11 Comments

 1. 7

  سعیدی

  باعرض سلام و دستمریزاد خدمت سرکار خانم روحی و مدیریت محترم سایت . مطالبتون بسیار عالی بود امیدوارم با نشر مقالات تغذیه ای در همین سایت گامی مفید در جهت بهبود وضعیت تغذیه شهرستان بردارید .
  همواره موفق و موید باشید .

  پاسخ دادن
 2. 6

  یعقوب

  با سلامو عرض خسته نباشید … چقد خوبه که به این موضوع خیلی مهم پرداختین خانم روحی … واقعا دست مریزاد … خیلی مفید و آموزنده بود … امیدوارم دوستانِ عزیزِ خواننده ، مردم رو از حقیقتِ این امر آگاه کنن … متاسفانه مردمِ ما بدون هیچ اطلاعو آگاهی ، گرفتار تبلیغاتِ ماهواره و حرفای کوچه بازاری میشن … باید دستِ کسانی رو که غصه ی انسانیت رو میخورن به گرمی فشرد … بازم ممنونم

  پاسخ دادن
 3. 5

  ناشناس

  مطلب خوبی بود با تشکر
  فکر نکنم این مطالب نیاز به ذکر منبع داشته باشد توضیحات به اندازه کافی شفاف بود

  پاسخ دادن
 4. 4

  سمیره ج

  لطفا وقتی از جایی مطلبی رو کپی پیست میکنید منبع رو هم ذکر کنید . با تشکر

  پاسخ دادن
  1. 4.1

   بیان روحی

   با تشکر از نظر شما و سایر کاربران نتایج این تحقیق قبلا توسط پروفسور بهرامی استاد فارماکولوژی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ی مصاحبه ای ارائه شده من نیز حدود چند ماه پیش در سمینار دارویی که در بیمارستان امام رضا برگزار شده بود شرکت کردم و در این سمینار نتایج این آنالیز را ارائه نمودند و نوشته های من بر اساس این سمینار است….

   پاسخ دادن
   1. 4.1.1

    ذره بین

    سلام و عرض ادب
    مطلب جالبی بود ممنون اما در یک سیمینار حتما دکتری که بحث میکند قطعا با توجه به منابع ارائه شده و تحقیقات در این زمینه که افراد دیگری روی ان مطلب حقبقاتی انجام شده است به عنوان مثال از فلان منبع در دانشگاه رازی و با توجه به تحقیقات انجام شده توسط فلان دکتر …. حتما شخصی که شما اسم ان را ذکر کردید محال می دانم که تا دلایل یقین و ارائه شده نداشته باشد از بحث این نوع مسایل اجتناب میکند.

    و نکته دوم اینکه هر کسی را با توجه به تحصیلات که در مقاطع که کسب میکند ان فرد را با ان مطلب میشناسند خانم روحی به نظر من چطور شما می گوید دکتر بهرامی متخحصص…… چرا شما از نوع مدرک خود اجتناب نموده اید در صورتی که مطلب شما رو بیشتر با عنوان نوع گرایش تحصیلی مرتبط با نوع حرف شما میدانیم و شما اینطور خود را معرفی نمودید بیان روحی؟؟؟؟؟؟؟؟

    و نکته سوم ببخشید خانم روحی بر خود واجب میدانم که ذکر این مطلب رو در اینجا ارائه بدم و در این سینمار که برگزار می شود محال میدانم کسانی که بیشتر در قسمت vip نشسته باشن مطلب رو بدون عنوان منبع قبول ندارند و دقیقا مطب شما عین تبلیغات ماهواره میدانیم چون بدون ذکر منبع و ارائه مطلب تکمیلی جهت بحث در این مورد را نباید ما خلاصه در یک سمینار بدانیم و مطلب شما فارغ از این نوع بحث نیست

    ببخشید که بی ادبی کردم و امیدوارم که نقد بنده رو به فال نیک بگیرد و دلایلی داشته باشید با ارزوی موفیقت و سر بلندی

    پاسخ دادن
    1. 4.1.1.1

     بیان روحی

     ممنون از دقت نظرتون
     من به مدیر سایت مدرک تحصیلی خود را اطلاع داده ام ولی در مقابل اسم من درج نشده بود مدرک تحصیلی من کارشناس ارشد علوم تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
     در مورد منابع این تحقیق توسط پروفسور بهرامی و بقیه همکارانش در دانشکده داروسازی کرمانشاه انجام گرفته و ایشان گفتند بجز کار ما تنها یک آنالیز دیگر در کشور صورت گرفته آن هم در شهید بهشتی بوده است فایل صوتی این سمینار برای آقای صالحی میفرستم کسانی که تمایل دارند از ایشان می توانند دریافت کنند..
     مطلب شما عین تبلیغات ماهواره میدانم؟؟؟؟؟!!!!!فکر نمی کنم من اینجا به تبلیغ چیزی پرداخته باشم هدف من صرفا انتقال اطلاعاتی بود که حیف میدانستم مردم در جریان آن قرار نگیرند….

     پاسخ دادن
     1. 4.1.1.1.1

      ذره بین

      مرسی . با ارزوی موفقیت و سلامتی روز افزون برای سرکار خانم بیان روحی کارشناس ارشد علوم تغذیه و رژیم درمانی و ان شاا… شما را در مقاطع بالاتر(دکترا) ببینیم و مطمن هستم که شما این توانایی رو دارید

      پاسخ دادن
 5. 3

  h

  واقعا خیلی ها به این داروهای زیان بار روی آوردن! ممنون از اطلاع رسانی خوبتون.

  پاسخ دادن
 6. 2

  آزاد رضایی

  ممنون خانم دکتر
  توضیحاتتون عالی بود

  پاسخ دادن
 7. 1

  دیدبان

  ممنون از نویسنده گرامی. کار کردن بر روی فرهنگ سلامت (اعم از رژیم های غذایی و …) و بیان چنین تلنگرها و هوشیارباش هایی برای وضعیت حال حاضر منطقه ما ضرورت دارد. زیادی سیاست زده(سیاست در معنای عام کلمه) شده ایم و بعضا یادمان می رود که از رسانه های محلی می توان به عنوان ابزاری مناسب برای آموزش و جامعه پذیری در دیگر حوزه ها(مثلا سلامت) نیز استفاده کرد.

  ای کاش میشد تبعات اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی سریال های جم و … رو نیز(که آنها هم نوعی تبلیغات به مراتب خطرناک تر سبک زندگی هستند) با این درجه از عینیت و اعتبار تجربی(در معنای پوزیتیویستی کلمه) بیان کرد و نسبت به فرجام مخاطب این سنخ برنامه ها بودن به خانواده ها هوشیار باش داد.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.