قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » حیدر اسلامی نیا : شورای شهر پاوه را در تصمیم گیری شورایی بی کفایت و بی تدبیر دانست

به گزارش سلام پاوه : حیدر اسلامی نیا عضو شورای اسلامی شهر پاوه دیشب طی تماس تلفنی با خبرنگار سلام پاوه درخواست یک مصاحبه فوری را با این پایگاه خبری در راستای انتخاب شهردار حیدر اسلامی نیاجدید را داشتند. و متن ضبط شده این مصاحبه بدون دخل و تصرف و با مسئولیت آقای حیدر اسلامی نیا در اینجا منتشر می شود .

به گزارش سلام پاوه :پیرو جلسه دیشب مورخ 23/09/1392که در  ساعت 22در مکان شورای شهر پاوه در راستای انتخاب شهردار جدید اعضای شورای شهر تشکیل جلسه دادند که آقای اسلامی نیا شرح جلسه دیشب را به سایت سلام پاوه اینچنین بیان نمودند:

بنده به وعده و قولی که به مردم داده ام و گفتم که برای مردم کار می کنم و تابع و وابسته به هیچ گروه منفعت طلبی نیستم که بتواند برای بنده  تصمیم بگیرد و دخالت کند.به مطلبی اشاره میکنم که از شما درخواست دارم در راستای شفاف سازی با مردم مطرح و منتشر نماِیید.وی درخواست کرد که مطلب رو به این تیتر منتشر نمایید که شورای اسلامی شهر  پاوه شورایی بی کفایت و بی تدبیر است و خودش نمیتواند تصمیم بگیرد و هر تصمیمی که می گیرد دیگران که به فکر منافع خودشان هستند  برای آن تصمیم می گیرند و از ساده ترین کار تا پیچیده ترین کار شورای شهر بدون نظر و تدبیر است.

وی برای اثبات این گفته ها  به سه مورد اشاره کرد و گفت ما در انتخابات هیئت رئیسه که 4به3 اتفاق افتاد و خواستیم که این 4به3 در شهر نمود پیدا نکند و کسی از آن اطلاع نداشته باشد اما متاسفانه در ابقای شهردار چند بار این قضیه اتفاق افتاد و سر این مسئله دوباره اصرار کردیم که این قضیه  در بین اعضاء شورا ادامه پیدا نکند اما باز هم در انتخاب سرپرست شهرداری این قضیه مجددا اتفاق افتاد و اصرار بر این بود که سرپرست برای شهرداری انتخاب شود و پس از رایزنی های مختلف آقای محمد امین امینی به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد و الان برای انتخاب شهردار با رایزنی هایی که انجام داده شده است تقریبا در تاریخ 10/06/1392 یعنی دو روز قبل از شروع به کار رسمی شورا بنا بر دلایلی انتخاب شهردار یکی از اولویتهای اصلی شورا باشدکه فردی که به عنوان شهردار انتخاب می شود باید دارای یک سری فاکتور و اولویتها باشد و حداقل دارای مدرک مرتبط با شهرداری  داشته باشدو سوابق عمرانی در حوزه شهری و شهرداری داشته باشد.در آن زمان در بین اعضا توافق و اجماع شد که آقای آرش رضائی با توجه به داشتن مدرک مرتبط و سابقه مدیریتی قوی و همچنین حالا در اداره ای کار می کند که کار آن اداره (بنیاد مسکن انقلاب اسلامی)با شهرداری سنخیت دارد.سوابق و پیشینه ایشان همانطور که ما تحقیقات کرده ایم در بنیاد مسکن روانسر در پروژه مسکن مهر بدون هیچ نوع تنشی مقام اول استان را کسب کردو ما آن را بهترین گزینه برای شهرداری می دانستیم و اما مجددا در روز 21/09/1392جلسه ای در دفتر شورا داشتیم و در بین 7نفر رایزنی شد که به اتفاق نظر اعلام کردیم که این برادر (آرش  رضایی)معرفی شوداما از تاریخ 21/09/92تا 23/09/92یعنی به فاصله 2 روز دوباره حرف شورا عوض شد و دلیل آن نفوذ انسانها و افرادهای بی جایگاه با جایگاه که من این اصطلاح را برای آنها به کار میبرم شروع شد و این را به صراحت اعلام می کنم که آقای شیرزاد صفری  تا ساعت 19 دیشب(23/09/92)طی تماسی که با آقای یوسفی داشته اند قرار شد که به آقای رضایی رآی موافق بدهیم اما نمی دانم چه دست های پنهانی در این قضیه دخیل بوده که نظر ایشان عوض شده است.وی اشاره کرد که شائبه ای که آنها مطرح میکنند این است که آقای رضایی تمایلی به این کار ندارداما طی تماس تلفنی که آقای یوسفی با آقای رضایی داشته اند ایشان عنوان کرده اند که بنده 5 دقیقه بیایم و در جلسه شورا شرکت کنم و اقدامات و خواسته های خودم رو مطرح کنم که اعضای شورا مخالف حضور ایشان در جلسه بوده اند و اعضای  نفر4 تمایل داشتند که به آقای سلام خسروی رای بدهند.

با وجود اینکه بنده فرهنگی هستم و با ایشان کار کرده ام ایشان انسانی سیاسی و با تدبیر و امید است ولی به یقین می توانم بگویم که ایشان در حوزه شهری موفق نخواهند بود و برای ایشان آروزی موفقیت را دارم. در صورتی که رای اعضا را کسب نمایند.حرف اصلی من روی تغییر فکر  اعضای شورا است که چطوری می شود یک شبه صد درجه تغییر در فکر اعضا بوجود آید.

این ثابت میکند که بنده می توانم به جرات بگویم که افرادهایی هستند که در کار شورا دخالت می کنند و یک سری از افراد هستند که وابسته به جناح خاصی هستند که بنده به صراحت اسامی این افراد را ذکر خواهم کرد و تک تک نام خواهم برد و هیچ تعارفی با هیچ  کسی که در فکر ضایع کردن مردم باشد ندارم . اعلام می کنم بنا به تعهدی که به مردم دارم اسامی آنها را فاش خواهم کرد.اگر چه اطمینان به این قضیه دارم و تاکید میکنم که شاید این جریان از کانال ادارت نظامی و امنیتی و مسئولان مافوق صورت نگرفنه ولی قطع به یقین افراد هایی آماده اند که به اسم این ادارات مافوق سوء استفاده می کنند و امکان ندارد که پشت این جریانات عوامل وجود نداشته باشند.(عده ای با تاکید بر حمایت فرماندار-عده ای با تاکیدبه حمایت امام جمعه قصد بر تغییر حرکت شورا را دارند)

وی همچنین اظهار نظر کرد که ما فردی می خواهیم  که قدرت اجرایی و صاحب نظر در امورات شهرداری داشته باشد و بتواند که تصمیمات درستی بگیرد وبرای مردم کار کندنه رای عده ای خاص و حالا از مردم شهر پاوه تقاضا دارم که دست بی خیالی را که زیر سر گذاشته اند از خواب غفلت بیدار شوند و با توجه به اینکه عمر شورای چهارم 4ماه است و اگر قادر باشد که این 4 ماه به 4سال تبدیل شود مردم پاوه مطمئن باشند که شورا نمی تواند هیچ کاری انجام بدهد و سخنم این است که یک سری از کارهای شهر را کارگران و و پرسنل خدوم شهرداری می توانند به راحتی انجام دهند اما در تصمیم گیری های اساسی  شورای شهر نمی تواند هیچ گونه تصمیم درستی بگیرد.

این سخن بنده است که از مردم تقاضا دارم بیایند و وارد عمل شوند و همانطور که قبلا در ستادهای تبلیغاتی ما اعلام کردند نمی گذاریم که شورای شهرتنها باشدو الان درخواست دارم آنهایی که صاحب نظر و روشنفکر هستند پا به عرصه بگذارند.

بنده به صراحت اعلام می کنم  برای خواسته های  مردم سینه سپر میکنم  و تن به هر خواسته ای غیر ازخواسته مردم نخواهم داد.

بر این باور هم می باشم که اگر آقایان یوسفی و عبدی حاضر به استعفا باشند با یک استفعای جمعی شورا شهر را منحل می نمائیم.البته لازم است این را هم عرض کنم که شایعاتی در شهر صورت گرفته که بنده قصد استعفا دارم بنده این شایعه رو به طور کامل  تکذیب می کنم چون نمی خواهم مورد حاج توفیق اسلامی نیا عموی بنده در دوره ی اول شورا اتفاق بیفتد(البته استعفای ایشان هم به خاطر مخالفت با قدرت طلبی و دخالت مسئولین وقت صورت گرفت)

بنده خیلی خوشحال می شوم از اینکه شما هم نقش سازنده ای در اطلاع رسانی  در این شهر دارید و می توانید طبق قانون در جلسات شورا شرکت کنید و اخبار و تصمیمات شورا را به مردم اطلاع دهید.

حال سوالم اینجاست که تصمیمی که 4ماه است که گرفته شده است چطور یک شبه عوض می شود و این می شود که روی آنها فکر کرد.

متاسفانه دیشب با وجود اینکه  در مورخ 21/09/92تصمیم گرفته شد که هر هفت نفر از اعضا  آقای آرش رضایی را به عنوانشهرداز معرفی نمائیم در فاصله کمتر از 2روز بقیه اعضای شورا اعلام کردند که به آقای سلام خسروی رای می دهند.

بنده در پایان  از افکار عمومی تقاضامندم که مردم  پشت شورا را خالی نکنندو بیایند نظر دهندو نگذارند جریانها شهردار را انتخاب کنند که در غیر این صورت به سرگذشت شوراهای قبلی دچار می شوند. همانطور که شورا توسط مردم انتخاب می شوند مردم می توانند شورا را هم منحل کنند و به نظر بنده نداشتن شورا در این مقطع بیشتر به نفع مردم است تا داشتن شورایی که تدبیر نداشته باشد و اختیارش دست خودش نباشد.

شایان ذکر است مسئولیت این مصاحبه به عهده آقای حیدر اسلامی نیا می باشد و این پایگاه هیچ مسئولیتی در قبال این مصاحبه ندارد

 تهیه مصاحبه از : صهیب زربان و فرهاد صالحی

 1. محمد نوری

  باعرض سلام و تشکر از شما که در امر روشنگری در دیارتان کوشا هستید . من چند سال ویا چندین سال را در پاوه بوده ام درس خوانده ام . زندگی کرده کار کرده ام اکنون 10الی 12 سال است خارج از پاوه ام اما به تحولات آن علاقمند حتی شب انتخابات خود را با آن جا رساندم . متاسفانه با گذشت چندین سال هنوز تصور می کنم بنیان های فرهنگی و روشنگری به صورت یک نهال نورسته هنوز شاخ وبرگ نداده و همگی و خودم ادعای روشنفکری داریم وقتی به سایتها مراجعه می کنم همان واپس زدگی فکری نمود دارد . هنوز بحث پاوه ای و غیر پاوهای بودن مطرح است یعنی هنوز پوسته نیفتاده و همیشه به هم همدیگر انگ زدن را با افتخار ابراز می نماییم برادری که به سخنان آقای اسلامی نیا خرده می گیرید شما که به اصول دمکراسی پایبند هستید چرا؟ تاب سخنان شخصی را ندارید . به قول آقای عباس منش باید شایسته سالاری را القا کرد اما کدام یک از ما واقعا این کار را انجام داده ایم وضع شهر که معلوم است .بچه مدرسه ای هم می تواند در موردش نظر دهد .شما هایی که این همه تحصیل کرده و خبره دارید
  ایا فکر نمی کنید با جبهه گیریهایتان فقط باعث افزایش مشکلات شده اید . همه اعضا شورا محترم و منتخب مردم و بر خواسته از شعور مردم اند .چرا آنها را یاری نکنید تا بتوانند کاری انجام دهند . هنوز با گذشت چند دوره از شورا کماکان مشکل انتخب شهردار است نه مشکل در افکار بسته ای است که به اقای خسروی یا آقای رضایی اجازه شهر دار شدن نمی دهند .کمی هم از بالا نگاه کنیم

 2. خانقاهی

  آقای اسلامی نیا از صداقت .کردار نیک. پندار نیک. گفتار نیک و شهامت شما هیچ شکی نیست امیدوارم در این سرازیری و ناهمواری ها همچنان مقاوم و توانا در این راه ادامه دهید
  اجرکم جزاک الله

 3. شهروند

  سلام
  من به عنوان یک شهروند مدتی است که در مورد نحوه انتخاب شهردار توسط اعضای شورا تحقیق می کنم و این روند کامل قضیه بوده است که اقای آرش رضایی به علت مخالفت خانواده اش در دو روز قبل از جلسه نظر خود را کاملا به طور شفاف اعلام کرده و مخالفت خود رابرای شهردار بودنش بیان نموده است.و هیچکدام از اعضا با بودن ایشان مخالف نبوده است لطف کنید اطلاعات را دقیق به مردم یگوید .
  حال که آقای سلام خسروی را 4 نفر از اعضا قبول دارند و شما سه نفر مخالف بوده اید چرا چند شب گذشته به خانه ایشان رفته اید و از همکاری با ایشان گفته اید و او را انتخاب خودتان معرفی کرده اید .این با گفته های شما مطابقت دارد ؟
  امیدوارم پاسخی صحیح در این دو مورد بشنویم . مدیریت سایت شما هم همکاری کنید تا مردم واقعیت را بدانند .

 4. سارابهبرک

  سلام,اول از هر چیز میخواهم جواب دیدگاه آقای مظفر اسلامی نیا را در مقام یک شهر وند بنویسم:شاید ما آدم ها زمانی که از خود چیری نداریم سعی میکنیم که دور خیز کنیم به گذشته وپای داشتن ها را به میان بکشیم,حالا که پای داشتنها به میان آمر لازم است بگویم که آن زمان که مردم مرز نشین خانه هایشان زیر رگبار ویران شد اثرات شیمشای هنوزهم که هنوز است باقی است شما از پاوه ای بودنتان حمایت میکردید,ولازمه که بگم اولین شهید ها هم مرز نشینان بودند(لازمه یاد آوری کتم که بنده در پاوه پرس هم نظر دادم ولی افسوس که فقط خواستنی هارا میشنویم ومیبینیم)

 5. آوای پاوه

  , ۱۳۹۲ در ۰۹:۴۲
  دوستان عزیز نمی دانم چرا قضاوتها یک طرفه و همیشه بوی تعصب به مشام میرسد در این روزها به کرار شنیده شده است که ۳۰ سال است که پاوه ویران شده و شهردارحتما باید پاوه ای باشد اگر نگاهی گذار به شهرداران بعد از انقلاب کنیم بیش از ۳۰ سال از ۳۵ سال بعد از انقلاب شهرداران پاوه را افراد اهل پاوه و پاوه ای الاصل تشکیل داده اند من اسامی شهرداران را جهت یاد آوری خدمت همشهریانم عرض می کنم اگر شهر را ویران ویا شهر را آباد کرده اند قضاوت را به مردم واگذار می کنم.
  ۱- محمد شریفی اهل پاوه
  ۲- مرحوم علی محمد باباخاص اهل پاوه
  ۳- علی احمد باباخاص اهل پاوه
  ۴- محسن معاذی اهل پاوه
  ۵- ناصر عبادی اهل پاوه
  ۶- مهندس فاروق یوسفی اهل پاوه
  ۷- مهدی عبدی اهل پاوه
  ۸- – جمال ابراهیمی اهل پاوه
  ۹- فایق مصری یک دوره سرپرست اهل پاوه
  ۱۰محمد امین امینی دو دوره سرپرست اهل پاوه
  ۱۱- سرکاو مرادی یک دوره سر پرست اهل پاوه

 6. شمس الدین

  با سلام خدمت تمام خوانندگان این سایت من به شخصه واقعاً از انتخاب خودم پشیمانم ،من به 5 نفر از این آقایان رای دادم که هیچ ،برای این 5 نفر تبلیغات هم کردم ای کاش قلم پام می شکست و این کار رو نمی کردم .اوایل خیلی خوشحال بودم که این ترکیب انتخاب شدند به خیال خودم گفتم ترکیب منتخب مردم شامل افرادی با تجربه همراه با جوانانی پر انرژی وتحصیل کرده که به قصد کار وارده عرصه انتخابات شده اند غافل از اینکه این افراد منتخب بجای اینکه انرژی وتوان خود را در جهت آبادانی این شهر صرف کنند آن را صرفه تخریب همدیگر می کنند .اینو بدانید آقایان شورای به اسم شهرر پاوه در اصل باید گفت شورای متکبروخودخواه وخود رای ؛ حاضرم قسم بخورم که بالای 90% مردم از انتخاب خود پشیمان هستند؛این مردم شما را انتخاب کردند که به حل مشکلات آنها بپردازید اما جریان برعکس شده وباید مردم به حل مشکلات شما بپردازند وجداناً دست از غرور و جبهه گیری کردن در مقابل همدیگر بردارید و به فکر این شهر ومردمش باشید .یک پیشنهاد هم برای اعضا شورا دارم اگر شما به قصد خدمت آمده اید فراخوانی بدهید و از نظرات مردم در رابطه با تصمیمات خود استفاده بکنید .بقول بزرگان همه چیز را همگان دانندواین را بدانید که با این کارتان تصمیم گیری برای شما راحت تر خواهد شد مثلاً در رابطه با انتخواب شهر دار به مردم اطلاع دهید که در فلان مکان اعضا شورا با حضور افراد مد نظر که قراره از میان این افراد یکی را برای شهردار شدن انتخاب نماییم دعوت به عمل می آید ؛به این صورت انتخاب صورت گرفته نتیجه بهتری دارد وهیچ نوع تنشی به وجود نمی آید ودیگر کار به بیانیه دادن وجبهه گیری نمی رسد.انشا الله که نظر مردم برای شما مهم می باشد.

 7. شهروند

  با سلام
  اقای یهروزیان برای انتخاب شهردار اگه مردم رای بدهند مثل انتخاب شوراها میشه و همون آش و همون کاسه .
  همین مردم از روی تعصب قومی و خانوادگی و …. این افراد را انتخاب کردند والا ما در میان کاندیداها نیروهای جوانی را داشتیم که هم متعهد و هم متخصص بودند ولی رای نیاوردند چون مردم به آنها رای ندادندو این افراد حال حاضر را برگزیدند . عزیزان شهردار یک نفر است . اگه شورا به عدالت فکر کنند او هم عادل خواهد بود اگه شورا هم به فکر دیگه ای باشند شهردار هم ابزار فکرشان میشه .

 8. سه رکاو

  سلام عرض می کنم ظاهرا قضیه شلم شوربای شورا وشهرداری که ملاقه اش دست اعضای شوراست بالا گرفته و افرادی خارج از شهر وشهرستان را نیز به واکنش وا داشته است .اینها که نظر می دهند قطعا هم افرادی تحصیلکرده هستند هم دلسوز شهر و بعضانظراتشان بسیار کارشناسانه است. بنده هم آقای اسلامی نیا را می شناسم هم آقای صفری را . و به روحیات اینها آشنایی دارم. هر دو افرادی خوشنام ، مهربان وخدمتگزار جامعه هستند. هر دو به عنوان اعضای شورا بیانیه صادر کردند یکی به عنوان فراکسیون اکثریت و دیگری فراکسیون اقلیت. بخدا آدم گیج می شود نمیداند حرف کدام یکی را باور کند. بنده یکی از کسانی هستم که به هر دو رای داده ام. هر چند عملکرد این چند ماهه این عزیزان باعث شده که بنده وامثال بنده از رای دادنشان مقداری پشیمان باشند.
  عزیزان شورا شماها را مردم انتخاب کردند چون به دانایی ، تخصص ، تدبیر و خدمتگزاری شما اعتقاد داشتند. تدبیرتان کجاست ؟ چرا نمی توانید این هفت نفر یک رای شوید ودر تصمیمات کلان شهر مردانه وارد عمل گردید چرا اینهمه حاشیه درست کرده اید ؟ بخدا به نظر من این عمل شما بسیار بچه گانه ست . تعدادی می گویند استعفا می دهیم باور کنید استعفا از شما قهرمان نمی سازد پس رای مردم را چکار می کنید؟
  من در اینجا خطابم به آقای محمد رشید محبی است اگر کسی به این نام اصلا وجود داشته باشد چون بنده اکثریت مردم هورامانات را می شناسم خدا کند شما یک شخصیت حقیقی باشید نه یک شخصیت مجازی اگر چه بنده نیز اسم مجازی خودم را بیان می کنم اما قطعا هم مدیر محترم سایت مرا می شناسد هم دوستانی که به نحوی در اینترنت با من سر وکار دارند.
  آقای محمد رشید محبی شما همینجور آمدید به آقای فاتح شمس تاختید وادبیات او را بسیار زشت، نادرست، غیر واقعی و به دور از انصاف خواندید . ادبیات ایشان کجاش زشت بود؟ غیر از این بود که اعضای شورا مخصوصا جناب آقای اسلامی نیا را به صلاح دعوت کرده بود ؟ مگر کار امروز شورا بجز لجاجت و تفرقه چیز دیگری هست ؟ خواهش می کنم کسی به کسی توهین نکند هر کس جای خود شخصیتی دارد. یکی آمده به اسم یه پاوه ی الکی حرفایی میزنه مگه آقای شمس کم به فرهنگ این شهر با برگزاری نمایشگاه خدمت کرد؟ …..
  بهر صورت هر کسی شهردار پاوه شود ما انتظاری جز خدمت از ایشان نداریم چه آقای رضایی باشد چه آقای خسروی . امیدوارم عزیزان شورا متحد شوند و روی یک نفر که بهتر واصلحتر است نظر داشته باشند .به امید آبادانی بیشتر شهر عزیزمان.

 9. مدرک ولدبیگی

  همه اعضای شورای شهر پاوه با رأی مردم انتخاب شده اند و همه باید به یک اندازه برای ابادانی شهرمان تلاش کنند و زمینه هم برای فعالیت انها مهیا باشد…. و با برنامه ریزی درست دست سودجویان را از شورا کوتاه نمایند و خود این عزیزان تصمیم گیرنده باشند نه …..
  این عزیزان اگر بتوانند بجای ایجاد تنش و دودستگی در کنار هم و درجهت منافع شهر و عموم مردم فعالیت نمایند به یقین می توانند به بهترین شکل ممکن مسائل شهر و اختلاف نظرهای موجود را حل نمایند.
  امیدورام با مدیرت درست و فعالیتهای سنجیده در راستای اهداف اصلی قدم بردارند

 10. نریمان کریمی از نوریاب

  جناب اقای شمس دنیای فانی وزود گذر ارزش ندارد انسان در مقابل مردم قرار گیرد حیدر اسلامی نیا ثابت کرد باشرف است از زحمات این سایت برای مردم متشکرم

 11. ئاسو بهروزيان

  با سلام و عرض ادب خدمت تمامي دوستان
  من به عنوان يك شهروند غيره مقيم پاوه به شما و ديگران عزيزان شوراي شهر پيشنهاد ميكنم براي اينكه با شناخت و آگاهي بيشتر در امر انتخاب شهردار موفق باشيد نامزدهاي مورد نظر را به مردم معرفي كنيد تا نامزدهاي مورد نظر نيز بتوانند از فضاي موجود در فضاي مجازي در يك پروسه زماني مشخص به ارائه برنامه هاي و ديدگاهاي خود در امر مديريت بهتر شهر بپردازند و به سوالها و نقطه نظرات مردم هم جواب بدهند و از مردم نيز نظرسنجي شود تا حداقل مردم نيز توانسته باشند شما عزيران را در امر انتخاب شهردار اصلح ياري كرده باشند.
  با تشكر فراوان از مديريت محترم سلام پاوه و تمام عزيزان

 12. گونامرادی

  ممنونم جناب که نظربنده را تایید نکردید چون هیچ گونه حاشیه ای نداشت واقعابرای خودم متاسفم که روزی چند ساعت همراه دوستام وقتمان راصرف گشتن دراین سایت می کردیم دیگرهیچوقت نمی آییم

  • فرهاد صالحي

   با سلام خدمت شما ممنون از اینکه وقت گذاشتید و نظر فرستادید اما باور کنید نظرات با نام مستعار برای سایت ایجاد مسئولیت می کند لطفا درک نمایید

   • نکته

    چی رو درک کنیم اقای محترم یا جمش کن یا حر باش من اگه یک اسم مجازی انتخاب کنم اونوقت میشه نظر منطقی چندین وچند بار با سفارش این وان نظرات را قلع وقمع میکنی این بار هم برای اقای شمس چندین بار نظر فرستادم ولی از تایید ان خود داری کردی مبادا به تریج قبای دوستانت بر بخوره اگه این جانبداری نیست پس چیه وقتی میگن دنیای مجازی یعنی هیچ چیزش واقعی نیست چرا الکی مردم رو وادار به انتخاب اسامی جعلی میکنی چرا داری این یه وجب جا رو هم از مردم میگیرید رویه ات غلطه بدرود

 13. شهروند

  با سلام حضور شما
  قطعاتمامی کسانی که مطالب را می خوانند و نظرات خود را بیان می کنند حتما خود را نسبت به آینده اوضاع شهر مسئول می دانند . از تمامی عزیزانی که می خواهند نظر خود را بیان کنند خواهشمندم که نوشته های خود را بدون تعصب و احساسات بیان نمایند و عدالت را پیشه گیرند .قطعا شما عزیزان که در پاوه زندگی نمی کنید و نظرات خود را بیان می کنید باید بیشتر احتیاط کنید و به نتیجه گفته های خود فکر کنید .
  ما در شورای شهر دوره های گذشته مردان خوبی ( کمال عزیزی ، محمد ابراهیمی ) داشته ایم که همیشه با مردم بوده اند و مطالب را هم برای مردم به طور شفاف بیا نموده اند.حال با دو نوشته از شورای جدید آنها را قهرمان توصیف نکنیم . این دوگانگی در دوره های گذشته هم بوده و تا اخرین روز کاری خود نتوانستند آن را حل نمایند حال از شما عزیزان می خواهیم که کلمه دموکراسی را برای خود بنویسند تفسیر کنند و عمل کنند .

 14. ابراهیم احمدی - نوسود

  جناب آقای اسلامی نیا با سلام چند سوال داشتم خدمتتان ۱/ شما در بیانیه ای که داده هاید شورا را بی کفایت و بی تدبیر خطاب قرار داد هاید و ظاهرا منظورتان چها رعضو شورایی است که به کاندایدای جناب عالی را ی نداده اند برادر محترم شما دارید غیر مستقیم به حداقل ده هزار نفر از مردم شهر پاوه توهین می کنید شما که خود را داعیه دفاع از آزادی و دمکراسی می دانید ثابت کردید که به هیچ چیزاعتقاد ندارید برادر عزیز اکر نگاهی به شورای شهر تهران بیندازید ۱۶ نفر به قالیباف و ۱۴ نفر به هاشمی رای دادند و یک نفر دقیقا در جلسه انتخابی رای و نظرش را عوض کرد و قالیباف شهردار تهران شد و مدرک قالیباف هم هیچ سنخیتی با شهرداری ندارد و طرف مقابل که هاشمی بود واردتر و با قدرترو با نفوز تر بود امانه کسی اعتراض کرد و نه کسی بیانیه داد بلکه همگی به قانون و دمکراسی احترام گذاشتند و هیاهو و جنجال و عوام فریبی نکردند و جمله آخر اینکه جناب اسلامی ایکاش بجای این بیانیه و هیاهو کاری برای شهر می کردید اما دریغا

 15. محمدآشنا عباس منش

  پاوه ای یا غیر پاوه ای بودن ملاک و یا ارزش ما نیست برای تصدی این پست و حتی بومی و غیربومی بودن هم ملاک من و امثال ما نیست. ملاک ما شایسته سالاری است.کلیدی که سالهاست در مدیریت دولتی کشور گم شده است و کسی را هم یارای تغییر ان نیست. به قول دوستی فرهیخته پست های مدیریتی کرمانشاه در طول 30سال اخیر در دست عده ای قلیل رد و بدل شده و 300 نفر در این استان همه امور را به دست دارند و کسی غیر از خود را به این محفل راه نمی دهند.
  مافیای قدرت همیشه این گونه عمل کرده و می کند . پس بیایید حاشیه نرویم و شایسته سالاری را ملاک نظر و عمل خود قرار دهیم. نباید از باندهای زر و زور و قدرت ترسید و باید آزاد اندیشید و آزادانه عمل کرد.
  البته شهر با یک نفر به نام شهردار نمی چرخد.امور و مشکلات شهری مثل پاوه آنقدر زیاد است که یک نفر نمی تواند متولی همه باشد و همه مدیران و نهادها و ادارات و احاد ملت باید دست به دست هم دهند تا ابادانی و اسایش و ارامش به مردم برگردد و این کاری است تقریبا نشدنی و سخت.
  موفق باشید .
  از مدیرسایت هم که در راستای شفاف سازی نظرات همه را درج می کند،ممنونم.خسته نباشید.

 16. ئاسو بهروزيان

  با عرض سلام و ادب خدمت تمامي همشهريان عزيز و آرزوي موفقيت براي عزيزان شوراي شهر پاوه
  اول از هر چيز خاطر نشان ميكنم بنده هيچگونه ارتباط و وابستگي به هيچكدام از افراد شورا و ديگر شخصيت هاي شهرستان ندارم و نزديك 15 سال است كه در اين شهر زندگي نميكنم.
  با توجه به ماهيت و فلسفه ي وجودي شورا و به عنوان يكي از نشانه هاي وجود دمكراسي در جوامع پيشرفته و درحال پيشرفت و به عنوان يكي از گامهاي اساسي براي پيمودن راه دمكراسي به عرض ميرسانم كه جناب آقاي اسلامي نيا هنوز به اين ماهيت و فلسفه ي وجودي اين مبحث پي نبرده اند و با تمام احترامي كه براي ايشان قائلم از اين اقدام ايشان ابراز تاسف ميكنم. شماييكه نميتوانيد نظرات مخالف همكارهاي خود را بشنويد و همكارانت را متهم به حرفشنويي از ديگران ميكني از كجا معلوم كه خود شما هم چنين شخصيتي نباشيد. اينكه شما به توجه به گفته هاي خودتون آرايش سه به چهار گرفتيد قطعا بدون هيچگونه شكي بايستي گفت كه آرايش سه نفره شما هم حرفشنويي از يك طيف خاصي دارد و شما هم بدنبال براورده كردن خواسته هاي طيف خاصي!!! كه قطعا عامه مردم نميباشند هستيد اگر چنين نميبود ارايش سه به چهار وجود نداشت و شما به نظرات همديگر احترام ميگداشتيد و شهردار را كه از عمل راي گيري شما انتخاب ميشد انتخاب ميكرديد جنابعالي با علم به اينكه گزينه مورد نظر شما در انتخابات داخلي شورا راي نخواهد آورد امديد در بوق و سرنا زديد. مگر در شهرداري تهران جناب آقاي قاليباف با اختلاف يك راي از جناب آقاي هاشمي شهردار تهران نشدند؟. آيا درد شما درد مردم شريف پاوه است؟!!! حاشا اگر چنين باشد حداقل اينچنين كه از ظاهر برمياد مشكل اين نيست. آيا شما قبل از انتخاب شدن به عنوان شوراي پاوه نميدانستيد چنين مشكلاتي در پيش روي شماست. مطمئن باشيد در تمام شوراهايي كل مناطق چنين مشكلي وجود دارد چونكه شورا جزئي از بدنه سياسي و حكومتي است. شما بايستي با سعه صدر و با همكاري همديگر و ايجاد دوستي و همدلي در بين خود شهردار را انتخاب ميكرديد هركس كه باشد از هر طيف و حزبي و هر ديني. و شما هم با مشورتها و همكاري هاي دلسوزانه خود شهردار را درامر مديريت هر چه بهتر شهر كمك ميكرديد. مثل شما به مثل زن و شوهري ميماند كه با هم دعوا ميكنند و داد و قال به پا مي اندازند تا به مردم بفهمانند كه مشكل دارند و از مردم ميخواهند بيايند قضاوت كنند كه حق با كيست (زن و شوهر دعوا كنند ابلهان باور كنند البته بلانسبت تمام عزيزان و مردم شريف پاوه). بايستي گفت ديگر به هيچكدام از اعضاي اين شورا ديگر اعتمادي نيست

  • حیدراسلامی نیا

   برادربزرگوار جناب آقای بهروزیان با سلام وعرض ادب
   درخصوص کامنت جنابعالی لازم است یادآور شوم که بنده با اصول دمکراسی کاملا آشنا هستم ودرتمام مراحل کار شورا به آن پایبند بوده وهستم وتنها این نکته را یادآور می شوم که من درجلسه ی شورا خواستار حضور افراد مد نظر همکاران برای تصدی پست شهرداری برای بیان دیدگاه ها وبرنامه های مدنظرشان بوده ام وشما ودیگر عزیزان می دانید که این حق من وهمکاران من است که با شناخت وآگاهی به این عزیزان رای بدهیم وشهرداری توانمند انتخاب نماییم که متاسفانه با مخالفت دوستان مواجه شد و به این خاطر جلسه را ترک نمودم واما درخصوص احترام گذاشتن به نظر همکاران باید به این نکته نیز اشاره نمایم که در دیگر تصمیمات مانند انتخاب هیئت رئیسه ، انتخاب نماینده جهت حضور در شورای شهرستان وابقای شهردار سابق با نظر دوستان همراهی وصورت جلسه را بعد از اخذ رای امضا وتایید نموده ام به هر حال از نظر جنابعالی که بیان نموده ای 15 سال در این شهر زندگی نمی کنی وموضوعات این شهر را دنبال می کنی سپاس گذارم

   • نوری

    جناب اسلامی نیا به عنوان شاگردتون دارم درس پس میدم جسارت مرا ببخشید هفته انتخابات با ائتلافتون نیت خیرتون واسه همه معلوم شد الان هم احساس می کنم مخالفتتون با شهر دار بیشتر جنبه تعصبی دارد تا صلاح شهر, در مورد آقای خسروی هم باید بگویم شاید ایشان اصالتا پاوه ای نباشداما مدیریت ایشان طی چند سال گذشته برای همه مردم عیان شده,برای شهر پاوه با قدمتی طولانی که هم زمان باشهر همدان زنگ شهر شدنشان به صدا در آمد هم اکنون یکی از بزرگ ترین وموفق ترین استان های ایران شده ولی پاوه چی

   • نکته

    یه حرفی از شما تو شهر پیچیده مبنی بر تعصبات پاوه ای وغیر پاوه ای وای برما وای برما وای برما

 17. محمدآشنا عباس منش

  با سلام و سپاس به کار و فعالیت مدیر محترم سایت در شفاف سازی و خسته نباشید به کاک حیدر اسلامی نیا که جسارت ایشان مثال زدنی است.
  همیشه باندهای قدرت و فساد در پاوه باعث ویرانی و عدم توسعه ی این شهر شده اند. کسانی در این شهر زندگی می کنند که هیچ احساس تعلقی به این شهر و مردمانش ندارند و موفقیت خو را در ویرانی آن می بینند. بعضی ها هنوز دیدگاه عشایری و روستایی خود را در مدیریت شهر دخالت می دهند و با عقده های قدیمی و کینه های کهنه سعی در ویرانی این شهر دارند و هیچ وقت نمی خواهند ابادانی این شهر مظلوم را.

  دوباره سپاس اقای اسلامی نیا. کاش هر سه نفر استعفا دهید. نباید کارمند جز شهرداری باشید.

 18. گونامرادی

  ضمن سلام وعرض ادب خدمت مدیریت سایت باید عرض کنم تقریبا همه نظرات بجز نظرآقای طیفورحاتمی مغرضانه وجناحی بودندچراکه به گفته ایشان درحال حاظرهیچ اختلاف وتنشی به نفع شورا وشهر پاوه نیست پس خواهشا دست ازجنجال ودعوابکشید وبه فکرعمران واتحاد باشید این خواسته مردم است وبس

 19. حمید ولدبیگی

  با توجه به شناخت نزدیکم از جناب آقای اسلامی نیا می دانستم ایشان که فردی صادق و دلسوز هستند در این شرایط نمی توانند کارکنند حتی اگر این مشکل رفع شود در آینده افراد مغرض نمی گذارند مردم از خدمات چنین افرادی بهرمند شوند اگر زودتر کنار بکشند خود را از این بی عدالتی ها راحت کرده اند

 20. مدرک ولدبیگی

  با سلام و تقدیر از کاک حیدر اسلامی نیا
  بعد از چند سال سکوت مرگبار اقای حیدر اسلامی نیا به همراه اقای عبدی و اقای یوسفی تلسم این سکوت را شکسته اند و قصد دارند تا بر خلاف خواسته ی سودجویان اقدامات مفیدی انجام دهند اما در این بین با توجه به اینکه منافع شخصی افرادی (که در این سالها برای چپاول و نابودی شهرمان از هیچ اقدامی کوتاهی نکرده اند) به خطر خواهد افتاد و طرحهای نیمه کاره انها ناتمام خواهد ماند پس این افراد از غفلت مردم سوء استفده کرده و شرایط را به سود خود عوض نموده و جو را بر ضد کسانی که هدفی جز اصلاح ندارند تغییر داده اند
  در این چند روز که اخبار شورا داغ شده و سایت سلام پاوه ان را بخوبی پوشش میدهد و در این بین انگشت اتهام به سمت شهردار قبلی، چند نفر از اعضای شورای شهر و افرادی که در پشت پرده برای منافع خود فعالیت می کنند می باشد…. این افراد از طریق همین سایت به تخریب اقای اسلامی نیا، اقای عبدی و اقای یوسفی پرداخته اند و با اسامی غیر واقعی در این باره نظر میدهند و هدف انها از این کار مهر تایید بر تمام خیانتهای سالهای گذشته می باشد و قصد دارند به همین روند ادامه دهند
  در این چند روز انها در بین مردم هم شایعه پراکنی کرده و از زبان افراد شورا صحبتهایی را نقل کرده اند که هیچ پایه و اساسی ندارد…امیدوارم تمام افرادی که به اینده خود و شهر اهمیت می دهند برای حمایت از اقای اسلامی نیا و شهرمان خامو نشینند
  با ارزوی توفیق روز افزون برای اقای اسلامی نیا ، اقای یوسفی واقای عبدی

 21. محمد رشید محبی

  جناب آقای فتاح شمس دوست گرامی:
  خداوکیلی اولین و بهترین اقدام در طول تاریخ شوراهای پاوه صدور همین بیانیه صادقانه، شجاعانه و مردمی بود.شما در گفتارتان ابهام و ایهام درست می کنید چرا موضع و دیدگاه تان را واضح نمی گویید؟!!!بنظر من این دوستان شورا که این چنین مردانه بیانیه صادر کرده اند کار بسیار بزرگی کردند و رک و صریح مردم را در جریان قرار دادند.چه معنی میده که اشخاص یا ارگانهای دیگری در تصمیمات شورا دخالت کنند؟؟؟ این افراد منتخب مردم هستند خوب یا بد شعور مردم تشخیص داده این افراد را به شورا راه بدهند و نماینده مردم باشند و اولین شرط لازم برای موفقیت در هر فعالیتی استقلال کاری است، مسوئلین دیگر با چه حقی دست درازی کرده و در تصمیمات شورا دخالت می کنند؟!آیا این حرکت توهین به شعور مردم و شخصیت حقیقی و حقوقی اعضای شورا نیست؟! آیا این پیام را نمی رساند که آری این مردم قوه تشخیص نداشته صلاحیت خود را نمی دانند که این افراد را انتخاب کردند و نیز به معنای زبونی و ناتوانی افراد شورا در انتخاب و تصمیم گیری های خود می باشد!
  جناب شمس اندکی منصف تر باشید بجای حاشیه سازی و قضاوت ناعدلانه منطقی تر برخورد کنید!بنده برایم مهم نیست کی شهردار شود و مطمین هستم بهترین و با کیفیت ترین شخص هم انتخاب شود کاری از دستش ساخنه نیست چرا که با یک دست نمی توان دو هندوانه بر داشت.
  جناب شمس شما ظاهرا همه کاسه کوزه ها را سر شورا و این بنده خداها خراب میکنید، در حالیکه همه مدعی این واقعیت هستند که تک تک اعضای شورا یک نفر را انتخاب و تایید کرده اند ولی دستهای پشت پرده ها و اهرم های دیگر با دخالت های چرت شون در پی منافع خود هستند! شما به این اعضای شورا تهمت می زنید کی دنبال منفعتش بوده؟! در طول تاریخ اتفاق نیفتاده که افرادی که مردمی باشند منفعت طلب هم باشند اگر اینان دنبال منفعت بودند با انتشار بیانیه و خود را در برابر قدرتمندان و قلدران قرار نمی دادند بلکه خیلی ساده سر تعظیم فرود می آوردند تا تو سری خور باشند و به مانند خیلی ها به همه چی برسند…
  ادبیات شما جناب شمس بسیار بسیار زشت، نادرست، غیر واقعی و به دور از انصاف است.
  و البته این را هم به شما بگویم اگر کسی با نام مستعار و غیر واقعی می آید مشکل از او نیست مشکل از جامعه ای است که اگر کسی حرفی را به حق بزند و به مزاق ناحقان بر بخورد باید تاوان پس بدهد! شما مکی توانید انتقادتان را از سبک اداره جامعه و عدم آزادی های بیان و رسانه ای اعلام کنید تا همگی بتوانند بدون نقاب و با چهر واقعی به بیان عقاید خویش بپردازند.
  در پایان بنده به نمایندگی از از همه دوستداران حقیقت و شهامت از بیانیه شجاعانه این برادران سپاس گزاری می کنم، امیدوارم اهرم های فشار و دخالت های نابجا مانع سلامت کاری شما نشود و هر گاه فشارها بر شما زیاد شد به یاد داشته باشید باید روزی در محضر الله جله جلاله پاتسخگو باشید و متاع ناچیز دنیا را فدای آخرت خویش نگردانید، یقین بدانید حتی اگر استعفا بدهید و به مردم بگویید این مسولیت ها را عهده دار نیستید و شرایط برای خدمت مخلصانه فراهم نیست خداوند درهای رحمت و گشایش را به سوی شما باز خواهد نمود..یادمان نرود ما پیرئ حسین بن علی نماد آزادگی و ایستادگی هستیم و
  ازادیگ خود را فدای هیچ مصلحتی نخواهیم کرد. والسلام و علیک و اارحمه الله و برکاته

  • فاتح شمس

   جناب اقای محبی با سلام وارادت خدمت حضرتعالی البته بنده شما را نمی شناسم امیدوارم با نام واقعیت وارد شده باشی قبل از پاسخ به حضرتعالی باید به استحضار دوستان عزیم برسانم که شورای شهر پاوه کم کم در حال باز یابی ارامش است وتنها جناب اقای اسلامی نیا در حاشیه قرار دارد وبقیه اعضاء متوجه شده اند که باید با گفتگو واتحاد به جنگ مشکلات رفت نه ایجاد تنش وشوراندن احاد ملت امیدوارم فردا صبح(سه شنبه)اخبار خوبی در این باره داده شود واما پاسخ به این دوست عزیزم منظور بنده کاملا واضح ومبرهن است بندهمعتقد به هم گرایی واتحاد هستم واحترام به رای اکثریت شما را ارجاع می دهم به نتخاب شهردار تهران با اختلاف یک رای اقای قالی باف شهردار تهران شد وهمه به رای صادره تمکین کردند چرا که شورای تهران تممرین دمکراسی را به ما یاد داد که متاسفانه ما یاد نگرفتیم از جسارت ورک گویی این گروه گفته ای دوست عزیز بنده شما یا یک انسان بسیار خوب ومومن هستی وکاری به سیاست نداری یا یک انسان جانبدار هستی ومی خواهی سری در میان سرها داشته باشی والا هر فردی بایک نگرش حداقلی می رفهمد انتشار این بیانیه دور زدن قاون ودهن کجی به رای مردم بود ما در یک نظامی زندگی میکنیم که انتخابات رای مردم در صدر است واحترام به رای اکثریت باید سرلوحه کاری ما باشد لذا انتشار این بیانیه توسط این گروه طبعا تبعات منفی در جامعه دارد وقطعا پیگرد قانونی هم خواهد داشت چرا که ادبیات بکا ر برده شده دراین بیانیه سرا پاه اتهام وتهمت بود این گروه باید در مقابل مردم پاسخگو باشند جناب اقای محبی چرا کاسه داغتر از اش شده ای ؟چه کسی این فراد را (بقول شما) به شور راه نداده اند این افرد شورا بی تدبیر وبی کفایت (البته فقط اقای اسلامی نیا گفته) می دانند خود می دوزند وخود می برند وشما هم برایشان دلسوزی میکنی اتهام دخالت می زنی البته استناد به بیانیه غیر کارشناسانه خود این افراد . اینجا را خوب امدی که توهین به شعور مردم مردم قوه تشخیص ندارند وووو این را باید از اقای اسلامی نیا بپرسید که شورای منتخب مردم را بی هویت بی تدبیر دانسته وتهین اشکار به شعور ردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از انصاف سخن گفته ای وفرموده ای که برایت مهم نیست کی شهردار شود چرا که دو هندوانه را نمی توان بایک دست بر داشت اولا بری بنده بسیار مهماست که چه کسی شهردار شود بنده معیارهای استانداردی درم برای شهردار شهرم وقرار هم نیست شهردار شهرمان هندوانه بر دارد شهردار باید یک مدیر توانا با یک کادر بسیار قوی ومتخصص باشد وشهردار در راس برنامه ها باشد قرار نیست شهردار بر یک بنا واسکلت فلزی نظارت کند باید این بنا را مدیریت کند مهندس نظرش نظارت کند مهندس عمرانش محاسباتش را انجام دهد ووو تمام گزارشات به مدیر داده شود تا تصمیم نهایی را اتخاذ کند بنا براین برای بنده مهم است وهندوانه هم دستش نمی دهم تا خسته نشود!!!!!!!!!!! از دستهای پشت پرده ونا مرئی سخن گفته ای منهر گز نمی توانم بپذیرم چنین چیزی باشد بفرض هم باشد شورا منتخب اکثریت مردم هستند باید مقاومت کنند نه اینکه چون مانند نظر من عمل نمیشه پس دستی در کار است نه برادر من باید به رای اکثریت تمکین کرد وبس. از منفعت ومنافع سخن گفته ای حضور ذهن ندارم که این سخن را گفته باشم اما به عینه می بینیم این سه نفر بدنبال منافع گروهی خود بودند وهستند وبه هیچ چیزی رضایت نمی دهند (البته امیدوارم به احترام مردم رضایت دهند) به بنده تهمت ادبیات زشت داده ای بنده منکر نیستم تلاش میکنم بیاموزم وبیاموزم تا اشتباهی رخ ندهد در پایان امیدوارم همه ما رضای خدا را در نظر بگیریم

   • یک پاوه ای

    آقای فاتح شمس عزیز شما سالی چندبار به پاوه سرمی زنید که اینقدر اطهار نظرهای قلمبه سلمبه می فرمایید البته ما تجربه های گرانبهایی از نمایشگاه و کتابفرووووووششششششییییی تان با ب ر داریم نکند گزینه ی همروستایی شما اینقدر احساسات دمکراسی طلبانه تان را جریحه دارکرده است؟؟؟؟؟؟

 22. یاسر خالدی زاد

  با سلام خدمت آقای اسلامی نیا و مدیریت سایت
  از اینکه در این مصاحبه و در بیانیه سه نفره اعضای شورا، شفاف سازی نمودید از شما ممنونیم.
  در طول سه دوره شورای قبلی شهر پاوه کمتر شاهد بوده ایم که به این صورت مردم از چند و چون و عملکرد شورا آگاه شوند و هر از چند گاهی عملکرد این نهاد مردمی تنها به صورت شایعه در این شهر می پیچید و اگر این شایعه نیز از طرف نشریه ای اطلاع رسانی می شد مورد هجوم قرار می گرفت .
  اطلاع رسانی رکن چهارم توسعه شناخته می شود و این حرکت شما سه نفر اعضای شورا قطعا موجب هموار شدن راه شفاف سازی و اطلاع رسانی و نهایتا توسعه در این شهر خواهد شد .
  مردم شهر پاوه به امید تغییر در مدیریت شهری به پای صندوق های رای رفتند . مردم از بی کفایتی ها خسته شده بودند آنها از شورای جدید می خواستند به خواسته هایشان در مورد مسائل شهری از جمله فرهنگی ، عمرانی ، زیست محیطی ، گردشگری و … توجه ویژه ای شود و عملکرد شورا تنها به شهرداری معطوف نشود بلکه طبق قانون در همه مسائل شهری و ادارات دخالت و در تصمیمات نهادها دخیل شود .
  همه مردم در این چند ماه انتظار تشکیل کمیته های مختلف را داشتند تا بلکه شورای جدید در داخل این کمیته ها به نتایج خوبی برسد و سخن و مصوبات کمیته ها را سرلوحه کارهای خود نماید اما نتنها چنین چیزی را شاهد نبوده ایم بلکه بر اساس سخنان آقای اسلامی نیا شورا بر اساس تصمیمات دیگران عمل نموده است و از این بابت باید تاسف خورد .
  بنده به عنوان یک شهروند از اطلاع رسانی شما ممنونم و از این حرکت شما دفاع و حمایت می کنم . امیدوارم تصمیم عجولانه ای گرفته نشود و تصمیمات در جهت توسعه شهر اندیشیده شود .
  با سپاس

 23. فاتح شمس

  قبل از بیان عرایضم لازم می دانم از مدیریت سایت وزین سلام پاوه درخواستی داشته باشم مبنی بر عدم انتشار دیدگاههای بدون نام ونشان شناخته شده چرا که بنظر بنده هزاران کامنت بی نام ونشان ومستعار ارزش یک کامنت با شناسنامه را ندارد وکامنت باید مستند وبا نام ونشان باشد بهر حال این نظر بنده است که امیدوارم مورد بررسی دوست عزیزم اقای صالحی قرار گیرد واما در ارتباط با این هیاهوی دوستان شورا عزیزان شک نداشته باشید این اختلافاتی که خود برای مردم بوجود اورده اید دسیسه دشمنان قسم خورده شهرمان پاوه است وشما اگاهانه ویا نا اگاهانه اتش بیار معرکه شده اید تا جاییکه عنوان بی تدبیری را به خود می دهید که بسیار تاسف بار است خود به این مهم اعتراف میکنید هنوز مردم عزیز و پاک شهرمان خسته از پای صندوقهای رای شما اینچنین انتخابشان را عنوان میکنی بسی مایه شرمساری است برای کسانی که داعیه مردمی دارند اما اینچنین انتخابشان را زیر سوال می برند(انتخاب بی تدبیران)دوستان شورایی بیاد بیاورید هم سلفان قبلیتان را امروز دیگر نامی از انان در میان مردم به نیکی برده نمی شود وشما هم با این کاهای بچه گانه ای که مشغولش هستید نتنها نام نیکی بجا نمیگذارید بلکه تاریخ هورامان شما را در باره شما برای ایندگان قضاوت خواهد کرد . جناب اقای اسلامی نیا تحریک مردم کاری را درست نمیکند ویقین داشته باش بااین رویه ای که در پیش گرفته اید هر گز مردم همراهتان نخواهد بود نه شما ونه 4 عضو دیگر تنها راه چاره که خود هم اعتراف کرده اید استعفا وانحلال است تا مردم نمایندگانی را انتخاب کنند در راستای منافعشان نه منافع خود این جفای بزرگی است به مردم شما دارید از راه جنگ ومبارزه وارد می شوید شما دارید مردم را می شورانید شما دارید اتهامات اثبات نشده را پیش میکشید غافل از ان اصل اختلاف در میان خود شما چند نفر است ایمان داشته باشید اگر هر چه زودتر با هم متحد نشده وهمچنان به لجبازیهای کودکانه ادامه دهید مردم خود وارد شده وتکلیف خود وشهرشان را روشن خواهند کرد من از سر دلسوزی توصیه میکنم دست از لجاجت وتفرقه بردارید فردی را بی حب و بغض برای اداره شهر انتخاب کنید انگاه خود شما ناظر ومشاور برای ان فرد باشید به یقین موفق خواهد شد نمی دانم شما چرا واقعیتها را نمی پذیرید بیایید متحد شوید در پایان هشدار می دهم پاوه شهر شهدای عزیزی است که برای احقاق حقوق مردم خون پاکشان را اهدا کرده اند بیاییم حرمت خون این عزیزان را که بی هیچ چشم داشتی رفتند را نگه داریم نگذاریم بر روی خون پاکشان کاخهای پوشالی بنا نهاده شود . خدایا تو شاهدی بنده حقیر وابسته به هیچ جریانی نیستم واز سر خیر خواهی انچه را که باید میگفتم گفتم به امید روزی که شهرمان پاوه دوباره بخندد.

  • فرهاد صالحي

   سلام آقای شمس عزیز بسیار متشکرم از اینکه همراه سایت ما می باشید بدون شک نظرات با نام مستعار برازنده شهر متمدن و با فرهنگ پاوه نیست اما می خواهم بگویم چندین برابر این نظرات متاسفانه برای سایت ارسال می شود و همگی با نام مستعار که بسیاری از آنها را تایید نکردیم و امیدواریم دوستان با هویت مشخص ابراز نظر نمایند در غیر اینصورت دیگر نظری تایید نمی شود و تایید این نظرات به رسم احترام بوده است و درخواستهای انان اما متاسفانه مجبور هستیم دیگر نظرات مستعار را منتشر نکنیم و امیدواریم همچون شما با نام و هویت مشخص ابراز نظر نمایند با تشکر مجدد

 24. کیوان فتحی

  آفرین بر شرفت که همانطور گفتی زیر بار حرف زور نرفتی
  خدا شاهده وقتی در جریان اخبار امروز قرار گرفتم سر درد گرفتم
  عجب عجب عجب!!!!!!!

 25. فرهنگی1

  همون بهتر که برید و استعفا بدی بانی همه این اشوب کسانی هستن چش ندارن افراد غیر از خود شما هابرای این شهر تصمیم بگیرن؟ من با شناختی که از شما وهمکارنتان دارم امثال شماها نمیگذارند شورا به جایی برسد وکارش رو بکنه یه چیزی براتون بگم که خودتون و مردم رو گول نزنید مشکل شما ونقد های شما یک چیزه؟نیست همیشه در قدرت بودی ونمیتوانی خودت رو کوچکتر از دیگران ببینی غرور هم این مشکلات رو داره و نمیتونید هضم کنید که قدرتو تو دست دیگران ببینید پس برو قبول کن نترس مردم اونوقت دوست دارن نه در قدرت و کوبیدن افراد دیگه یه سوال از شما؟اگه شما سه نفر و یه نفر دیگه اقای رضایی رو تایید میکردید چنین حرفی یا بیانیه میدادی وشما 4 نفر بودی؟یا هضم میکردی سه نفر بر ضد شما بیانیه بدن و شما رو به کفایتی محکوم کنن ؟نه جانم فقط این رو میتوانم بگویم مردم گول زدن حرفات رو……………………………………………………………….اقایان با گفتن این حرفها احساسات مردم جریحه دار نمیشود مطمان باش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اقای صالحی لطفا تایید فرمایید در صورت تایید نکردن لطفا توضیح دهید

 26. آگاه

  شورا یعنی قبول دمکراسی جلسه تشکیل دهید هرکسی رای آورد شهرداره تمام.

  نه سه نه چهار هفت هفت باشید …. همدل و یک رنگ سنگ سخت باشید
  نقد نقادان خریدار باشید……از هم کوبیدن بر حذر باشید.
  به فکر خلق چشم براه باشید…..شورای شهر بی پناه باشید

 27. کلیان

  پاوه با زبان بی زبانی اه از ناتوانیم در نوشتن وخون دل خوردن از بی مهریم کاش من هم مثل شما توان نوشتن داشتم تا اندرونم را برون میدادم از کجا بگویم از تاریخ چندین ساله ام در شهر بودنم و ذره ذره اب شدنم حال کودکانم از من گوی سبقت گرفته اند و با لبخند تلخ مرا نظاره گر هستند و من زانوی غم در بغل گرفته ام که چرا به چنین روزی رسیده ام انگار در من اختلاف و تملق و چاپلوسی ریشه دوانده کمی هم به فکر من باشید به عمران و ابادانی و افتخار بودنم با شما زمان به انتظار نمی شیند تا ما خود را اصلاح کنیم دیگران در حال بالا رفتن از نردبان پیشرفت و ترقی و ما ندر خم یک کوچه بیاید با هم هم دل و هم صدا باشید تا پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی نمایید و به پاوه بودن افتخار کنید امیدوارم تک صدایی به هم صدایی شورا برسد

 28. طیفورحاتمی

  ضمن سلام وخسته نباشید وآرزوی موفقیت برای تمامی اعضای محترم شورای شهر ومردم فهیم وبافرهنگ شهرپاوه بنده به عنوان یک شهروند وکسیکه برای آبادی وترقی شهرم حاضرم هرگامی بردارم دراینجابه دوستان عزیزم درشورای شهربرادرانه توصیه می کنم برای عدم تکرار اشتباهات شوراهای دوره های گذشته وبروز اختلافاتی که به هیچ عنوان به نفع کسی نیست اینبار هم درابتدای راه به خاطر اختلافات سلیقه ویاهرمورد دیگراقدام به جناح بندی وجبهه گیری نکنند وبه جای اختلاف وافشاگری درمحیط کاملا آرام ومطمئن سعی درحل مشکلات خود داشته باشن چراکه تمام این هفت نفر بااکثریت آرای این مردم انتخاب شده اید ووظیفه شمااحترام به آرای مردم وانتخاب قطعا شایسته آنهاست امیدوارم برای مسئله انتخاب شهردار این مشکلات باعث ازهم پاشیدگی ویاخدایی ناکرده انحلال شورا نشوید انتخاب هرکسی ازجانب اعضای شورابرای همه مردم قابل احترام وقابل درک است اگرکسی هم که انتخاب میشود به قول دوستان تجربه کافی ندارد باکمک وهمیاری همین دوستان وهمت وتلاش همگی موفقیت قطعا حاصل خواهد شد
  به امید موفقیت همه دوستان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |