10 Comments

 1. 8

  علی ویسی

  جناب دلشادپیاپ امیدوارم قانع بشی.اینم آدرس خبر.استان پنجم(www.ostanepanjom.ir).لطفابیشترازاین واردحواشی نشووخودراسیاستمدارفرض نکن.

  پاسخ دادن
  1. 8.1

   شهروند

   اتفاق عین این مطلب در وبلاگ « سنندج شهر دومم، دیدگاههای رسمی بابک قنبری» ذکر شده بود و مطالعه کرده ام که متاسفانه الان صفحه اش به دلایل مشکلات بلاگفا حذف شده است.
   امروز کپی کردن مطالب باب شده البته با ذکر منبع منعی ندارد.
   http://babak55.blogfa.com/
   اینم صفحه حذف شده اش.
   http://babak55.blogfa.com/tag/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AF-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86%DB%8C

   پاسخ دادن
 2. 7

  علی محمدی نوسودی

  با سلام
  استان کرمانشاه جزء محرومترین استانهای کشور است وبا مرز زیادی که با کشور عراق دارد وبر سر راه عتبات (کربلا ونجف و….) قرار دارد .لذا اگر مدیریت این استان بخواهد زمینه خوبی برای پیشرفت ومحرومیت زدای دارد. همچنین بازارچه نوسود وازگله می توانند زمینه خوبی برای خدمت به مردم باشند. امیدوارم آقای دکتر رازانی استاندار محترم بتوانند از تمام پتانسیل های موجود استان استفاده کرده ومایه خیر وبرکت برای استان گردند.

  پاسخ دادن
 3. 6

  دلشاد ÷یاب

  سلام جناب علی ویسی (مستعار)
  لطفا آدرس و لینک مربوط به این خبر را اعلام نموده و در سایت قرار دهید .

  پاسخ دادن
  1. 6.1

   شهروند

   هوالعلیم
   این هم منبع اصلیش
   هفته نامه نقدحال:
   http://www.naghdehal.com/372/3/#?96,232
   بعد از دریافت صفحه هفته نامه روی مطلب مربوط به دکتر رازانی کلیک کنید به راحتی عین مطلب را به شما می دهد.

   پاسخ دادن
 4. 5

  علی ویسی

  جهت اطلاع همکارودلشادپیاپ.الکی جروبحث نکنید.مطلب دلشادمال خودش نبودبنده خدا.ازیکی ازسایتهای استانی گرفته شده بودوبه اسم خودش اینجاآوردش.

  پاسخ دادن
 5. 4

  دلشاد پیاب

  سلام جناب همکار
  اولا شما اسم من را اشتباە نوشتە اید “پیام” .
  ثانیا؛ جنابعالی از کجا می دانید کە من در حوزە کاریم چگونه عملکردی داشته ام و من را به چالش می کشید ؛ مگر اینکه شما ……. باشید .
  ثالثا ؛ اتفاقا همین دور بودن ما از تحلیل اوضاع سبب شده هرجوری بخواهند با ما رفتار کنند و سعی نموده اند مثل جنابعالی نظاره گر باشیم و دم نزنیم . ما تحلیل نکنیم پس کی تحلیل کنه و نظر بده و روشنگری انجام بده
  رابعا ؛ مگر اگاهی از مسائل روز سبب می شود ما از کار و زندگی بازبمانیم و خدایی نکرده کم کاری کنیم .
  خامسا؛ همکار عزیز کاشکی نام مبارکتان را می نوشتید و با اسم مستعار نظر نمی دادید ؛ تا کاملا با شناخت بیشتر همدیگر نظر بدیم
  و …………

  پاسخ دادن
 6. 3

  همکار

  سلام آقای پیام تحلیل خوبی بود اما کاش من وتو هم درحوزه مدیریتی که به ما سپردند حساس ودغدغه داشته باشیم ولی به دنبال مسایل کاری باشیم نه حواشی اصلاح واصول درمنطقه ما مصداق با معنی مثل تهران ندارند ما اندرخم یک کوچه آیم وآنها هفت شهرعشق راا گشته اند ……

  پاسخ دادن
 7. 2

  پاوه

  خبر مسرت بخشی است این آقا فکر میکرد تا ابد استاندار میماند تعدادی از فرمانداران کمی بیندیشند که اونا هم روزی خداحافظی میکنند استاندار بازنشسته آخرین قدرت خودرا تجربه کرد اینها هم که از بازنشسگیشان گذشته همینطور. جهت اطلاع کسانی که دو سه روز قبل استاندار رفتنی حکم بخشداری ومعاون فرمانداری اونها را امضا زد .

  پاسخ دادن
 8. 1

  دلشاد پیاب

  دکتر رازاني؛ مديري براي همه‌ي فصول…

  دولت دوم سيد محمد خاتمي کارش را با دکتر اسدالله رازاني در استان کردستان آغاز کرد. اين دوره مديريتي که از سال 80 آغاز شد با کاهش يافتن فضاي احساسي حاکم بر دوران پس از دوم خرداد 76 همراه بود. مديران سياسي و اجرايي استان که به تبعيت فضاي عمومي حاکم بر کشور خط و مشي کاري خود را طرح‌ريزي کرده بودند، اينک با گذشت چهارسال به تجربه و پختگي سياسي قابل قبولي رسيده بودند. شخصيت کاريزماتيک دکتر رازاني را بايد دليلي ديگر براي حاکم شدن روح اعتدال در روند توسعه استان دانست. اگرچه دکتر رازاني را بايد يکي از ديپلمات‌ترين مديران ارشد استان طي ادوار گذشته دانست، اما او به هيچ‌وجه خود را يک مدير سياسي نمي‌دانست.

  پس از قطعي‌شدن جابجايي دکتر عبدالله رمضان‌زاده، از نخبگان سياسي استان رايزني‌هاي گسترده‌اي را با مسئولين ارشد کشور براي انتخاب استاندار بومي انجام دادند. مجمع نمايندگان استان به رياست مهندس بهاءالدين ادب و دکتر جلال جلالي‌زاده با ارسال نامه‌اي به حجت‌الاسلام موسوي لاري، وزير کشور وقت، از او خواستند که برهان لهوني يا حسام‌الدين حسامي مديران کل اقتصاد و دارايي و صنايع و معادن استان را به عنوان گزينه اصلي استانداري کردستان در نظر بگيرند. دکتر رازاني در اولين قدم مجمع نمايندگان استان را خود همراه کرد. در جلسه‌ي چهار ساعته‌اي که با حضور دکتر رازاني، مهندس ادب، دکتر جلالي‌زاده، محمدرضايي و سهرابي برگزار شده يکبار براي هميشه راهکارهاي توسعه‌ي استان و مطالبات اساسي نمايندگان طرح و در خصوص آن اجماع حاصل شد.

  اولويت اصلي اسدالله رازاني در اين دوره مديريتي توسعه اقتصادي استان مبتني بر جذب سرمايه‌گذاران داخلي و خارجي بود. دوران عقلانيت سياسي کردستان که با اقدامات ارزشمند اقتصادي و عمراني همراه بود را بايد از ويژگي‌هاي ديگر اين دوره مديريتي دانست.

  چينش مديران سياسي و اجرايي استان در اين دوره مديريتي از ويژگي خاصي برخوردار است. رازاني، حتي‌المقدور تلاش کرد که از مديران مورد وثوق دکتر رمضان‌زاده استفاده کند اما هيچ‌گاه شاکله اصلي کار را در جهت‌دهي به مديران از دست نداد. اسدالله درويش اميري، ارسلان ازهاري، دکتر حسيني و مجتبي اسلامي‌زاده مديران ارشدي بودند که در اين دوره مديريتي استان در سطح معاون استاندار به‌کارگيري شدند. اما نکته حايز اهميت اين دوره مديريتي استان شکل‌گيري پازل مديريتي با محوريت شخص استاندار بود. در انتخاب فرمانداران، مديران سياسي و مديريت‌هاي اجرايي، علي‌رغم اينکه دکتر رازاني به ارزيابي، جهت‌دهي و کنترل سيستماتيک اعتقاد داشت اما بر عملکرد همه مديران نظارت عالي خود را لحاظ مي‌کرد.

  در زمينه مسايل اقتصادي، عمراني و تلاش براي جذب سرمايه‌گذار بخش خصوصي، در اين دوره مديريت استان اقدامات ارزنده‌اي انجام شد. به‌زودي سال 84 فرارسيد و دولت نهم کار خود را آغاز کرد. چند ماهي از استقرار دولت نهم نگذشته بود که خبرهايي تاييد نشده، از ابقاء دکتر رازاني توسط مصطفي پورمحمدي وزير کشور وقت حکايت کردند. حکايتي که در اولين جلسه شوراي اداري توسط دکتر رازاني به آن پرداخته شد. او در آن جلسه گفت که چمدان‌هايش را دوباره باز کرده و زمينه خدمت دوباره‌اش به مردم کردستان کماکان باقي مانده است. اما اين وعده دولتمردان دولت نهم هم هيچ‌گاه عملي نشد و اسماعيل نجار که سال‌ها قبل فرماندار شهرستان مرزي مريوان بود به‌عنوان استاندار کردستان معرفي شد.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.