اداره کنند وایییییی خدا بهمون رحم کنه اینها که همشون جز ستاد انور بکامیری هستند که خودتون بهتر از هر کسی میدونید که…….. فقط خدا رحم کنه

  پاسخ دادن
 4. 33

  محمد

  با نام ویاد خداوند تبارک وتعالی واقعا بسی جای تعجب وتاسف است که این افراد میخاهند شهر را اداره کنند.

  پاسخ دادن
 5. 32

  کارمند

  باسلام وعرض ادب خدمت کلیه کسانی که مطلب فوق راپیگیری کردند بنده بنوبه خود به عنوان یک شهروند فقط باید گفت متاسفم واقعا بعضی افراد فکر میکنن مردم پرونده وعملکرد انها را نمیدانند واقعا کسی که تا این حد موقعیت خودرو درجامعه نمیدونه شایسته نمایندگی ازطرف مردم را ندارد پس لطفا نیاز به اموزش دارید ازاین بیشتر باعث عقب ماندگی شهرستان نشوید

  پاسخ دادن
 6. 31

  نودشه

  مدیر سایت سلام پاوه چرا قسمتی از نظر رو حذف میکنی خوبه که خودتون هم ……..

  پاسخ دادن
 7. 30

  نودشه

  واقعا جای تاسف داره اینها همه جز ستاد تبلیغاتی انور بکامیری هستند وقتی اینها به مردم …………… میکنن ‍‍‌!!!!!!! دیگه اعتبارشون رو از دست دادن وای خدا رحم کنه به مدیریتشون

  پاسخ دادن
 8. 29

  نودشه

  در جواب اقا محسن میگم واقعا گل گفتی

  پاسخ دادن
 9. 28

  پاوه ای

  خدا رحم کنه به مردم پاوه هیچ کس تا حالا نتونسته مشکل این شهرو حل کنه بعدا میگن تخسیر………….

  پاسخ دادن
 10. 27

  ناشناس

  عجب شورای،عجب سابقه دارهایی،بدبخت به مردم پاوه که چه کسای اونجا نشستن،اصلا اینهارو کی انتخاب کردن

  پاسخ دادن
 11. 26

  ناشناس

  وانیار
  آزموده را دوباره آزمودن خطاست.
  طبق فرمایش قرآن :انسان تا دم مرگ فرصت بازگشت برای جبران ناکرده هایش رادارد. ما مردم این شهر دوباره کاملا مثبت فکر کرده واین هم اندیشی را به فال نیک می گیریم واین مجال دوباره برای شستن گناهان گذشته تان راارج می نهیم باشد تا همه بی مهریهایی را که درحق شهر عزیزمان انجام دادید جبران کنید. درپایان از شما می خواهم مطالعه را فراموش نکنید زیرا انسان بدون مطالعه قدرتی برای خدمت نداشته و مسایل راتاریک می بیند. اگر بدنبال ژست گرفتنهای از دست رفته تان هستید بدانید که دوباره شرمنده افکار عمومی خواهید شد.

  پاسخ دادن
 12. 25

  امیر حاتمی

  به نظر بنده بهترین شورای مشورتی شورای است که مردم آن را انتخاب نموده وازوجاهت قانونی بر خوردار می باشد در کنار این افراد منتخب از افرادی تحصیل کرده وصاحب فکر واندیشه مناسب استفاده گردد وبا توجه به اینکه نماینده منتخب مردم هم در مجلس دهم نسبت به تشکیل شورای مشورتی جهت پیشرفت انجام امورات به مردم پیشنهاد داده اند که شورای مشورتی تشکیل گردد بهتر ومناسبتر است برای پیشرفت وتوسعه شهرستان این شورا باشورای شهر ونماینده منتخب دست به دست هم داده تا کارهای مناسبی انجام گیرد در غیر این صورت تشکیل هر شورایی نمی تواند موفق وره به جایی ببرد

  پاسخ دادن
  1. 25.1
 13. 24

  محمدفاروق یوسفی

  باسلام وادای احترام
  دونفراز کاربران ارجمند سایت وزین سلام پاوه نظراتی را باقید نام حقیر مرقوم نمودند که درپاوه پرس نیز با همین محتوا و… به ارائه دیدگاه پرداختند ، ضمن احترام به دیدگاه کلیه شهروندان ارجمند معروض میدارد:
  اینکه جمعی درکنارهم نشیند ودغدغه ی بهبود وتعالی زیستگاه خویش را در زمینه های مختلف… داشته باشند امر مبارکی است، این نیز پیروجوان نمی شناسد ، تنها دلی می خواهد ودرآن دل نیزجایی برای داشتن دغدغه های که آرامش وآسایش را برای همگان مطالبه نماید.
  سوالات متعددی مطرح گردید ودراین سایت وزین نیز دونفراز کاربران بنام حقیر نگاشته ای مرقوم نمودند که به رسم ادب پاسخگو خواهم بود.
  1- هرچند که این شورا هدفی سیاسی نداشته ویا کارکردی اجرایی ندارد اما بوجودآمدنش ناشی از یک اراده ی سیاسی است ، آن نیز مرهون انتخابات ریاست محترم جمهوری جناب دکتر روحانی بود، در واقع همان ستادهای تبلیغاتی جناب آقای روحانی که مقدور نگردید در پُست هایی سازماندهی شوند، درقالب تشکلی به عنوان شورای مشورتی کارکردی را برای آنها تعریف نمودند…..
  طبیعی است که این تشکل برگرفته از ستاد انتخابی بوده ودرواقع نمی تواند جامعیت لازم را درخصوص پذیرش کلیه افکار اجتماعی شهروندان را داشته باشد.
  عملاً نیز کاری از آن ساخته نیست چراکه نماینده عالی دولت که از منتخبان ریاست محترم جمهور می باشند با محدویت منابع مواجه هستند اگر می شد کاری انجام گیرد طبیعی است همان نماینده قانونی دولت به راحتی می تواند انجام دهد.
  2- در پاسخ عزیزی دیگر یادآور شدم که ما به هیچ وجه اقدام به تشکیل شورای مشورتی برای این ویا آن ننموده ایم، اگر عزیزانی از ما بخواهند ، اینکار را با دقت نظر و شمول پذیری لازم دنبال می نمائیم به شرط آنکه این شوراها خود تضعیفی درکارکرد شوراهای اسلامی نشوند ،چراکه دراین صورت نبودنشان از بودنشان به مصلحت تر است ….
  بنظر حقیر بهترین شورای مشورتی شورایی است که اعضای شورای شهرها که نمایندگان واقعی مردم اند درکناردوستان مورد اعتماد جناب نماینده ونیز جمعی از معتمدین شهر که مقبولیت لازمه را برای اینکار دارند درکنار هم وبا محوریت شورا ی شهر ( وجاهت قانونی ومشروعیت مردمی دارد) قرار بگیرند،
  درغیر اینصورت هرنوع شورایی با هرنام ونشانی ره به جایی نمی برد و در واقع نیز مسیر آن نیز به بیراهه منتهی می گردد ، قطعاً ویقیناً با توجه به تداخل کاری و…. این پروسه به صلاح شهر ومنطقه ی ما نخواهد بود.
  این دیدگاه من هست واگر چنین شود ، حاضر به هرنوع همکاری وفداکاری هستم درغیر اینصورت ما نیز مانند سایر شهروندان فقط نظاره گر ودر مواردی به تناسب شرایط موضع گیری خواهیم نمود.

  پاسخ دادن
 14. 23

  حسینی

  وقتی نظر میدیم بزارش براش زحمت کشیدیم کاک فرهاد

  پاسخ دادن
 15. 22

  حسینی

  چن سال شاره که م مه ینه ت باره نی….
  هه م مات وملول هم غه مباره نی
  بی که س و دلسوزچون آزیز مه رده
  وه شیت نه دیه نو شادیچ بار که رده
  ایسه ته کبیره ن خاسان په یو که رده ن
  با که س نه واچو توشان یاد به رده ن
  تا روکه و مه رگیت نه گیلو دماوه
  وازو چنه نماران شاره که م پاوه

  پاسخ دادن
 16. 21

  محمد عرفان صالحی

  شورای مشورتی توسعه را چه کسی یا چه کسانی انتخاب کرده اند و ملاک انتخاب چه بوده است؟
  در شهرستان پاوه از کیمنه و بیرواس بگیر تا دودان و زردویی، و سایر سکونت گاه های شهری و روستایی شهرستان افرادی به مراتب توانمند تر یافت می شوند که هم جوانتر، هم تحصیلکرده تر و هم با انرژی تر از اعضای محترم این شورای مشورتی می باشند. اعضای حاضر در این جلسه تقریبا اکثرشان بازنشسته می باشند و بیشترشان از مدیران سابق شهرستان بوده اند، مدیرانی که می توانستند در زمان تصدی پست مدیریت شان بیشترین تأثیر را در توسعه ی شهرستان داشته باشند، مدیرانی که شرایط امروز پاوه محصول عملکرد آنهاست، اگر وضعیت کنونی پاوه این چنین است تنها و تنها به دلیل عملکرد این بزرگواران است، آیا سی سال خدمت صادقانه !!! بس نیست؟ آیا نباید عرصه را برای تحصیلکردگان جوان و دلسوز خالی کرد و سکان مدیریت شهرستان را به جوانان سپرد؟ شما بزرگواران مأموریت خویش را انجام داده اید، لطفا میدان را به بقیه هم بدهید، چه بسا جوانان امروزی بهتر از شما بتوانند کمک حال مردم شهرستان باشند.
  با وجود چنین شورایی وضعیت شورای شهر و شورای شهرستان چه می شود؟ مگر وظیفه ی شورای شهرستان چیست؟
  آیا واقعا این شورا منتخب مردم است؟ آیا این شورا منتخب استانداری است؟ البته ترکیب این شورا بیشتر شبیه به یک جمع دوستانه است تا یک طیف فکری سیاسی و یا یک تیم افتصادی، و در این صورت نمی توان موفقیتی برای این شورا متصور بود، چون تضارب آراء و افکار و دیدگاه های علمی در این شورا به چشم نمی خورد.

  پاسخ دادن
  1. 21.1

   یاسر

   موافقم
   سپاس کاک عرفان

   پاسخ دادن
 17. 20

  ناشناس

  با این نظر ها مگر می شود نظری دیگر هم داد خدا عاقبت همه ی ما رو به خیر کنه

  پاسخ دادن
 18. 19

  شهروند بیگانه

  این ستاد بهترین ترکیب برای توسعه عقب ماندن شهر است چنان که درکمپین ستاد انتخاباتی امسال درشبکه های مجازی به میزان افکار عقب ماندگی آنان پی برده شد .

  پاسخ دادن
 19. 18

  س

  با سلام خدمت شورای محترم وتمامی کار بران
  وهمچنین زحمت کشان بی ادعای سلام پاوه
  بنده شهروندی هستم در این شهر
  دلسوز دیارم ونگران اینده شهرستانم
  همه میدانیم عده ای از اقایان از دیر باز
  در کار های اجرائی و حکومی مشغول بکار بوده اند
  عمل کردشان مشهود است نیازی بتوضیح نیست
  کمی به وضعیت شهر وشهرستان پاوه بنگریم
  وبا شهرستانهای هم جوار مقایسه کنیم
  خود گویای همه چیز است
  نباید همه تقصیرات رابه گردن نماینده گان مجلس انداخت
  حق گرفتنی است که ما مسئولی دل سوز نداشتیم
  پی گیر مسائل باشد
  ولی می بینیم چند تن از اعضای شورا فعال هستند وپیگیرمسائل خیلی هم موق عمل کرده اند
  اما اقا یان عمل کردشان یا منفی بوده ویادر حد صفر
  پس چرا حاضر به کنار رفتن نیستند
  راه را برای افرادفعالی که منافع عموهی را بر مصلحت شخصی ترجیح میدهندهموار شود
  با این ترکیب فعلی فکر نکنم افراد دلسوز رغبتی داشته باشند
  واین سوال که انتخاب اقا یان بر چه معیاری بوده
  وچرا همه از طیفی خاص می باشند بجای خود باقیست

  پاسخ دادن
 20. 17

  ناشناس

  کاک خالد عزیز بنده فردی اصولگرا می باشم وبه آن هم افتخار می کنم هدف بعضی افراد می باشند که هر ساله ایده ومرام خود را عوض می کنند انسان باید مقید به ایده ومرام خود باشد

  پاسخ دادن
 21. 16

  هوای تازه

  واقعا دلم به حال شهرستانم میسوزد که کسانی تحت هرشرایطی میخوان درصحنه باشن این یعنی مرگ توسعه مرگ انرژی مرگ علم مرگ مشورت…

  پاسخ دادن
 22. 15

  ناشناس

  همشهری.باتوجه به شناختی که شهروندان از این شورای مشورتی دارند همه این آقایان نا دیروز اصولگرا بودن یک شبه همه اصلاح طلب شدند

  پاسخ دادن
  1. 15.1

   خالد

   سلام لطفا وقتی که از کلمه همه استفاده می نمایید دقت بیشتری به خرج دهید . برای این نظر خود آیا مدرکی داری . هر چند اصول گرایی هم عیب نیست .

   پاسخ دادن
 23. 14

  س

  با سلام
  اقای یوسفی شما انسانی کاری وفعال می باشید
  حیف است داخل این بازی شوید
  این اقایان را چه کسی وبر مبنای چه اصولی انتخاب کرده اند
  نمیدانم
  ولی مردم همه این را میدانند عده کثیری ازاین اشخاص
  خود عامل عقب افتادگی وشاید بتوان گفت ویرانی این شهر هستند
  من به هم شهرستانی های عزیزخودعرض میکنم
  تشکیل این گروه غیره کار امداز گروهی خاص بوده و
  ربطی به مردم پاوه ندارد
  در پاوه بغیر از اینها انسانهای دیگری هم زندگی میکنند
  که هم تخصص دارند وهم درست کارند

  نفس این کار درست وبجا میباشد در صورتی که از انسان های
  متخصص وکار شناس با صوابق کاری خوب البته در کل شهرستان استفاده شود

  پاسخ دادن
  1. 14.1

   شورا

   س عزیز و محترم بکار بردن واژه نا کارآمدی برای این افراد به نظر من ناشی از شناخت نا درست شما از این افراد است چون هر کدام از آنها در زمان خود کار یا کارهای اجرایی محوله را به نحو احسن انجام داده اند . در مورد تخصص هم به عرض برسانم که این شورا نه اتاق عمل است و نه کلاس درس دانشگاه بنا بر این هر انسان شریفی که در این شهر احساس مسئولیت کند میتواند همراه این افراد باشد ولو حتی سواد خواندن و نوشتن را نداشته باشد . و اما درستکار باید متوجه شده باشی که تعداد زیادی از این افراد چه درحین خدمت و چه در زمان بازنشستگی رو سفید درگاه خدا و مردم ند . و در پایان همه افراد شورا به گرمی دست تمام افراد با همت و متخصص این دیار را جهت کمک و همیاری می فشارند .

   پاسخ دادن
 24. 13

  بهار

  چرا فقط افراد از یک قومیت خاص حضور دارند آیا ازقومیتهای دیگر کسی نباید باشه همین رفتارها باعث جبهه گیری و عدم همراهی مردم با این گروه وامثالهم خواهد شد

  پاسخ دادن
  1. 13.1

   رضا

   متاسفم برای شما چون هنوز فرع لهجه را بر اصول مسلمان و ایرانی و کرد بودن ترجیح می دهید. شما بفرمایید در بخشها و شهرستانها ی همجوار چند نفر از ساکنان این شهر در امور آنها فعالیت میکنند . به نظر بنده شما از آن دسته افرادی هستید که با زنده نگه داشتن افکار پوچ و کهنه روزگار را به خود و دیگران تیره و تار می کنید . خداوند همه ما را به راه راست هدایت فرماید

   پاسخ دادن
 25. 12

  شهروند

  جرا هميشه يك سري تو اين شهر منفي هستند خوب هر كه توان خدمت كردند داشت بايد قدر ش بدانيم اين كه شوراي مشورتي ديكه حسادت براي جه انهم بي اجر و مزد

  پاسخ دادن
 26. 11

  محسن

  کلا کارگروه تبلیغات برای انوربکامیری میباشند تا چهار سال دیگرخدا میماند وملکش

  پاسخ دادن
 27. 10

  شهروند

  میشه بفرمایید این افراد چگونه انتخاب شده اند و سطح تحصیلات این اعضا و تخصصشان چیست؟

  پاسخ دادن
  1. 10.1

   رضا

   سلام دوست عزيز اکثر این افراد زمانی از دانشگاه های معتبر ایران مدرک لیسانس خود را گرفته اند که مثل حالا مدارک فله ای از دانشگاه……. باب نبود

   پاسخ دادن
 28. 9

  ناشناس

  شهروند .سوال از مسولین محترم شهرستان آیا این شورا از نظر قانونی در نزد مسولین شهر دارای وجاهت قانونی می باشد.اگر وجاهت قانونی دارد وضعیت شورای شهر که مردم آنها را انتخاب کرده اند به کجا ختم می شود

  پاسخ دادن
 29. 8

  میلاد

  ببخشید کاک فاروق قش شورای شهر و منتخبین مردم چی میشه

  پاسخ دادن
 30. 7

  هه ورامان

  ده ی اينه کارا؟ ☺ به خودا وه شا

  پاسخ دادن
 31. 6

  شاهو

  ما نیز به سهم خود حضور این عزیزان بخصوص کاک جهانبخش را در شورای مشورتی توسعه شهرستان ارج می نهیم به امید فردایی بهتر برای دیارمان

  پاسخ دادن
 32. 5

  رضايي

  روز از نو روزي از نو
  آقاي زواره و چند نفر ديگر از دوستان ؛ واقعاً براي شما حيفه كه بازيچه دست مهره هاي سوخته گشته ايد . كساني كه قصد دارند با راه انداختن
  چنين كارناوال هايي همچون احمدي نژاد ها دوباره وارد گود شوند اما”””

  پاسخ دادن
 33. 4

  پاوه

  میشه لطف کنید و بفرمائید اینها را کی انتخاب کرده ؟من فکر می کنم اینها قبل از اینکه کسی انتخابشان کرده باشد همدیگر را بار دیگر پیدا کرده اند .

  پاسخ دادن
 34. 3

  نریمان غفوری

  امیدواریم در دوره بعدی از انتخابات شوراها شاهد حظور مردانی از جنس کاک جهانبخش باشیم چرا که نبود مردانی امثال ایشان در مسائل مربوط به شهر پاوه موجب تخربب وسکون شهرمان گشت ایشان خود به تنهایی میتوانند علمدار توسعه واحیای پاوه گردند از حظور دوباره ایشان خوشحالیم

  پاسخ دادن
 35. 2

  ناشناس

  عجب شورایی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ دادن
 36. 1

  یکی در این دیار

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت گردانندگان سایت سلام پاوه
  از ترکیب گروه را که نگاه کردم به ستاد انتخاباتی اقای بکامیری شبیه بود تا کارگروه توسعه شهرستان پاوه .
  ت…………………………
  تاسف برای مسئولینی که اینقدر دایره دید و وسعت نظر انها نسبت به افراد سطح شهرستان پاوه تنگ و محدود می باشد که فقط این ………
  امیدواریم این ترکیب تغییر کرده و افرادی جدید با سطح تحصیلات عالی و از جوانان و افرادی استفاده شود که امتحان پس داده نباشند. ………………

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.