11 Comments

 1. 11

  داریان

  سلام به عابر سلام به احساس ودلسوزیش .بیشتر از یک ماه است جاده دا ریان بسته شده .دلیل کندی کار جمع آوری سنگ جهت فروش می باشد .دلیلی دیگر آن بی تفاوتی مردم داریان .ودلیل سوم بی کفایتی مسولین اداره راه.

  پاسخ دادن
 2. 10

  ناشناس

  باسلام بنده هم به نوبه خود انتصاب مهندس فرامرز رشیدی راتبریک عرض مینمایم امیدوارم درتمام مراحل زندگیش موفق وموید باشد وباعث افتخار برای منطقه اورامانات باشد باتشکر یاسین رستمی

  پاسخ دادن
 3. 9

  فاضل حاتمي

  دوست و همكار بزرگوار جناب آقاي مهندس فرامرز رشيدي
  اين موفقيت را به شما و جامعه مهندسي استان تبريك عرض نموده و ايمان دارم با سوابق درخشاني كه در بخش مديريت شهري در كارنامه خود داريد با خصوصيات اثربخشي و كارآمدي خود بيش از پيش در مسئوليتهاي محوله موفق عمل خواهيد نمود.
  پيروز و سربلند باشيد

  پاسخ دادن
 4. 8

  کارشناس شهرداری ک

  منم صوری به آقای کاردان رشیدی تبریک میگم. به نظر میرسد آقا داود استان پنجم خیلی وقته مبلغ خوبی برای فرامرز جان شده و به هر نحوی میخواهد او را بزرگ نشان داده و پستی برایش جور کند .مبارکه ولی تا جای که بنده اطلاع دارم شهرداری کرمانشاه 4 معاونت مثلا خدمات شهری و…8 سازمان مانند میوه وتره بار و آرامستان و…و 4 اداره مانند اجرائیات و …. داره که سرمایه گذاری جزو هیچکدام حتی جزو سازمانها نیست یک شبه این سازمان چطور اضافه شد نمیدانم. البته شاید پست کارشناسی باشه که من حرفی ندارم ولی تبلیغات راه انداختن با 2 سال شهرداری شهر کوچک نودشه اورامانات وتعریف وتمجید غیر واقعی وواهی راه به جایی نخواهد برد

  پاسخ دادن
 5. 7

  یزدان فیضی اهل روستای دشه

  جناب مهندس رشیدی انتصاب جنابعالی راتبر یک و از خداوند متعالی برای شما سربلندی وموفقیت ارزومندم وهمچنین این انتصاب را به خانواده محترم شما وکاک سالار وکاک سردار رشیدی تبریک عرض میکنم

  پاسخ دادن
 6. 6

  فارق مومنی

  با عرض تبریک به جناب آقای رشیدی ، آرزوی موفقیت روز افزونشان را از خداوند متعال خواستارم .

  پاسخ دادن
 7. 5

  قباد فرجی

  بنده هم که دو سال با آقای مهندس رشیدی در شهرداری نودشه همکار بوده و ایشان شهردارمون بوده از همکاری با ایشان لذت برده و انصافا انسانی متواضع و متین هستن که درک خوبی از اوضاع و شرایط دارند.
  این انتصاب بجا رو تبریک عرض کرده و آرزوی موفقیت دارم

  پاسخ دادن
 8. 4

  عابر

  جناب رشیدی سلام این موفقیت را به شما تبریک می گوییم. ولی کاش شما و دیگر دوستانی که در حوزه فعالیت های اجرایی دستی دارید و بعضی از هم روستائی هایتان که با مقامات رفت و آمد دارند به فکر مردمی بودید که یک ماه است جاده و مسیر ترددشان مسدود است وانگار نه انگار در این کشور مدیریت بحرانی وجود دارد و جناب شهریاری نیز درخواست بودجه 250 میلیونی نموده است . و فراموش کرده است اگر در ماه حرام کسی بعلت تاخیر نیم ساعته از طریق طی کردن جاده ناهموار و خاکی و نامناسب سد به پزشک و مراکز درمانی نرسد و فوت کند و یا علیل شود دیه اش 250 میلیون است.
  در این یکماه با خراب شدن جلوبندی خودروها و خسارات ناشی از خرابی جاده چقدر حق الناس برای مسئولین آفریده شده است؟ چقدر از وقت مردم تلف شده است و شاید چقدر کرایه ها بالا رفته اند؟؟؟؟؟؟؟؟
  کاش مسئولین شهرستان جناب استاندار را به محل ریزش می بردند و از او درخواست حل مشکل می کردند. کاش مردم روستابه استاندار مراجعه و مشکل خود را بیان می کردند.
  کاش کمی مسئولیت پذیر بودیم.
  کاش……………..
  کاش مسئولین اجرایی شهرستان با رساندن پیام مردم زحمتکش روستای داریان زندگی و جریان حیات مردم روستا را فدای سد سازان نمی کردند و یا حداقل سد سازانی که مانع پاکسازی جاده می شوند که مبادا سنگی بغلتد و خسارتی بزند را مجبور می کردند جاده را پاکسازی نمایند.
  جناب رشیدی این جا و این موفقیت جنابعالی را بهانه بیان خستگی برجان مانده هم روستائیان زحمتکشت نمودیم. ببخش قصدی نداشتیم.
  کاش انارها تمام نمی شدند , تا من و دیگران دسته دسته به روستا می آمدیم و آن وقت درک می کردیم چه اتفاقی افتاده و چه مسئولین بی خیالی داریم………………….
  ما به همان جاده و دست اندازهای وحشتناک داخل روستای “ورا” راضی بودیم…………………و کاش سایت سلام پاوه مجددا گزارشی تهیه می کردند………..

  پاسخ دادن
 9. 3

  عطا حیدری

  مهندس عزیز صمیمانه تبریک عرض می نمایم

  پاسخ دادن
 10. 2

  کیومرث امینی

  باسلام وادای احترام
  جناب مهندس رشیدی،انتصاب بحق وشایسته جنابعالی رابه این منصب مهم تبریک گفته. ازخدای منان برایتان سربلندی وموفقیت بیش ازپیش خواهانم.

  پاسخ دادن
 11. 1

  Milan hatami

  جناب مهندس رشیدی عزیز،این انتصاب را،به جنابعالی و مردم فهیم روستای داریان،و منطقه اورامانات تبریک عرض میکنم.موفقیتهای روزافزون را برای جنابعالی،آرزومندم.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.