6 Comments

 1. 6

  رستمی تبار

  سلام علیکم
  زحمت کشیدید. این نشان از درک واقعیت تلخی است که نسلهای بعد با آن روبرو هستند. این مردم قبلا در مقابله با آتش سوزی منطقه گرمسیر امتحان خود را پس داده اند. اجرکم عندالله.
  امیدوارم با توجه به شرایط جغرافیایی آن ناحیه سبز شوند.البته مراقبت های بعدی همچون ممانعت از چرای دام و … تا جان گرفتن نهالها ضروری بنظر می رسد. درواقع باید حفاظت شوند. حداقل بازتاب این نوع اقدامات آن است که فرهنگ حفاظت از میراث فعلی طبیعی در جامعه نهادینه می گردد.

  پاسخ دادن
 2. 5

  محمد رشید امینی

  آفرین به همت این عزیزان ضمن خسته نباشید امید است تنها به کاشتن اکتفا ننمایند ودر هنگام سبز شدن در نگهداری از آنها حفاظت نمایند،محیت زیست تنها متعلق به ما نیست آیندگان هم در آن سهمی دارند، باید نگهدار سهم آیندگان باشیم.

  پاسخ دادن
 3. 4

  شهر خوب

  درود بر جوانان و انجمن سروشت بانه وره..بانه وره بزرگترین شهر بخش باینگان می باشد

  پاسخ دادن
 4. 3

  شهروند شهر باینگان

  کار جوانان شهر شهید پروربانه وره وانجمن سوشت عزیز بسیار ستودنی است انشاالله این فرهنگ همگانی گردد ما افتخا ر می کنیم به مردم شهر شهید پرور وجوانان گرانقدر آن ومفتخریم که شهر شهید پرور یکی از شهرهای بزرگ بخش باینگان است

  پاسخ دادن
 5. 2

  انفرادی

  با تشکر از جوانان شهرمون بانه وره خوشحالمون کردین و تشکر از سایت سلام پاوه بنده نیز از تهران همیشه و هر روز با خبر های شهرستانم همراهم تشکر بابت زحماتتون

  پاسخ دادن
 6. 1

  احسان میرانی

  خیلی خوبه ان شالله همه جا های دیگه هم این فرهنگ جا بیافتد.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.