14 Comments

 1. 13

  د. و

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیران سایت سلام پاوه
  از اینکه در مورد شهرک کارگاهی اقدام به انتشار خبر نموده اید بسیار سپاسگزارم

  برخود لازم دانستم چند نکته ای را یادآور شوم از آنجایی که بنده نیز خود یکی از کسانی بودم مدت 15 سال است همچنان در انتظار افتتاح شهرک کارگاهی هستم اما …….
  از آنجایی که در سال 1379 شهرداری اقدام به خارج کردن صنوف آلاینده از شهر نمود تعدادی از صنعتکاران پاوه این اقدام را به فال نیک گرفته و همراه با شهرداری اقدام به تهیه زمین و احداث شهرک کارگاهی کردند اما برخلاف روال و طبق سود چندین نفر بعد از 15 سال هنوز اثری از آن نبوده و بیشتر کسانی که در آن زمان سرمایه خود را جهت خرید زمین هزینه کردند اکنون یا در قید حیات نیستند و یا پیر شده و توانایی کار نداشته و تعدادی از آنها نیز یازنشته شدند..

  واقعا جواب این عزیران را باید چه کسی بدهد
  زمینی که با پول این عزیزان خریداری شده (سال 1379 با متری 2 هزار تومان ) الان بطور غیر معمول در دست چندین نفر میباشد که اصلا در آن زمان هیچ گونه اطلاعی از شهرک کارگاهی نداشته و البته اصلا صنعت کارم نیستند
  چرا بعد از 15 ساال همچنان باید این عزیزان چشم به راه افتتاح شهرک کارگاهی باشند در حالی که شورا و شهرداری بی تفاوت میباشند.

  چرا فضای سبز ، مسجد ، خیابان ، زمین آموزش و پرورش و …… باید قطعه بندی و به فروش برسد و شهرداری در سنوات گذشته هیچگونه اعتراضی نسبت به این کار نداشته باشد (..شاید خود نیز دراین کار سهیم باشند )
  طبق نقشه اصلی تعداد قطعات 187 قطعه بوده همراه با فضای سبز ، مسجد ،سرویس بهداشتی ، آتش نشانی و …. که اگر الان به نقشه بنگریم هیچ گونه اثری ازآنها نیست ..واقعا چه کسی اقدام به فروش این زمینها کرده است پول زمینها به حساب چه کسی واریز شده است ..
  از سایت سلام پاوه درخواست دارم که در صورت امکان ، شرکت صنوف آلاینده ، که در بحثی ازمواقع ازآن نام برده میشود معرفی نماید که ماهم این شرکت ، مدیر عامل و هئت مدیره آن را بشناسیم که در صورت نیاز جهت کارههای روزمره با این عزیزان مراجعه نماییم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  جناب آقای صالحی در صورت امکان با توجه به نقشه اصلی بررسی نمایید که چند نفراز کسانی که در سال 79 ثبت نام کرده و پول واریز نموده اند ، الان در قید حیات هستند ؟؟؟چند نفر بازنشته شده اند؟؟؟؟؟ چند نفر الان اصلا توانایی کار نداشته و پیر شده اند؟؟؟
  در صوورت نیاز میتوانم نقشه را در اختیارتان قرار بدهم .

  پاسخ دادن
 2. 12

  شهروند

  شرکت صنوف آلاینده مبالغی را از مالکان شهرک کارگاهی دریافت نمود که کلا خلاف قانون وکلاه برداری
  وسواستفاده از موقعیت شغلی بود
  1-حق عضویت در شرکت از مالکان زمینها درحالی که شرکت خصوصی ثبت شده بود
  2-پول برق برای احداث شبکه برق در حالیکه قبلا پرداخت کرده بودن وبرای احداث شبکه نیز زمین شهرک را فروخته بود
  3-برای واگذاری زمین در فاز 2 نیز مبالغ زیادی را در یافت کرده

  پاسخ دادن
 3. 11

  واقع بین

  هزار آفرین به ای شجاعت چرا که ترس همه را ساکت کرده واین کار فقط از آدمای شجاع برمیاد چه بسا قضاوت این پرونده باید بدون هیچ گونه چشم پوشی صورت بگیره
  ترحم بر پلنگ تیز چنگال خیانت است به گوسفندان

  پاسخ دادن
 4. 10

  پاوه

  اگه 4 نفر دیگه مردو مردانه مثل هوشیار عبدالله زاده وکامل حسینی بودن دیگه کسی جرات دست درازی به اموال مردوم وبیت المال را نداشتن نه مثل خیلی ها فقط پشت سر غیبت میکنن اما در عمل کار دیگه ای انجام میدن چاپلوسی میکنن

  پاسخ دادن
 5. 9

  یک شهروند

  با سلام خدمت دوستانی که صادقانه در فکر مشکلات مردم هستند و برای رفع آنها تلاش میکنند اما متاسفانه بعضی ها در سالهای گذشته به دلیل نداشتن لیاقت مسؤولیتهایی را عهده دار شدند و جز به فکر پر کردن جیبهای خود و استخدام فامیلهای خود در ادارات مختلف کار دیگری بلد نبودند و تمام هم و غم خود را برای دور زدن قانون و به یغما بردن ثروت باد آورده به کار بستند از جمله اشخاصی که در قضیه شهرک کارگاهی دخیل بودند متاسفانه به جای اینکه چهره زیبایی به شهر پاوه ببخشند فقط در فکر به جیب زدن پول بودند امید واریم که مسؤلین جدید و تمامی کسانی که پی گیر احقاق حق خود بوده اند بتوانند خداپسندانه این معضل و مشکل را هر چه زودتر حل نمایند و حق را به حقدار برسانند و با متخلفان بدون هیچ تعارفی برخورد قانونی شود و به سزای خود برسند.
  ما اهالی شهر پاوه چیزی جز رعایت حقوق شهر وندی نمیخواهیم.
  خدایا هر آنکه در فکر رفاه حال مردم و رفع مشکل آنهاست کمک بنما.

  پاسخ دادن
 6. 8

  جناب خوان

  ههه ههو……
  بابا ………. قبل گند زدن به همه جای پاوه
  هر جا که دزدی کردن اونجا فعلا آباد نمیشه نمونش شهرک کارگاهی و بازارچه مرزی جدید
  این قدر مغازه و زمین به جیب زدن بخاطر اینکه صداش در نیاد فعلا وضعیتشون همینه….
  بیاید همگی با هم بریم براشون….
  قربانتون بوس بوس ? ? ? ?

  پاسخ دادن
 7. 7

  مطلع

  سلام :شمار سهل انگاریها ودست کجیهای د رشهرک کارگاهی رو بیا ن میکنیم
  1-شورا وشهردار بعد از واریزپولها به حساب شهرداری وخرید زمین دیگه قص راه اندازی شهرک کارگاهی رو نداشتن یک بار قصد داشتن زمین را بین خود وکارکنا شهرداری به عنوان زمین شهری برای حود وکارکنان واگذار کنند بار دوم قصد فروش به مسکن مهر راداشتن که این پروسه بشکایت استاد هواس نوری به مراجع قضایی ومحکومیت شهرداری منجر شد درسال 87
  2 -شهرداری درسالهای بین 88تا 90 اقدام به فروش 25قطعه زمین فضای سبز نمودن .ولی هنوز زیر ساختهارو انجام نداده بود وقصد داشت از مسولیت سر باز بزنه برای همین منظور به شرکت خصوصی واگذار کرد طی مصوبه خلاف قانون شورا به شرکت خصوصی صنوف آلاینده واگذار نمودن
  3-شرکت صنوف آلاینده از قطعات باقیمانده از زمینهای اصلی با مصوبه شورا به یک جوشکا ر قطعه 88متری فروخته شود وهزینه برق کردن این درحالی بود که شهرداری ازبوجه خود می بایست هزینه میکرد ام فروش این یک قطعه کافی نبود پس شرکت صنوف آلاینده برای تامیین پول اقدام به فروش 3قطعه فضای سبز کرد با علم به آگاهی شهرداری وشورا که هیچ کدام حرفی نزدن چرا که از جیب شهرداری پولی گرفته نشده بود
  4-شرکت صنوف آلاینده وقتی سکوت مسولین رودید دیگه از انجام کارهای زیر بنایی که قرار بود انجام دهد سر باز زد وشروع به تقسیم فضاهای سبز نمود وبا همکاری ریس وقت اتاق اصناف شروع به اختار دادن به مغازهها وپلمپ 5 واحد صنفی سطح شهر نمودن وقیمت زمینهارو بالا بردن وبه وسیله 3 دلال اقدام به فروش زمینها نمودن وهر قطعه زمین را به مبلغ بین 23میلیون تا35 میلیون فرختن وبرگه واگذاری به اسم خریداران زمین صادر میکردن ومبلغ ناچیزی به حساب شرکت به نام خریداران واریز می کردن وبقیه پول تقسیم میکردن تااینکه فضاهای سبز تمام شد .بعضی فضای سبز پشت مغازه ها مانده بود و اونهارو هم فروختن .
  5-حالا دیگه نوبت به زمینهای نزدیک شهرک که به خیال خودشون بی صاحب بود اقدام به تقسیم زمینها کردن تمام ای تقسیمات این زمینهارو مهندس شریفی انجام میداد تعدادی از زمینهارو فروختن پولهارو دریافت کردن ولی باحضور آموزش وپرورش نتوانستن واگذار نمایند ولی ندانسته جاده ورودر شهرک را واگذاز نموده بودن وساختمان فوق ساخته شده بود .
  اما دیگه پولها تقسیم شده بود ودیگه کا به فرمانداری واداره بازرگانی کشیده شده بود تاجایی که شکایت به شورای تامین رسید وشورای تامین دستور رسیدگی به پرونده را در داد گستری داد که تا به امروز بینتیجه بوده بعد از سه سال
  دیگه خبری از پولا وزیر ساخته های شهرک کارگاهی نبود واین ساکنین این شهرک کارگاهی دراین
  تمام این سالها سختیهارو تحمل کردن که شاید یک مسول خدا شناس ولایق گره کور این شهرک را حل وفصل کند .زیرا که تحمل این ساکنین به سر آمده .
  حالا دیگه یکی یکی در دادگاه های استان حکم برات میگیرن با وجود تمام اسناد ومدارک موجود در پرونده

  ا

  پاسخ دادن
 8. 6

  شورش

  من هم شهروندی ازپاوه هستم که ازبی درایتی مسولان شهرک کارگاهی پاوه ضررجبران ناپذیری متحمل شده ام واقعا درعصرتکنولوژی یک قطعه زمین خریداری کردم باکلیه مدارک قانونی وبرگ واگذاری بعد ازگذشت چندسال الان مشخص شده که چند متراززمینی که الان مغازه شده متعلق به آموزش وپرورشه واقعا چه کسانی باید پاسخ گو باشند

  پاسخ دادن
 9. 5

  جبار

  مطلب بسار جالبی منتشر کردی سپاسگذارم از اطلاعرسانی شما .بگذارید به مرور زمان دست مفاسد مالی که به عناوین مختلف صورت گرفته برای مردم رو شود .آقای صالحی شما شماره مصوبه را قید کردی ولی تاریخش را ننوشتی لطفا تاریخ مصوبه را بنویس تا بدانیم چه تاریخی بوده؟ البته چیزی که مطرح است اقدام شدرا وسهرداری سال 90 باشد .سوالم این است چطور زمین شهرداری را تحویل یک شرکت بی سر وپا وبی هویت دادن ؟ اصلا این شرکت کجا درست شد ؟ از کجا آمد الا به خاطر هاپولی کردن اون زمینهایی باشد که نقشه را تغیر دادن وایجاد کردن ؟ با چه مجوزی این کار زا کردن؟ نه اینکه با هماهنگی وتبانی شهرداری بوده؟ پی جوابگو باشن .در ضمن پول فروش زمینهای غیر قانونی کجا رفته .؟ اینها مشکلات این شهرک است که انشاالله مراجع قضایی رسیدگی کنند.لطفا تاریخ مصوبه را قید کن بیشتر به هنر افراد پی ببریم.

  پاسخ دادن
  1. 5.1

   شهروند

   تاریخ مصوبه 8/90وتاریخ اجرا 10/90

   پاسخ دادن
 10. 4

  قابل توجه رستم

  آقايان هول هولكي ميري را انتخاب كردند كه مشكل شهرك كارگاهي و بازاريان حل نشه

  پاسخ دادن
 11. 3

  رستم

  در نظرات چند روز گذشته خیلی ها از آقای بهروز شفیعی به نیکی یاد کرده و ضمن پیشنهاد ایشان بعنوان شهردار، از توانمندی و موفقیت در اقدامات عملی شان سخن گفته اند.
  بنده نیز پیرو صحبت همان دوستان عرض می نمایم که آقای شفیعی با تمام توان وارد قضایا و مسایل شهرک کارگاهی شوند و با آن توانایی شان (که خیلی ها از آن بحث نمودند) به حل و فصل موضوع بپردازند امیدوارم که تا پایان سال ایشان بتواند مسله شهرک کارگاهی را حل نموده و حقوق اصناف را پرداخت نمایند.

  پاسخ دادن
 12. 2

  شهروند

  درود به شرفتون 14 ساله سرمایهمون همونجا خابیده

  پاسخ دادن
 13. 1

  جباری

  جریان شهرک کارگاهی هم مربوط به گند کاری شورا و شهردار ……….. ……

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.