6 Comments

 1. 6

  فرهنگی

  جناب کیهان متن شما در قواره یک تحلیل انتخاباتی نیست برای این کار دانش سیاسی خود را افزایش دهید و ضمن مطالعه آثار روزنامه نگاران و نویسندگان بزرگ ایران و جهان با علم ژورنالیستی آشنا شوید و بعد دست به قلم بزنیداما منهای توصیه های اخلاقی، شما حق ندارید از مردم تشکر کنید و آنها را نصبحت کنید.

  پاسخ دادن
 2. 5

  ایران

  همه امیدواریم که نماینده اورامانات این دوره جای دستی نیک از خود بگذارد

  پاسخ دادن
 3. 4

  آبادی

  با نگاهی به ارا مشخص است که فقط در پاوه آرا عشیره ای نبوده ،چون در ثلاث وروانسر وجوانرود کاملا عشیره ای وتعصبی بوده ،برگی زرین دیگر ومهر تاییدی دیگر بر فرهنگ پاوه که واقعا بابقیه فرق دارد .درپاوه مردم به همه کاندیداهاها بدون استثنا رای دادند .اما کاندید پاوه وحومه در جوانرود وثلاث وروانسر بتعداد انگشتان دست میباشد.

  پاسخ دادن
 4. 3

  ناشناس

  نگاهی به آرا و نتایج به دست آمده متاسفانه نشانگر عشیره گرایی و رای بر اساس محل تولد کاندید است نه رای به توانایی و شایستگی ایشان. رای بالای نوری کریمی در روانسر، بگامیری در پاوه و نادری در ثلات باباجانی نشان می دهد ما تا انتخاب بر اساس لیاقت وتوانمندی فاصله زیادی داریم. هر چند فیلتر های موجود زحمت حذف شایستگان را قبل از نظر مردم به دوش می کشند.

  پاسخ دادن
 5. 2

  ناشناس

  جناب انفرادی عزیز شما یا خوابید یا خود را به خواب زده اید که به نیابت از مردم انتخاب کاندیدای مورد حمایت خود را انتخابی اصلح و انتخابی بدور از تعصب و عشیره می دانید شما این حق را از جانب خود دارید اما حق ندارید از جانب دیگران اضهار نظر فرمایید ضمنا اگر کمی دانش سیاسی می داشتید می دانستید با وابسته بودن به یک جریان سیاسی در مجلس بهتر می توان‌ در خدمت مردم بود با نگاهی به ارا نیز تعصب را خواهید دید

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.