8 Comments

 1. 8

  مجمد شریف

  سلام خدمت شما وسلام به سلام خسروی سالهای متمادی است یک باب ساختمان شبکه بهداشت وآموزش وپرورش بصورت مخروبه در سراب هولی موجودند اگر امکان دارد مسایل حقوقی آنهارا حل وبه فضای سبز یا پارک کوچکی تبدیل نمایند فکر نکنم زیاد هزینه داشته باشد .

  پاسخ دادن
 2. 7

  احمد

  با سلام و خسته نباشید تابلوی نصب شده در پارک فلکه فرمانداری از نظر دستوری دارای اشکال و کج تابی است . اگر به صورت پارک بانو جهان آرا نوشته شود صحیح تر است و توضیحات پایین آن حذف شود .

  پاسخ دادن
 3. 6

  دانشجو

  در جواب جناب آقای معاذی نژاد باید عرض کرد که فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر نیز بسیار دوست دارند که در مدیریت امور شهری در تصمیم گیری های منطقه ای ، در بحثهای کارشناسی ، در دادن مشاوره به مدیران ارشد و در ارایه ایده های جدید مشارکت داشته باشند اما آیا بستری برای این کار فراهم است؟
  واقعا مدیران ارشد ما تا چه حد از نظرات مشورتی نخبگان جوان استفاده می کنند؟
  آیا اصولا مدیران ارشد به این نخبگان باور و اعتماد لازم را دارند.
  آیا فرهنگ جامعه تا چه حد میتواند جوانان را مورد پذیرش قرار دهد؟
  در برخی موارد هم که از نخبگان در مناصب مدیریتی استفاده میشود بعد از طی یک دوره زمانی کوتاه و برکنار شدن آنها از پست مورد نظر(به هر دلیلی) بازار شایعات و بدگویی ها و نارضایتی ها از وی داغ می شود که در بسیاری از موارد بدلیل عدم شناخت عامه مردم از توانایی های قانونی جوان نخبه می باشد.
  بهر حال باید عرض کرد که با توجه به تمایل ذاتی هر فرد برای رسیدن به کمال در هر زمینه ای نخبه جوان هم وقتی انگیزه ای برای ماندن در شهر خود و فعالیت در آنجا ندارد طبیعی است که به شهر های دیگر و مشاغل دیگر روی آورد.

  پاسخ دادن
 4. 5

  معین

  گمان نیکم فلانی!!!!!

  پاسخ دادن
 5. 4

  مهندس محمد

  ضمن سلام خدمت کاک سلام و دیگر کاربران گرامی
  اعتقاد به شور و مشورت در کنار توجه به ایده های صاحبنظران به ذاته خود اصلی است نکو که لازمه پیشرفت و رفع مشکلات است.
  اما حرف تا عمل فاصله زیادی دارد
  اینکه شهردار محترم به مشارکت افراد خبره و آگاه در امور شهری احترام می گذارد لازم بوده اما به هیچ وجه کافی نمی باشد.
  تا جایی که بنده اطلاع دارم در این مدت تصدی شهردار، طرحها و ایده های مختلفی که بعضاً کارشناسی شده نیز بودند به خدمت شهرداری ارائه گردیدند اما دریغ از اجرای یکی از آنها !
  آیا زمان آن نرسیده که از سخن گفتن بیرون آییم و به عمل بپردازیم ؟!

  پاسخ دادن
 6. 3

  محمد غزیب معاذی نزاد

  با سلام .هم مسولین ذیربط وهم خود فارغ التحصیلان فن ، علاقمندیشان به این کار خیلی کم است .تعامل وهمفکری شهرداری با افراد مختلف در مقطعی خاص خیلی زیاد ویک دفعه دو سال روابطش را با دلسوزان قطع می کند ..واقعیت اینست اگر شهردداری می خواهد شهری زیبا ودر خور فرهنگ این دیار را داشته باشد باید با کارشناسان همکاری کند .والا جلسات مختلف بگذارد وبعد مسائل جانبی داخل شهرداری همه مسائل را تعطیل می کند .واز دیگر شهر ها عقب می افتد .از همان ابتدای ورودی شهر جوانرود یک سری موزائیک های به کار برداند که انسان لذت می برد .و………………
  واما در مورد کارشناسان . من در شبکه …….. .برنامه ای به نام (وینه کانی دوینی ) در شهر سلیمانیه مهندسی را به نام مهندس عبدالله .معرفی می کردند که عمرش را در آرشیتکت وشهر سازی وزیبا سازی صرف نموده وفارغ التحصیل یوگسلاوی بود،تمامی ورودی ها ،المان ها ، ونمادها را ایشان طراحی نموده بود وبا گذشت هفتاد سال از عمرش هنوز به سرزمینش وفا دار بود و چیزهای جدید تری را طراحی می کرد ،می گفت با کم ترین هزینه بهترین طرحهای اروپایی را که مشاهده نموده بودم در آنجا پیاده نمودم …همه ما وقتی که نام قبول شدگان دانشگاه را می بینیم به وجد می آییم .آیا بهتر نیست فارغ التحصیلانی که برایشان خوشحالی نموده ایم از این شهر در همه زمینه ها به کمک این شهر بیایند .فرقی نمی کند .پزشک متخصص ،مهندس فلان ، و….چند روزش را وقف این سرزمین کند . به چه دردی می خورد مدارک بالا وپول در آوردن وبرج سازی و ماشین سواری وخارج رفتنها ،وقتی مردمان شهرش یک ذره از سرمایه علمی او بهر ه ای نبرند ، علم آموزی مردمان شهرم به چه دردی می خورد .

  پاسخ دادن
 7. 2

  پاوه

  باسلام دقیقا جناب ناشناس درست فرمایش کردن. آگه امکان داره به قبلیه عوضش کنیدسپاس

  پاسخ دادن
 8. 1

  ناشناس

  کاک فرهاد سلام تو رو خدا سبک و سیاق گرافیکی سایت را عوض کنید خیلی سنگین و نا مناسب شده و در سطح شما عزیزان نیست خیلی از کاربرانتان را از دست می دهید دلسوز و دوستدار شما

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.