10 Comments

 1. 9

  اختری

  واقعا نسبت به رفتار مسولین برخی از ادارات باید تاسف خورد . هنوز خیلیها نمیدانند وقتی بارسنگین مسولیت در یک شهر بر دوش انها گذاشته می شود باید به فکر ادای این مسولیت به نحو احسن باشند ودرصورت قصور انتظار دارند همچنان حق با انها باشد . خیلی مانده که پیشرفت کنیم .

  پاسخ دادن
 2. 8

  هورامان

  لابد فردا نوبت فرمانداریه که برقش رو قطع کنه ، کار منازل مسکونی ، خانه موسیقی ، مرکز بهداشت ، شرکت تولیدی شن کاراک ، مدارس و … رو یکسره کرده ؛ راستی یادم رفت برق شهرداری رو هم قطع کردن ؛ کسی هم جلودارش نیست ؛ نمیدانم از وضعیت پیش آمده خوشحال باشم یا ناراحت ؟؟؟!!!

  پاسخ دادن
 3. 7

  ارو

  با سلام بعداز اینکه اداره برق ان کار رو انجام دادن دیروز برق شهرداری رو قطع کردن -افرین به جسارت و قدردتون اداره برق

  پاسخ دادن
 4. 6

  سعدی سپنجی

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان اینجانب بعنوان دبیر طی سه سال گذشته در هنرستان کار دانش تدریس کرده ام و هدف انتخاب تدریس در این مدارس این بوده است که با توجه به مشکلات درسی و روحی در بین دانش اموزان هنرستان سعی بر این داشتم به عنوان یک معلم و داشتن دغدغه برای حل مشکلات آنان در این راستا اقدام کنم .در این راستا مدیر هنرستان جناب اقای لطف الهی نهایت همکاری و سعی و تلاش را داشته و تا آنجاییکه من اطلاع دارم هنرستان کار دانش فجر پاوه به نسبت سایر هنرستانهای کار دانش سطح استان مشکلات کمتری از نظر اخلاقی و … داشته اند و این مهم حاصل تلاش مدیریت محترم اموزش و پرورش پاوه ،مدیریت محترم هنرستان و معاونین و همکاران دبیرو… بوده است .شایسته است در این راستا همه ما بیاییم به عنوان یک شهروند کمک کننده باشیم نه اینکه باعث مشکلات بیشتر برای فرزندانمان باشیم . با تشکر از همه شما عزیزان

  پاسخ دادن
  1. 6.1

   دلسوز

   این همه داستان سرایی چه ربطی به موضوع طرح شده داشت ؟؟!!!

   پاسخ دادن
 5. 5

  ساسان حسینی

  با سلام خدمت دوستان محترم
  چند روز پیش متاسفانه برق هنرستان پاوه به علت بدهی ۹۲۰۰۰ تومانی قطع شد و به جای عذرخواهی رئیس اداره برق پاوه ، ایشان در حرکتی غیرمنتظره اقدام به نوشتن جوابیه شدیدالحن نسبت به فرهنگیان و در راس آن جناب لطف الهی کردن و در پایان هم بقیه مشترکین را تهدید به قطع برق کردند.
  حال واحد تولیدی اینجانب بنام صدف شن کاراک با وجود پرداخت قبض برق ، امروز صبح عجولانه و مغرضانه به دلیل انتشار جوابیه رئیس برق پاوه قطع شد و با پیگیری اینجانب از سوی دفتر فرماندار محترم و حراست برق استان مجبور به وصل مجدد برق واحد تولیدی شدند.
  یک روی سخن بنده با مسئولان پاوه است که چرا بجای توبیخ و عذرخواهی ایشان طی اقدامی خبر قطعی برق و نظرات کاربران را از روی سایت سلام پاوه برداشتند تا ایشان مجددا بر کار اشتباه خود اصرار کنند و روی دیگر سخنم با همشهریان و اعضاء محترم گروه است که چرا در مقابل این نوع رفتارهای غیراجتماعی مسئولین واکنش نشان نمیدهند و سکوت میکنند تا کارهای اشتباه خود را بدون در نظر گرفت رضایت و نظر مردم دوباره تکرار کنند.
  ایشان ابتدا باید از مردم و فرهنگیان شهرستان پاوه عذرخواهی !!!!! کند و به طبع آن پاسخگوی عمل غیرقانونی خود در قطع برق کارخانه و ضرر و زیان ناشی از آن باشند !!!!!
  مدارک پرداخت قبض برق و همچنین زمان قطع برق موجود میباشد و در صورت لزوم ارائه خواهد شد.

  پاسخ دادن
 6. 4

  تاریکی

  آفرین بر چنین رئیسی که علاوه بر کمک مادی ، روشنایی را به مدارس نیز فزونی داشته است !!!!!!

  پاسخ دادن
 7. 3

  هانه برالو

  زین پس رئیس اداره برق !!!!!!! جهت شرکت در جلسه انجمن اولیاء و مربیان فرزندش ، کارمندش را زودتر از حضور خود به آموزشگاه فرستاده تا برق را قطع کنند تا تصاویر تاریک و سپس !!!!!! شناسایی نشود.

  پاسخ دادن
 8. 2

  ناشناس

  اصلا خبرنگارتان صفراست

  پاسخ دادن
 9. 1

  شهروند پاوه

  بخاطر رفع مشکلات!!!!!
  واقعا تو این شهر چه خبره؟؟؟
  رئیس اداره ای …….. به فرهنگیان میپره بجای عذرخواهی مطالبی که خودش با قلم خودش نوشته رو پاک میکنید
  خیلی جالبه مشکل حل شد و اداره برق متنبه!!!!!
  امیدوارم جزء رسالتتون باشه که نظرات رو انتشار بدین

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.