5 Comments

 1. 5

  توره

  سلام. لطف کنید لطف کنید بازم تکرار می کنم لطف کنید این خبرو پاک کنین…گزینش گیر میدن بهم.اش نخورده دهن سوخته…………………………مرسی

  پاسخ دادن
 2. 4

  ناشناس

  متاسفم برای دانشجویانی که حمایت از کسی می کنند که در جلسات سخنرانی هایش کسی دیگر به جایش حرف میزند. لطفا پخش کن پاوه ای بازاری درنیاور.

  پاسخ دادن
 3. 3

  جواد

  درود بر این جوانان عزیز.

  پاسخ دادن
 4. 2

  تنها

  قطعا شکی نیست مردم شهرستان پاوه به اقای بکامیری رای میدهند و این دانشجویان و اصناف که قبلا اعلام حمایت نموده اند در معادلات جز شهرستان پاوه محسوب میشوند پس این اعلام ها نیازی به گفتن نداره . زمانی حمایت ها تاثیر گذار خواهد بود که مثلا بازاریان جوانرود از اقای بکامیری حمایت نمایند که ان وقت میشه اسمش رو حمایت گذاشت. اگه پاوه رو یک سیستم فرض نماییم و اجزای این سیستم اعلام کنند که ما از سیستم حمایت مینماییم که نیازی به گفتن نداره چون چیز بدیهی میباشد.

  پاسخ دادن
 5. 1

  حسن

  دانشجویان پاوه ای و همچنین امور اصناف که قبلا اعلام حمایت کرده بودند جز مردم شهر پاوه هستند و نمیتوان گفت این دو به فرایند انتخابات کمک خواهند کرد. به نحوی دیگر میتوان گفت که مثلا ما در شهر پاوه ۲۰۰۰ رای برای اقای بکامیری در نظربگیریم و در این پیش بینی دانشجویان و اصناف و… قبلا حساب شده اند و این اعلام حمایت ها که بیشتر به درد روحیه دهی میخوره در افزایش رای ها تاثیری نخواهند داشت.
  نماینده های جوانرود با تجربه تر هستند و بجای تبلیغات اینترنتی و مراسمات پرهزینه در حال جمع اوری رای در دهستان های ثلاث که با قاطعیت میتوان گفت اونا منتتخب مردم را انتخاب میکنند هستند. با حمایت اقایان مصطفی محمدی و درویشی از اقای دکتر یوسفی که این دو از بزرگترین طایفه های جوانرود و باباجانی هستند از همین حالا که با یقین دکتر یوسفی رو برنده ماراتن بدانید.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.