17 Comments

 1. 16

  اورامان

  برادران عزیز و بزرگوار منتقد با منطق؟؟؟ وقتی شورای عالی امنیت رای بر مسدود نمودن مرز می نماید نه استاندار ،نه نمایند ه ونه فرماندار می تواند کاری انجام دهد تا برسد به بخشداریی که نماینده و مجری دستورات و ………. وزارت کشور و استانداری و فرمانداری است پس بیایید رای در نظر را بر منطق استوار کنیم تا ازدادن نظرات احساسی به دورباشیم و در راستای تحول حرکت کنیم نه در راستای پاوه ایی و جوانرودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امروزه مردم سراز کره ماه در آورده اند و ما چی؟

  پاسخ دادن
 2. 15

  ناشناس

  باسلام.بابخش اول نظر جناب شهروندموافقم جناب ولدبیگی .زمانی که بخشدار ومعاون فرماندار وبیشتراوقات جانشین فرمانداربودند خود یکی ازاقدامات ناچیز ش را برای مردم بیان کند .چراآقای ولدبیگی واقعیت ها را قبول نمی کنید.

  پاسخ دادن
  1. 15.1

   آشنا با ناشناس

   برادر ناشناس که آشنا هستی کاک صباح از بخشداران مردمی و دلسوز شهرستان بوده اند که مشکلات مردم و مراجعین را با تواضع و احترام قبول و پیگیری می کردند که فکر و ذهن و سواد جنابعالی یارای یادآوری آنها را ندارد!!!! و شخصیت آقای ولدبیگی دور از تملق و فخر فروشی است و هر قدمی که برداشته اند وظیفه خود دانسته و در پی منت بر مردم نیست. امروز با مراجعه به بخشداری خواهید فهمید که با چه روشهایی مردم را دنبال نخود سیاه می فرستند و از کار کردن دیگه خبری نیست.
   1-راه اندازی کارت کولبری و واریز شدن پول نقد به مردم از حسنات جاری و اقدام به یاد ماندنی کاک صباح بود که بعد از او آن را قطع کردند
   2- گرفتن اعتبار برای 3 سالن ورزشی
   3-انتقال نمایندگی امور عشایری استان به باینگان جهت سهولت کار دامداران
   4-ارتباط و تشویق رسانه های محلی برای نهادینه کردن جوابگوی مدیران به افکار عمومی
   5-تکمیل و اخذ اعتبارات برای تکمیل طرحهای هادی بخش باینگان و مرکزی
   6- شکستن تابوی ارتباط سیاسی و قومی کوردستان باشور و روژهلات
   و صدها اقدام و طرح دیگر که مجال توضیح آنها نیست. امیدوارم پنبه از گوشهایتان بردارید و چشم هایتان را بشورید و دنیا را از دریچه ایی دیگر نگاه کنید نه از …

   پاسخ دادن
 3. 14

  عبدالله کاکابرایی

  سلام:آفرین برصداقت واحساس مسولیت آقای صباح ولدبیگی
  معلم شایسته ودرستکارشهرمان من نیز به لیاقت وشایستگی
  شمااذعان داشته ونیزافتخار میکنم.زنده باشید.

  پاسخ دادن
 4. 13

  ناشناس

  جناب نماینده به صراحت گفته است درصدد اخذ منطقه ازادبرای جوانرود میباشد ومرز ترددی شوشمی برای ساکت نگه داشتن اهالی پاوه است .پاوه با84کیلومترمرزمشترک باعراق ظرفیت منطقه ازادراتجارارداردیاجوانرودبا10کیلومترکه ازدست ودلبازی نماینده پیشین جناب محمدی این 10کیلومتر هم صاحب شدالبته اگرنماینده دید بازتری داشت درصدد تبدیل کل اورامانات به منطقه ازادمیبودونه صرفازادگاه خویش…

  پاسخ دادن
 5. 12

  ناشناس

  دست وش بو کاک صباح بحقیقت مرزو کول بری هیچ نفعی وش نینه پی پاوه الا پی جوانروی نه وه
  فقط مزرو تردودو مسافری متواوه جوابگو بو اما کی الله و اعلم با انشالله نماینده ی بعدی

  پاسخ دادن
 6. 11

  سیروان مرادی

  با تشکر از پیگری خواسته ولد بیگی خصوصا در رابطه گردشگردی گله مندی فراوانی از ا داره گردشگری شد وحال با توجه سفر استاندار به شهرستان و از طریق سا یت استانی مطلع شدم مدیر میراث فرهنگی از سمت خود خدا حافظی نمود وآیا روز آن رسید به فکر واقعی نجات گردشگری در شهر ستان باشیم

  پاسخ دادن
 7. 10

  نجیم خ

  باتشکر از نظر وخواسته آقای ولدبیگی امروز ازطریق سایت استان متوجه شدم مدیر کل میراث فرهنگی استفا:-) خود را اعلام ونظر بر انیکه آقای و لدبیگی در مورد رونق گردشگردی اشاره نمود ومدت فراوانی است که صاحب نظران از طریق سایت و،،،از ضعف ونبود مسولی که گردشگردی را نجات بدهد فریاد آنها به آسمان رسید دریغ از اقدامی انشا با سفر استاندار به شهرستان موارد به حضور ایشان تو سط فرماندار گرامی و…….اطلاع رسانی شود وشاهد رونق گردشگری واقعی شویم

  پاسخ دادن
 8. 9

  ناشناس

  با تشکر از آقای ولدبیگی وحال با توجه استفای مدیر میراث فرهنگی وگردشگری اقدامی در بهبود ‌توسعه گردشگری شهرستان درنظر گرفت شود با توجه صاحب نظران در سایت ولی تا امروز اقدامی صورت نگرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 9. 8

  جوان بیکار

  سلام خدمت آقای ولدبیگی.
  مرز کوله بری شوشمی جوابگوی بیکاری جوانان این شهر نمیباشد اگر میشد یک منطقه آزاد تجاری که این شهررو ازاین رکود اقتصادی بیرون بیاره .
  مرز شوشمی نزدیک ترین مرز زمینی ایران به همسایه و دوست عراق میباشد با آرزوی آن روزی که جشن منطقه آزاد تجاری در این شهر برپا نمائیم. (جوان بیکار)

  پاسخ دادن
 10. 7

  مشاور

  ضمن سلام
  درست است که به علل مختلف، شهر و دیارمان با مشکلات عدیده ای در بخشهای مختلف روبرو است اما ارایه لیستی بلند بالا از این مسایل و کمبودها و نهایتاً درخواست ها، احتمال دستیابی به نتیجه را بسیار کاهش خواهد داد.
  از مسولین محترم و دست اندرکاران درخواست دارم اگر می خواهند به حل مشکلات توجه نمایند در چنین اوقاتی یعنی دیدار با استاندار فقط یک یا نهایتاً دو موضوع را مطرح و ضمن استدلال قوی مبتنی بر اصول علمی، آن را تا سرانجام پیگیری نمایند. بدیهی است این موضوع بایستی از طرحهای اصلی و فرادستی باشد تا ارزش حذف دیگر موارد را داشته باشد.
  بنظر بنده درخواست حقابه از سد داریان و سامانه انتقال آب آن، متقاعد نمودن مسولان و پیگیری آن تا دستیابی به نتیجه این ارزش را دارد.
  این طرح به خودی خود سبب جبران بخشی از صدمات وارده به محیط زیست در اثر ساخت سد، احیای جنگلهای زاگرس در این ناحیه، توسعه فضای سبز و افزایش اکوتوریسم، ایجاد کمربند سبز شهری و روستایی، حفظ و توسعه باغات و … و مهمتر از همه ایجاد اشتغال پایدار برای ساکنین و افزایش سرانه درامد خواهد شد.

  با سپاس

  پاسخ دادن
 11. 6

  شهروند

  گویا کاک صباح فراموش کردن قبلا چیکاره بوده اند!!شما بخشدار مرکزی بودید و اینهارا میدیدید؟!!وچیزی نمیگفتید حالا چطور یادتان افتاده ؟!یا شایدفکر میکنید نگرش مجموعه استان به پاوه عوض شده که همچین انتظاری در شما بوجود آمده که مرز تردد برای پاوه باز کنند؟شما در زمان مسئولیت انسان صادق و درست کرداری بودید و قابل اعتماد ولی در تعجبم که آیا این مطالبات را پیگیری کرده اید و چه شده که حالا لفظ التماس را بکار برده اید؟آیا آن زمان امیدی نبود ولی حالا هست؟آیا دید مسئولین وقت آن زمان منفی بود و حالا مثبت؟بنظر من هیچ چیز تغییری نکرده که شما همچین درخواستی نموده اید از رجل سیاسی مثل جنابعالی همچین درخواستی عجیب مینماید
  بهرحال از حس شما بزرگوار بسیار سپاس گذارم که هنوزهم صادقانه درپی حق مردمید
  کاک فرهاد خواهشمندم تایید کنید

  پاسخ دادن
 12. 5

  دوست

  باتشکراز گزارش خوب آقای ولدبیگی ،واقعا مشکل بیکاری تمام جوانان منطقه را به نوعی افسرده کرده کاش بتوانید این درخواست رااز استاندار داشته باشید برای شهرپاوه حداقل یک کارخانه ساده مثل بیسکویت سازی یا کبریت سازی که ساده ترین کارخانه است ومردم ما حتی بااین هم قانع میشوند فراهم اورید شاید چند نفری دراین راستا مشغول به کارشوند واز رفتن به شهرهای دیگر دنبال کار منصرف.

  پاسخ دادن
 13. 4

  بدری

  امید وارم اقای استاندار توجه فرماید روزگاری این دیار خطه مقدم جنگ بوده برای ارمان جمهوری اسلامی ولی هیچگونه توجه تا حال مسولین به این دیار نکرده اند

  پاسخ دادن
 14. 3

  فرهاد

  کاک سه باح زۆر مه منون بۆ ئه وه ی ده ردی دڵی خه لکی ئه م ناوچه یه تان به یان کردوه. ئومیوا م به گوێێ مه سئولین بگات.

  پاسخ دادن
 15. 2

  آشنا-ح

  با سپاس فراوان از کاک صباح عزیز که به نکته بسیار مهمی در مورد مرز اشاره نمودند وآنهم رسمیت یافتن تردد از مرز میباشد که عمدا یا ناخواسته در بحثهای اداری با کول بری های موقتی و خاص المنفعه کمرنگ شده و بحثی از آن به میان نمی آید.

  پاسخ دادن
 16. 1

  مرزکوله بری

  سلام میفرمایید کوله بری مهم نیست ومسافربری اولویته شما نمیفهمیدمردم دراین چند ماه که مرز بسته شده چقدر بی پولی کشیدن چند نفر جوان بی کار منتظر کوله بری هستند تا خرج نان زن و بچه هاشونو بدن مگه درک نمیکنی چه پیرمردوپیرزنی منتظر این پول مرزن که ماهانه بهشان رسیده مسافر بیادو بره چه سودی برای مردم داره (حتما برای شماها مسئولین داره)من نان شب ندارم توریست میخوام چکارمردم رو نگاه کن مثل قحطی زده هاهجوم میبرن واسه بردن بارواسه دو لقمه الان شما برای ما حرف از مسافر میزندوگردشگری و میگین کوله بری مهم نیست من دیگه قضاوت رو به مردم عزیزم میسپارم

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.