2 Comments

 1. 2

  حاتم حکیمی

  سلام
  ای کاش مسئولین ذیربط تعداد نامزدها را به هشت نفر در حوزه ی پاوه و اورامانات تقلیل می دادند افراد خبره و توانمند و اهل دیانت و سیاست را که سابقه ی خدمت در نهاد ها را داشته باشند و آگاه به مشکلات جامعه هستند را برای این کار تایید می کردندنه اینکه تعدای کاندایدتوری مجلس را راهی برای آشنایی خود با امورات سیاسی ورشد و ترقی خود قرار دهند مجلس محلی برای کار آموزی نیست تا عده ای جمع شوند و آنجا مسائل سیاسی و اجتماعی و اقتصادی را یاد بگیرندحضور در مجلس افرادی را می طلبد که برای احقاق حق وحقوق مردم ستمدیده و محروم دیارمان دفاع نمایند وباید از قبل آماده آماده باشند ودر آن جا از دقیقه ها هم نهایت استفاده را برای خدمت به مردم ببرند
  مسئولین محترم اگر قصدشان از تایید این همه نامزد برای مشارکت بیشتر مردم در انتخابات باشد مطمئن باشند اگر در میان این بزرگوارانی که کاندید شده اند فردی شایسته ولایق باشد که وکالت جمعیت 220 هزار نفری پاوه و اورامانات را با صداقت و مخلصانه بپذیرد قطعا او را انتخاب خواهند کرد و با علاقه و پر شور در پای صندوق های رای حضور پیدا خواهند کرد در ضمن جلوی خیلی از ریخت و پاش های تبلیغاتی و اسراف وتبذیرها هم گرفته می شدو این همه پول وسرمایه که می شود صرف امور خیریه کرد حیف ومیل نمی شد.
  خدا عاقبت همه ی ما را خیر کند انشاءلله

  پاسخ دادن
 2. 1

  شهربانی

  با سلام خدمت آقای صالحی لطفآ یه گزارشی از معبر جدید شهربانی سابق تهیه بکنید که چه به یادگار گذاشتن خواهشآ.
  اگر باران بیاد خانه همه ساکنان پر از آب میشه کی جواب گو هست. دو روز امدند کار کردند و افتتاحش کردند ؟! و رفتند بهانه که داشتند گفتند جاده خیسه الان که خیس نیست الان میگن غلتک خراب شده .برن غلتک اداره راه و ترابری رو بیارن درستش بکنند. ….خواهشآ بیایید وگزارشی تهیه بکنید.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.