5 Comments

 1. 5

  صهیب زربان

  با سلام خدمت برادران عزیز کاک مصلح و آقای شمس بزرگوار.خدمت شما عرض کنم که ماموستا مصطفی داوودی خودشان دیروز چیزی در این زمینه اعلام نکردند.و این فرمایش رو خود ملا هادی رمضانی فرمودند. بنده هم عین فرمایش ایشان رو اطلاع دادم.منظور بنده از مادرزادی این است که ایشان در دوران بچگی نزد هیچ ماموستا یا عالمی نرفتند قرآن رو یاد بگیرند و خودش شخصا انرا یاد گرفته و حفظ کرده.

  پاسخ دادن
 2. 4

  ابراهیم شمس

  سلام – مطمئنا جناب ماموستا ملا هادی اگر این جمله را گفته باشد سهوا گفته نه عمدا و خود نیز این موضوع را نمی تواند قبول داشته باشد چون هیچ انسانی مادرزادی چیزی را حفظ نکرده چه برسد به کل قرآن . تنها در مورد حضرت مسیح گفته می شود که در گهواره به سخن آمد. این از معجزات آن پیغمبر بود. لطفا این موضوع را از ماموستا ملا هادی بپرسید و اصلاح کنید.

  پاسخ دادن
 3. 3

  مصلح قادری

  با سلام و عرض ارادت خدمت جناب کاک عدنان و کاک صهیب عزیز
  واژه مادر زادی خیلی اغراق آمیز است و حقیقت هم ندارد. تا جایی که من اطلاع دارم و پیشتر گفتگویی از ماموستا داودی را خواندم ایشان فرموده بودند که در دوران جوانی شاید در سنین 18 تا 20 سالگی ( دقیقا یادم نیست )، تصمیم به حفظ قرآن گرفتن لیکن از دوران کودکی به حفظ قرآن علاقمند بوده اند .
  زندگینامه ایشان حاوی نکات ارزشمندی است کاش دوستان زحمت مصاحبه ای با ایشان را می کشیدند . در هر حال خداوند ایشان را حفظ کند.

  از جناب ماموستا رمضانی عزیز هم که حقیقتا زحمات زیادی در عرصه فعالیتهای قرآنی دارند و همچنین همکاران عزیزشان برای تدارک این برنامه بسیار سپاسگزارم .

  پاسخ دادن
 4. 2

  صهیب زربان

  با سلام خدمت استاد گرانقدر کاک عدنان مرادی.بنده امروز که تو مراسم حضور داشتم برای خودم هم جالب بود و در عین حال شگفت زده شدم که جناب ماموستا هادی رمضانی این جمله رو در مورد ایشان فرمودند.بله واقعیت دارد ایشان از دوران بچه گی نزد هیچ استاد و یا ماموستایی نرفته و این توان رو خدای متعال به ایشان داده و ایشان هم استفاده کرده است. و حافظ قرآن می باشند

  پاسخ دادن
 5. 1

  عدنان مرادی

  ایشان به صورت مادر زادی قران را حفظ داشتند و جالب اینکه قران را هم به زبان کردی ترجمه کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  حافظ قرآن مادر زادی یعنی چه؟ من متوجه نشدم
  اینکه یک شخصی به نام ملا مصطفی داوودی قرآن را ترجمه کرده جالبه یا اینکه به کردی ترجمه کرده جالبه باز هم متوجه نشدم .
  البته از عکس ها می توان چیزهایی متوجه شد

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.