21 Comments

 1. 21

  خلیل مشیر پناهی

  مایه فخر ومباهات است

  پاسخ دادن
 2. 20

  رسولی.شنو

  استاد گرامی انتصاب بجا و شایسته ی جنابعالی را به سمت معاونت پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی تبریک عرض می نمایم و امیدوارم که موفق و سرافراز باشید. به راستی زور خوشحال بووم.

  پاسخ دادن
 3. 19

  الله بخشی تالش

  استاد ارجمند وگرانمایه دکتر ضیایی انتخاب شما را به سمت جدید تبریک عرض مینمایم همیشه مایه ی افتخار ما بوده ای ارادتمند
  وکیل. الله بخشی تالش

  پاسخ دادن
 4. 18

  الله بخشی تالش

  استاد ارجمند وگرانمایه دکتر ضیایی انتخاب شما را به سمت جدید تبریک عرض می نمایم همیشه مایه ی افتخار ما بوده ای ارادتمند وکیل. الله بخشی تالش

  پاسخ دادن
 5. 17

  الله بخشی تالش

  استاد ارجمند آقای دکتر ضیایی انتخاب شما را در جایگای علمی وآموزشی دیگر تبریک عرض می نمایم انشأالله التعالی موجب خیر وبرکت در جامعه ی دانشگاهی خواهد بود

  پاسخ دادن
 6. 16

  دوستدار پاوه عباس ن

  باتبریک به دولت محترم تدبیروامید از انتخاب شایسته وبحق فرزند خلف دیارم جناب آقای دکتور عادل ضیا یی به سمت معاونت محترم پژ هشی دانشگاه مذهبی اسلامی تهران .وهمچنین ازخداوند بزرگ آرزوی پست های بالاتری را برای ایشانان ودیگر فرزندان دیارم را دارم .خدا یا شکر. (عباس نقشبندی)

  پاسخ دادن
 7. 15

  سیروان نادری

  با سلام و احترام.
  انتخاب شایسته و بحق جناب دکتر ضیایی را به سمت معاونت پژوهشی و جناب دکتر ویسی به سمت مدیر گروه دانشکده مذاهب دانشگاه تهران تبریک عرض مینماییم.هر چند اخلاص و لیاقت و توانایهایتان بیشتر از می باشد.در سایه الطاف الهی سرافراز باشید..

  پاسخ دادن
 8. 14

  امیر حاتمی

  انتصاب بجا وشایسته جناب دکتر ضیایی رابه ایشان ومردم منطقه اورامانات تبریک عرض می نمایم وبرای ایشان آرزوی موفقیت وسر بلندی وعاقبت خیری را از خداوند متعال خواستارم واین انتصاب را هم به تمام علمای اهل سنت علل الخصوص علمای محترم منطقه تبریک می گویم وامید وارم خانواده محترم وبلند پایه ضیایی همیشه نام نیک شان ماندگار بماند وچنین افرادی تحویل جامعه بنمایند هم چنانکه نام نیک پدرشان در تاریخ این آب وخاک ماندگار وجاوید مانده وخواهد ماند چون چنین فرزندانی تحویل جامعه داده است

  پاسخ دادن
 9. 13

  فائزه

  انتصاب بجا وشایسته دکتر ضیایی را به جامعه اهل سنت تبریک میگویم و امیدوارم همچون گذشته این بزرگوار راهنمای جوانان دیارمان باشد

  پاسخ دادن
 10. 12

  ش-عباسی

  باسلام
  انتصاب شایسته را به ایشان و مردم عزیز پاوه تبریک عرض میکنم
  انشاالله شاهد موفقیت سایر عزیزان نیز باشیم.

  پاسخ دادن
 11. 11

  امید بهرامی نیا

  خبر بسیار مسرت بخشی بود؛ دانشگاه مذاهب اسلامی باید به وجود نازنین استادی چون دکتر ضیایی مباهی و مبتهج باشد.اگر «گرد جهان» هم می گشتم و «بسیار خوبان» عرصه علم و دانش هم می دیدم، باز به یقین وی برایم «اسوه دیگری» بود.بارها خداوند منان را به سبب اعطای توفیق خوشه چینی از خرمن فضل چنین شهسوار میدان شرافت و شهریار اقلیم عطوفتی شکر گفته ام و ایمان دارم کوچکترین ثمره قدر دیدن و بر صدر نشستن چنین بزرگانی که مستظهر به رأی ثاقب و فکر صائب و قول راسخ و عهد ثابت اند، مدروس نشدن مدارس علما و منکوس نشدن معالم فضلاست.امیدوارم که هیچگاه باد خزان را بر ورق کامرانی اش دست تطاول نباشد و گردش زمان، عیش ربیعش را به طیش خریف مبدّل نکند و میاه اقبال پیوسته در انهار مرادش جاری و آثار دولتیاری همیشه بر صحایف احوالش درخشیدن بگیرد؛ ایدون!

  پاسخ دادن
 12. 10

  حسینی

  دولت روحانی افراد شایسته را شناسایی کرده است
  در پاوه هم دید را باز کنند مسوولان

  پاسخ دادن
 13. 9

  حبیب اله مستوفی

  برومند باد آن همایون درخت
  که در سایه او توان برد رخت
  این نکو گرینی برآمده از درایت بر دوستداران تحول ومعتقدان بهره مندی از اندیشه های جوان مبارک باد
  جناب آقای دکتر عادل ضیایی, عزیزی از سلاله پاکان نیک روش و خاندانی خادم ارزش و راهرو دانش در دیار برپا ایستاده پاوه اند ولاجرم زیبنده زیور بلکه گوهرهای فراتر. انشاا… در این مسئولیت منشا خیر و راهنمای نسل نوپا و نوجو گردند. جوانان تحصیل کرده ما مایه ی مباهات و منشا برکات هستند و اگر قدر یابند به یاری پروردگار خود را نشان می دهند
  حریف مجلس ما خود همیشه دل می برد
  علی الخصوص که پیرایه ای بر او بستند

  پاسخ دادن
 14. 8

  مسلم ق

  انتصاب کاک عادل را بعنوان معاون پژوهشی دانشگاه تهران صمیمانه تبریک میگویم

  پاسخ دادن
 15. 7

  حاتم حكيمي

  با عر ض سلام
  انتصاب دکتر محمد عادل ضیایی به سمت معاونت پژوهشی دانشگاه مذاهب اسلامی تهران را به ايشان وخانواده ي محترمشان و دلسوزان شهر وديارمان پاوه واورامانات تبريك وتهنيت عرض مي نمايم براي ايشان آرزوي توفيق روز افزون را ازخداي قادر متعال خواهانم اميدوارم كساني كه واقعا شايستگي ولياقت انجام مسئوليت هاي مختلف را كه از عهده آن برمي آيند مورد توجه مسئولان قرار گيرند ومسئوليت هاي بيشتري به افراد شايسته وتوانمند كرد واهل سنت واگذار شود.

  پاسخ دادن
 16. 6

  حسین مرادی دولت آباد

  شنیده ها حاکی از وجود مشاوران آشکار و پنهان شایسته ای از نیروهای دلسوز اهل سنت و اقوام کرد ، بلوچ و … در حلقه ی دولت تدبیر و امید می باشد و به حمدالله نتایج مثبت آن در حال ظهور است.
  ماموسا ملا عادل ضیائی شایسته ی پست های مهمتری در حوزه های علمی می باشند.
  در پایان به دانشجویان و دانشگاهیان اهل سنت کشور و مردم منطقه پاوه و روانسر و اورامانات این انتصاب شایسته را تبریک عرض میکنم.

  پاسخ دادن
 17. 5

  محمد عرفان صالحى

  انتخاب و انتصاب جناب دكتر ضيايى، فرزند خلف حاجى ماموساى پاوه ( علامه محمد زاهد ضيايى) را به معاونت دانشگاه مذاهب را مايه مباهات پاوه دانسته و براى ايشان آرزوى موفقيت و سربلندى دارم، اميد آنكه همچون پدر بزرگوارشان بتوانند در اعتلاى نام و نشان اين ديار يتيم، چنان ستاره اى بدرخشد.

  پاسخ دادن
 18. 4

  سید عابد حیدری

  با سلام و دعای خیر
  انتصاب جناب دکتر ضیایی نشان از حاکمیت عقلانیت بر فضای دانشگاه است این انتصاب را به ایشان وتمام مردم کرد خصوصا اورامانات عزیز تبریک و تهنیت عرض میکنم

  پاسخ دادن
 19. 3

  همشهرى١٢

  باعرض تبريك و تهنيت خدمت استاد گرانقدر جناب دكتر ضيايى و ارزوى موفقيت روز افزون براى ايشان.
  لازم ميدانم اين انتصاب شايسته و بجاى فرزند ديارم را به همه همشهريان عزيزم هم تبريك بگوييم

  پاسخ دادن
 20. 2

  محمدزاهدخالدی

  برای کاک عادل عزیزآرزوی موفقیت بیشتر می کنم .امیدوارم دردولت تدبیروامیدنیروهای بیشتری ازکردان اهل سنت رادرپست های مهم بکار گمارند .

  پاسخ دادن
 21. 1

  برهان لهونی

  با سلام واحترام
  جناب ماموستا دکتر عادل محترم صمیمانه تبریک عرض می کنم ؛ موئید ،موفق ومستدام باشید (انشاالله)

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.