53 Comments

 1. 34

  یکی مثل شما

  سلام پس چرا مطلبی که خطاب به آقای اسلامی نیا ارسال کردم را در سایت نمایش داده نمی شود .نکند قبلا می روید و از آقایان اجازه می گیرید آقای صالحی؟

  پاسخ دادن
 2. 33

  شمس الدین اسدی

  با عرض سلام خدمت خوانندگان این سایت
  نمی دانم چه بگویم واز کجا شروع کنم وقتی اسامی افرادی که در رقابت انتخاباتی با سایر کاندیداها پیروز شدند با اینکه از انتخاب بعضی از آنها خوشحال نشدم ولی با این وجود وقتی به مدرک دانشگاهی آنها وسابقه کاریشان نگاه می کردم با خودم گفتم درسته که ترکیب ایدآلی نیست ولی اگه به قصد خدمت آمده باشند به احتمال زیاد شورای موفقی خواهیم داشت اما متأسفانه این چنین نشد واز روز اول نقل محفل شدندومردم نا امید از این شورا .آقایان شورا من می خواهم واقعیتی را بیان کنم این چیزی را که می خواهم بگویم بنا به شغلی که دارم وبا افراد زیادی از اصناف وبازاریان مختلفی سرو کار دارم واکثر وقتم را در مغازه های این شهر هستم واضهار نظر های این افراد ومشتریان آنها را در مورد تصمیمات ورفتار های شما را میشنوم وگاهاَ خیلی هم نارحت می شوم چون این رفتار هایی که طی این مدت از شما در رابطه با جبهه گیری هایی که در مقابل همدیگر(که مردم به آن باند 4 به 3 می گویند) کرده اید باعث شده که ارزشی را که قبلاً در بین مردم داشته اید تا حد زیادی از دست بدهید این حرفی که می زنم خطاب به هر هفت نفر شماست .این واقعیت را باید پذیرفت که هر کس خودش تعین می کند که مردم چطور در موردش صحبت بکنند واین واقعیت را هم بدانید که زیاد هستن افرادی دو چهر هستندورودر رو دوست وهمرا شما ولی پشت سر هزار …………..
  پس خواهش می کنم در رفتار های خودتان تجدید نظر بکنید واین واقعیت را هم قبول بکنید که اختلاف نظر همیشه بوده وخواهد بود ولی باید با این اختلاف نظر ها منطقی بر خورد کنید واختلاف نظر هایتان را با جبهه گیری وبیانیه دادن وجو سازی حل مکنید که حل نمی شود؛بلکه باعث تفرقه وکینه بیشتر بین شما می شود انشا الله که همه شما آنچنانکه قبل از اینکه شورا شوید افرادی مفید؛دلسوز ومردمی بودید همچنان همان آدم ها باشید وقصد ونیت شما خدمت به این شهر ومردمان آن باشد .با آرزوی موفقیت واتحادبیشتر شما در ادای این مسئولیت که عهد دار آن شده اید.
  با تشکر از آقای صالحی

  پاسخ دادن
 3. 32

  کارشناس حوزه شهری

  با سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم وب سایت سلام پاوه و مراجعه کنندگان بزرگوار این سایت :
  در جواب به کاربر محترم (شلم شورا )
  دیروز نظریه ای با موضوعیت حداقل مشخصه یک شهردار و کم لطیفیها یا به صراحت بگم کم کاریهای که چهار سال گذشته در حوزه شهری پاوه صورت گرفته بود (ضمنآحداقل اشاراتی را داشتم )و توصیه ی دیگری به یکی از کاربران محترم نوشتم به مذاق یک سری خوش نیامد و سریع واکنش و جبهه گیری بر علیه یک نفر از اعضا ی شورا را داشتند که اظهار داشتند با نام مستعار (کارشناس حوزه شهری ) بر علیه یک سری از کاربران نظر داده اند . درجواب به این کاربر محترم (شـلـم و شــورا ) عرض کنم که بنده اصالتآ و اهل منطقه پاوه هستم که خارج از شهرستان پاوه در حوزه شهری مشغول به خدمت میباشیم و در جریان فعالیتها و تخطیهاو کم لطیفیهای مدیران حوزه شهری در زمینه عدم ساخت پارکینگ در نقاط مختلف شهر و صدور مجوزهای غیر قانونی در بافت فرسوده . بخاطر این بافت با ارزش بود که به پاوه میگفتند شهر هزار ماسوله ام دریغ از بی توجهی آقایان و تبعیض هاو سلایقهای شخصی در کمسیونهای مختلف شهرداری و واگذاری پروژهای شهرداری به یک سر ی از افراد خاص و وابسته بخود و …….

  خــــدایا …

  عجب ار آدمی که “نشانه هایت “را می بینند و ” انکارت ” می کنند . و عجب از تو که ” انکارش “را می بینی و ” مهربـــانی ” می کنی !!!!!

  پاسخ دادن
  1. 32.1

   کارشناش خبره

   اقایی که بااسم کارشناس حوزه شهری خودتو معرفی میکنی ز این کارات و جواب هایی که میدهی و از اشخاصی که طرفداری میکنی هدف هایی داری که مانند.حتما گزینه انتخابی اقایان برای پست شهردار بودی و رای نیاوردی و با این حرفها میخایی در دنیای مجازی شهردار بشی و اگه هم دم از کارشناسی میزنی میتونستی خودت رو کاندید این پست شورا میکردی ولی جسارت و عرضه این رو هم نداشتی پس خودتو نکن معرکه این ماجراها شما که دم از کارشناس حوزه شهری میزنید نباید مشکلات شهر رو با جانبداری از کسایی دیگه قاطی کنی صد درصد از یه جایی بهت لطمه خورده که میترسی اولا هویت خود رو بگی چون کسی که ادعای کارشناس حوزه شهری رو میکنه و نفدی هم میکنه باید خودشو معرفی کنه تا دیگران برای نظر کارشناسی وی در باب نقد موضوع ها رو بررسی کنن تا صبح صد تا کارشناس حوزه شهری بیارم که نیستن و به اسم کارشناس نظر بدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس شما با اکثر ارا در دنیای مجازی شهردار میشی مطمان باش و بیا اینجا طرح و برنامه هاتو ارائه کن حتما به جایی میرسی………. اقای صالحی لطفا تایید فرمایید در صورت تایید نکردن جواب بدهید

   پاسخ دادن
 4. 31

  میلاد یوسفی

  با سلام و احترام

  خدمت خادمین و دلسوزان شهرم؛ از شورای شهر گرفته تا کارگران زحمت کش شهرداری و …. عرض ادب و خسته نباشید دارم. امیدوارم هر آنکس دغدغه این شهر و مردمان شریفش را دارد موفق و موید باشد و خداوند را در تحقق اهداف متعالیش یاریگر و حامی خود بداند، که همانا خدمت به خلق خدا خدمت به باری تعالی است.

  اگرچه این اولین باری است که در مورد شورای شهر اظهار نظر می کنم و صلاح را به دلایلی وارد نشدن خویش به این موضوع می دانم، اما خدمت همشهریان محترم و مخاطبان این سایت عارضم هر کسی نیت و قصدی خیر داشته باشد بازتاب اعمالش بدون شک مثبت خواهد بود و مردم نیز به درستی آن را درک می کنند .”خاسه لو خوای حه ر گم نمه وو”

  خدا را شاکرم که پدر بزرگوارم در تمامی سال های خدمتش در عرصه های مختلف سلامت و صداقت را سرلوحه کارش قرار داده و این را عزتی برای خود می داند اگرچه ممکن است در برهه هایی از صداقت خویش لطمه خورده باشد.

  کاربر محترم (شلم شورا) اگرچه شما از ادب ما رنج می برید و با تهمت هایی واهی نیاتی شوم را در سر می پرورانید، خدمتتان عارضم در موضوعات اخیر تاکنون حتی یک نظر در سلام پاوه و حتی پاوه پرس نداده ام و حاضرم ادعایم را در هر جایی اثبات نمایم. دوست عزیز شما که دم از شجاعت و شهامت می زنید چرا تاکنون با نام واقعی خود نظر نداده اید؟؟

  در ضمن اعضای شورا صراحتاً نظر و رای خود در باب موضوعات اخیر در رسانه های منطقه اعلام نموده اند و دیگر نیازی به اظهار نظر با هویتی مجهول ندارند. در پایان خدمتتان عارضم هر آنکس که اظهار نظر می کند شرعاً و قانوناً باید پاسخگو باشد و بنده در جایگاهی نیستم که در مورد نظراتی که مدنظرتان است پاسخگو باشم، چرا که هر کس بر اساس بینش و تفکر خویش نظر می دهد و رای هر کس هم اگرچه مخالف و یا موافق باشد محترم است.

  با احترام فراوان…

  پاسخ دادن
 5. 30

  خطاب به فاتح شمس

  آقای صالحی هرچند می دونم این سایت تعلقی به تو نداره و سواد و معلومات تو و امثال تو فقط در این حده که کاسه لیس باشد و وابسته همین فاتح شمس نیز با ب………….. اومده اینجا نظر می ده پیشنه و خیانت هاش که آموزشگاه کنکور در تهران شروع و تا به امروز ادامه داره بر هم سن و سالهاش پوشیده نیست اما توی الف بچه فکر کردی کی هستی که امر و نهی می کنی نظر قبلی من به مزاق آقایان خوش نیامده جرات نکردین تاییدش کنین بهتون برخورد که برادران فاتح خان ……………در پاوه هستند آخا بچه جان تور چه به وبلاگ داری و مدیریت سایت شما تو تعریف رسالتش موندی می خوای ادارش کنی از بزرگترات اجازه بگیر این نظر و نظر قبلی من رو با نام خطاب به فاتح شمس تایید کن . ما رو باش رو دیورا کی داریم یادگاری حک می کنیم

  پاسخ دادن
  1. 30.1

   امید محمدی

   کسی که جرات نداری اسمت بنویسی پس حق هم نداری حرفی بزنی چون مثل زن میترسی وپشت اسم مستعار خودت رو قایم کردی.این سایت متعلق به هیچ کس نیست وکسی هم کاسه لیسی نمیکنه این سایت همه خرج ومخارجش روی شونه های فرهاد هستش .همه اخبارشهر رو پیگیری میکنه که مردمان خوب مان از خبرهای شهر با خبر باشن توهم که این همه ادعاداری وشعورداری خودت رو بزرگ ما جا میزنی اول یاد بگیر به بزرگ ترهات احترام بزاربعد بیا بیشتر از حد خودت حرفی بزن.چهار تا مثل تو هستن که شدن باعث بانی این همه مشکل اگر متنی حرفی چیزی داری بیار که فرهات تو سایت بزنه با مسولیت خودت .این پسر تمام عواقب این سایت روبه جون خریده برای روشن کرده مردم چه شبب ها تا صب دنبال خبربودیم چه روزها که ……..بیخیال
   عاقلان را اشاره ای کافیست .کاک فرهاد گیان این مطب اد کن خواهشن چون دوس ندارم کسی زحمات ورو نادیده بگیره.هرکسی هم حرفی چیزی داره بیاد حرف بزنه من جوابش میدم شایدکاک فرهاد نتونه بخاطر شخصیتش جواب شماهارو ده من جواب همه رو میدم

   پاسخ دادن
 6. 29

  بی تعصب

  خاج ازاختلافات ومشکلاتی که درشورا وجود داره به نظر من آقای خسروی شاید یک متخصص نباشد ولی یک مدیر نمونه است به جای اختلافات وداد وبیدادکردن وبیانیه پرانی بیایید ازاوحمایت کنید بلکه ازاین مشکلات نجات پیداکنیم متاسفانه خبردار شدم امروز جناب ……………….

  پاسخ دادن
 7. 28

  شورا رو

  سلام کافرهاد دستت درد نکنه برای این سایت حداقل مثل بعضی جاهای دیگه بوی نفاق نمیده . من شهروند پاوه ای از این اوضاع قاراشمیش قمر در عقرب و باعرض پوزش …….. شورای پاوه خیلی خوشم آمده میدانی چرا ؟ چون دیگه جای جولانگاه برای این عزیزان نمانده و جولان را ………. کردند. تعدادی به عنوان انتخاب شده های مردم با هزار ناز وعشوه آمدند یکی ادعا داشت برای …….. خدمت کرده یکی میگفت من خدمات شهری برای مردم انجام دادم یکی ادعای فرهنگ شهر را به یدک میکشید اون یکی با اون ……. برای تکمیل خدمات ………..ل دیگه نیاز داشت یکی ……… یکی با چاخانهای پدرش و دیگری ……… به خاطر رضای خدا رای جمع کرد اینها آمدند همان روز اول معلوم بود اینها تشکلی ناهمگون هستند اینها از همان روز اول فهمیدند خبری نیست و ای کاش اینهمه خود را به اذیت نیانداخته بودند چون …………… قبلا همه کار کرده بودند وهیچ کاری برای آنها نمانده بود تا بکنند. فقط میتانم بگویم پاوه خاک بر سر کن وشیون کن برا شورات.

  پاسخ دادن
 8. 27

  شلم شورا

  جناب آقای یوسفی مرحبا به این همه انرژی مرحبا به این همه نفس مرحبا به این همه دست قلم .بابا دست مریزاد شما واقعا مثال بارز بزن بهادر در عرصه آدم خرد کنی هستید اما اینطور نیست مردم عقل دارند و میفهمند داری چکار می کنی. بابا دست بردار نویسنده ! فرهنگی ! بخشدار ! شورا ! سردار پاو !!!!!!!!!!!!!!!!!! تو دیگه کی هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
  یه آدم منصف آمد گفت به خاطر مردم از خودخواهی دست بردارید لشکر کشی راه انداختی تو و اون پسر موادبت ! شب و روز مشغولید تا شخصیتش را ببرید به جان خودت ومیلاد شما سهلید صدها مثل شما ده ره قه ت فاتح شمس نمی آیید از موزیگری دست بردارید سررررررررررررررردار پپپپپپپپپپپپپپاوووووووووو این کار شما به منزله پا روی دم شیر گذاشتنه . حداقل مثل حیدر اسلامینا جرات داشته باشید به نام خودتان اظهار نظر کنید. بابا فوش بدید ولی نام خودتان را بنویسید تا طرف مشخص باشه دیگه این بحثهای موزیانه را چرا راه انداخته اید. به جان میلاد این تف سربالاست به خودتان برمیگرده

  پاسخ دادن
  1. 27.1

   سردار پاو

   هم ولایتی براستی چه چیزی با عث شده که انقدر نگران شوی چرا عصبی مگه چه اتفاقی افتاده است منافعت را در خطر میبینی ؟به قول یکی از مفاخر دیارمون( یکم وجدانت را قلقلک بده) با واقعیت ها کنار بیا به اعصابت مسلط باش کاک فاتح شما از سه نفر انتقاد کرد البته تخریب ببخشید چند نفر از همولایتیهای من وتو از ایشون محترمانه انتقاد کردند و ازش سوال کردند جواب سوال ما همانا و بد و بیراه کاک فاتح شما همانا مگه اینجا نبرد تن ب تن است که ما دره قت کاک فاتح شما نمیایم اگه به زور و گردن کلفتی که ما ضعیفیم دوست عزیز چون دستمون به هیچ جا بند نی نام ونشان من و دیگران را می خواهی چیکار ؟ به خانواده هامون حمله کنی ؟
   این اوج رذالت اخلاقی شما را می رساند که به جای جواب منطقی خانواده طرف را نشانه می روی امیدوارم از حرفهات پشیمان باشی نکن دوست عزیز زشت است .باز ممنون ازشما که صادقانه خودتو نشون دادی.

   پاسخ دادن
   1. 27.1.1

    فاتح شمس

    جناب سردار خان که فکر می کنی خیلی روشنفکر ودانا هستی باز به خاکی زدی برادر!!!!!!!!!!!!بنده نیازی به دفاع کسی ندارم ودر اینجا اعلام می کنم هر فردی در دفاع از نوشته های بنده به احدی توهین کند یا تخریب شخصیت کند ویا سخنی نا روا بزبان اورد از نظر من مردود وایشان را مذمت کرده واز خود نمی دانم تا رسد به اینکه بگفته سردار نامدارمان گویا بنده در لفافه وبا نام مستعار حریف طلیبیده ام که این هم از کوتاه فکری شماست سردار نامدار چرا که دنیای مجازی برای خودش قوانین نا نوشته ای دارد که انسانها با درک ودرایت خود باید ان قوانین را رعایت کنند که البای ان هم با نام واقعی وارد شدن است باز می گویم بنده هر گز تا به اروز با هیچ نامی بغیر از نام خودم وارد هیچ بحثی نشده ونخواهم شد وانچه را می نویسم در مقابلش هم پاسخگو هستم توجه شما را هم به جوابیه همردیفتان شلم شورا یا شلم شوربا (گفتم همردیف از باب بی هویتی)جلب میکنم که فکر کنم جوابی در خور ودندان شکن باشد

    پاسخ دادن
    1. 27.1.1.1

     سردار پاو

     دوست عزیز نه توروخدا از ایشان حمایت کن چه با افتخار اعلام مینمایی که از نظر من مردود است حالا چرا جاده خاکی؟. شما که دانا و خوش بیانی و خیلی ان را به رخ میکشی کجای یادداشت من این معنیو میداد که این نظر شماست ؟ اقای شمس نه شما را دیدم ونه نسبت به شما کینه ای دارم لطفا از این بی اخلاقیهات نسبت به مخالفای نوشته هات دست بردار در شان مرد اورامانات نی اینچنین به مخالفانش میتازد اندکی تامل دوست گرامی.جواب دندان شکن یعنی چی اقای دانا؟؟

     پاسخ دادن
  2. 27.2

   فاتح شمس

   اقا یا خانم شلم شوربا همان بس که خود را شلم شوربا خطاب می کنی از یک شلم شوربا فقط همین طراود شما با این دفاعی از بنده کرده ای فقط وفقط اتش بیار معرکه ای بنده با دوست عزیزم کاک فاروق یوسفی از سال 57 دوست هستم وتا کنون ذره ای از ارادتم از ان بزرگوار کاسته نشده پس بنده هیچ نیازی به این حمایتهای افرادی چون شما ندارم در ضمن این نظرات میدان جنگ نیست بلکه تبادل افکار برای یافتن راهی برای بهبود اوضاع شهرمان است لطفا برای تفرقه افکنی سراغ کسانی بروید که طالب شهرت وقدرتند بنده وسایر اعضای شورا(سه نفر) هیچ اختلافی با هم نداریم وبنده این سه نفر را از بهترین دوستان خود می دانم اگر نبودند قطعا بی تفاوت از موضوع رد می شد م ومانند بدخواهان صرفا اتش بیار معرکه با نامهای بی نشان بودم در پایان از میلاد عزیز که افتخار دیدنش را هم نداشته ام تا کنون بسیار سپاسگذارم که ادب ومتانت خود را نشان داد وبا این کهمنتی که گذاشتند مشت محکمی به دهن یاوه سرایان بود به امید یکرنگی ویکدلی در شهرمان پاوه در تمام سطوح

   پاسخ دادن
 9. 26

  کارشناس حوزه شهری

  باسلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت . ضمن تشکر و ارزوی توفیقات روز افزون برای همه خدمتگزاران صدیق . بلخص جناب اقایان یوسفی و اسلامینیا و عبدی که در سایه عقلانیت و تدبیر و روشنگری در کسوت شورای شهر مشغول خدمت گذاری میباشند. که عملکرد کاری شان در سنوات گذشته و حال زبانزد خاص و عام میباشد.
  و اما جناب آقای شمس شما میفرمایید به خداوند متعال سوگند یاد می کنم با احدی از سایر اعضای شورا(۴نفر)نه تماسی داشته ام نه ارتباطی تحت هر عنوان فقط وفقط برای شهرم پاوه دلم می سوزد وانچه را که بیان می کنم از کسی الهام نگرفته ام . در مصداق بیانات شما آقای شمس جمله ی شیرین کردی کرمانشاهی است که میگه وگـرده مـه نیـیـچ !!!!!جناب شمس مردم خوب میفهمند و خوبم قضاوات میکنند . شما طی سنوات گذشته کی و کجا به مباحث کلان و جز ای حوزه شهری ورود کرده اید ؟ اما الان بخاطر استقبال از آقای خسروی بیانیه سر بیانیه صادر میکنید !. شما اگر مطلع نیستید که شهردار بایستی دارای چه فکتورهای باشد پس به سمع نظر شما و کاربران محترم میرسانم بایستی حداقل دارای خصوصیات ذیل باشد . ۱) دارای تخصص و تجربه در رشته عمران زیرا اکثر اعتبارات اهدایی و واریزی دولت عمرانی می باشد پس بایستی بدانی که در چه سر فصلی و چگونه هزینه بشود که این امر به ظاهر به دیدگاه و شما و همفکرانت ساده بنظر میرسد اما اینچنین نیست کسانی که در حوزه شهری کار کرده اند عرض بنده رو خوب میفهمند . ۲) سوابق وزرات کشوری یا در سایر نهادها و شرکتهای زیر مجموعه آن وزرات خدمت و تجربه داشته باشد . ۳) روابط عمومی بالا و پایگاه اجتماعی و مردمی خوبی را در بین مردم و مسئولین شهرستان و استان را دارا باشد . ۴) مدیر توانمندی در حوزه شهری باشد ۵)آشنا به آین نامه ها و دستورلعملهاو قوانین و مقررات شهرداری باشد.۶) بایستی تعاملاتی مناسبی را با ادارات اجرایی شهرستان و شورای شهر برحسب مقررات جاری بتواند برقرار نماید.۷) و …………* در غیر اینصورت یعنی شهردار قبلی !!!! البطه منکر یکسری از زحمات شهردار قبلی نیستیم ! و قصد بی حرمتی به کسی را هم نداریم . اما یکسری کم لطفیهای که طی چهار سال گذشته در شهر پاوه دیده ایم و شنیده ایم مثل مجوزهای ساخت آپارتمانهای با تراکم های غیر قانونی در بافت فرسوده شهر و عدم تآمین پارکینگ آنها — وحتی دریغ از ساخت پارکینگی در دل شهر که خیابانهای اصلی اکثرآ شدند پارکینگ ! و عدم نظارت دقیق و بی عدالتی درجریان و احکامهای صادره در کمسیونهای ماده ۱۰۰ و ۷۷ و ۵۵ – تخلفات آشکار در بحث کاربریهادر کمسیونهای معاملات داخلی شهرداری . پس جناب شمس شمایی که اطلاعاتی کافی در حوزه شهری ندارید بهتر است زیاد ورود نکنید و توصیه میکنم دلسوزیهای خود را در مقوله ی دیگری خرج نمایید برادر دلسوز فصلی .!
  خدایا …
  برصفحه تاریک دلمان با قلم الهی ات نفشی بزن که تا زنده ایم به مفید بودن در ” هسـتـی ” بی پایانت به خود ببالیم ……
  ” آمین “

  پاسخ دادن
 10. 25

  هیمن

  تنهاراه حل برای پایان این بحران انحلال شورااست وبس امیدوارم فرماندارمحترم هرچه سریعتر این آبرو روزی را باانحلال این شورا خاتمه داده تاچهره فرهنگی این شهربیشتراز این دچال تزلزل نشود

  پاسخ دادن
 11. 24

  فاتح شمس

  فاتح شمس می‌گه:

  با سلام واحترام خدمت دوست عزیزم جناب اقای حیدر اسلامی نیا از اینکه مطالب بنده حساسیت شما بر انگیخته وگاها تا مرز اتهام زنی وتهمت هم پیش رفته ای پوزش می طلبم بنده احساسم این بوده وهست که نوشتار ومطالب بنده در جهت دلسوزی واگاهی بخش ودر نهایت دعوت به اتحاد ویک رنگی بوده لذا بنا بر وظیفه هر گز دست از روشنگری علارغم تهدید وتذکر حضرتعالی بر نخواهم داشت (البته همچنانکه بارها فرموده ای بنده در مقامی نیستم شما هم در مقامی نیستی که به بنده تذکر یا تهدید روا داری)واما دوست عزیزم بنده طبق روال در مقام پاسخگویی به مطلب شما بر امدم وذیلا به استحضار می رسانم:جنابعالی بنده را متهم به توهین به دیگر کار بران نموده اید که بسی جای تعجب دارد این همه هجمه به بنده با نامهای مستعار شده شما اشاره ای نکرده ای فقط اینکه بنده عرض کرده ام که کامنت بی نام ونشان بی هویتی واز سر بزدلی وترسو بودن است را توهین قلمداد کرده ای در کجای کامنتهایم به شخصی خاص توهین شده؟خوشبختانه همه ویا اغلب کاربران شما (سایت پاوه پرس)بی هویت وخیلی هستند پس بی انصافی است می خواهم نکته ای ظریف را برای شما باز گو کنم در همین سایت پاوه پرس به قلم اقای فاروق یوسفی عنوان شده بود ما نمی توانیم کامنتهایی را که بی نام ونشان است تایید کنیم چرا که بار حقوقی ان متوجه سایت ماست اما وقتی رسید به ما زمین وزمان شروع کردند به توهین وهجمه که برای بنده اصلا اهمیتی ندارد(طلایی که پاک است چه منتش به خاک است)
  ۲- بنده را متهم کرده ای که بدون هیچگونه شناختی فقط برای هدفی خاص شما سه نفر را تخریب کرده ام باز فقط باید اظهار تاسف کنم از این اظهار نظر حضرتعالی من هم شناخت دارم (البته از شما خیلی کمتر از دو نفر دیگر) وهم هدفی ندارم بخصوص من از اقای یوسفی بیش از همه شناخت دارم قبل از اینکه این ماجرا ها علنی شود بنده طی یک نامه محرمانه به اقای یوسفی از سر دلسوزی نکاتی را یاد اور شدم اما متاسفانه به نکات بنده نتنها وقعی ننهاد بلکه بی تفاوت هیچ عکس العملی نشان نداد این بود که علنا نظر خود را بیان کردم شک نداشته باش بنده هیچ قصدی برای تخریب نداشته وندارم وشما را همواره به وحدت ویک دلی با دیگر اعضا فرا خوانده ام (البته همچنانکه بارها شما تذکر داده ای ما عددی نیستیم اما حق شهروندی داریم)۳- شما در باب مسند قدرت فرموده ای هچنانکه عرض کردم از شما زیاد اطلاعاتی ندارم اما ان دو عزیز دیگر بارها مزه قدرت را چشیده اند اگر بنده در این باب سخن گفته ام سخنی به گزاف نبوده واقعا اگر قدرت ومسندی در کار نیست چه لزومی دارد این همه وقت مردم را گرفتن شما نماینده مردم شهری هستید که به گفته خودتان میراث پیشنیان فقط یک بدهی کلان میلیاردی است بنا براین شایسته نیست این همه جنگ وجدل به نظر بنده این جنگ وجدلی که در جریان است صرفا برای مقام وجایگاه است نه خدمت به مردم شما یک فرد مومن هستی گاها در شریعت اسلام عقب نشینی برای منافع مردم جایز است.
  ۴-متشکرم جناب اقای اسلامی نیا شما که خود را مبادی الاداب واخلاقمدار می دانی بعید بود این چنین توهین اشکاری قطعا باز تاکید می کنم به فکر ابروی خود باشید مردم بهترین قاضی هستند این یک هشدار است دارد دیر می شود اب از جوب رفته ر نمی توان باز گردان هر چند شما قاطعانه حکم به بی ابرو بودن ما داده ای اما می دانم از سر عصبانیت است می گذریم
  5-جناب اسلامی نیا از اینکه دیارم را ترک کرده ودر بلاد دیگری سکنا گزیده ام ایراد گرفته ای شما اطلاعی از گذشته بنده نداری ولزومی هم ندارد که گذشته خودم را بازگو کنم وعلت مهاجرتم را بیان کنم وبعد هم ادامه پیدا کرد فقط بیاد داشته باش در این مدت بنده به شهرم خدمات شایانی کرده ام نمی دانم اهل کتابخوانی هستی یا نه!!!!!! اما بنده بیش از ۱۵ نمایشگاه بزرگ کتاب در پاوه نودشه ونوسود برگزار کردم چندین کتابفروشی در پاوه دایر کردم وبیش از ۱۰ سال بنده در پاوه در راستای فرهنگ کار کردم بدون هیچ چشم داشتی با میلیونها تومان هزینه شخصی امیدوارم . شما بنده توصیه به برگشت به شهرم پاوه کرده ای بری کسب شهرت از بزرگان پاوه کسب اطلاع کن زمانی که بنده شهرت داشتم چند نفر همردیف بنده بودند ؟(البته از نظر خدمت صادقانه به شهر ودیارم) من وقتی دیدم مسیرها به سمت وسوی مادی می رود پشت پا به تمتم شهرت ومقام زدم وبیش از ۲۸ سال سکوت کردم تا دوباره باز به صحنه امدم در این سالها انچه وظیفه ام بوده انجام داده ام وهر گز هم نه مقامی خواسته ام ونه دنبال شهرتی بوده ام ونخواهم بود شهرت ومقام پیش کش تشنگانش&
  اولین کسی که شورا ر بی کفایت وبی بصیرت معرفی کرد حضرتعالی بودی من هم هر اظهار نظری در این با را نقل قول از جنابعالی کرده ام چرا که شورا از اراده مردم است ویا به عبارتی عصاره مردم است اگر بی کفایت وبی بصیرت باشد مردم بی کفایت بوده اند وبی بصیرت لطفا به بیانیه اول خود مراجعه کن شاید در اینجا شما اشتباهی کرده باشی!!!!!!!!!!!!!دقیقا من هم معتقدم تاریخ گواه این همه نابسامانی خواهد بود
  ۶-یادمان باشد اگاهی بخشی با اشفتگی ونابسامانی بسیار فرق دارد شما یک بازی را شروع کرده اید که خود اطمینان دارد بازی باخت باخت است وقتی بازی باخت باخت بود هر گز روشنگری در ان دیده نخواهد شد بلکه این مردم هستند که طعم تلخ ان را خواهند چشیداگر بنده از واژه برف استفاده کرده ام منظورم اینه که شما مردم را چندان با کفایت وبا بصیرت نداسته وخود را برتر از دیگران معرفی کرده اید درصورتیکه اگر به میان کوچه وبازار بروید متوجه خواهد شد چنین نیست واما بنده باز این که فرموده اید سالیان دارازی است زیر کوهی از برف خوابیده ام نا راحت نیستم چون فکر می کنم شما نتنها از بنده هیچ اطلاعی نداری بلکه بنده را وارونه می بینی امیدوارم کمی عصبانیتتان بخوابد بعد در خلوت خود این اتهامات را بررسی بفرمایید.
  ۷- فرموده اید خدمات فراوانی در راستای مردم انجام داده ای نه افراد با نفوذ این امر امری بسیار پسندیده وقابل دفاع است اما انچه که مردم می بینند چیز دیگری است بنده فکر می کنم جنگ وجدل درون گروهی مانع از اطلاع رسانی است امید وارم این جنگ وجدل خاتمه یابد
  ۸-خیلی متعجب که جنابعالی معتقدی هیچ اسیبی به شهرمان نرسیده توجه شما فقط به یکی دو نکته جلب می کنم بعد خودتان قضاوت کنید نکته اول انحطاط فرهنگی در منطقه بخصوص پاوه شما شاید به یاد نداشته باشید در سالهای اول انقلاب مساجد شهر پاوه که بیش از ۹ مسجد داشت درتمام اوقات نماز جماعت برگزار می شد با تعداد بسیار زیادی جوان واز طرفی در هر مسجد چندین کلاس تدریس قران بود اما امروز چی؟خودتان قضاوت کنید . اشاعه فرهنگ ماهواره ای ومبتذل در منطقه بیش از هر جای دیگر است شراب خواری به یک فرهنگ تبدیل شده انگاه می فرمایید هیچ اسیبی به مرز نشینان نرسیده ترویج مواد مخدر بی داد می کند در مدارس واموزشگاهها انگاه می فرمایید هیچ اسیبی نرسیده وووووووووووووووووووووووووووووووووووووبنده هم منکر اسیبی که شما می فرمایید نیستم امیدوارم بتوانم با ارشادات شما اصلاح شوم!!!!!!!!!
  ۹-بنده هر گز شما را ضد انقلاب خطاب نکرده ام اما باز می گویم از این جنگ وجدل چه کسانی بیشترین بهره را می برند ؟قطعا کسانی که بد خواهان این مردم هستند واین مجادلات فقط اب به اسیاب دشمن ریختن است البته تذکر شما برای بنده زیاد مهم نیست چون چیزی را که می نویسم متعهد به پاسخگویی هستم وتا به امروز هم افتخارم این بوده نه به کسی اهانت کنم ونه قدمی از اهدافم عقب نشینی کنم چون یک فرد مستقل بوده وهستم وانچه که حق بوده را بیان کرده ام
  ۱۰ جناب اسلامی نیا این شرط انصاف نیست بی مدرک اتهام بزنید در اینجا به خداوند متعال سوگند یاد می کنم با احدی از سایر اعضای شورا(۴نفر)نه تماسی داشته ام نه ارتباطی تحت هر عنوان فقط وفقط برای شهرم پاوه دلم می سوزد وانچه را که بیان می کنم از کسی الهام نگرفته ام که بسیار بی انصافی به خرج داده اید که بنده را به این مهم متهم کرده ای در پیشگاه خداوند پاسخگو خواهید بود.چون جوابیه بدرازا کشید در باب دو نکته طی یک یادداشت جداگانه خواهم نوشت :عدم وابستگی بنده به جریان خاص واظهار نظر در باره سایر افراد شورا (گروه ۳+۱) باآرزوی موفقیت برای شما وهمکارانتان

  پاسخ دادن
  1. 24.1

   امید

   با سلام
   اگر شما واقعا رابطه ای با این چهار نفر نداری و هیچ گونه منفعتی هم نداری آیا واقعا از سابقه فردی که این چهار نفر می خواهند شهردارش کنند باخبری اگر باخبری و اینجوری اصرار می کنید پس شکی نیست که به فکر منافع خویشتن می باشید

   پاسخ دادن
 12. 23

  شهروند

  با عرض سلام وخسته نباشید به مدیر محترم سایت
  تاسف برای این شورا که گروه 3و4نفری تشکیل دادند که به جان هم بیفتند.

  پاسخ دادن
 13. 22

  ریبوار دوریسان

  منم با نظر مرزنشین موافقم کسانی که دم از این حرفا میزنند و بیانیه میدن فقط منکر این هستند که خودشون برای این شهر تصمیم بگیرند و از این میترسدند باحضور مردم دوریسان در صندوق های رای تعداد نامزدهای غیر پاوه ای به شمار بیشتری برسدو اگه شما این سیاست رو در سر دارید پس شمشیر و چورزی و دوریسان رو به روانسر بدین تا از این بلاتکلیفی در بیاد. مطما باشید در انتخابات اینده شورا ما هم در تصمیم گیری پاوه و دوریسان نقش داریم و نمیگذاریم این طور بماند و تبعیض رو شاهد باشیم یه سر به محلات و کوچه های این مناطق بزنید محرومیت وبی توجهی همان طور که نماینده های شورای ما به خاطر تبیعض و بی توجهی مسولین به این مکان شورا رو منحل کردند تا دولت به این منطقه هم توجه خاصی بی اندازد . هر چند کسایی هستن از این بیم دارن ولی ان روز چندان دور نیست…………………

  پاسخ دادن
 14. 21

  کاروان

  سلام
  من چند جمله را با زبان ساده بیان می کنم امیدوارم مورد توجه قرار گیرد .
  انصافا در دین ما که همه برآن ادعا داریم در مورد نماینده مردم شدن و نحوه انتخاب آن چگونه بحث شده است .
  ما مردمانی هستیم جهان سوم وهنوز هم با بعضی مسایل کهنه و فرسوده روبرو هستیم .دوست ندارم عده ای بیایند بگویند ما فرهنگی و متمدن هستیم واین حرفها را دنبال کنند عزیزان ما در تمامی مراحل انتخابات شوراها مرتکب اشتباه شده ایم و داریم تاوان اشتباهات خود را
  پس می دهیم . همه ی ما هنوز با همدیگر رودرباسی داریم و عدالت را به خاطر بعضی مسایل جانبی زیر پا می گذاریم .
  اگر ما مسلمان هستیم و تابع سنت پیامبریم بایستی به منزل انسانهای عادل و شریف می رفتیم واز ایشان درخواست می کردیم که نماینده ما بشوند و کارهای خود را به ایشان می سپردیم .
  عزیزان خانه از بن ویران است وخواجه به فکر ایوان است .کسانی که کاند یدا شدند همه برای جمع آوری رای دست به هر کاری زدند .غذا دادند ،شب نشینی های ان چنانی برگزار کردند، به منزل مسولین می رفتند و من حتی دخترها و خانمهای نزدیک بعضی از این افراد را در روزانتخابات در کنار مکانهای رای گیری دیده ام و همه مردم هم نظاره گر این واقعیت بوده اند حالا شما می خواهید این افراد یک شهر را اداره کنند .
  بیانیه و متن ها چاره کار نیست عزیزان بیایید همدلی و همکاری را تجربه کنیم . مگر شورا چه اختیاراتی دارد که شما این همه دغدغه قدرت و… را دارید . نمی گویم انتخاب شهردار مهم نیست ولی این همه داد وقال برای چیست ؟ عزیزان به مسایل شهر بیشتر توجه و کارهای مهمتر را در اولویت قرار دهید .

  پاسخ دادن
 15. 20

  ولدبیگی

  هرکسی ازظن خود شد یار من
  وزدرون من نجست اسرار مــــن
  اگر معتقد به تنوع آرا و ارج گذار به نظر دیگران ، باید بادیدن و خواندن چند نظر و دیدگاه مخالف دیدگاه خود از کوره در نریم و فورا مثل بعضی از افکار تندروانه حکم تکفیر وکفر طرف راصادر نکنیم.جدای از این مسئله، آنچه که این سه نفر بیان داشتن، نظرات و دیدگاه خودشان بوده در مورد موضوعی که اگرخدای نخواسته مناسب ونالایق باشد، این شهر هزار ماسوله ایی که گفته ها حاکی از آن است همزمان با اصفهان به این شهر هم فرمانداری واگذار شده است، به باتلاقی گیر می افتد که با هر تقلایی برای رهای، بیشتر به ته آن فرو می رود.میزان سحت و سقم بیانات این سه نفر در جوابیه ایی است که طرف های مقابل بیان می دارند،آنگه افکار عمومی خود به قضاوت می نشینند.پس بی دلیل نه تایید کننده این نامه باشیم نه رد کننده،

  پاسخ دادن
 16. 19

  کاروان

  با سلام
  اگر شما سه نفر اینطور ادامه دهید برای شما آینده خوبی را نمی بینم و هویت واقعی خود را بهتر نشان می دهید . عزیزان « من » بودن خصوصیت اصلی شما سه نفر است و تا این خصلت را از خود دور نکنید نمیتوانید مردمی باشید و به فکر مردم باشید . شما مغرور هستید و به دنبال قدرت هستید . انتقاد پذیر باشید و سعه صدر را پیش گیرید .
  باور کنید اینگونه فکر کردن و عمل کردن شایسته مردم پاوه نیست . در تمامی شهرها این اختلاف نظرات وجود دارد ولی اینگونه عمل نمی کنند و باید شما به فکر خواسته های مردم باشید .
  مردم ما هم مقصرند چون اصلحترین ها را انتخاب نکردند .ما به کسانی رای دادیم که برای جمع آوری یک رای به آب وآتش می زدند به خدا این روش شما با اسلام منافات کامل داشت. شما هر کاری را انجام دادید که نماینده و وکیل مردم باشید . فقط این را به شما یاد آوری می کنم که باید جوابگوی این مردم در یوم الحساب باشید .

  پاسخ دادن
 17. 18

  ناشناس

  ما بیرون از گودیم
  نمی بینیم چی میگذره……..
  اما می خواهم در مورد یکی از اعضای شورا که قیافه ی حق به جانبی گرفتی صحبت کنم
  این آقا مدیر مدرسه راهنمایی صدوقی بود جایی که ما آنجا درس میخوندیم ….
  بنده متولد پاوه هستم ولی اصلیتم مال یکی از روستاهای پاوه س این فقط یک مثال کوچیکه ……
  شاید بچه گانه به نظر برسه ولی خیلی حرف توشه.
  یه روز با یه پسری از فامیلای اقای مدیر درگیر شدم (سال اول راهنمایی) ایشون با کمال پررویی طرفو فرستاد سر کلاس و با یک تکه شلنگ به جان من افتاد .
  وقتی شنیدم این آدم کاندیدای شورای شهر شده مخم سوت کشید به خودم گفتم اخه چرا؟
  الانم فقط دنبال اینن که شهردار پاوه ای باشه
  متاسفم
  همین

  پاسخ دادن
 18. 17

  هناسه سرد

  با سلام و ابراز تاسف فراوان برای تمام کسانی که مدافع گروه 4 نفر هستند عزیزان چرا غافلید و واقعیت های آشکار را نمی بینید آقای ……. کسی را شهردار کرده است که توان سخن گفتن ندارد چه برسد به برنامه ریزی شهری.ایشان همین الان مانند یک …… در حال……. شهرداری هستند با یک تصمیم کاملا” شخصی و یک نفره و بر خلاف قانون یک اطاق را در ساختمان شهرداری ……. نمودند، ماشین …….. شهرداری را………. گذاشتند تا خود و …….. آمد و رفت نکنند.به قول آقای شمس آن سه نفر سرشان در زیر برف است و نمی بینند که ……………. شهرداری را می خواهد که پیگیر پرونده …… در حال احداث ایشان نباشد متاسفم.

  پاسخ دادن
 19. 16

  پاوه گیان

  جستجوي حقيقت ديوانگي مطلق است، زيرا زماني كه به حقيقت رسيديد، امكان ندارد به كسي بگوييد و دشمن شما نشود

  پاسخ دادن
 20. 15

  تیمور

  نه والا یکی نیستیم به اسم تیمور فقط میگم صادق باش فقط همین

  پاسخ دادن
 21. 14

  بی طرف

  ضمن سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیزم درسایت سلام پاوه آقایان صالحی حاتمی و…بنده به عنوان یک شهروند بی طرف باید عرض کنم که متاسفانه حق باهیچکدام ازاین هفت نفرنیست چراکه گروه چهارنفره دنبال منافع مادی وثزوت وگروه سه نفره هم بدنبال مقام وموقعیت هستند بیایید بی طرفانه یگویید آیااگراین طورنبود نمیشد تعاملی ایجاد نمود پس حقیقت همینی بود که گفتم
  تشکرازهمه دوستان

  پاسخ دادن
 22. 13

  امید

  با سلام خدمت همه همشهریان محترم
  من که از دور قضاوت میکنم حق را به گروه سه نفره میدهم چرا ؟ چون حداقلش اینه که جرات اعتراض و افشاگری دارند اگه گروه چهارنفره راست میگه اوناهم یه حرفی حدیثی جوابیه ای بذارن که حداقل بفهمیم اونا چی میگن حرف حسابشون چیه یه بار آقای صفری با انتقال محل شورا مخالفت کرد فورا تو همین سایت مطلبشو خوندیم الانم بیان خودی نشون بدن

  پاسخ دادن
 23. 12

  سردار پاو

  مخاطب فاتح شمس
  اقای شمس نمیدانم چقد با واژه سفسطه و مغلطه اشنایی دارین ولی بگذریم دوست عزیز نگرانی شمارا درک میکنم که دنبال چه چیزی هستید بالاخره شما هم منافعی دارین و ایده هایی در سرچرا که من تمام کامنتهای شما را چه در شبکه های اجتماعی و چه در سایتهای محلی با دفت خوانده ام پس بی راهه نروید و صراحتا اعلام بفرمایید که چه می خواهید هر چی فکر کردم که اعتراض این دوستان چه ربطی به سر در برف کردن کپک دارد متوجه نشدم این دوستان اهدافشونو بیان کردن و من شهروند تشخیص می دهم که چه می خواهند من این سری که شما میگویید در برف است را برعکس بر افراشته و استوار میبینم این واژه مناسب کساییست که جوابگو نیستند نه کسانی که با مردم مستقیم در ارتباطن فرمودین که که دوستان دنبال مقام و قدرت اهستند دوست عزیز چند روزی مرخصی بگیریید وبه پاوه تشریف بیاورید و از دوستانی که حامی این چند نفر هستند بپرسید بعد اظهار نظر بفرمایید اقای شمس دوران بد اخلاقی های سیاسی گزشته دوران تدبیر و امید هستیم اقای شمس شما مرز نشین نیستین شما مرکز نشین تشریف دارین پس از زبان این دیار سخن نرانید این نظام به برکت خون شهدا گره خورده است پس با این بادها نخواهد لرزید شما از نظام خرج نکنید از خودتان مایه بزارید در پایان مدیر را تهدید می کنید و از ازادی مطبوعات دم میزنید شگفتا !! با سپاس

  پاسخ دادن
  1. 12.1

   یک دلسوز انقلاب

   سردار پاو اسم بزرگ وبا ابهتی که در تاریخ ماندگار است اما توییکه خود را به این اسم نام نهاده ای انقدر ترسو وبزدل هستی که جرات نمایاندن خود را نداری بنا بر این بنده فکر نمی کنم سردار پاوه هر گز این طرز تفکر را بپسندد لذا اگر شجاعت داری ومغرض وبزدل نیستی با نام خودت وارد شو تا جوابت را بگیری والا سخن گفتن با یک موجود خیالی اب در هاون کوفتن است

   پاسخ دادن
   1. 12.1.1

    سردار پاو

    دوست عزیز این جواب یاد داشت من بود ؟ حالا چرا با عصبانیت از چی نگرانی نکنه با این یادداشت منافعت را در خطر میبینی منم مثل شما دلسوز انقلاب حال جواب یاد داشت من را بده؟ مگه می خواهی جنگ تن به تن راه بندازی که حرف از بزدلی میزنی انتقاد میکنم چون از حق دفاع میکنم اگر حرفم اشتباه است این گوی این میدان منتظر پاسخ شما هستم هویت من چه کمکی به شما خواهد کرد نکنه با تهدید و قلدری میخواهی نظرم را عوض کنی نه دوست عزیز در قرنی زندگی میکنیم که اندیشه ها به کار می ایند نه تهدید و افترا .با سپاس.

    پاسخ دادن
  2. 12.2

   مرز نشین

   منم با نظر اقای شمس مواقفم حرفهای رو زدن که در این سی و چند سال در دل مردم پاوه بود و کلمه تبیعض رو هم باید میگفتی اقای شمس فقط در این شهر این افکار وجود دارد و انان نمیتوانند هضم کنند کسانی دیگر از پاوه و غیر پاوه برای این شهر تصمیم بگیرن .در همه جا و همه زمان همیشه اول مردم مهم هستند بعد شهر ولی اینان مردم رو فدای افکارخودشون و این شهر کردنپس بدان اقای شمس یعنی من و امثال تو در این شهر حقی نداریم وتصمیم گیری کنیم اقای شمس چرا نمیزارن دوریسان و چورژی جز پاوه بشوند یعنی من و تو ومردم این اهداف رو نمیدونیم یا چرا نگذاشتن شورای پاوه و دوریسان یکی شود اینکار ها فقط به خاطر وجود من و امثال توست در پاوه مشکل این سه نفر شهردار یا مشکلات این شهر نیست بلکه تبعیضه و بدانید من یکی از جوانهای این شهرم شاید این فرهنگ تا 5 تا ده سال دیگه وجود داشته باشد پاوه یا غیر پاوه ای ولی با دست به دست دادن این جوانان این قضیه خاتمه داده میشود .پس نگاه کن اقای سردار پاوه در روانسر خانم کزال رستم به عنوان ریس شورای شهر روانسر انتخاب شد در انجا اصلا کسی به توانای این خانم رای نداده اند و سابقه ای تو این کار ندارن بلکه فقط به خاطر زیبایی و نجابت. همکاران او او را زیر سوال نبردند و بیانیه ندادند وبرای وی ای احترام رو قایل بودن که نماینده یک شهر استو منتخب مردم. از مردم روانسر اکثر ارا رو بدست اوردن اگه الان کسی تو پاوه که هم چنین به شورا راه پیدا میکرد الان 100 تا بیانیه و برضدش صادر میکردید تا استعفا بدهد یعنی مردم انقد درکشون پایینه و نمیفهمند شما چی در سر دارید و چه میخواهید اقایان و سردار پاوه …اقایانی که سی سال خدمت کرده اند برای مردم چه کاری رو انجام دادن بجز دلیل تراشی و به دنبال نخود سیاه فرستادن مردم ومانع پیشرفت من و تو نوعی در این شهر امثال این اقایان هستند . اقای صالحی عزیز میدانم در صداقت شما شکی نیست پس لطفا تایید فرمایید چون حرف دل خیلی از ماهاست با سپاس از اقای شمس چه در پاوه باشی و نباشی حق اب و گلیم دراین شهر رو داری وبرای ما عریز

   پاسخ دادن
   1. 12.2.1

    سردار پاو

    ناخدا یاد این جمله افتادم
    دفاع بد و نادرست از دشمنی بد تر است

    دوست عزیز من منکر وجود افکار پاوه ای و غیر پاوه ای در شهر نیستم بله وجود دارد اما خیلی وقته که دیگه منسوخ شده یعنی بعید میدونم تحصیلکرده ای توی شهر وجود داشته باشد که ابادنی و عمران شهر خود را فدای عقاید قرون وسطایی کند دوست گرامی نگرانی من این افکار نیست نگرانی من اینست که عدهای منفعت طلب و سود جو از احساسات پاک همشهریای عزیزم سو استفاده می کنند هر جا منافعشان به خاطر بیوفتد از این حربه جهت جلب حمایت بیشتر استفاده می کنند من و شما باید هوشیار باشیم و در این دام نیوفتیم مطمین باشید دفاع من از این 3 نفر دفاع از بد و بدتر است این اعضا خیلی از انجه فکر می کنی نقطه ضعف دارن پس مقصر تحصیلکرده ها و نخبه هایی هستند که نظاره گر این جریان هستند و ورود نمی نمایند حا ل چرا ورود نمی کنند بحث مفصلی است که به موقع بهش پرداخته می شود به شورای روانسر اشاره نمودین من نمیتوانم نطر بدهم چون شناخنی ندارم اما هر شورایی که بیانیه ندهد و مردم را در جریان کار قرارا ندهد شورای خوبیست من قبول ندارم شورای پاوه در سنوات گذشته شاهد باند بازی هی بوده و هر یک از ما شهروندان خبرهایی به گوشمان رسیده است پس برای کوتاه کردن این افراد از شورا باید تلاش کرد بیانیه داد و روشنگری
    تنها راه مسالمت امیز است دوست عزیز این کارم بدون صرف هزینه نی ارامشی که در ان حقوق مردمش رعایت نشود ارامش قبل از طوفان است باید یک جایی جلوش ایستاد با صرف هر هزینه ای. شهردار پاوه اقای خسروی باشد یا اقای رضایی یا هر کسی دیگر برای من شهروند صداقت .تخصص. ایمان. پایبند به اصول اخلاقی این شخص برایم مهم است هر کدام از دوستان که توانستند این ویژه گیهارو دشته باشد با جان و دل برایش مایه می زاریم اما اینکه بدون ارایه هیچ برنامه ای برای عمران و ابادانی ویا هر برنامه ای شخصی انتخاب شود به قول معروف زور چپون کنندبه عنوان شهردار سخت است دوست عزیز سخت.با سپاس.

    پاسخ دادن
    1. 12.2.1.1

     مرزنشین

     با جواب دادن به حرفهای بنده به ان پی بردم که مخاطبم چه کسی میباشد ولی جناب این طور نیست شما میگی از بد در مقابل بدتر دفاع میکنی اقای که حرف از سرداری پاوه رو میزنی به قول شما کسانی هستن که در شورا با تجربه اند ایا کسانیکه حرف از مردم واینده مردم میزنند نمیتوانند در کنار این جوان ها تجربه خودشون رو در اختیار همکارشون قرار بدن وبه جان همدیگه نیفتند نه جانم این طور نیست هدف از دادن این بیانیه ها به جان خودم وخودت فقط و فقط ریاست و به کرسی نشستن حرف های مغرضانه عده ای است اصلا چه فرقی داره کی ریس باشه و کی منشی اگه انانی که دم از رسالت مردمی میزنندچه فرقی داره کجا باشی و کجا نباشی به قول خودتون اقای ابراهیمی پست و مقامی نداشتن در شورا ولی ابروی همکارانشو نبرد ورسالت کارشو انجام داد چون بدانید اقایان همه شما باهم به یک اندازه شریک هستید در موفقیت و عدم موفقیت شوراو فردا نمیگویند مثلا اقای محی الدینی بلکه اسم از همگی شورای چهارم به میان می اید.پس بدون اقای سردار پاوه مطمان باش که ان سه نفری که باهم ائئتلاف کردن بجز تخریب و گول زدن افکار عمومی که برای رسیدن برنامه وایده ای خاص در سر دارن وپاوه رو به سوی طرف خاصی سوق دادن کار دیگری ندارن مطمان باش اخه یه سری بزن به مردم عادی و از انان بپرس که کار شما ها درست است یانه؟ نه در دنیای مجازی که اسم خودش معلوم است دنیای خیالی و توهم از افکار های مسموم و ناخوش کسانی که در جامعه جایی ندارن و میترسن از اوردن اسمهای واقعی که بجز تخریب ونابودی بعضی و باعث سر بلندی بعضی دیگه عزیزم…….پس بدان مردم خسته هستند از این افکار یگی بدونه میگه بیانیه اینها چه جیزی رو برملا کرده …….که بجز بردن خود بالا و تعریف و تمجید از خود هیچی نداره…..

     پاسخ دادن
     1. 12.2.1.1.1

      سردار پاو

      دوست عزیز فقط می توانم بگویم افکار همو نمیفهمیم من چی گفتم شما چی جواب دادین باز ممنون که وقت گزاشتین.

      پاسخ دادن
 24. 11

  شورای شهر

  من بانظرآقای شمس کاملا موافقم وبرای سردارپاوه باآن طرزتفکرناسیونالیستی وپوسیده متاسفم
  واقعاحرف حق راآقای شمس زد وبس البته صهبتهای چندین شهروند هم بسیارزیباوبجابود
  توروخدادست بردارید دیگه بس کنید

  پاسخ دادن
  1. 11.1

   سردار پاو

   جناب شورای شهر خوشحالم کردی که حداقل واژ ه های چون ناسیولانیسم به گوشت رسیده و حتی از ان به عنوان فکر پوسیده یاد می کنید اکه وقت کردی توصیه میکنم به کلماتی همچون شایسته سالاری و نخبه گرایی هم فکر کن
   دوست عزیز کدام جمله من به ناسیونالیسم ربط داشت ؟اگر دفاع منطقی و اصولی از دیارم و مردمانش را شما ناسیونالیسم میدانید من این کلمه را مقدس میشمارم دوست گرامی لینک مفهوم ناسیولانیسم را برایت میزارم و با نوشته من مقایسه اش کن اگه جمله ای مطابق با این مفهوم را در یادداشت من پیدا کردی من همین جا از شما و تمام دوستان عذر خواهی میکنم .با سپاس. http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C

   پاسخ دادن
 25. 10

  بشیر

  سد لام خدمت مدیر محترم سایت و خسته نباشید.خطاب به 4نفری که مقابل شهر تاکنون مقاومت نموده اند چند توصیه دارم لطفا بخونید 1- تا می تونید دم از مخالفت بزنید 2- کسی شما ها را نمی بیند 3- به منافع شهر پشت کنید 4- مثل رویه قبل عمل کنید 5-مگه به کسی چیزی گفتند 6- الان به همه ما ها می خندند .بلاخره تا می تونید بدی کنید چون هر کسی نمی تواند خوبی کند چرا اینها را گفتم چون در هر مجلس و محفل (درباره کمیسیون ها وکمیته های که نمی خواهید تشکیل بدهید صحبت می کنند )واقعا تحملتان را نکوهش می کنم راستی نون از گلویتان پایین می رود بخدا قسم از این 4نفر فقط به آقای صفری رای دادم متاسفانه اون هم مثل شما ها در اومد
  آقای صالحی لطفا درج کنید

  پاسخ دادن
 26. 9

  سردار پاو

  مخاطب چندین شهروند
  بله حق با شماست دوست عزیز شما در اکثریت هستین اما خوشحالم شما با اینترنت اشنایی دارین و اینجا کامنت میزارین و از خودتو دفاع میکنین کاش بزرگان شما هم که الان اکثریت شورا را بر عهده دارن اینجا بودن و از انتخابشان دفاع می کردن و یا حداقل سریم به این دنیای مجازی میزدنو جوابگوی این همه سوالات میبودن دوست عزیز شهر را غزق کردین حال با قلدری و یا به حق اما این را بدانید اینده ای وجود دارد تاریخ درباره شما قضاوت خواهد کرد دوست عزیز سلام ما را به بزرگان ایلتان برسانید و بگویید که خرابه ای تحویل ایندگان ندهند شاید به اینده امیدی باشد و بتوان اصلاح کرد.با سپاس.

  پاسخ دادن
 27. 8

  چندین شهروند

  اولا جنابعالی که خودت را پاوه نشین معرفی کردی فکرنکنم درپاوه بنشینی شاید هم یه جاهایی این اطراف هستی وشاید هم دوست ویایکی ازخود اعضای شورا .
  متاسفانه شمااصلاصحبتهای بنده رامتوجه نشدی درست است دریک طرف سه نفرازاعضای شورای پاوه قرار دارند ولی جناب درسمت دیگرهم چهارنفردیگرقرار دارند که بارای این مردم انتخاب شده اند دریک شرایط مساوی وغالبتر پس دوست عزیز به رای مردم احترام بگذار یکی ازاین اعضاهم کسی است که تمام پاوه وغیرپاوه روزانتخابات برایش خودشان رابه کشتن میدادند چرا به خودتان ورای مردم احترام نمی گذارید وصرف اینکه نظراعضای شورای به نفع شمانیست دیگران را متهم به چپاول وغارت می کنید؟چراکه این تهمت جواب داردخواهشا تشنج ایجاد نکنید اگردوستانتان هم نمیتوانند کارکنند بهتراست که به قول خودتان استعفابدهند چون حوصله این جنگ ودعواوبیانیه بازی رادیگرهیچکس ندارد …
  ازآقای صالحی هم برای انعکاس نظرات ممنونم

  پاسخ دادن
  1. 8.1

   پاوه نشین

   اوه اوه خیلی بهت برخورده نه اینطوری آتیش گرفتی.
   من هر چقدر نگاه می کنم در بین این چهار نفری کسی رو سراغ ندارم که مردم براش سر و دست بشکنند.
   من اصلا منفعتی در این 3 نفر برای خودم و خانواده ندارم و نمی خواهم هم داشته باشم اما انگار شما چرا خیلی از منافعت رو در این روال می بینی.
   دوست عزیز شهر و مسائل شهر نشینی با خودسری و خود رایی حل نمی شوند. اگر شما می گید این 4 نفر برای منافع شهر در حال کار و برنامه ریزی هستند لطف کنید بگید چرا در اولین قدم جمال ابراهیمی رو ابقا کردند؟ ایا اکثر مردم خواستار تغییر شهردار نبودند؟ اگر منفعت مردم رو در ابقای ایراهیمی می دیدند چرا پافشاری نکردند که رد صلاحیت نشه؟ چرا طومار جمع نکردند که مردم ایشان را می خواهند؟ چرا ؟
   اگر هدفشان کمک به مردم است چرا 1 ماه و حتی بیشتر با بستن درب شورا و رفتن به دنبال دلالی جلو بنگاه ها و … مردم رو با سر می چرخاندن؟
   من کسی رو هم متهم به چپاول و غارت نکردم حرف اینه چرا تا قبل انتخابات این آقایان در بین مردم بودند سلام و احوال پرسی می کردند تو شهر قدم می زدند اما الان چی؟ اصلا به فکر مردم هستند یا با ماشین های اهدایی در حال دور دور هستند.
   چرا استعفا بدن؟ نیازی نمی بینیم استعفا بدن. البته اگر با استعفای این عزیزان شورا منحل می شود من موافقم اما در غیر این صورت نه باید بمانند و ندانم کاری های آقایان را برملا و رسوا کنند.
   دوست عزیز حرف حق تلخه و تا به کرسی بشینه کمی طول می کشه و اونوقت چهره خیلی ها برای پاوه رو میشه.
   امیدوارم هر چی به صلاح شهر و مردم دیارمان است اتفاق بیفته

   پاسخ دادن
 28. 7

  دانشجو از تهران

  مللا نه‌سره‌دین سه‌رو منبه‌ریۆوه ‌واتش :
  هه‌رکه‌سێوه‌ جه‌ژه‌نه‌کێش ناڕازیه‌ن ، هورزۆوه ‌سه‌رو په‌ی .
  ئی مه‌ردمه‌ گر هورزاوه‌ جوز یه‌ک نه‌فه‌ری

  مللا نه‌سره‌دین واتش : حتم تۆ جه‌ژه‌نه‌کێت فره‌رازیه‌نینه‌و به‌دڵته‌نه‌
  پیاکه‌یج جواوش داوه‌و واتش :

  نه‌، نه ‌قوربان …. په‌وکه‌ی نیشتێنانێره‌و نمه‌تاوو هوزونۆوه‌

  ئینه‌نه‌، ژه‌نه‌کێم ده‌سو په‌یوه‌ش مه‌ڕدێنان .

  آنقدر شهر ما از افراد معدودی بی مهری دیده که دیگر نای بلند شدن نداریم و صدایمان گرفته و داریم خفه میشیم.

  چنین اقداماتی است که باعث بازگرداندن اعتماد دوباره به مسئولین شهر شده و می شود. پنهان کاری هم حدی دارد؛ مردم هم ظرفیتی دارند. برایم به کررات ثابت شده که نه دولت و نه ادارت امنیتی بد مردم و شهرما را نمیواهند و همین افراد همشهری ما هستند که (همه میشناسن اقایان رو!) باعث پسرفت پاوه شدن و میشن. دست بردارید تو را به الله دست بردارید. عاقبت همه میمیریم و جز نام نیک برامون چیزی باقی نمیمانه.
  خلاف قانون تا کی؟ کلاه گذاشتن سرخود و ملت تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 29. 6

  ساکن کرمانشاه

  با سلام
  از ماست که بر ماست.
  نتیجه عدم شرکت مردمان شهرمان مخصوصاً نخبگان و تحصیل کردگان در اموری مانند شورای شهر، سبب بروز معضلاتی می شود که عدم انتخاب شهردار مناسب تنها یکی از آنهاست.
  نگاهی به مناطق اطراف پاوه بیاندازید بعد خواهید دید که وضعیت پاوه از این لحاظ تا چه حد فاجعه بار است!
  مناطقی که تا چندی پیش اکثرا جزء پاوه محسوب می شدند و لی الان ……. ؟!
  روانسر: در بین اعضای منتخب شورا علاوه بر افراد تحصیل کرده دیگر، دو وکیل دادگستری وجود دارند که آشنا به قوانین و ضوابط می باشند. در توصیف آنها همین بس که هر هفت نفر با اتفاق آرا شهردار را انتخاب و پیشنهاد نمودند. هماهنگی انها در همان روزهای نخست انتخاب مشخص بود چرا که همگی (هر هفت نفر) با هم در یک اطلاعیه مشترک از حضور مردم در انتخابات تشکر نمودند.
  باینگان: بر اساس شنیده ها تمامی اعضای شورا (5 نفر) با هم هماهنگ بوده و ظاهراً تمامی موارد پس از بحث، باتفاق آرا و با 5 رای مصوب می شود.
  شاهو: ظاهزاً در بین اعضای شورای منتخب سه نفر مهندس دیده می شوند.
  جوانرود: در طول ادوار شورا، شهرداری داشته اند که اکنون بعد از اینکه به شورای شهر کرمانشاه انتخاب گردید در آستانه انتخاب بعنوان شورای عالی استانهای سراسر کشور می باشد.
  اما پاوه چه ؟
  لطفاً نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه جوابگو باشند.

  پاسخ دادن
  1. 6.1

   یکی مثل شما

   خطاب به آقای حیدر اسلامی نیا
   با سلام و احترام
   جناب اسلامی نیا حس دلسوزیتان و اشتیاقتان برای آبادانی و آینده شهر و دیارمان قابل تحسین است درود بر شما.
   سوالی از حضور مبارک دارم:
   شما که تا این حد ادعای شفافیت در کارهایتان را دارید و از حق مردم و عدالت دم می زنید لطفا بفرمایید چرا کوچه شما در فرهنگیان سنگ فرش شده اما ده ها کوچه در نزدیکی شما در گل و لای غوطه ور هستند؟

   پاسخ دادن
 30. 5

  کاروان

  فققط می گویم واقعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا متاسفم .
  پاوه مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــردان بزرگی را پروراند .
  پاوه از انسانهایی مثل شما هفت نفر به تاریخ شکایت می کند .
  شما هنوز با احساس تصیمم می گیرد .
  خداحافظ پاوه . خداحافظ عقلانیت . خداحافظ عدالت . خداحافظ خداحافظ خداحافظ …..

  پاسخ دادن
 31. 4

  فاتح شمس

  هر چند اطمینان دارم این مطلب بنده منتشر نخواهد شد اما با اطمینان به اینکه حد اقل یکی از اعضای شورا ان را مطالعه می فرماید ان را می نویسم :دوستان دنیا اینقدر ارزش ندارد که شما دو دستی به ان چسپیده اید ادمی باید نام نیک از خود بجای بگذارد شما هر سه نفر در مسند وقدرت بوده اید خودتان را گول نزنید این مقامها زود گذر هستند اما ادمی گاها چنان غرق توهمات مادی ودنیایی می شود که فراموش میکند رسالتش چیست شما سر خود را زیر برف کرده اید وگمان میکنید هر گز کسی شما را واعمالتان را نمی بیند بخدا قسم این کاری را که شما میکنید هیچ که ارزشی ندارد بلکه روز بروز از ارزش خود می کاهید روزگاری هر سه نفر شما برای مردم بسیار با ارزش ومحترم بودید اما الان چی؟کمی سر خود را از زیر برف بیرون بیاورید نگاههای مردم را ببینید شاید وجدانتان قلقلقتان داد اما گمان نمی کنم الان بیش از ۶ ماه از جنگ وجدال شما می گذارد هنوز هم به کامتان نرسیدید به گفته یک دوست چیزی نمانده قبلیها همه چیز را غارت کردند(البته این اعتقاد بنده نیست نقل قول است)دیگر واقعا دیر شده حیثیت از دست رفته خود را نمی توانید بازیابی کنید همه به شما می خندند در تمام شهرها با ارامش واسایش کامل شهدارشان در راه خدمت به مردمش است در پاوه چنان شما در لجاجت وخود بزرگ بینی غوطه ور شده داید که نمی گذارید شهر رنگ ارامش بخود ببیند شما مانع از هر پیشرفتی در شهر شده اید این است خدمت به نظام ومردم مردم ما مرز نشین واسیب پذیرند وشما بی خیال از این مسئله فقط می فرمایید ما در راستای نظام هستیم بخدا قسم اسیبی که شما به شهر رسانده اید هیچ ضد انقلاب محاربی نرسانده وخود را در راستای جمهوری اسلامی می دانید . کاری که شما سه نفر می کنید درست مصداق اب به اسیاب دشمن ریختن است لطفا بس کنید به گفته احمدی نژاد این ممه را لو لو برده دنبالش نگردید لطفا بروید تا چند دلسوز شهر بیایند وشهر از این هرج ومرجی که شما ایجاد کرده اید نجات یابد. در پایان از شما می خواهم اگر به اطلاع رسانی اعتقاد دارید وبه ازادی در مطبوعات پایبندید این کامنت را منتشر کنید والا بد تر ازاین را در صحفه فیس بوکم منتشر خواهم کرد تا مردم شریف پاوه به ماهیت شما پی ببرد البته همه می دانند شما در پی چی هستید وسلام

  پاسخ دادن
  1. 4.1

   حیدراسلامی نیا

   برادربزرگوارجناب آقای فاتح شمس
   قبل از هرچیز از اظهار نظرجنابعالی ودیگر کاربران عزیز(موافق ومخالف) درخصوص جریانات پیش آمده ی شورای شهرپاوه نهایت تقدیروتشکررا دارم وقطع به یقین ایمان دارم تمام نظرات از سردلسوزی وبه منظور بهبودروند امرشهرمی باشداما درخصوص دوکامنت جنابعالی دردو مطلب درج شده درپاوه پرس وسلام پاوه نکاتی را برای روشن شدن افکارعمومی وذهن جنابعالی بیان می نمایم0
   دردرجه ی اول از شما درخواست دارم تاکامنت سیزدهم دیماه خودرا مطالعه نمایید تا بهترمتوجه بشوید که بدون هیچ گونه شناختی وتنهااز روی هدفی خاص اقدام به تخریب سه نفراز اعضای شورای شهرنموده اید جنابعالی درج این کامنت را توهین تلقی نمی نمایید درصورتی در یادداشتی که برای آقای یوسفی نوشته اید از نظرات دیگر کاربران گله مند شده اید وبه صراحت بیان باالفاضی به دورازانصاف به همه ی کاربران موافق ومخالف خودتوهین آشکارنموده اید که به نظربنده به دورازانصاف می باشد اما بدانید که (خودکرده را تدبیرنیست) واین چیزی بود که خود شما آن راشروع وبه آن دامن زدید0(آنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند)
   امادرخصوص مطالبی که ایراد نموده اید مواردی را به شرح ذیل بیان می نمایم
   1)به مسندقدرت ودلبستگی به آن اشاره نموده اید که یادآورمی شوم درهیچ زمانی طالب مسئولیت نبوده ام واگرهم می خواستم درطول زمان می توانستم آن را به دست آورم اما دوستان من آقایان مهدی عبدی وفاروق یوسفی درتمام زمانی که عهده دار مسئولیتی بوده اند همواره از بهترین ها درسطح منطقه واستان بوده وکارنامه ی بسیار درخشانی از خود بجای گذاشته اند که مردم منطقه خود برآن واقف وآگاه می باشند0
   2)عنوان نموده اید که به فکرآبروی از دست رفته ی خود باشید که یادآور می شوم چیزی را از دست نداده ایم که دنبال آن برویم بلکه عزتی را کسب نموده ایم که دیگران درفکردست یافتن به آن هستند ودر این زمینه جنابعالی را به تفحص وتفکر از پندپیشینیان که فرموده اند (هه رچی دیم وه خوم نیام وه تووه) توصیه می نمایم
   3)به دنیا ،تعلقات دنیوی ،بی ارزش بودن ودلبستگی به آن اشاره نموده اید0 جواب این مطلب را باطرح این سئوال عنوان می نمایم؟ جنابعالی اگر مساله ی دنیا وتعلقات دنیوی نیست چرا سالیان متمادی است که زادگاه خود راترک نموده اید؟ اگر دل بسته ی دنیا نیستید ؟به زادگاه خود برگردید وبه مردم دیارخود خدمت نمایید 0تاعلاوه برکسب شهرت وجایگاه ثابت نمایید که اهل دنیا پرستی نیستید وتوهمات مادی دنیای امروزی شما را غرق ننموده است0
   4)خداوند را همیشه ناظربراعمال خود می دانیم وواقف وآگاه هستیم که مردم دیارمان با بصیرت وآگاهی برتمام رفتاروکردارما اشراف دارند0 همان گونه که ایمان داریم اعمال ورفتارشما رانیزمورد ارزیابی قرار می دهند واین را بدانید که مردم بهترین قاضی وتاریخ گواه براعمال انسان هامی باشد0
   5)اگرجنابعالی تلاش درجهت روشنگری افکارعمومی ومطلع نمودن مردم از آن چه که حقشان می باشد را سرزیر برف کردن می دانید پس ایمان دارم که شما سالیان درازی است که زیرکوهی ازبرف زندگی کرده اید0
   6)عمرخدمت شورای چهارم 5 ماه می باشد وما دراین مدت درجهت خدمت به مردم نه افرادی خاص وصاحب نفوذ خدمات بسیار ارزنده ای را انجام داده ایم که دراولین فرصت نیز طی گزارشی خاص آن را به اطلاع عموم خواهیم رساند تا ثابت شود که از قافله جا نمانده ایم بلکه پیش روقافله می باشیم0
   7)به مساله آرامش وآسایش درشوراهای دیگرشهرها اشاره نموده اید 0ماهم دنبال این آسایش هستیم(آنچه یافت می نشود آنم آرزوست)اما مگردیگرانی که ما وشما وتمام شهروندان آنها را می شناسیم این اجازه را می دهند که این آرامش بر بدنه ی شورا وشهرداری حاکم شودوهمواره با اعمال نفوذ مانع ازتحقق این امر می شوند0پس به شما توصیه می نمایم تاشهامت به خرج دهید پیامی نیزدرخطاب به این افراد درج نمایید تاثابت کنید که مستقل و تابع دیگران نمی باشیدوتنهادر جهت منافع مردم قدم برمی دارید0اگرچه دریادداشت بعدی خود به صراحت اعلام نموده اید که طرفدار شخصی خاص می باشید0
   8)مردم مرزنشین اورامانات درزمان جنگ تحمیلی ،بعداز آن وتا به امروز ثابت نموده اند که هیچ کسی نمی تواند به آنهاآسیبی برساند واین را درعمل ثابت نموده ومسئولین امرنیز خودبرآن واقف وآگاه می باشند که متاسفانه جنابعالی دراین مطلب خود به صراحت ،به دوراز انصاف وبدون درنظر گرفتن ارزش های این دیار مردم مرزنشین این منطقه را آسیب پذیرعنوان نموده ایدکه شاید این مساله مصداقی کامل برای خود شما باشد0
   9)ماهمواره درراستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداشته واین را افتخاری بزرگ برای خود می دانیم ودرتمام مراحل کاری شورا نیزبا مسئولین ذیربط هماهنگی های لازم را به عمل آورده ایم 0لذا جنابعالی درمقامی نیستید که حرکت مارا با حرکات محارب ضد انقلاب مقایسه نمایید واین باربنده به صراحت به شماتذکر می دهم که درنوشتارتان جانب احتیاط را رعایت فرمایید0 تاخدای ناخواسته دچاراشتباه نشوید0
   10)مطالب ارسالی شما نشان می دهد که شما بادیگر اعضای شورای شهرهمراهی می نمایید وحرکات آنها را مثبت ارزیابی می نماییدچون درهیچ موردی حرکت آنها را نکوهش نکرده اید پس نشان می دهد اطلاعاتی را برای شمابازگو نموده اند بدوراز واقعیت می باشد0لذا به جنابعالی توصیه می نمایم که خودبه دنبال واقعیت بگردید نه این که دیکته ی دیگران را بخوانیدچون به بیراهه می روید پس دراولین فرصت به منطقه بیایید و خودواقعیت ها را ارزیابی وسپس قضاوت کنید0
   درخاتمه اعلام می دارم دوست نداشتم این مطالب را دردنیای مجازی با شما درمیان بگذارم 0چند بار با شماره جنابعالی تماس گرفتم ولی متاسفانه رد تماس نمودید وبه تماس بنده پاسخ ندادید
   بنده نیز ازمدیریت محترم سایت انتظاردارم تا مطلب راچاپ نمایند

   پاسخ دادن
 32. 3

  یک دوست

  آن روز که انتخابات شورا برگزار شد همه دیدیم که آقایانی که اکنون سنگ خدمت و دلسوزی را بر سینه می زنند به چه صورت (با چه التماس و خواهشی از جانب اقوام و خویشاوندانشان) رأی جمع آوری می کردند و و با طرفندهای گوناگون به روشی کاملاً غیر اخلاقی در صدد افزایش آرای خود بودند، همه می دانیم که جو آنروز پاوه متشنج و کاملاً غیر اخلاقی بود، کسانی که از ساعات ابتدایی صبح جمعه، …. خود ( …….و…) ………رای قرار داده بودند و ا………… بودند که به هر شکل ممکن ……………د و ارزش خود را حتی برای یک رای پایین بیاورند!
  اکنون این آقایان شده اند بزرگ ما و شهرداری را از میان همفکران خود برای ما انتخاب کرده اند!!
  براستی اگر گروه 4 نفره ی شورا، بخواست مردم عمل می کنند بیایند از میان مردم و بزرگان شهر بپرسند که آیا مردم موافق دیدگاهها و کارهایشان هستند یا طبق معمول خودسرانه تصمیم می گیرند؟ اگر ملاک شهر و مردم هستند چرا کسی نظر صاحب نظران را جویا نمی شود

  پاسخ دادن
 33. 2

  سردار پاو

  . شاید برایمان زود باشد که بخواهیم مدیران لایق و کارکشته ادارات شهرمان را بر عهده بگیرند ویا هنوز مرمان شهرمون این امادگی را برای تغیر ندارند هنوز دلبسته عشیره گری و قشون کشی هستیم چاره ای نیست دوستان باید به اینهام احترام گذاشت شاید مقصر تحصیلکرده های شهرمون هستند که نتوانسته اند این تفکررا از شهر بزدایند شهردار این شهرم بالاخره با رای اکثریت انتخاب می شود اما این تفکرغالب شهر را چه کسی می خواهد عوض کند چرا انتخابامون احساسی و لحظه ایست چرا باید دنبال کسایی بیوفتیم که رایشون در عرض یک روز عوض می شود چرا باید دنبال کسایی بیوفتیم که برانگیختن احساسات ایل و طایفه ای برای خود هوادار جمع می کنند چرا باید از کسایی پیروی کنیم که در سنوات گذشته عهده دار بوده اندد ولی در برابر نا ملایماتی هایی که بر شهروندان گذشت سکوت کردند چراکه منافعشان را در خطر می دیدند این مشکلات تازه اول راهست شما هم مجبورید به این قشر احترام بزارید چون قانون این را وضع کرده پس همچون کوهی استوار در برابر ناعدالتی ها و ظلمهایی که در پیش دارید به ایستید مردم این شهر به شما دلبسته اند .با سپاس.
  درد من حصار بركه نیست ، درد من زیستن با ماهیانی است كه فكر دریا به ذهنشان خطور نكرده

  پاسخ دادن
 34. 1

  چندین شهروند

  دوباره که شماشروع کردید دوستان! بس کنید توروخدااین جنگ قدرت وریاست کی تمام میشه ؟چه فرقی می کنه که کی رئیس باشه کی شهردار وکی چی؟… شمابیاید بگید خودتون چه توانی دارید بخدازشته دیگه دعوای شورای شهرپاوه آبروی مارا توی دنیابرد اگه نمی توانیدبدون رئیس بودن کارکنید برید کنارخیال همه راحت بشه این باند وباند بازی وتفرقه افکنیها بسه دیگه! خدایی آقای محی الدین زاده بیچاره بامحمد ابراهیمی هفت سال رفتن حاشیه به اندازه این یکی دوماه شماداد وبیداد نکردند دیگه ! کاری نکنید اوضاع ازاین هم که هست بدتربشه حالا چی می شه اینبار حرف شمانباشه ؟
  جناب آقای صالحی این حرف دل خیلی ازماست لطفا تایید کنید .ازشجاعت شماهم سپاسگزاریم

  پاسخ دادن
  1. 1.1

   شهروندان

   دوست عزیز
   کاش دعوای شورای شهر بخاطر ریاست بود و خدمت به مردم…اما اقای محی الدینی فقط ریاست میخواد و بس..که همه کارها باب طبع ایشان باشد و متأسفانه نظر ایشان با نظر اکثریت مردم هماهنگی نداره و فقط دنبال اهداف خودشه و کاری به سایر اعضا نداره
   کاش تا اخر ایشان رئیس باشن اما قدری هم به فکر مردم باشند
   بیشتر اعضای شورای شهر سابقه ی ریاست و مدیریت داشته اند و فکر نکنم دنبال ریاست و امر و نهی کردن باشن…
   و اگه این عزیزان ساکت بمانند و مثل شورای قبل فقط به فکر جیب خود و اطرافیانشان باشند به مردم و شهر پاوه خیانت کرده اند…و امیدوارم این عزیزان تا رسیدن به هدف اصلی خود به تلاش ادامه دهند و در غیر این صورت استعفا ..و منحل شدن این شورای ننگین

   پاسخ دادن
  2. 1.2

   پاوه نشین

   خیلی از قافله پرتی چندین شهروند.
   نیست تا حالا کسی جلو خلاف کردن اعضای شورا قد علم نکرده شماها به یه چشم دیگر به قضیه نگاه می کنید.
   دور قبل هم اصلا اقاب محی الدین زاده هیچ گونه ارتباطی با اقای محمد ابراهیمی نداشت و این دو نفر کاملا راهشون جدا بود. آقای محی الدینی ریاست می خواست بهش ندادن و از همه چی کنار کشید اما آقای ابراهیمی سر قولی که به مردم داده بودند تا جایی که همه ما خیر داریم توان داشت مقاومت کرد و خیلی مواقع تنهایی جلو 4 نفر قرار می گرفت و برنده هم میشد. چون از حق دفاع می کرد.
   الان دوست عزیز این آقایان به فکر مردم هستند در مقابل آرای مردم مسئولند. مثل بقیه نیستند تا دستشون به پست و مقام رسید دیگه مردم کیلویی چند؟
   اگر بنا بود مثل دوره قبل کار بشه چرا رای دادیم چرا ؟ البته مشخصه رای شما به چه افرادی بوده چرا که منافع شما در این افراد برآورده میشه ولی منافع جمع نه دوست عزیز.
   این سه نفر هم خدا قوت بهشون عرض می کنم. کاش میشد مردم برای یکبار هم که شده حرکتی نشان دهند.

   پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.