معرفی جوانان موفق پاوه / دکتر کاکابرایی را بیشتر بشناسیم قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » معرفی جوانان موفق پاوه / دکتر کاکابرایی را بیشتر بشناسیم

به گزارش سلام پاوه: در ادامه فعالیتهای این پایگاه خبری تحلیلی در معرفی شخصیتها و چهره های فرهنگی (پیشکسوتان و جوانان) دیارمان این بار قصد داریم یکی از اساتید جوان و موفق و خوش نام شهرستان پاوه آقای دکتر کیوان کاکابرایی را معرفی کنیم تا شاید این اقدامات بتواند تاثیری در شکوفایی و رشد جوانان عزیز دیارمان داشته باشد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : انسان به عنوان موجود برتر و اشرف مخلوقات  و عاقل در زندگی خود باید هدفمند باشد چرا که در زندگی باید هدف مشخص شود، دکتر کیوان کاکابراییدرست از نادرست .

موفقیت ،استقامت و پایداری در برابر مشکلات فرا راه زندگی می باشد.همواره انسانهایی در طول تاریخ بشریت وجود داشته اند که با همت و پشتکار تمام مراحل را کنار زده و خواستن،توانستن را در کارنامه خود به یادگار گذاشته اند تا ایندگان بیشتر با مسیر زندگی و پیشرفت انها آشنا شوند.در دیار اهورایی ما جوانان موفق و تحصیلکرده هستند که با همت و پشتکار خود در زمینه های اخلاقی و علمی جایگاه وِیژه در سطح کشور دارند .

استاد کیوان کاکابرایی یکی از جوانان موفق دیارمان است که خود با سوابق درخشان اخلاقی و علمی مایه مباهات برای شهرستان پاوه می باشد.

دکتر کیوان کاکابرایی اصالتا اهل شهرستان پاوه ،فرزند مرحوم محمد کریم کاکابرایی متولد1355 می باشد.

وی تحصیلات ابتدایی(دبستان شهید چمران)، راهنمایی(۲۰خرداد) ومتوسطه(دبیرستان معلم) خود را درشهر پاوه به اتمام رساند ودر سال ۱۳۷۸ درمقطع کارشناسی رشته روانشناسی کودکان استثنایی دانشگاه تهران مشغول به تحصیل گردید.

دکتر کاکابرایی در سال ۱۳۸۲ فارغ التحصیل گردید. تحصیلات تکمیلی خود درمقطع کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی کودکان استثنایی در دانشگاه تهران تادکتر کیوان کاکابرایی سال ۱۳۸۴ ،‌ با نمره عالی ادامه داد و در سال۱۳۸۶ موفق به ورود در دوره دکترای تخصصی رشته روانشناسی کودکان استثنایی، در واحد علوم تحقیقات تهران گردید و پس از گذراندن واحد های مرتبط با موضوع پایان نامه “بررسی تحلیلی و مقایسه ای وی‍‍ژگی های زیستی، ‌شناختی، ‌شخصیتی، روانی و اجتماعی والدین کودکان استثنایی با والدین کودکان عادی” درسال ۱۳۹۰ ، با نمره عالی موفق به دفاع گردید.

وی متأهل و دارایی یک فرزند می باشد و از سال ۱۳۸۶ به عنوان عضو هیأت علمی گروه روانشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه مشغول به کارگردید. دکتر کاکابرایی هم اکنون مدیرگروه مقطع کارشناسی تا دکتری روانشناسی بالینی و عمومی واحد علوم تحقیقات کرمانشاه می باشد و در زمینه تخصصی خانواده و کودک مشغول به فعالیت پژوهشی می باشد.

وی تاکنون مقالات متعددی در مجلات با نمایه(۲۰ مقاله) ISI ،علمی پژوهشی(۳۰مقاله) و…… به چاپ رسانده است. همچنین ایشان در کنفرانسهای متعدد بین المللی(ترکیه-اسپانیا-فرانسه) و ملی شرکت داشته اند.

دکتر کاکابرایی در حال حاضر دانشجوی فوق(پست)دکترا در حوزه روانشناسی در زمینه حل مسئله کودک در پژوهشکده علوم شناختی دانشگاه تهران هستند.

سوابق کاری:

• عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه (۱۳۹۴-۱۳۸۵)
• همکاری در مرکز مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی (۱۳۸۵)
• مدرس واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه (۱۳۸۹)
• مدرس دانشگاه آزاد اسلامی کنگاور (۱۳۸۵)
• مدرس دانشگاه رازی (۱۳۸۶ تا ۱۳۸۹)
• مسئول انجمن علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه ( ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹ )
• مسول مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات کرمانشاه(۱۳۹۲)
• بازرس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران (۱۳۸۸)
پزوهشگر برتر دانشگاه ازاد اسلامی کرمانشاه از سال ۱۳۸۷الی۱۳۹۴

تألیف کتاب :

۱- فرآیند مشاوره ، انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

۲- روش های آماری پیشرفته در علوم رفتاری، انتشارات باغ نی کرمانشاه

امیدواریم معرفی عزیزانی همچون ایشان باعث ایجاد انگیزه و تاثیر سازنده و مفید در جوانان شهرستان پاوه و اورامانات شود.

خبر : صهیب زربان

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. علی سیف اله پور

  با سلام واحترام
  استاد کاکابرایی بحق از جوانان نخبه هم در فرهنگ اجتماعی وهم در نبوغ علمی وهم در رسایی کلام
  خلاصه گو رسایی و شیوایی در کلام
  من دانشجوی ارشد ایشان هستم بدون اغراق ادم در کلاسهای ایشان حالت flowیا غرقگی دارد
  خدا ایشان وامثال ایشان که افتخار دین وملت ما هستند حفظ کند
  انشا اله

 2. علی سیف اله پور

  سیف اله پور
  استاد علم واخلا ق جناب دکتر کاکابرایی برازنده استادی هستند زیرا واقعا مطالب را مختصر ومفید را
  با شیوایی کامل بیان میکنند ودر کلاس ها دانشجو را غرق در گفتار مفید میکند

 3. ناشناس

  مسعود مرادی
  با عرص سلام خدمت جناب آقای دکتر کیوان کاکا برایی عزیز ایشان نه تنها برای اورامان ،کرمانشاهان و کشور ایران مایه عزت و سربلندی و افتخار است بلکه به امید خداوند متعال شهرت وی دارد در دنیا مطرح می شود و از ایشان با عنوان دانشمندی فرحیخته یادمی کنند انشالله روز به روز شاهد موفقیت های وی در عرصه دانش باشیم بنده افتخار شاگردی ایشان در کلاس کودکان استثنایی مقطع کارشناسی ارشد را دارم باورکنید سر کلاس آنقدر بار علمی استاد بالا است که طول مدت دو ساعت خیلی سریع سپری می شود . برای این استاد عزیز آرزوی موفقیت روز افزون دارم .

 4. فاطمه

  سلام،انشالله جناب دکتر کاکا برایی همیشه سالم و سلامت باشند،وانیدوارم سایر اساتید نیز دلسوزی ،وظیفه شناسی،دقت نظر، و تشویق روحیه پژوهشگری از این استاد بزرگوارالگو بگیرند،طی سه تر می که شاگرد ایشون بودم ،هیچگاه سرکلاس غیبت نکردند،تدریس خود انجام می دادند،وبه طور کامل عمل تدریس به دانشجو واگذار نمی کردند،هیچ گاه از دادن اطلاعات و راهنمایی دانشجو دریغ نمیکردن،جناب دکتر امیدوارم روزها و سالهای خوب وپر از موفقیت پیش رو داشته باشید،

 5. الهام محمدی پیام

  با سلام و احترام خدمت اساتید و سروران گرامی ..حقا که جناب دکتر کاکابرایی شایسته بهترین و درخور ترین واژه ها برای ستایش هستند ..ایشان فردی باسواد،با فرهنگ،متواضع،و بسیار محترم هستند،بنده از دانشجویان ایشان هستم و جدا از حضور ایشان استفاده میکنم و باعث افتخارمه که خودمو دانشجوی ایشان معرفی میکنم ..همواره برای ایشان آرزوی شادکامی ‌ و سربلندی و آبرومندی دارم ..

 6. شیرین ذاکریراد

  من ا دانشجویان ارشد اقای دکتر کاکابرایی بودم الحق وانصاف دلسوزی زیادی هم برای دانشجو دارد وهم برای شهرمان

 7. ناشناس

  با سلام خدمت دوستان عزیز در جهت معرفی افراد فرهیخته شهر پاوه بخصوص دکتر کاکابرایی عزیز بنده محمد صابر محمودبیگی اهل اذربایجان غربی شهرستان پیرانشهر نیز افتخار شاگردی ایشان را در مقطع ارشد مشاوره دانشگاه ازاد کرمانشاه داشتم و اگر تلاشهای دلسوزانه دکتر کاکابرایی نبود با توجه به مشکلات عدیده ای که داشتم محال بود بتوانم ادامه تحصیل بدهم و از همین جا بوسه بر دستان توانمند ایشان میزنم و با آرزوی سلامتی و سربلندی و توفیق روز افزون برای دکتر کاکابرایی گل

 8. مرضیه پروین

  باسلام خدمت استادبزرگواروعزیزم .من نیزبه نوبه خودازاینکه دانشجوی دکترکیوان کاکابرایی بوده ام ودرمکتب ایشان علم روانشناسی رایادگرفته ام افتخارمی کنم ویکی از خصوصیات
  بارزاستاددلسوزبودن ایشان نسبت به دانشجویان هست واینکه خیلی دوست دارندپیشرفتهای زیادی در علم روانشناسی ایجادشودوبرای اینکه این علم درغرب کشورنیزرشدکندزحمات فراوان کشیدن ومجوزاین رشته رابرای دانشگاه آزاداسلامی واحدکرمانشاه گرفتن ومن از زحمات استادگرانقدربی نهایت سپاسگزارم .باآرزوی موفقیت وسلامتی مرضیه پروین

 9. کاوه یزدانبخش

  رسانه ای مردمی وبه روز -سلام بر سلام پاوه شناخت افراد تحصیلکرده وزحمتکش همچون دکترکاکابرایی مایه افتخاراست

 10. حدیثه زارع فخریان

  با سلام
  بسیار افتخار دارم که سعادت شاگردی در محضر استاد بزرگوار را داشتم با آرزوی موفقیت روز افزون ایشان

 11. حدیثه زارع فخریان

  با سلام و حسن انتخاب شما در انتخاب دکتر کاکابرایی بهترین استاد دوران تحصیلات بنده ، با آرزوی موفقیت روز افزون استاد بزرگوار

 12. سيد اميد حسيني

  سلام خدمت تمامي هموطنان عزيزم
  بنده سيد اميد حسيني اهل و ساكن شهرستان سقز. دانشجوي ارشد مشاوره از دانشگاه آزاد واحد كرمانشاه هستم
  توفيقي نصيب اينجانب شد كه به مقام شاگردي پروفسور كاكابرايي نائل آمدم
  انصافا اين افتخار را در تمام مراحل زندگيم به يادگار همراه خوام داشت
  خوشا به ديار و سرزمين پاوه با وجود برخورداري از يك چنين دري. حق دارد بر خود بنالد و گردن و سر برافرازد

 13. بها امینی

  باسلام و عرض ادب . بسیار خشنودم که مدیران محترم سایت به چنین اقدام شایسه ای همت گماشتند وبا معرفی دکتر کاکابرایی که به حق چهره ای علمی . فرهیخته و پژوهشگری موفق هستند انگیزه ای مضاعف برای جوانان دیارمان ایجاد می کنند. وامیدواریم با معرفی اساتید دیگر دیارمان همچون دکتر مختار عارفی مشاور وخانواده درمانگر موفق وفرهیخته وهیات علمی دانشگاه در این امر نیکو مستدام باشند. بها امینی

 14. هادی کاظمی

  پاوه و اورامانات مهد تحصیل کردگان و انسانهای فاخری بوده است که دیروز ،امروز و فردا جامعه علمی و کردی به آن فخرو مباهات می نماید دکتر کاکه برایی و سایر اساتید علمی امروز اورامناjت در کشور میوه سلامت فکری ،دینی و اجتماعی جامعه ماست بر ایشان و سایر مفاخر علمی این دیار پر برکت درود می فرستم و به تک تک معلمان دلسوز ،خلاق و زحمتکشی که چنین فرزندانی تحویل داده اند سر تعضیم فرود می آورم و بر دستان یکایک معلمین اورامانات بوسه می زنم و از این فرهیخته با درایت نیز (دکتر کاکه برایی) کمال تشکر و آرزوی سربلندی در مقاطع مختلف علمی دارم.

 15. محمدی

  با سلام خدمت همه دوستان و آقا دکتر کاکابرایی

 16. نريمان رحماني

  با ارزوي موفقيت براي دكتر كيوان كاكابرايي
  .الحق لايق بهترين هاست.

 17. دکتر عارفی

  سلام
  با تشکر از کار پسندیده شما
  جناب دکتر کاکابرایی از دوستان و همکاران شایسته و موفق ما در گروه روان شناسی و مشاوره می باشد که مایه افتخار مجموعه دانشگاه است. آرزوی قلبی من سلامت و موفقیت بیش از پیش برای ایشان است.
  دکتر مختار عارفی
  هیات علمی گروه روان شناسی و مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

 18. میلاد

  با سپاس وامتنان از بزرگواران سایت سلام پاوه به وجود ارزشمند عموی تلاشگرم که اخلاق مداری و جدیتش درکار او را شهره ی خاص وعام نموده است و برای اعتلا و بارور نمودن سطح علمی دانشجویان استان کرمانشاه دراین چندسال دلسوزانه و پرتلاش شبانه روز از خود وداشته های علمیش مایه گذاری وسخاوتمندانه مرشد وراهنمای مراجعین به حضورش بوده واز نهایت دلسوزی، گره گشای مشکلات بوده وهستن و ازخدای صبحان طول عمر با عزت وتوفیق روز افزون برایشان خواستار وانشاا… با قدر شناسی مسئولین وهمکاری صمیمانه ی همکارانشان کرسی دانشگاهی کرمانشاه را زیبنده ی استان کرمانشاه را به درجه ی کمال ومطلوب برسانند

 19. دکتر کریم افشاری نیا

  باسلام . از کار بسیار شایسته شما در خصوص تقدیر از جناب آقای دکتر کیوان کاکابرایی نهایت تشکر را دارم. دکتر کاکابرایی از دوستان و همکاران بسیار ارزنده بنده و از افتخارات استان کرمانشاه می باشند. وجهه علمی و ویژگیهای بارز اخلاقی و انسانی دکتر کاکابرایی بر هیچ کس پوشیده نیست. و شخصا وجود همکار ارزشمندی چون ایشان را در کنار خود، مایه مباهات می دانم.با ارزوی سربلندی و موفقیت برای این دوست و همکار ارجمند.
  دکتر کریم افشاری نیا/ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

 20. غلامی

  باسلام و عرض ادب وآرزوی توفیق برای کلیه خدمتگزاران صدیق برای جناب دکتر کاکابرایی آرزوی موفقیت را دارم

 21. کیوان کاکابرایی

  ایکه با نامت جهان آغاز شد دفتر ما هم به نامت باز شد
  با سلام و عرض ارادت خدمت همشریان گرامی و با تشکر از تلاشگران پایگاه خبری سلام پاوه ، در یک سال اخیر به طور مداوم از طریق پایگاه شما از احوال فرهنگی – اجتماعی زادگاهم با خبر می شوم، در اینجا لازم می دانم به سهم خود، از شما و تمامی عزیزانی که در این راستا فعالیت می کنند سپاسگزاری نمایم و از توجه دوستان و همشهریان ارجمندی که بنده را مورد لطف خود قرار داده اند، کمال تشکر را دارم، در پایان از خالق مهربان برای شما و تمامی دوست داران حقیقت ، سلامتی و دل آرامی مسألت دارم.

 22. دانشجوی پاوه ای

  با تشکر از کاره بسیار زیبایتان، با توجه به اینکه بنده دانشجوی دکتر کاکابرایی هستم ، لازم به ذکر است که بازگو کنم علاوه بر علمی بودن ، جدیت و اخلاق مداری ایشان زبان زد است . بنده به همشهری و شاگردی ایشان همیشه افتخار خواهم کرد. با ارزوی موفقیت روزافزون برای این استاد و خانواده محترمشان

 23. سحر

  با سلام خدمت اقای دکتر کاکابرایی عزیز که با تلاش و کوشش فراوان به این مرحله ی والا رسیده اند جای تشکر دارد که ده ها دانجشو زیر نظر اقای کاکا برایی به مرحله ای رسیده اند که جای سپاس و تشکر را دارند اقای کاکا برایی همیشه الگوی ما بوده و هست
  از خداوند بلند مرتبه خواستار سلامتی ایشان و خانوادهی محترمشان هستم
  و امید وارم همیشه موفق باشند

 24. محمد نعیم صیافی

  از چنان مرد چون پولادی که واقعا پولاد در دستانش همچون موم می نمود(مرحوم استاد محمدکریم)وجود این چنین عزیزی دور از انتظار نمی باشد بنده به نوبه ی خود موفقیت این فرزند دیارمان را به کاکه عبدالله و عموم مردم خطه ی اورامانات تبریک عرض می نمایم

 25. ریناس

  با تشکر از کار ارزنده سایت جا دارد چند تن دیگر از جوانان اندیشمند این دیار را خدمت شما برای شناخت بیشتر معرفی کنم .
  دکتر پیرصاحب دکترای بهداشت و هیات علمی علوم پزشکی کرمانشاه،دکتر فرهاد شاه ویسی دکترای حسابداری و عضو هیات علمی دانشگاه رازی،دکتر سیامک بهرامی دکترای روابط بین الملل و عضو هیات علمی دانشگاه ازاد کرمانشاه،دکتر عبدی دکترای برق و عضو هیات علمی دانشگاه رازی،دکتر یزدانبخش دکترای روانشناسی و عضو هیات علمی دانشگاه رازی،دکتر ارکان شریفی دکترای حقوق عمومی و عضو هیات علمی دانشگاه ازاد سنندج،دکتر جوانمیر عبدالهی دکترای حقوق عمومی و عضو هیات علمی دانشگاه کردستان،دکتر خالدی دکترای اقتصاد و عضو هیات علمی دانشگاه ازاد کرمانشاه، دکتر صفیار دکترای اقتصاد و عضو هیات علمی دانشگاه ازاد سنندج، و….

 26. خانم الواری

  با سلام من در اشترینان استان لرستان شاغل هستم . از علمی بودن وبزرگواری های جناب دکتر کاکابرایی وگروه روان شناسی کرمانشاه بسیار شنیده ام. واقعا باید به وجود چنین اساتید وافرادی افتخار کرد. من امسال با توجه به بومی بودنم دانشگاه آزاد بروجرد10کیلومتری خودم را انتخاب نکردم .انتخاب اولم دانشگاه آزاد کرمانشاه ارشد روانشناسی بوده وخوشبختانه پذیرفته شدم. بهمن ماه94 شروع اولین ترمم هست وبسیار خوشحالم که در مکتب چنین اساتیدی باید به تحصیل بپردازم.موفق وموید باشید

 27. وحید

  با سلام اینجانب ساکن نورآباد لرستان ودانشجوی جناب آقای دکتر کاکابرایی بودم. انصافا پاوه باید به وجود چنین عزيزان واساتید افتخار کند.من از طرف خود ودانشجویان لرستان که در استان کرمانشاه تحصیل می نمایند صمیمانه از جناب آقای دکتر کاکابرایی ومردم شریف پاوه سپاسگزارم. آقای دکتر در نورآباد ما هم به نیکی ازش یاد می کنند. ما هيچوقت پاوه وجناب دکتر را فراموش نخواهیم کرد.درود بر شما مدیر محترم سایت سلام پاوه.انتظار داریم از طریق این سایت این اساتید وجوانان عزیز معرفی شوند. سپاس ودرود برشما

 28. فرید خردمند

  با سلام بر همه دوستان و تشکر از کار بسیار زیباتان از خداوند توفيقتان را خواهانم .بنده چند سالی است که افتخار آشنایی آقای کیوان کاکابرايي و خانواده محترمشان را یافته ام ایشان علاوه بر مدارج علمی در اخلاق و انسانیت نیز کمال شایستگی را دارا میباشند .و وجود مبارکشان را به تمام اورامانات وابران تبریک میگویم .ماشاءالله

 29. سروش حق

  با سپاس از بزرگواران سایت وزین سلام پاوه که بدور از زدوبندهای پرطمطراق جاه طلبانه وابسته به رنگ وبوهای خاص درعرصه معرفی چهره های نخبه ومطرح دیار پاوه واورامانات دانشمند پرور اهتمام همت دارند با پیشکش بغل بغل تبریکات صمیمانه به وجود ذی جود فرزند آهن واستواری ونثار درود برروح استاد صابر ومردمدارشهرمان مرحوم استاد محمد کریم که چنین فرزندی شایسته را بیادگار که اینچنین درعرصه علم وعمل توانسته اند بری از هرگونه هیاهو خالق وکاسب برترین رتبه های علمی درسطح کشور شوند جناب دکتر کیوان کاکابرایی بی شک با این روند درآینده برای طرح جوانب مختلف سطوح علمی. وفرهنگیشان از ایشان وآثارشان بیشتر خواهیم شنید ومردم دیارمان پاوه که درقدرشناسی کم نگذاشته اند بوجود این عزیز مباهات وافتخار وامید است امثال ایشان افزون ووجود ذی جودشان برتارک. ایران بزرگ فروزان ومشعل وجود دکترکاکابرایی. وهمه نخبگان دلسوز چراغی منورفراراه همه طالبان علم ومعرفت باشد یدطولای پروردگار نگهدارشان ودعای خیر دوستدارانشان بدرقه راهشان انشالله

 30. مهران بهرامی

  ضمن عرض سلام وتبریک بخاطرشروع مجددسایت وزین سلام پاوه،برای دکترکاکابرایی آرزوی موفقیت وسربلندی بیش ازپیش راازدرگاه خداوندمتعال مسألت مینماییم.

 31. آرمان رشيدى

  با آرزوى توفيقات روز افزون براى جناب دكتر،كه به حق از هر لحاظ شايسته تقدير ميباشند،تشكر ويژه از سايت وزين و به روز سلام پاوه .

 32. فرهنگی متخصص!

  با سلام
  عرض تبریک برای سلام ،سلام پاوه،
  کار پسندیده کردید که کیوان عزیز را به شهر و زادگاهش معرفی کردید.
  بنده ذکر خیری از ایشان درمجامع و مجالس می کردم و با کمال تعجب متوجه می شدم این عزیز که بدون اغراق در کشور شناخته شده است ،در شهر و دیار خودش ،پاوه کوچک ناشناخته است.
  هر چند مختصر و مفید نوشته بودید ولی بازهم خوب است
  همینجا خدمت ایشان و یار دیرن کاک عبداله (برادر بزرگوارشان) عرض سلام دارم.

  پیشنهاد دارم از سایر بزرگان و عزیزان این دیار باز هم بنویسید:.
  از جمله:
  دکتر کامران یزدانبخش عزیز و
  دکتر فرهاد شاهویسی عزیز و
  دکتر پیرصاحب عزیز و
  دکتر منصور رضایی گرانقدر و
  ……
  تشکر و ابراز شادمانی دیدن روی مبارک شما و ….

 33. شهین مستوفی

  با سلام اولا شروع به کار مجددتان را که بسیار باعث خشنودیست به شما و کاربران عزیز تبریک عرض میکنم دوما بسیار شادمانم که دیارمان چنین عزیزان موفق دارد که که موجبات سر بلندی برایمان است ارزوی موفقیت دارم برای همشهری عزیزم جناب اقای دکتر کاکابرایی و دستتان درد نکند که اطلاع رسانی کردید مجددا الحمد الله که دوباره شروع به کار نمودید

 34. حاتمی

  من به عنوان یک شهروند پاوی این موفق را به جناب دکتر کاکا برایی تبریک میگم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |