5 Comments

 1. 5

  افسوس

  با سلام
  چه تبریکی این تیم بین 4 تیم از استان شده دوم این به به و چهچه داره اولا که این تیم ها از تیم های فوتسالی و قدر استان نیستند و دوم اینکه این مربیان و سرپرستان چند روز با اینها تمرین کرده اند و چه چیزی آموزش داده اند تا این بچه ها اجرا کرده باشند و از مربی و دست اندر کارانش تشکر کرد بعدشم این گروه توی پاوه شدند سیاهی لشکر فوتبال پاوه هرجا مسابقاتی باشه این رو راه میندازند و اینا هم از خدا خواسته در صدر افراد اعزامی هستند بعدشم اینجوری بیای و بازیکنان رو دعوت کنی و بیایند به تیم وببری به مسابقات بااحترام به صنف میوه فروشان یه گوجه فروش فلکه فرمانداری هم میتونه این کار رو بکنهچه برسه به این آقایون که تا اینا باشند معنی فوتبال رو نمیفهمند تا چند نفر دیگه رو راهنمایی کنند
  اما با تشکر از دست اندر کاران سایت سلام پاوه عزیز که از هم لحاظ جور خبر های تازه و دست اول و حتی بی ارزش رو میکشید
  اجرتون با خدا

  پاسخ دادن
 2. 4

  شهروند

  با عرض سلام خدمت همه عزیزان. ازمدیریت سایت جناب اقای صالحی یک خواهشی داریم خواهش ما این است که وجدانن ازکادرفنی تیم مصاحبه ای صورت گیرد؟

  پاسخ دادن
 3. 3

  واقعیت

  اگرچه زحمت مربیان وبازیکنان همواره قابل تقدیر میباشد اما بدانید در بین چهار تیم دوم شدن زیاد سرو صدا نمی خواهد .2تیم از کرمانشاه -سرپل -پاوه-پس بقیه شهرستانها کجا تشریف دارند واقیت این است فوتبال ودر کل ورزش کرمانشاه انقدر ضعیف شده است که هر هیئت ورزشی دارای برنامه درست و کارشناسی باشد به راحتی مقام های قهرمانی زیادی به دست می آورد.
  نمی دانم چرا سلام پاوه اینقدر طرف دار مدیریت هیئت فوتبال میباشد باور کنید موفقیت آن چیزی نیست که شما به آن آب وتاب میدهید .جایگاه واعتبار فوتبال شهرستان پاوه با دست افرادی که الفبای مدیریت ورزشی را هم بلد نیستند از بین رفته است وشما خواسته ویا شاید ناخواسته داریدبرای چه چیزی تلاش میکنید …..
  در پایان از زحمات بی دریغ کادر فنی وبازیکنان تیم دوستان نهایت تشکر را دارم .

  پاسخ دادن
 4. 2

  ..fateh gelali

  باسلام، شرکت لیزان صنعت گلاله هم تبریک عرض میکند این موفقیت را به جامعه ورزش پاوه ومربی کوشایی تیم آقای بدری.

  پاسخ دادن
 5. 1

  بهروز شفيعي

  سعدي عزيز مبارك باشد
  اميد وارم خودت و تيمت به موفقيتهاي بزرگتري دست يابيد چون با زحماتي كه بدون چشمداشتي داريد متقبل مي شويد شايستگي هاي بيشتري داريد

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.