25 Comments

 1. 24

  هادی

  با عرض ادب وسلام خدمت شما لطفا اجاره تاکسیرانی به مجردین هم بدین ممنون میشم

  پاسخ دادن
 2. 23

  عزىزه که و ئه من

  اىن کارشناس حوزه شهرى و سردار پاوه به نظر مىرسه ىکى از خود اعضاى شورا باشه و جز سه نفر چون تو حرفاش چهارنفر را داره محکوم مىکنه و به نوعى عقده هاشو بانظرات نام مستعار خالى مىکنه مردم که نفهم نىستند لطفآ با هوىت اصلى وارد بشىن و همچون ىک مرد خواسته ها و نظراتتون را بنوىسىد . و براى شورا سخنگو انتخاب کنىد . تا مردم بتونند کامنت بذارن و سخنگو شورا پاسخگو باشهو بدون نام مستعار

  پاسخ دادن
 3. 22

  ناشناس

  پشت سر مرد لایق مردمان لایقی هستند

  پاسخ دادن
 4. 21

  مطلع

  جوابیه به شهروند
  آقای محترمی که خود را شهروند معرفی می نمائی اولا در میان مصاحبه آقای ابراهیمی جز ارائه برنامه ها و مشکلات پیش روی تاکسی من و تویی که هر روز خانواده ما با آن سرو کار دارند چیزی از تعریف و تمجید ندیدم در ثانی مثل اینکه توعهد بوق سخن می گی و مردم رو خنگ به حساب می یاری اگه هنوز هم ندونستی بدون که یدک ریس شورای قبلی تان ………… هستش با آن …………ه معروفی که شورای سوم به نام آنان رقم خورد و هر روز پاسگاه و دادگاه رفتنشون با آن ………….. هر شهروند واقع بینی را به درد می آورد رو هم به یاد بیاور و …………….. می کرد . البته شاید منظور شما از وقت گزراندن ایشان حضور در محل کار و پاسخ به ارباب رجوع بوده و برای دفاع از ………. وسفرو آپارتمان و معاملات …………. و غیره به دادگاه و پاسگاه نمی رفت ، درست گفتم آقای شهروند .
  آن وقت که محمد ابراهیمی بخاطر دفاع از زمین های ویمیر که گردشگاه من ، و شمای به اصطلاح شهروند هستش به زندان رفت کدام اعضای شورا و یا کس دیگری که می بایست دفاع می کردفاع کرد . آن وقت که دوستان شورای قبلتان ………………… محمد ابراهیمی در راهروهای وزارت علوم به دنبال دانشگاه از دست رفته فرزندان من و شما بود . و اااان وقت و آن وقت های دیگر که مجالش نیست گرچه می دانم که خود نیز اینها و بیشتر از آن را خوب و بهتر از من می دانی و من نیز می دانم هر انسانی دارای عیب و نقص است اما حافظه این ملت هیچگاه انسان های صادق و خادم را از یاد نخواهد برد . و تخریب ها هم اثر نخواهد داشت
  شهردارتان هم از محبوبیت و جدیت وی به سود خود استفاده کرد .

  پاسخ دادن
 5. 20

  شهروند

  اقای ابراهیمی تو که انقدر از خودت تعریف میکنی در طول خدمت شورا فقط روزگار گذراندی و یدک ریس شورا بودی و در شهرداری هم به همین وضعیت صد رحمت به شهردار قبلی که با ابلاغ تاکسی رانی بالا خره کاری برات پیدا کرد

  پاسخ دادن
 6. 19

  ساکن کرمانشاه

  با سلام
  بنده نیز ورود آقای حسینی را به این عرصه تبریک گفته و ان را به فال نیک می گیرم.
  جناب آقای حسینی حدود 6 ماه از تصدی گری شما بر شورای شهر و بهتر بگویم بر شهر پاوه گذشت مدت زمانی گه البته برای اجرای پروژه های شهری کم به نظر می رسد اما جهت شروع و آغاز فعالیتها، برنامه ریزی ها، هماهنگی ها و … مناسب، که متاسفانه ما حرکتی یا تدبیری و یا اقدامی کارا در این مدت ندیدیم.
  اگر دلایل موفقیت نسبی و خوشنامی آقای محمد ابراهیمی را بررسی نمایید مطمئناً همراهی و تعامل نیکو با مردم، حراست از بیت المال در حد توان، پاسخگو بودن و … را خواهی دید که امید است شما نیز در این مسیر حرکت نمایید هر چند که تا امروز فعالیت و عملکرد تان در شورای شهر بیانگر چنین موضوعی نیست.

  پاسخ دادن
 7. 18

  پارسا

  من جوان 18 ساله ام و از شوراهای قبلی اول و دوم چنانکه کارمند اشاره نموده هیچ اطلاعی ندارم و اعضایشان را هم نمی شناسم لطفا در این خصوص هم اطلاع رسانی شود که ما نیز نیکنا مان و بدنامان آن دوره ها را هم بشناسیم

  پاسخ دادن
 8. 17

  کارمند

  دوستان عریر می دانید چرا کارهای این شهر ما هیچوقت به سرانجام نمی رسد چون در خصوص بحثی که مطرح می شود با پیش کشیدن مباحث دیگر اصل موضوعی که می بایست کارشناسی شود فراموش می شود _ تاکسی که از معظلات اصلی شهر ماست _ بله این درست است که اعضای قبلی و قبل تر آن هم آنچه در پرونده کاری خود دارند باید برای مردم شفاف گردد و جوابگوی تمام کارهای خود باشند اما فکر کنم حداقل گذشت زمان بخشی از آنچه را که می خواهیم پاسخ می دهد و خواهد داد این بنده خدا در برابر شما می گید سه من می گم چهار نفر تنها بود و هر از چند گاهی ندایی هم می داد اما شنونده ای نبود و من هم قانع نمی شدم اما به خدا سوگند الان همه چیز برای من روشن شده شما حال توجه کنید که سه نفر اعضای محترم فعلی که برای آنان احترام زیادی قائلم و به هر سه آنان رای داده ام در مقابل کی و کی و کی که تاکنون کم آورده اند با آن همه سوابق و مسئولیت و تجربه و حال این بنده خدا به تنهائی و بدون حامی در مقابل بزرگتر از آنان والله انصافا خوب دوام آورده و من به نوبه خود از ته دل به او خسته نباشید می گویم .

  پاسخ دادن
 9. 16

  سردار پاو

  به قول معروف زنگ ها رابه صدا درارید اقای حسینی ام وارد گود شد خدا قوت اقای حسینی کجایی بزرگوار این فضا رم قابل بدون. قبل از هر چیز تشکر میکنم که به تاکسیرانی سرو سامانی دادین و به قول خودت یکی از تعهداتون بوده و با انتخاب اقای ابراهیمی تونستید این وعده رو عملی کنید به انتخابتم تبریک میگم به حق مرد با اخلاق و بزرگواری هستند. خبر ها حاکی از انست که شما هم جز گروه 4 نفره اید که شهردار و انتخاب کردین و تاالانم به پاش وایسادین.
  دوست عزیز اگر مارا قبل دونستید به چند سوال پاسخ دهید.
  1.اگه به شفاف سازی اعتقاد دارید و ان را سر لوحه کار خود میدانید در خصوص انتخاب شهردار توسط شما چهار نفر توضیحی بدهید سپاسگذار شما هستم.
  2.ایا به نظر شما این سو استفاده از واژه دموکراسی نیست که رای شما چهار نفر در تمام رای گیری ها یکی می باشد و تقریبا تمام پست های شورا به اسم شما چهار نفر گره خورده است؟
  3.این سوالمو میتونین جواب ندین.
  ایا شما خود را محق نایب رییس شورا می دانید ایا بزرگانی چون اقایان عبدی .یوسفی.اسلامی نیا با توجه به رزومه کاری و تعداد ارا از خودت پایین تر می دانید؟
  با سپاس.

  پاسخ دادن
 10. 15

  آزاد حسینی

  با تشکر و احترام خدمت جناب آقای ابراهیمی جهت ارائه برنامه ها و راهکارهای مناسب در خصوص ساماندهی تاکس های سطح شهر ، امید است با پیگیری و جدیت مسئول دلسوزی چون شما مشکل تردد تاکسی در نقاط مختلف شهر یکی از خواسته های شهروندان عزیز و یکی از تعهدات شخص خودم نسبت به مردم بوده برطرف گردد و بنده هم به عنوان خدمتگذار این مردم در شورای شهر از هیچگونه تلاش و حمایتی برای پیشبرد اهداف و برنامه هایتان در این خصوص کوتاهی نخواهم کرد. از مدیریت محترم سایت جناب آقای صالحی و آقای زربان هم جهت انعکاس مطالب تشکر و قدرانی میشود .

  پاسخ دادن
 11. 14

  شمس الدین اسدی

  با سلام خدمت مدیریت سایت وآقای ابراهیمی
  آقای ابراهیمی به شما تبریک عرض می نمایم انشا الله که همان آقای ابراهیمی پیگیر ودلسوزی باشید که دغدغه اول شما همیشه مشکلات ونا عدالتی هایی این شهر بود و با جدیت ودلسوزانه دنباله مشکلات می رفتید وتمام سعی وتلاش خود را در جهت رفع این مشکلات انجام می دادید انشا الله که در این پست هم به این صورت فعال باشید .خدا کنه که بخشنامه ها مثل روال گذشته نباشند وفقط برای چند صباحی اجرا شوند .انشا الله که همیشه خدا همراه ویاور شما باشد .پیروز وموفق باشید.در پایان از این دو راننده عزیز هم به خاطر این کارشان تشکر می کنم وانشا الله خدا جزای خیر به آنها بدهد.

  پاسخ دادن
 12. 13

  س

  باسلام خدمت مدیریت محترم سایت وتشکر اززحمات شما در خصوص پیگیری ونمایش دغدغه های اصلی مردم شهر

  من نیز بعنوان شهروند این شهر از برادر گرامی جناب آقای ابراهیمی تقدیر نموده واز خداوند منان ومتعال آرزوی توفیق

  در این راه را دارم وتذکر ی اول به خود وسایر عزیزان که با ارائه مطالب گذشته که به هردلیلی توسط افراد قابل اجراء

  نبوده واکنون درحال انجام کارهای مثبت میباشند واین یادآوری ها تنها باعث دلسردی آنان میباشد بیان مینمایم که
  امیدوارم به آن عمل نماییم.

  پاسخ دادن
 13. 12

  امید وار

  امید است از سرمایه های گرانقدر شهر پاوه ( کاک محمد ابراهیمی و امثال وی ) در دیگر پست های شهرستان که مثمر ثمر ترند استفاده شود

  پاسخ دادن
 14. 11

  محمد ابراهیمی

  ضمن سلام و ارادت ، از راهنمائی های حکیمانه کلیه عزیزان بزرگوار سپاس گزارم و انشا الله از نقطه نظرات ارئه شده به موقع استفاده خواهد شد همچنین زحمات مسئول قبلی امور تاکسیرانی برادر زبیر امینی را قابل تقدیر می دانم .
  شهروند گرانمایه سردار پاوه پیا متان را دریافت نمودم .
  ناگفته ها و نانوشته ها بیسار بیشتر از گفته ها و نوشته هاست اگر چه هر گفته ای هم گفتنی نیست و هر نوشته ای هم نوشتنی نیست اما گفته هایی را بارها گفته و نوشته هایی را نیز بارها نوشته و حاشیه های آن را تحمل نموده ام ضمن آنکه جهت پیشبرد حداقلی برخی از خدمات شهرم پاوه و شهروندانم بر مبنای سیاست تعامل گام می نهادم نه تعارض ، علی کل حال اینجانب به عنوان یک پنجم شورای دور سوم در هر زمان و مکانی که لازم باشد آماده پاسخگویی به شهروندان فهیم شهرم بوده و می باشم و این را بارها اعلام و حتی پیشنهاد نموده ام .
  اما در خصوص عملکرد اینجانب ( وبه قول جنابعالی میراث به جای مانده ) توجه گرامی تان را به گزارش فعالیت ، برنامه ها ، و تلاش های اینجانب در هفته نامه سوران شماره 168 فروردین 1392 و نیز سایت پینوس که از تاریخ 28/1/1392لغایت 31/1/1392 به مدت سه روز به عنوان خبر اول نمایش داده شد جلب می نمایم .
  با سپاس مجدد

  پاسخ دادن
  1. 11.1

   سردار پاو

   اقای ابراهیمی خوشحال شدم که بالاخره یکی از اعضای شورای سوم را در این فضا دیدم و از کارهای انجام شد ه در شورای قبلی دفاع کرد اقای ابراهیمی نه من و نه هیچ یک از کاربران این اجازه را نداریم که از شما بازجویی کنیم و خدای نکرده شمار ا در جایگاه متهم قرار دهیم. جناب ابراهیمی اشاره کردین که” اینجانب” به عنوان” یک پنجم” شورای قبلی و یا اشاره کردین که عملکرد ” اینجانب” در روزنامه سوران و سایت پینوس ویا تلاش های” اینجانب ” …در یادداشت قبلی هم اشاره کردم که از نظر شخصیتی شما ادم با اخلاق موجه ای هستین اما وقتی در شورا مسیولیت دارین شما از نظر جمع باید حرف بزنید اگر دیگران خدای نکرده تخلفی انجام داده و شما به مصلحت و یا هر دلیلی دیگر نادیده گرفته وسکوت اختیار کردین به فرموده خیلی از بزرگان اسلام این خیانت محسوب می شود اگر تخلفی صورت می گیرد همه در هر مقام و مسیولیتی که هستیم باید پاسخگو باشیم. ایا این برخورد شما را که در این یادداشت در برار تخلف رانندگان زحمت کش به اجرا درمی اورید در شورا ی سوم به همین منوال قانونمند برخورد می کردین ؟ در تاریخ 22/5/92 جلسه ای با حضور اعضای شورای سوم و چهارم در حضور شهردار وقت برگزار گردید و شورای چهارم با طرح بیش از 25 موردخواسته ها ومطالبات مردمی که بر اجرای آنان شبهاتی وجود داشت از جمله نحوه واگذاری بازارچه مرزی ، بیمه کارگران و… جهت اطلاع شورای جدید که عدم اطلاع آن ممکن است تعهداتی را در آینده برای شهرداری به وجود آورد ونیز بیلان کار مالی شهرداری و… را مطرح نمودند(منبع یکی از خبرگزاریهای محلی وقت) ایا در مورد این 25 مورد جوابیه و یا شفاف سازی صورت گرفته ؟حرف زیاد است اقای ابراهیمی امیدوارم این حضورتون در فضای مجازی ادامه دار باشد و پاسخگو باشید.با سپاس که وقت گذاشتین.

   پاسخ دادن
 15. 10

  یاسر

  با سلام و تشکر از مدیریت سایت. از آقای محمد ابراهیمی نیز به خاطر پاسخگویی به سوالات تشکر می کنم. می خواستم یک مساله رو یادآوری کنم. در طول متن مصاحبه آقای ابراهیمی همش از برخورد جدی با راننده های متخلف سخن گفته اند ای کاش شرایطی را مهیا کنند که از راننده های خوب شهر که مردم از آنها راضی هستند نیز قدردانی می شد. منم به نوبه ی خود از این دو راننده ی محترم و تمام آنهایی که با دلسوزی برای شهرمان کار می کنند، تشکر می کنم.

  پاسخ دادن
 16. 9

  یاسر

  با سلام خدمت همه ی دوستان. ضمن تشکر از آقای محمد ابراهیمی می خواستم یک مساله را عرض کنم. در طول متن مصاحبه ، شما فقط از برخورد جدی با راننده های متخلف حرف زدید ای کاش شرایطی مهیا می شد که از راننده هایی که مردم شهر از آنها راضی هستند نیز تجلیل به عمل می آمد. از این دو راننده ی محترم نیز کمال تشکر را داریم.

  پاسخ دادن
 17. 8

  منصف

  سلام از انصاف به دور است که پیگیری های مجدانه ایشان در خصوص دانشگاه سرقت شده و زمین های تصرف شده ویمیر را هیچ گاه از یاد ببریم پیکر شاعر شهرمان میرزا عبدالقادری که امروزه نشان تمام سایت های ما شده نتیجه تلاش های ایشان بوده و موارد دیگر

  پاسخ دادن
 18. 7

  ک- کریمی

  با سلام
  از زحمات مدیریت سایت و برادر ارجمند محمد ابراهیمی تقدیر وتشکر می کنیم . امیدواریم که در آینده نزدیک با همکاری رانندگان محترم و رعایت کردن مردم فهیم پاوه مشکل ترافیک پاوه تا حدی کاهش یابد .
  از مردم شریف پاوه هم یک در خواست دارم . من می بینم حدود پنجاه در صدماشینها تک سرنشین هسستند و مشکلات خاصی را برای تردد تاکسی ها و ایجاد ترافیک بوجود آورده اند لذا خواهشمند است که از وسیله نقلیه شخصی خود کمتر استفاده نمایند وحتی القدور از وسیله عمومی استفاده نمایند.
  باور کنید خیابانهای پاوه دیگر ظرفیت این همه ماشین را ندارد و از دولت و مسئولین هم در این زمینه کاری بر نمی آید و حتما باید ما شهروندان همدیگر را رعایت کنیم .

  پاسخ دادن
 19. 6

  پاوه دوست

  باسلام خدمت سردار پاو سوالتان قشنگ بود کاشکی از هم دوره های ایشان هم این سوال پرسیده شود من که همکلاسی و از قدیم تا الان ایشان را میشناسم . ایشان اگه میراثی به جا نزاشتن ساختمانهای چند طبقه به جا نزاشتن

  پاسخ دادن
 20. 5

  آگاه تر

  با نظر سردار پاوه موافقم با این تفاوت که آقای ابراهیمی نفر اول در خوبی ها و خصایص نیکو در شورای قبل ، بنده هم به نوبه خود از آن دو راننده فداکار متشکرم

  پاسخ دادن
 21. 4

  سردار پاو

  قبل از هر چیز از مدیریت سایت سلام پاوه و اقای ابراهیمی تشکر میکنم که در مقام پاسخگویی در مسند جدیدشون حاضر شدن اشاره کردین که چرا سایت سلام پاوه و پاوه پرس ابلاغیه حکم من را رسانه ای کردن خوشحالم که اهل رسانه و فضای مجازی هستین و این رسانه هارا مخاطب قرار می دهید و دنبال پاسخی برای خواسته اتان می گردین. ما شهروندانم خواسته ایی داریم امیدوارم که پاسخگو باشید.
  اقای ابراهیمی 7 سال شورای شهرم بودید ان هم نفر دوم از خوبی ها و وخصایص نیکو شماکه هنوزم زبانزد خاص و عام است زیاد شنیدیم. ایا هیچوقت عملکرد شورایی خود در این 7 سال برسی کردین چه میراثی از خود به جای گذاشتین که این همه در مورد شما و دوستانتان در بازار و محافل شب نشینی شهر صحبت میشود ایا نمیخواهید جوابگوی این 7 سال باشید؟
  در پایان از کار ارزشمند اقایان فتاح حرمتی و برزو فرهادی تشکر و قدر دانی را دارم امیدوارم الگو قرار گیرند.

  پاسخ دادن
 22. 3

  حمید شهروند

  انشا الله همه کمک کنند تا این برنامه ها عملی گردد /شهروندان / رانندگان تاکسی و مسئولین /.

  پاسخ دادن
 23. 2

  سید عبید فخرالدینی

  سلام
  یکی از دغدغه های رانندگان تاکسی و مسافرها پول کمبود خرد (50، 100، 200 و حتی 500تومنی) در پاوه است، گاهاً برخی از رانندگان از حق خود می گذردند و بنا به دلیل نبود پول خرد کرایه را از مسافر نمی گیرند و گاهاً مسافرها بقیه پولشان را از راننده ها نمی گیرند، این مسئله نه تنها از این جهات بلکه از جهات حفظ سرمایه های ملی مسئله ساز است چرا که رد و بدل کردن مداوم پول باعث استهلاک آن شده و لازم است اسکناسهای جدید با هزینه ای مجدد چاپ شود
  در این راستا لازم است آقای ابراهیمی و همکارانشان با کمک و مساعدت مسئولین، جهت رفع این مشکل، بر روی تاکسی ها دستگاه الکترونیکی نصب نموده و مسافرها کرایه خود را با استفاده از خرید کارت بلیط شارژی (کیف پول خرد الکترونیکی) پرداخت نمایند.
  این موضوع می تواند کمک بزرگی به راننده گان تاکسی باشد چرا که این عزیزان هر روز با این معضل دست و پنجه نرم می کنند

  پاسخ دادن
 24. 1

  سهیل

  ضمن خسته نباشید خدمت آقای ابراهیمی امیدوارم مانند همیشه موفق و سربلند باشید و من مطمئنم اگر جلوی پای ایشان سنگ اندازی نشود تاکسی رانی سر و سامان خواهد گرفت

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.