قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » اعتراض سه نفر ازاعضای شورای شهربه رویه غیراصولی و خارج از ضوابط معرفی شهردار

به گزارش سلام پاوه : سه نفر از اعضای شورای شهر پاوه به رویه غیر اصولی و خارج از ضوابط انتخاب و معرفی شهردار طی بیانیه ای اعتراض نمودند

مردم شریف پاوه، ما کماکان بر تعهد خویش با مردم ونظام پایبند هستیم، و با تمام  توان کاری با کجروی ها و اصرار بر تکرار اشتباهات گذشته (در جهت منافع مردم و اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی) مخالفت نموده و اعتماد مردم را بزرگترین سرمایه وجودی نظام اسلامی مان می دانیم.

مردم فهیم پاوه، همچنانکه مستحضرید جمعی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر پاوه خارج از ضوابط انتخاب شهرداراعتراض اقدام به تنظیم صورتجلسه شماره ۱۲ ومعرفی شهردار پیشنهادی شدند که با اعتراض شدید سایر اعضاء مواجه گردید.

متأسفانه در عصر روز ۹۲/۱۰/۰۸ زمانیکه کارگاه آموزشی شوراهای اسلامی در فرمانداری در جریان بود و فرماندار محترم و کارشناسان امر مدیریت شهری و شوراهای استانداری به طور وضوح توصیه هایی ….. را ایراد فرمودند که فرازهایی از آن تقدیم حضور کاربران ارجمند گردید، این بار دوستان نیز در حرکتی غیر اصولی و خارج از ضوابط قانونی، مجدداً به مصوب نمودن و معرفی شهردار پیشنهادی طی صورتجلسه ی شماره ۱۴ به مسئولین محترم امر اقدام نموده اند.

هر چند که شنیده ها دلالت بر مغایرت صورتجلسه ی شماره ۱۲ شورای اسلامی پاوه از طریق استانداری محترم را دارد (که متأسفانه صحت و سقم آن برای ما محرز نیست اما بنا به مخفی کاری دوستان تا حدودی می توان پی به بعضی از نهان کاری ها برد).

به هر حال از آنجایکه بر صورتجلسه ی شماره ۱۲ شبهاتی وارد و مغایرت آن نیز آشکار بود، رویه ی همکاران ما و بعضی از تصمیم گیری ها در این شرایط برای هر ناظری از دو حالت خارج نیست یکی آنکه مغایرت صورتجلسه به شهرستان پاوه واصل گردیده اما عزیزان آن را از ما مخفی می نمایند که این در جای خود مایه ی تأسف می باشد!! دیگر آنکه چنین چیزی صحت ندارد، که در واقع آن هم قابل تأمل می باشد، چرا که تا وقتی مغایرتی بر مصوبه ای وارد نگردیده تکرار آن معنی و مفهوم خاصی ندارد.

علیرغم اینکه به طریق مختلف در جهت همدلی و وحدت رویه بارها حتی با تحقیر های آنچنانی مایه گذاشتیم به امید آنکه در نهایت کارساز، و وفاق حاصل گردد، اما در عرصه ی عمل عدم صداقت را شاهدیم، و بیم آن داریم این شیوه ی کارکردی در آینده زمینه بروز بعضی دیگر از کجروی ها را فراهم آورد.

همشهریان ارجمند، ما سه نفر از اعضای شورای شهر پاوه ضمن پوزش از مردمی که نتوانستیم اراده شما را در شهری که بدان عشق می ورزید عملیاتی نماییم به گواه تاریخ آنچه را که به مصلحت مردم وقوانین نظام جمهوری اسلامی بود یادآوری نمودیم و هر آنچه را که به استناد قانون در توان و نیز بستری را که قانونگذار برای فعالیت ما در این جایگاه  رفیع وضع نموده از طریق مراجع ذیصلاح عنوان و پیگیری نمودیم، لذا خدمت تان عرض می نماییم: دیگر حجت شرعی و تکلیف اخلاقی بر ما تمام شده است، و به مصداق آیه ی شریفه لا یُکَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها خدا را شاهد و گواه می گیریم هر آنچه که در توان داشتیم دریغ ننمودیم.

لذا در راستای وظایف قانونی به عرض همشهریان ارجمند می رسانیم ما سه نفر از اعضای شورای شهر پاوه در نامه سرگشاده خدمت فرماندار محترم شهرستان پاوه ضمن اعتراض بر رویه ی کاری همکاران محترم در تنظیم وتدوین صورتجلسه شماره ۱۴ آن را مجدداً مغایر با اصول بدیهی آیین نامه های شورای اسلامی شهر می دانیم و از محضرشان درخواست بررسی عاجل را داریم. (متعاقباً متن نامه سرگشاده به اطلاع مردم فهیم وآگاه شهرستان می رساند)

ومن الله توفیق

مهدی عبدی       محمدفاروق یوسفی     حیدر اسلامی نیا

 1. امانج

  باسلام به اين سايت و بازديد كنندگان
  اين شورا ها با اين بچه بازي ها راه انداختن كه بجاي اينكه به فكر مردم باشند مثل كلاس اولي هاي دبستان دنبال شكايت كردن واتو گرفتن وپشت سرهم صحبت كردن هستند حتي معني لغوي شورا را نميدانند امدند بركرسي نشستند كه لياقت ان راندارند اين اقايان قبلا به نحوي رئيس بودند و الان هم همان باد رياست تو مغزشان هست و هر كدام انتظار دارند كه رئيس باشد و ديگران زير دست وحرف ، فقط حرف خود بقيه گوش كن از اين شوراها خواهشمندم بجاي اين بچه بازي ها به فكر مردم باشند

 2. محبت

  خدا وکیلی هیچکدام در شان نماینده مردم نیستید اگر راست میگی استعفا بده

 3. غریبه

  شمای که دم از مردم میزنید که بجز سه چهار نفریکه که اونم از یک یا دونفری نظر میدهند کسی موافقتون نیست اگه دراین شهر 10 درصد دبالتون اومدند اون وقت دم از مردم بزنید ولا دیگه برای اون ده درصدم ارزشتون نمونده چون خدا وکیلی به خودتون هم رحم نمیکنید چه برسد به مردم بیچاره………………….

 4. همسایه

  با سلام
  عدم شرکت فعال افراد تحصیل کرده و دلسوز در مناسبتهای مختلف از جمله انتخابات سبب می شود افراد دیگری که خیلی مناسب هم نیستند بر این مناصب تکیه بزنند. از این افراد منتخب نباید خورده گرفت بلکه از آنانی باید ایراد گرفت که توانایی، علم، مهارت، درایت و … داشته ومتاسفانه منفعل عمل می نمایند. از این افراد باید پرسید اولا چرا خود کاندید نشدید و یا افراد لایق را ترغیب نکرده تا این بار را به دوش بگیرند و در ثانی حال که خود پا پیش ننهادید چرا با اءتلاف افراد متخصص و متعهدی را به جامعه معرفی ننمودید تا شاهد چنین بگو مگوهایی نباشیم؟!
  بیایید با هم عهد ببندیم تا در آینده در دیگر انتخابات که روزنه ای جهت اعمال حاکمیت مردم محسوب می شود فعالانه تر و آگاهانه تر در صحنه حضور داشته باشیم.

  • پاوه گیان

   میلاد حاتمی فوق لیسانس
   آرش عباسی لیسانس
   بهروز شفیعی لیسانس
   ابراهیم یوسفی لیسانس
   مهدی بهرامیرزایی لیسانس
   محمد عرفان صالحی لیسانس
   فریق محمودی فوق لیسانس
   کیوان حاتمیان فوق لیسانس
   امید شیانی لیسانس
   صلاح الدین صالحی دکترا

   دیگه بودن افراد توانای دیگری که حضور ذهن ندارم و یا انصراف دادند اما ما چشمان خودمون رو بستیم و به کسانی رای دادیم که اینچنین به شهر و مردم پشت کرده اند .

 5. کاروان

  سلام
  ما مردم پاوه گفتیم آقای عبدی و و یوسفی سی سال مدیر خوبی بودند و از جایگاه اجتماعی و دینی خوبی برخوردارند و به تصور اینکه آقای اسلامی نیا از خانواده مذهبی ومتدینی هستند و در موسسه خیریه اقدامات خوبی را انجام داده اند شما را به عنوان نماینده خودمان تعیین کردیم . من به عنوان یک شهروند که به خدا قسم شما سه نفر را انتخاب کردم پشیمانم و برای شما سه نفر متاسفم که اینگونه عاجزانه از دیگران کمک می خواهید واقعا شما با سی سال تجربه خدمت و مدیریت هنوز وظایف خود را نمی شناسید مگر انتخاب شهردار اینقدر مهم است که شما اینقدر به آب وآتش می زنید . شما اگر ادعا دارید که دلسوز مردم هستید بیایید با شهردار کار را شروع کنید و همکاری را پیشه گیرید اگر شهردار قصد خیانت به مردم را داشت شما اون وقت نامه سر گشاده بنویسید . به والله قسم این کارها اصلا در شان یک نماینده مردم شهر پاوه نیست و فقط بی درایتی شما عزیزان را می رساند . شما حدود پنج ماه است با دو مسئله (انتخاب رئیس شورا و انتخاب شهردار) مردم را به جان هم انداختید و فضای مجاری را هم از حالت عادی خود خارج کرده اید و تمام مسایل مهم شهر را فدای این دو انتخاب کرده اید . مردم پاوه از شما چه انتظاری داشتند و شما چی می کنید واقعا متاسفم .

  • پاوه شار

   دوست عزیز از مطلبی که گفتی کاملا مشخصه که هیچ نوع شناختی از مسائل شهری و شهرداری نداری.
   شما هنوز هیچ گونه اطلاعاتی نداری چطور به اظهار نظر می پردازی؟
   چطور انتخاب شهردار مهم نیست؟ چطور کسی که تمام امور شهر به اون مربوط میشه و ضعف اون برابر است با ضعف تمام مسائل شهر رو اینقدر ساده بهش نگاه می کنی؟
   یه تعریف خیلی ساده از شهردار : شهردار یا شارمند، طبق تعریف دانشنامه‌ای، به نگهبان یا گردانندهٔ شهر، گویند. خب وقتی شما اینگونه به قضیه شهردار نگاه می کنید معلومه که همین بلاها سرما در می آید.
   این بلاهایی که در زمان ….. سر پاوه امد نشان از ضعف …. بود. مردم رو از انجام برخی کارها ( ساخت و ساز غیر مجاز .و … ) منع می کرد اما خودش با رئیسش گوششون به این حرفها بدهکار نبود و هر کاری که می خواستند می کردند من و شمای نوعی هم وقتی این مسائل را می دیدیم ما هم رعایت نمی کیردیم.
   دوست عزیز از شما خواهش می کنم یه خورده معلومات خودتون رو در مورد مسائل شهر و شهردار بالا ببرید بعد ببینید ایا انتخاب شهردار مهم هست یا نه.

   • فرهاد صالحي

    با سلام و قابل توجه همه دوستان گرامی که نظرات خود را ارسال می کنند لطفا در نظرات خود از اشخاص حقیقی و حقوقی نام نبرید در غیر اینصورت نظر شما تایید نمی شود دوستان گرامی لطفا به حرمت فضای آزاد سایت با نام اصلی خود نظر بگزارید باور کنید برای ما هم مسئولیت دارد در غیر اینصورت دیگر نظری تایید نمی شود

 6. پوریا سردیارانی

  سلام دیگه این بیانیه ها از هر دو طرف برای مردم تکراری شده چون در این مدت از منتخبین فقط بیانیه ودرگیری دیده شد که واقعا برای فرهنگ مردمی شهرپاوه بسیار زشت است اینگونه رفتارها از همه منتخبین. واما این مسئله با رفتن و مشورت خواستن از بزرگان شهر قابل حل است اما همه شورا به دلیل اینکه خود را عالم و علامه میدانند به این کار دست نمی دهند و انشالله اینگونه ادامه دهید تا به امید خدا به منحل شدن شورا بیانجامد و در استانداری بگویند که مردم پاوه نمیتوانند شهرشان را اداره کنند و مایه آبروریزی برای همه مردم پاوه بشود در این زمان نماینده بوکان داره زور میکنه که فرماندار شهر رو هم بومی کنه اما ما کجاییم…

 7. م.ولدبیگی

  امیدوارم اعضای شورا شهر پاوه خدمت به مردم را در راس کار و اهداف خود قرار داده و مردم و شهر را فدای اهداف شخصی خود ننمایند
  این اختلاف نظر ها و تلاش برای احقاق حقوق مردم نشان بر فعال بودن تمام اعضای شورای شهر پاوه دارد که جای تقدیر و تشکر دارد…امیدوارم با کمی گذشت و بر صدر نشاندن خدمت به مردم بتوانند پاوه را به جایگاهی که شایسته ان است برسانند

 8. شهروند

  با سلام
  واقعأ جای شکر دارد که مردم کسانی را به نمایندگی خود انتخاب کرده اند که لیاقت این جایگاه را دارن و برای حقوق قانونی مردم و شهرمان تمام تلاش خود را به کار می بندند
  خدا قوت امیدوارم نتیجه مثبتی که به صلاح شهر باشد حاصل شود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |