یک نظر

 1. 1

  سردار پاو

  با سلام و عرض ادب
  چند ماه پیش بود که درسایتهای خبری اعلام شد که که شهرستان پاوه و زهک در استان سیستان و بلوچستان به عنوان پایلوت برای طرح خدمات سلامت مجازی انتخاب شده اند حال اینکه خبر جلسه امروز و دیدم یه سیرچی زدم و پیگیر مساله شدم که ببینم اصلا جریا ن چیه بعد از کلی خوندن خبر متوجه شدم که این طرح الان تو شهرستان زهک داره انجام میشه و جالب اینکه خبر گزاری پاوه پرس طی یک یادداشت خواستار پیگیری این مساله شده بودن و از ان مسیولم تقاضای پاسخگویی کرده بودن حالا این پیگیریها به کجا رسیده و چی شده رو نمیدونم ولی این سوالات واسم پیش اومد
  ۱٫چه کسایی مسیول این طرح بودن ؟دلیل اجرا نشدنش؟ ایا واقعا منافع عده ای در شهر به خطر میوفتاد چرا که با این طرح شما میتوانستید با گرفتن چند شماره بدون حضور در بیمارستان ویا مطب مشاورا کسالت شما رو حل میکردن دیگه نیازی نیود هزینه ایی بابت ویزیت بدین.
  البته ناگفته نماند یکطرفه به قاضی رفتن به این میگن .امیدوارم مسیولاش پاسخگو باشن .
  الان چند روزیه که این جمع اوری اشغال روستاها شده منتی بر روی این بندگان خدا تو بوق کورنا میزنند که ما کاری کردیم که هیچ نقطه ای این خدمات ارایه نمیشود !!!!
  تلف کردن سگ های ولگرد این معنیو نده که امشب و فردا شب مستخدمین شهرداری بیوفتن تو خیابونا با اسلحه بزننشون فردا پس فردا اسم شهرمون میوفته تو این سایت ها و شبکه های اجتماعی مضحکه عام و خاص میشیم حالا عقیم کردن و یا جمع اوری کردنشون یه گوشه ای میشه توجیهش کرد.
  انتقاد زیاده از شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهرم امیدوارم با این جلسات حل بشه.با سپاس.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.