14 Comments

 1. 13

  دور از سياست

  نقطه تاریکى در عملکرد شوار است و بسیار جاى تاسف دارد . بجز پاوه کدام شهر استان شهردار غیر بومى دارد؟ مگر این شهر خالى از نخبه است ؟ یا شاید سیم نخبه ها به جای وصل نیست؟!!!

  پاسخ دادن
 2. 12

  احمدی

  آقای ولدبیگی نگاه کارشناسانه شما قابل تقدیر است دست مریزاد انشا الله منشا خدمات بیشتر برای شهرستان باشید

  پاسخ دادن
 3. 11

  شهروند

  جناب آقای ولدبیگی بسیار بسیار سپاسگذارم از این متن کارشناسانه
  و جای تاسف دارد برای دوستانی که نمی توانند واقعیت را ببینند و تغییر شهر در این مدت را درک کنند
  اولا آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است دوما عاقلان را اشاره ای بس است

  پاسخ دادن
 4. 10

  محمد

  آقای ولدبیگی در کلیات مقاله خود به مطالب خوبی اشاره کردی ولی صحیح نیست همه شهرداران ادوار گذشته را مقصر پرونده های مطرح فعلی ومشکلات شهرداری با الفاظی رکیک بیان کردی دلیلش هرچیزی باشد نشان از اطلاعات غلط شما ویا تقسیم هدفدار این تخلفات ومشکلات بین شهردان گذشته است در حالیکه تاریخ وقوع و اتفاقات مشکل ساز که بحران گریبانگیر شهرداری در حال حاضراست به سالهای 88به بعد برمیگردد مشکلاتی که حرف وحدیث محافل است . یکی از آن پرونده ها مربوط به گذشته آنطور که شما بیان کردی نیست .من از نزدیک با آقای مصطفایی آشنایی دارم ایشان اول سال 85 در شرایط بحرانی آغاز گاز کشی با مشکلات فراوان شهرداری را تحویل گرفت طی 3 سال از 85تا 87 در بحرانی ترین زمان مدیرت کرد مرتکب هیچ خلافی در آن زمان نشد وبه شدت علیرغم هجمه های فراوان وتنشهای زیاد همه آن درخواستهای نامشروع را رد کرد ودر مقابل کارهای زیزبنایی زیادی در سطح شهر انجام داداز جمله کارخانه آسفالت که از 86 تا الان منبع درآمد وآسفالت شهر ورونق شده انجام داد . آقای مصطفایی بعد از 10 سابقه شهرداری چند شهر تا پارسال مستاجر بود من اجازه ندارم همه مسائل را اینجا بازگو کنم ولی شما هم صحیح نیست همه را به فساد مالی متهم کنید. شما مختارید بروید شهرداری تخلف مربوط به آن سالها اگر بود بگیرید ومنتشر کنید والااین جور مواضع وبیان باعث دلسردی خدمتگذاران واقعی میشود . ودرست نیست.

  پاسخ دادن
 5. 9

  ناشناس

  جناب اقای ولدبیگی بسیار خوب نوشته اید ، خسته نباشید ، امیدواریم قلم شیوای تان همچنان دردستا نتان باشد

  پاسخ دادن
 6. 8

  علی رحیمی

  جناب ولدبیگی آفرین بر قلم شیوا ودرک والایتان شما با این تفکر خود یک سرمایه برای این شهرستان هستید

  پاسخ دادن
 7. 7

  بهزاد بهمنی

  جناب ولد بیگی درود برشما احسن همه صورت مسئله را بیا ن فرمودید بنظر شما ایا وقت آن نیست که مردم فهیم پاوه نگاه های بالاتری برای حضور پر ثمر این عزیز صادق و خادم مردم داشته باشند شهرستان محروم ما در خیلی بیشتر از این مواردی که شما فرمودید رنج می برد و نیاز حضور در صحنه های مهمتر به این انسان وارسته و فعال و خدوم دولت وملت خیلییییییی ملموس تر می باشد ؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 8. 6

  دلسوز

  خوب نوشتی برادر ……. آفرین عالی

  پاسخ دادن
 9. 5

  سیروس

  آفرین براین نگارش وبراین دیدگاه وتفکر

  پاسخ دادن
 10. 4

  لالو

  اقای ولدبیگی
  ضمن تشکر از مطلب تان
  دیکر بر ماندن یا بر ساز و کارهای ماندن اقای خسروی اصرار نکنید زیرا شهردار رفت!

  پاسخ دادن
 11. 3

  ریز بین

  جناب ولدبیگی ذکر مواردی در این یادداشت نشان ازعدم آگاهیتان از اوضاع شهر و شهرداری و پشت پرده های شورا و قطعا نشان از خوی نژاد پرستانه و خود خواهانه شما دارد،لطفا قبل از اینکه دیگران را به نژاد پرستی متهم نمائید مروری بر روح و روان و ظاهر و باطن خود داشته باشید چرا که خود مصداق بارز نژاد پرستی وخود خواهی هستید . آقای خسروی مرد شریفی بوده و قطعا به دفاع شما و امثال شما نیازی ندارد . ممنون آقای صالحی

  پاسخ دادن
 12. 2

  رحيم

  اولا جنابعالي الفباي شهرداري را بلد نيستي اقاي خسروي هم مثل بقيه كارمندان كار كرده بلكه كمتر در ثاني وقتي اطلاعاتي از يك مجموعه نداري قضاوت نكن واتهام نزن شهرداري باوه قبل از خسروي بسيار بهتر بود ايشان صرفا شيفته نام و نشان هستنند و با سفسطه كردن مو ضوع اصلي را كه خدمت در شهرداري است فراموش نمودند و بهتر است برود و اين شهر خلاص شود

  پاسخ دادن
  1. 2.1

   شهروند

   وای برما خدایا که این چنین بی منطقانه و بدون اگاهی نظر می دهیم
   از نظر بنده این نظر را باید در تاریخ نوشت که تا چه اندازه یک انسان می تواند چشمانش را بر روی واقعیت ها ببند و منکر شود

   پاسخ دادن
 13. 1

  کسی در این شهر

  خسته نباشید.
  بندهای 2 و 3 و 4 و 5 و 6 دستاوردهای بر شمرده تان، در خصوص نتایج مثبت شهردار جدید (آقای خسروی) همگی در یک بند میگنجید، که تفصیل کرده بودید. آخر تا کی تکرار میکنیم و توضیح اضافی میدهیم؟!!!!
  آقای خسروی تا حد زیادی در زمینه شهرداری مثبت عمل کردند. همین! مردم چشم و عقل دارند، اگر بگذارند از آنها استفاده کنند!

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.