11 Comments

 1. 10

  شهروند‌

  کاک فرهاد بررسی نماید که سیاه چادر در ایام عید به چه فردی واگذارشد وچرا

  پاسخ دادن
 2. 9

  شهروند

  آقای صالحی سلام لطفا به عنوان یک صعنتگر چندین سال است با مراجعه به اداره بی….مراجعه جهت برپایی سیاه چادر در ایام عید به ان اداره مراجعه با وعده واهی ایشان به عنوان مسول سیزده بدر آمد قدم بدارید که آن اداره از طریق اطلاع رسانی شود که ثابت گردد که افراد با تجربه در این شهر فراوان نه افراد خاصی در ایام عید

  پاسخ دادن
 3. 8

  ابراهیم

  با سلام
  جناب آقای صالحی خسته نباشید
  بعضی شعاره های داده شده توسط مخاطبین شما فقط در این صفحه است وبس دیگر دنبال اون نرو و آنچه صلاح می دونید انجام دهید
  اختلاف نظر در شورای پاوه مایه تاسف است برای این شهر که نمایندگان این شهربرای حل اختلاف نظر خود باید از یک نهاد غیر مردمی کمک بگیرند
  آقای صالحی تا کنون از خودت پرسیدی چرا از منطقه پاوه کسی برای مجلس کاندید نمی شود بخاطر عدم اتحاد و یکدستی در بین مردم این منطقه است
  آقای صالحی تا شعار ( دو مهاجر راو جاف یه نه) هیچ چیز درست نخواهد شد
  کشورهای بزرگی مثل آمریکا بلند میشن گاو پرست هندی رو میارن کنار یک یهودی و مسلمان میزارند و بینشان اتحاد و یک دستگی ایجاد می کنند تا ماهواره بفرستن فضا ولی ما هنوز میگیم جافن یا مهاجرن
  با این طرز فکر های کهنه نمی شه مبارزه کرد
  موفق باشید

  پاسخ دادن
 4. 7

  فروزان رسولی

  یک رسانه نماینده یک تفکر است. به هر آنچه بخاطر آن یک رسانه را راه اندازی کرده اید، باورمند، پابرجا بمانید و از نقد نهراسید. تنها زمانی به نماندن بیاندیشید که اهدافتان را دست نیافتنی می بینید. تمام آنان که با نام مستعار فضای مجازی دیار ما را آلوده می کنند، جاهلانی هستند که همواره در پشت نقاب پنهان شده اند، نقابی که عامل اصلی نفاق و دورویی در دیارمان است، همان کسانی که شهامت بیان نظر خود را ندارند و همین خود بهترین دلیل است تا آنان را در همان تاریک خانه جهالت رها کنیم و به افق هایی روشن چشم بیاندازیم که تنها و تنها با آگاهی محقق می شوند. هر قلمی که برای آگاهی فرسایش می یابد شایسته تقدیر است و تاریخ خود بهترین داور است.

  پاسخ دادن
 5. 6

  محمد

  در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
  سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور

  پاسخ دادن
  1. 6.1

   ناشناس

   سلام پاوه سایتی عالی است.ممنون

   پاسخ دادن
 6. 5

  جوان

  سلام عرض میکنم خدمت مدریت محترم سایت سلام پاوه . به واقع شما و همکارانتان در راستای اطلاع رسانی به مردم شهر مان زحمت میکشید … و همه میدانند که تمام وقت خود را صرف این کار میکنید … من به نوبه ی خود از زحمات شما نهایت تقدیر و تشکر را دارم و این امید رو به شما میدم که هیچ وقت تنها نیستید و ما با دل و جان شما رو همراهی میکنیم … مگه ما بچه همین شهر نیستیم ؟؟؟؟ مگه ما مشکلات این شهر خاموش و یتیم را نمیبینیم ؟؟؟؟ چرا باید جوان های ما بترسند ؟؟؟؟؟؟ چرا باید به خودشان جرات ندهند با نام خود بیان و نظر بدن ؟؟؟؟؟ خود من و تمامی جوان های این شهر به اندازه ی کافی چیزهایی در دل داریم بیایید در کنار هم بنشینیم و دست در دست هم مشکلات نه شهر مشکلات خودمون رو حل کنیم … فرهنگ سازی کنیم … مگه پاوه مهد علم – فرهنگ و … نیست؟؟؟؟؟ تورو به خدا بیایید دست از حسادت برداریم .. بس است توهین و … اگه میبینیم مسِِئولی مشکلی داره بیایید با جرات روبروش وایسیم اگه واقعا مشکل داره و لیاقت نداره کسی با لیاقت پیشنهاد بدیم .. با فرماندار دوست باشیم با مسوولین دوست باشیم نه این که کسی یا جوانی جز مسئولین فرماندار شهرمون رو نشناسیم …. از فرماندار وا مسئولین کار بخواهیم نه این که کار ما شده فحش و توهین و … به دیدنشون بریم ازشون چیزی رو که برای شهرمون مفیده بخوایم …. شهر یتیم پاوه هزاران دانشجو ..لیسانس . فوق لیسانس و دکترا داره که بیکارند بیایید با هم همکاری داشته باشیم به امید روزی که پاوه ی عزیزمون بدون مشکل باشه و دست از بعضی عادت ها بردارند .. ممنون و سپاس گذار از فرهاد عزیز باز هم میگم ما رو عضو کوچکی از خودتان بدانید بدرود

  پاسخ دادن
 7. 4

  شایسته

  ضمن سلام وعرض ادب برای مدیریت محترم سلام پاوه بااینکه گاها نظرات منتقدانه برای بعضی مطالب وبارها به حمایت از مطالب دیگرنوشته شده پرداخته ام که این هم برمیگرددبه نوع دیدگاهم نسبت به مسائل ارسالی نه کینه یا کدورتی به مدیریت سایت امابا قاطعیت ارج مینهم کارفرهنگی عزیزانی راکه در این شهر از جان مایه میگذارند برای به روز کردن سایت واطلاع رسانی امور روزمره که کاری بس مشکل وطاقت فرسا ست سلام پاوه .پاوه پرس .پینوس .هزارماسوله و……همگی در راه خدمت به این دیارمان هستند پس بیایید کار آنها را ارج بنهیم نه به دنبال بهانه ای برای تهمت زدن ومحکوم کردن دیگران باشیم دست همگی شما درد نکنه وخداقوت ……..باسپاس ……..

  پاسخ دادن
 8. 3

  خبر شهر ( دانا خالقی )

  سلام خسته نباشی آقای صالحی . در دلی بود که به دل منم نشست مشکلاتی را بیان کردید که همه کسانی که در عرصه رسانه هستند با آن روبه رو هستند . نظرات بی نشان ، تهمت ، نداشتن ظرفیت انتقاد ، فحش و ناسزا و هزار رو یک درد دیگر .
  بیاید برای همیشه این فرهنگ های اشتباه را از میانمان برداریم باور کنید کسانی که در عرصه رسانه کار می کنند خوب می دانند چطور کسانی که نظرات بی نام و نشان ارجاع می دهند مشخص شوند کافیست فقط شما نظر داده باشید و ثبتش کنید و هزار راه دیگر که امروز پیش روی فعالان عرصه رسانه هستند برای مشحص کردن هوبیت و شخصیت شما .

  آقای صالحی اینم باید بگم مردم شهرستان پاوه یکی از با فرهنگ ترین و متمدن ترین ها و روشنفکرترین هستند ، جمله اول متن شما بسیار زیبا بود این را بدان شما هیچگاه تنها نیستید بلکه مردم حامی شما هستند تا زمانی که از خط مشی خود دور نشوید . به گفته خودتون اینان اندک تاریک اندیش هستند که این بی فرهنگی را رواج می دهند .

  بازم بهشما و همه کسانی که به شما کمک می کنند خسته نباشید .

  پاسخ دادن
 9. 2

  دیدبان

  آقاي صالحي عزيز
  ايمان داشته باشيد كه هيچ قدرتي را ياراي مقابله با راستي و شرافت نيست و اين سخن كسي نيست بلكه گواهي محكم تاريخ است. خداوندي كه درختان و كوهستان و چشمه سارهاي هورامان را به زيبايي آفريد پشت و پناهتان باد.

  پاسخ دادن
 10. 1

  امید محمدی

  کاک فرهاد گیان به عنوان دوستت که بیشتر اوقات نزدیکت بودم ومیدیدم که چطوی داری برا ی این سایت زحمت میکشی/چه طوری برای شفاف سازی حقایق زحمت میکشی /وهزاران حرف دیگر ولی به عنوان یک دوست یک کسی که هرروز اخبار رو در شهر پاوه پیگیری میکنه میگم خسته نباشی خدا قوت.
  یک جمله معروف هست که میگه هرموقع که دیدی دشمن پیدا کردی بدان که تو به نتیجه رسیدی/حالا هم اینو میگم تو با روشن سازی به نتیجه رسیدی.
  کاک فرهاد این تاید کن خواهشن

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.