9 Comments

 1. 8

  ناشناس

  رای ما سید صوفی میرانی

  پاسخ دادن
 2. 7

  شهرام

  اول از اقای محمودی عزیز تشکر میکنم.
  دوم از اقای خلیلی که واقعا خیلی جالب نوشتند با نام اصلی خود

  پاسخ دادن
 3. 6

  حاتم حکیمی

  ده سو ئاغای مه حمودی به ریزی وه ش بو په ی به یانیه که یش هیواداره نان روشن بیره وه لاته که یمان گرد یه ک ده نگ بتاوان پیسه بیر که رانی و ده نگ و ویشان په ی ئیسلاحاتی بوزان سندوق و هه ل ژارده ی جه رو حه فتوو ره شه مه ینه
  سه ر به رزی و سه رکوته ی په ی خه لکوو به شه رفوو هورامانی سه ر به رزی

  پاسخ دادن
 4. 5

  احسان خلیلی

  امروز جناب کاک انور بگامیری در اجتماع اصلاح طلبان در خانه والیبال حضور یافتند و با لباس محلی ای که بر تن کرده بودند با استقبال حضار روبرو شدند هرچند که متاسفانه به دلیل مشغله هایی که داشتم فرصت نشد تا حضوری از ایشان بابت این حرکت زیبایشان تشکر کنم اما از همین طریق مراتب سپاسگذاری خودم بابت این حرکت را از ایشان اعلام میکنم و امیدوارم که در صورت پیروزی در انتخابات به آرمان های اصلاح طلبی وفادار بمانند و نماینده ای شایسته برای مردم فهیم و به ویژه اصلاح طلبان منطقه باشند

  پاسخ دادن
 5. 4

  احسان خلیلی

  یک سوال از آقا یا خانم دیده بان. شما دیده بان چه هستید؟ اصولا دارید چه چیزی را دیده بانی میکنید و از آن مهم تر این منصب دیده بانی را چه کسی به شما داده است؟ فکر نمیکنم مطالبی که نوشته باشید را از نوشته های آقایان زیبا کلام و نوری زاد و امثالهم شدید اللحن تر و سیاسی تر بدانید که با اسم مستعار نوشته اید. دوستان سخن خوب گفتن زیباست اما از ان زیبا تر داشتن اطمینان به خود و باورهای خود است که اگر به انچه میگوییم باور داشته باشیم با اسم مستعار و یا به صورت ناشناس اظهار نظر نمیکنیم. یا دوست عزیز دیگری که دست اندر کاران سلام پاوه را ترسو ها خطاب کرده است خود در عین شجاعت به صورت ناشناس این دوستان را مورد لطف قرار داده است و از ذکر نام خودشان پرهیز کرده است. این رویکرد های نازیبا و نابهنجار که نه از لحاظ اخلاقی و نه از لحاظ حرفه ای قطعا نزد هیچکس پسندیده نیستند را لطفا تمام کنید . حداقل به خودتان و باورهایتان احترام بگذارید

  پاسخ دادن
  1. 4.1

   دیدبان

   *** به نظر من یکی از دلایل ویران ماندن خانه ما از بن بست، به فکر نقش ایوان بودن خواجه هایمان است***
   «دیدبان» صرفا یک اسم مستعار است نه یک منصب که نیاز به حکم انتصاب داشته باشد. اگر مرجعی برای تنفیذ حکم انتصاب اسامی مستعار می شناسید معرفی کنید، چشم تقاضای حکم خواهم کرد!!!؟
   من به تناسب حق بیان شهروندی ام، دغدغه مندی ام در حوزه مسائل اجتماعی و اندک توشه ای که حاصل قریب به 12 سال مطالعه و تحقیق است، گاهاً با اسم مستعار دیدبان نظرات، تحلیل ها، نقدها، پیشنهادها و درددل هایم را به اشتراک می گذارم.
   دلیل انتخاب این اسم مستعار هم سلیقه شخصی است؛ شاید چون رصد می کنم و بعد نظر می دهم، شاید چون گوشه گیر و بدون های و هوی هستم، شاید چون تنهایی من در اتاقک شخصی ام شبیه به حال و هوای یک دیدبان در برجک اش است و هزار شاید دیگه. و در موضوعاتی که سیاسی و شدیداللحن هم نباشند باز به دلایل شخصی اسم مستعار را ترجیح می دهم.
   پیشنهاد می کنم در مورد محتوای کامنت و بیانیه فوق تامل کرده و نقد،اصلاحات یا پیشنهادات خود را عرضه فرمایید.

   پاسخ دادن
 6. 3

  دیدبان

  با سلام
  دو نکته خدمت فرهیختگان دیارم
  1) هر انتخابی در نهایت دارای تاثیرات ایجابی و سلبی است فارغ از اینکه کنشگر با چه هدفی (ایجابی، سلبی و یا هردو) دست به انتخاب بزند.
  پیرو بیانیه جناب محمودی و با توجه به این نکته می توان گفت که رای دادن به یک کاندید فقط یک «آری» گفتن به وی، ستاد و حامیانش نیست بلکه همزمان یک «نه» گفتن به دیگر کاندیدها،تفکرات و احزاب و جریان های رقیب است. از این هم بیشتر به نظرمن در شرایط فعلی رای دادن به کاندید مورد حمایت اصلاح طلبان، نه گفتن به همه تلاش هایی است که برای حذف اصلاح طلبان، مطالبات برحقشان و فرصت نمایش دوباره پایگاه اجتماعی شان در اورامانات صورت گرفت است.
  2) سرمایه اجتماعی و پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان منطقه برای استفاده ابزاری و فقط به هنگام نیاز نیست. پس می طلبد آنهایی که از این سرمایه استفاده کرده اند، می کنند و یا می خواهند در آینده استفاده کنند، هم اکنون وفاداری، تدبیر و آینده نگری داشته و حمایت خود از تصمیم شورای هماهنگی اصلاح طلبان را قاطعانه و شفاف اعلام کنند.
  توجه داشته باشیم که تحلیل فرهنگ سیاسی پاوه و اورامانات و رفتار انتخاباتی این حوزه(علی رغم همه موانع) نشانگر گرایش قابل توجه مردم این خطه به اصلاح طلبان و افراد مورد حمایت آنهاست هرچند که «عشیره گراییِ رو به افول» پارازیت های گاه و بیگاهی در انتقال این سیگنال داشته است.
  ****پس نه تحریم، نه دست دست کردن و نه عشیره گرایی تا «صندوق به صندوق اصول گرایان را شکست دهیم»****

  پاسخ دادن
 7. 2

  ناشناس

  تعطیلی مدارس را بررسی کنید اخبار استان یه چیزای گفت نظر من راهم حذف کنید

  پاسخ دادن
 8. 1

  ناشناس

  چرانمینویسی دکتر عبدالرحمن برگشت … هااااااا
  ترسوها

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.