9 Comments

 1. 8

  ناشناس آشنا

  حالا تو چرا میسوزی ایشان دانشجوی دکتری برنامه ریزی شهری هستن که فراتر از مهندسان ………شهر شما هستن به فکر شهر خودتان باشید و شهرداری که همتونه سرکار گذاشته نه بانه وره خدمات ایشان را میتوان دید و لمس کرد .نیازی به تعریف و تمجید که ذات شما و مردمانتان است ندارند شهر…………

  پاسخ دادن
 2. 7

  محه ممه د ره شیدی ئه مینی

  جیًگای خویه تی هه ر لیره وه ماندوو نه بوونو ده سته خوشانه بکه ین له و به ریزانه ی ئه رکی ئه و پاک کردنه وهی سروشتیانه به ئه ستو گرتوه، هیوا دارم ئه و شیوه جمو جولانه وه ک فه رهه نگی سه یرو پیشوازی لیوه بکری له هه مو لایه که وه .

  پاسخ دادن
 3. 6

  ناشناس

  نظر…باسلام لطف کنیداطلاعات درست بدید تومملکت ماگویاعادت شده که الکی افرادرادکترومهندس خطاب کنیم!شهرداربانه وره مهندس نیست!

  پاسخ دادن
 4. 5

  بیابانی

  باسلام.بایداین نمونه ای باشد که دیگرجاهای دیگر این موردوبرای محیط زیست الگوقراردهند جاداردازبانیان این موضوع فرهنگی تشکرشود.

  پاسخ دادن
 5. 4

  هورام

  نمونه همچین حرکت های میتواند در حفظ محیط زیست و ایجاد شهری زیبا بسیار موثر باشد.حضور شهردار توانمند مهندس یوسفی در جمع محیط دوستان قابل تقدیر است

  پاسخ دادن
 6. 3

  پاوه

  اقدام بسیار زیبای است امیدوارم با فرهنگ سازی زمینه مشارکت بیشتر و بهتر فراهم شود

  پاسخ دادن
 7. 2

  ناشناس

  متاسفانه مردم ما عادت به قضاوت کردن و صدور رای یک طرفه و در کمترین زمان را دارند.آخر مگر گرداننده های این سایت چند نفر هستند و چقدر بودجه دارند که انتظار دارید مثل خبرگزاری بی بی سی همه خبرها رو در سریعترین زمان ممکن منتشر کنند. همین کاری هم که انجام می شود کاربررگی است و شایسته تقدیر و تشکر

  پاسخ دادن
 8. 1

  جمشيد

  با سلام خدمت شما دوستان عزيز
  امروز صبح مطلع شدم كه دكتر صادقي فوت شدند پزشكي كه خدمات شاياني و قابل توجهي به مردم پاوه كردند. زماني كه صفحه خبري شما را باز كردم واقعا دوست داشتم كه در مورد فوت اين بزرگواري خبري بخوانم اما متاسفانه چنين نبود كه به نظرم يك نوع ناسپاسي به خدمات اين بزرگوار بود.
  موفق و مؤيد باشيد

  پاسخ دادن
  1. 1.1

   فرهاد صالحي

   با سلام خدمت شما متاسفانه دیر از موضوع باخبر شدیم اما خوشبختانه دیگر سایتهای شهرستان زحمت پوشش این خبر کشیده بودند. و اصلا اینطور نیست که شما عرض کرده اید چون ما یک سایت خصوصی با حجم کار بسیار هستیم که متاسفانه کسی هم کمک حال ما نیست و اگر جنابعالی زحمت ارسال خبر را می کشیدید ما ان را به دیده جان نشر می دادیم ما نیز از فوت این عزیز ناراحتیم اما صحبت شما هم کم لطفی به خدمات این مجموعه بی ادعا است .

   پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.