30 Comments

 1. 28

  تشنه

  حفره چاهای بیدمیری طرح وپیشنهاد هر کسی وهر مسولی بوده جز خیانت وویرانی منطقه هیج سودی نداشته چون در آن زمان قرار بود آب بل را برای پاوه بیاورند همین چاها باعث اجرای این طرح گردید ومنطقه را نابود نمود

  پاسخ دادن
 2. 27

  سید یاسر صادقی

  درود بر شما و عرض ادب
  در خصوص اظهار نظرهای جناب آقای مرادی
  بنده از شما تشکر میکنم بابت دعوت کردن به درج نظرات علمی و حاکی از آگاهی ولی آیا خود شما این را رعایت کرده اید که به بنده تذکر می دهید ؟! جهت اطلاع جنابعالی مطالب زیر در رد فرمایشات و آمار های اشتباهی است که ارئه نموده اید و همچنین تناقضاتی که در دو نظر خویش داشته اید . بهتر آن است اندکی اطلاعات خویش را بروز نمایید تا دیگران را به عدم آگاهی محکوم نکنید. در خصوص جانبدارنه بودن باید به استحضار برسانم که نقد 20 سال گذشته ارمغانی برای کسی ندارد که بخواهد جانب شخص خاصی را بگیرد و بهتر است شما نظر و نقد را اینگونه تعریف نکنید چون سخن من در رابطه با شما و مطالب شما بوده و فقط یک تشکر خشک و خالی از جناب عبادی داشته ام اما در مورد تناقضاتی که در گفته های شما وجود دارد بند به بند مستند و با منبع برایتان روشن خواهم کرد تا انگ عدم آگاهی را به بنده نسبت ندهید و بیشتر تحقیق کنید و همیشه بدانید زمانی که انگشت اتهامی سمت یک نفر میگیرید چهار انگشت دیگر خود شما را نشانه گرفته است!!
  در بند اول مرقوم فرموده اید:(( ۱ – آقای صادقی ، بحث جنگ در رابطه با بمب باران و ویرانی های آن بود چه ربطی به فعالیت وشهادت رزمندگان دارد .)) میشه لطف کنید و با استناد به نظر قبلی خود بفرمایید کجا بحثی از بمباران و ویرانی کرده اید ؟! شما خودتان را نیز زیر سوال می برید چون فرموده اید :(( ۱- آقای عبادی شهردار بعد از جنگ بوده است نه زمان جنگ چون در سال ۶۷ دو کشور در حال رایزنی برای صلح بودند که منجر به صلح هم گردید .)) و این بند شما کاملا اشتباه است و بنده به استناد آمار شهدای بعد از سال 67 و حتی 68 برای شما روشن کرده ام ایشان شهردار زمان جنگ بوده و این نظر شما مردود است. و بیشتر جبهه گیری است تا نقد . پس لطفا اول با مراجعه به نظرات خویش ببنید تذکر داده شده در مورد چه بوده بعد از خود دفاع کنید. و بهتر است بدانید کارهای عمرانی از قوانین ریسک تبعیت می کند و بنده اشاره کرده ام ریسک انجام امور عمرانی در دوره ای که هنوز جنگ بوده بالاست .
  در بند بعدی مرقوم فرموده اید:(( ۲- امورات ستاد بازسازی استان کرمانشاه در سال ۱۳۷۷ به پایان رسیده و ردیف بودجه آن بسته شده و از آن تاریخ فقط یک نفر پرسنل دارد و آن هم جهت پاسخ استعلام و امورات اداری است .)) در رد این نظر شما به مصوبه سال 1376 با امضای معاون اول رئیس جهمور جناب آقای حبیبی دقت کنید : (( ‌در اجرای تصمیم شماره 56067.20 مورخ 1376.3.11 امور باقیمانده ستادهای بازسازی و بازگشت و اشتغال استانهای جنگزده نیز در
  قالب یک گروه سازمانی در تشکیلات استانداری ذی ‌ربط زیر نظر‌استاندار حداکثر تا
  پایان برنامه دوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ادامه خواهد داشت.حسن حبیبی معاون اول رئیس جمهور منبع :مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و وزارت کشور )) یک سرچ ساده تو گوگل ! و جهت استحضار جنابعالی برنامه دوم توسعه اقتصادی تا ابتدای سال 79 بوده است و پس از پایان آن نیز ستاد بازسازی و نوسازی انحلال یافت و با (( دفتر امور مناطق بازسازی شده جنگ تحمیلی)) ادغام گردید که لازم بود این را نیز بدانید تا بی دلیل دیگران را به عدم آگاهی و علم محکوم نکنید و بیشتر تامل کنید . و دلیلی محکم تر بر رد فرمایش شما پیرامون تخصیص بودجه، استناد به بودجه بازسازی و نوسازی شهرهای مرزی جنگ زده استان کرمانشاه در سال 93 (( 115 میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی روستاهای مرزی استان کرمانشاه اختصاص یافت )) لینک اصل خبر که دعوت میکنم همه آن را مطالعه کنید نه اینکه فقط قست هایی که باب میل است!!! لینک (( http://news.parseek.com/Url/?id=11189940 )) لطفا آمار ارئه شده خویش را نیز مستند فرمائید تا ماهم بدانیم نظرات شما چقدر بار علمی و مستند دارد که شاید شما بنده را قانع کردید!!!!! اما نظر من در مورد کشتارگاه این بود که انتقال آن کاری پسندید بوده و همکنون که در جوار محل قبلی آن هستم بوی تعفن آب های باقی مانده در دره خصوصا در فصل تابستان غیر قابل تحمل است حال اگر کشتارگاه انتقال نمی یافت چه میشود ؟ به نظر شما اشخاص دیگری آن را انتقال می دانند ؟ از نظر من جواب منفی است چون اگر می خواستند کاری کنند اندکی کشتارگاه موجود که باقی مانده همان فعالیت دهه 60 هست را رونق میدانند و با امکانات امروز بهینه می کردند . بحثی پیرامون صنعتی بودن آن نکرده ام چراکه میدانم امکانات آن روز در همان حد بوده و ایشون طبق فرمایش شما نتونستن یک کشتارگاه صنعتی بسازن که گاز داشته باشه تا کوره هم داشته باشه اما چند سال اخیر چطور ؟! امکانات موجود در سال 1367 تا 71 رو با این زمان مقایسه نکنید که مقایسه ایست باطل، اصل کار صحیح و پسندیده بوده اما اینکه در آینده چرا تغییراتی در آن اعمال نشده جای سوال است ! و از سکاندارن بعدی که امکانات بهتری در اختیار داشته اند این سوال را بپرسید بد نخواهد بود ! بنده هم واقف هستم که همیشه تمام موارد انجام شده بی عیب و نقص نیستند و همیشه نقدهایی وارد است اما بدور از جبهه گیری و با رعایت انصاف که بتوان بهتر به نتیجه رسید. موید باشید.

  پاسخ دادن
 3. 26

  علی مرادی

  باسلام در پاسخ به کامنت آقای سید یاسر صادقی مطالب زیر را عرض می نماییم.و ازشما درخواست دارم که در اظهار نظر کردن دو چیز را لحاظ نمایید ابتدا بی طرفی و بدور از جانب داری یا تخریب و ثانیاً با علم و آگاهی که خود شما به این موضوع معتقد هستید اما عمل ننموده اید .
  1 – آقای صادقی ، بحث جنگ در رابطه با بمب باران و ویرانی های آن بود چه ربطی به فعالیت وشهادت رزمندگان دارد .
  2- امورات ستاد بازسازی استان کرمانشاه در سال 1377 به پایان رسیده و ردیف بودجه آن بسته شده و از آن تاریخ فقط یک نفر پرسنل دارد و آن هم جهت پاسخ استعلام و امورات اداری است .
  3- در مورد کشتار گاه وقتی صحبت از صنعتی می شود یعنی دارای تمام امکانات روز باشد از قبیل آب ، برق ، گاز ، تلفن ، سرد خانه ، کوره لاشه سوز و ذبح توسط دستگاه ……. در حالی که کشتارگاه شهرداری پاوه فقط برق دارد و از سایر امکانات دیگر محروم است و کاملاً سنتی است لطفاً این تفاوت را تشخیص بده .
  3 – واگذاری ماشین الات به شهرداریها بر اساس سرانه جمعیت و درجه شهرداریها انجام گرفته است و هیچ ارتباطی به توانایی شخص شهردار نداشته است .

  پاسخ دادن
 4. 25

  سید یاسر صادقی

  درود بر شما جناب صالحی عزیز جایگزین نظر قبلی که اسمم درج نشده گردد سپاس
  برای من گران تمام نشده جناب بدری، اما ظاهرا شما خیلی براتون گران تمام شده که نظری به این عجیب و غریبی مطرح کرده اید و برعکس بنده خوب شما رو می شناسم! سایت جایگاهی برای تبادل افکار و ایده و نظر به وجود آورده و بعضی نظرات به حدی بی ربط هستند که اگر جوابی به آنها داده نشود نظر دهنده فکر می کند شق القمر کرده . شما فکر کنم شهرداری رو با آموزش و پرورش اشتباه گرفتید که خواستار کانون پرورش فکری هستید !!!! از شهرداری کارگاه قالی بافی میخواهید ؟ خیلی جالبه و آسیاب آبی از قالی بافی جالب تره ! طبق فرمایشات جنابعالی باید کل ادارات رو تعطیل کنیم و همه رو با شهرداری ادغام کنیم و هر مشکلی پیش میاد مقصر رو شهرداری بدانیم بازهم توصیه میکنم اندکی قبل از نظر دادن سطح آگاهی خودتون رو بالا ببرید تا وظایف ادارات و سازمان ها رو بدانید و براتون روشن بشه هر نهادی زیر مجموعه هاش کدام هستند و انتظارات عجیب غریب نداشته باشید ! آب بل چه ربطی به این مطالب داشت که بیان کردید ؟ جهت اطلاع جنابعالی اگر آن دو حلقه چاه هم نبود الان می بایست با تانکر از کرمانشاه برای مردم این شهر آب می آوردند عوض شدن شرایط جوی و اکو سیستم و بروز خشکسالی و گرم شدن زمین عمومی و فراگیر هست و مختص استان یا حتی کشور نیست .من را برای نظر دادن خبر نکنید. این چند ساله اوضاع پاوه تعریف چندانی نداشت شما کجا تشریف داشتید؟ چرا برای زادگاهتان دق نکردید؟! چی شده الان بیدار شده اید ؟ هرچند بهترین کاری می توانید انجام دهید این است به خودتان لطف کنید و قبل از نظر دادن اندکی بیشتر تامل کنید.

  پاسخ دادن
 5. 24

  درشهر خود غریب

  ضمن تشکر ازمدیریت سایت ودوستانی که دررابطه با گزارش مختصر جناب آقای عبادی شهردار دوران سخت بعدازجنگ وبازسازی .اظهار نظر فرمودن .نظرهمه عزیزان رابه نکات مشروحه ذیل معطوف می دارم . 1- قضاوت بایستی براساس رعایت زمان ومکان باشد نه اینکه شهرداری چند وظیفه ذاتی درسطح شهر انجام دهد دوستانی جوگیرشوند وغیرمسئولانه خدمات صادقانه مدیران دوران سلامت ووجدان کاری را زیرسوال ببرند 2- پاسخ گویی به چنین کامننهایی جزء وظایف ذاتی شورای محترم شهر وشهردارمحترم شهرمیباشد که دسترسی کامل به اسنادومدارک گذشته دارند وحفاظت از اعتبارحقوقی شهرداری از زمان تاسیس تاکنون بعهده آن عزیزان میباشد .امابعلت مشغله روزمره…….. این وظیفه مهم را شهروندان عزیز باهزینه های بالای اخلاقی متحمل شده اند . چکار میشه کرد منتخبین عزیز مشغولن دیگه؟؟؟؟؟ واقعا این بزرگواران چنین فکرمیکنند نقد مختص به گدشتگانه ..بدانید که روز نقد شماهم نزدیکه ؟ 3-اظهارنظر ونقد باید کارشناسانه وبه اهلش واگدارکرد چون استاندارد خودرادارد ونقاد درمقابل بیان موضوع مطرح شده مسول وباید پاسخ گوباشد فلذا میطلبد که دربیان واظهارنظر احتیاط کنیم . 4-فرمایش یکی ازبزرگان . میفرماید هیچوقت انسانی را بخاطراشتباهش سرزنش وسرکوب نکنید چه بسا خودشما درآن زمان ومکان قراربگیرید دچارگناه بزرگتری شوی وآنانکه چنین حرمت شکنی کنند نمیمیرند تا خود چنین مورد قضاوت قرار گیرند . 5- ضمن تایید گزارش مختصر جناب حاج ناصر عبادی بعرض دوستان میرسانم که زمان تصدی ایشان بعنوان شهردار شهرپاوه قریب به اتفاق مسولین شهروشهرستان بطورشبانه روز صادقانه وبااخلاص تمام بدوراز هرگونه مال اندوزی خودراوقف نظام وانقلاب کرده بودند ویکی ازآن مدیران پرتلاش وزحمت کش جناب عبادی بود عزیزان بخاطر استفادازاسم جنگ چه هجمه هایی نکردن بربعضی ازدوستان بعلت سن وسال ویاساکن نبودن درمنطقه .خورده نمی گیرم اماجهت مزید استحضار دوستان دوران بظاهر بعد ازجنگ اورامانات بعد از 27 سال ازجنگ بعضی ادارات مزایای منطقه مرزوجنگی دریافت میکنند . چراجای سوال نیست از مسولین فعلی ازاعتبار منطقه جنگی برای سروسامان دادن بشهر استفاده نمیکنند ؟؟؟؟؟ عزیزان آیابیاد دارید درآن زمان شهرداری مسول تامین آرد ساکنین شهربود ؟ بیاد دارید درآن زمان کل نیروهای شهرداری از50نفر بالاترنبود؟ وسیل خروشان عموزاده ها وآغازاده ها ووووووو…………. به شهرداری سرازیر نشده بود ؟ بیاد دارید شهرداری ان زمان چه مالو یملکی داشت ؟ بیاد دارید آن زمان چه جوسیاسی برشهر حاکم بود .آیا میدانید که جناب عبادی برای تعریض جاده کمربندی چه رنجهاونامهربانیهایی ازطرف بعضی ازشهروندانی که دران مسیر منافعی داشتند وهم از طرف مقامهای بالادستی باقطع بودجه مصوب توسعه کمربندی قرارگرفت وبعلت کسری بوجه مورد اشاره وشکایت ازایشان بعلت خسارت وارده به اراضی همجواره جاده رسمان بازداشت گردید ؟ بیاد دارید از ابتدای سال 67 تاپایان سال71صدهاهزارنفر از ملت کرد عراق آواره ودرشهرستان اسکان یافته واب ونان وآرد وخدمات شهری اردوکاهها بعده شهرداری پاوه بود آیا به اهمیت این موضوع که ایشان درنجات کوردهای آواره وحال دارای حکومت فدرال هستن چه نقش موءثری بعنوان شهردار شهرمرزی جمهوری اسلام ایران دراذهان آن ملت برجای گذاشته ودرتاریخ کردستان عراق نام شهرداری پاوه ثبت گردیده واقف هستید ؟ اگرمبنا نوشتن است کتابها حرف نافته وحقایق دارم برای گفتن .بزرگواری چنان سطحی نگران وبااحساس همسطح سازی پیادورو را ازاهم فعالیتهای شهرداری شهر پاوه که مشهور به سفید بخوان است میداند .غافل ازآنست بابیان این مطلب بشهرداری جفاکرده . امابدانید ماشهرداری را نماد عزت شهرمیدانیم وغبار روکفش خدمتگدارای شهرداری طوطیای چشم ماست .

  پاسخ دادن
 6. 23

  بدری

  جناب سید یاسر صادقی ببخشی این بار خواستم انتقاد یانظری بدهم شمارا خبرمکنم نمدانم چرا برای شما گران تمام شد بند درسن وسالی نیستم بخواهم جای برای خود یا فرزندانم در زادگاهم پیداگنم ساکن تهران هستم یک چیزی هست قلبم برای زادگاهم می تبت من شما ندید ونمی شناسم که بخاطر شما خدمات ایشان را تاید کنم کدام تاریخ نوشته بوجه ای که برای ابادانی شهر استان بفرستد برگشت بخورد که حق تک تک فرزندان ما بوده مگر قرار نبود اب بل را بیورند که دوچا ویمیر کندند تمام چشمه هاخشک شد ومنظر طبیعی ازبین رفت زمانی انقلاب شد شهرداری در استان ازنظر ماشین الات زمین ثروتی بشمار داشت دست بومی افتاد چه شد بگذار خاطره ای برایت بیان کنم سال 62 عملیات مشترک داشتیم فرمانده ای قبل از حمله سخن رانی کرد گفت دعا کنید امشب شهید شوید وگرنه بعد از جنگ نمیتوانید زندگی کنید چون ان چیزی که می خواهید بدست نمی اورید دوستان افتخارش داشتن شهید شدندمن ماندم بیام زادگاهم ببینم خدمات مسولین را ببنم انتقادی هم نکنم تا دق کنم اقای سیدیاسر صادقی

  پاسخ دادن
 7. 22

  سلام

  با تشکر از زحمایت ارزشمند و دلسوزانه آقای عبادی ان شاءالله در آینده هم شاهد مسئولانی در رأس امور باشیم که برای شهر عزیزمان کارهای زیربنایی و با ارزشی هم چون آقای عبادی انجام دهند نه فقط به فکر زیباسازی های بدون برنامه ریزی و بی هدف و… باشند.

  پاسخ دادن
 8. 21

  شهروند

  بعنوان یک شهروندخدمات ارزشمند جناب عبادی راازجمله 1- احداث بلواراصلی شهر2-تعریض خیابان گردشگری فعلی 3- خرید 13هزارمترمربع زمین ازورثه فرامرزی باقیمت مناسب که بازارچه قدیمی وقسمتی ازبازارچه جدیدوفضای جنب بازارچه راشامل میشود 4-انتقا ل جایگاه زباله شهری به سریاس 5- احداث کشتارگاه درسریاس باامکانات موجود ان زمان 6- راه اندازی کارخانه اسفالت شهرداری که درزمان شهردارقبلی مرحوم علیمحمد باباخاص خریداری شده بود وجوابگوی نیاز شهر بود تقدیر نمایم امیدوارم هیچگاه خدمات گذشتگان را بی اهمیت ندانیم تا ایندگان هم درباره ما منصفانه قضاوت نمایند درپایان ضمن خسته نباشید به شهردارفعلی امیداوم ایشان مانند اقای عبادی درپایان تصدی شهرداری بابی مهری این تشکیلات بی مهر مواجه نشوند

  پاسخ دادن
 9. 20

  نوسودی

  آقای عبادی مرد خوبی است اما من که در محله شهرک ظفر هستم از خیابانی که به اندازه یک کوچه هم نیست سخت نگران هستم وهرروز کسی را که باعث وبانی بوده نفرین می کنم که چرا عاقبت اندیشی نداشته هر روز تصادف پشت تصادف وجنگ بخاطر جاده تنگ وباریک
  مکرمیشود خبایان اصلی به اندازه بعضی کوچه باشد آقای عبادی منو ببخشد اما اینکارش کار خوبی نبود

  پاسخ دادن
 10. 19

  شهروند

  ضمن تشکر از سایت سلام پاوه.پارک جنب بلوار ورودی زمین خانواده محترم فرامرزی است که سند آن در زمان شهرداری آقای عبادی خریداری گردید و در شهرداری موجود است و زمین بازارچه جدید الاحداث مورد منازعه شهرداری و آقای بنفشی است نه زمین پارک و بلوار لطفا آگاهانه اظهار نظر فرمایید

  پاسخ دادن
 11. 18

  شهروند پاوه

  باتشکر از مدیریت سایت.کاش مردم ما قدر کسانی همچون آقای عبادی را که به شهر خدمت میکنند می دانستند تا الان آنقدر شهرداری پاوه مشکلات نداشت.یک مورد آن نظریه آقای علی مرادی درخصوص زمین بلوار اظهار نظر کرد بود که زمین مربوط به آقای بنوشی (بنفشی) است لطفاً آگاهانه اظهار نظر نماید زیرا زمین بلوار مربوط به خانواده محترم فرامرزی می باشد و سند خرید آن در شهرداری موجود و زمین آقای بنوشی مربوط به بازارچه جدید الاحداث است که ربطی به آقای عبادی ندارد.

  پاسخ دادن
 12. 17

  شهروند

  ضمن تشکر از سایت وزین و مردمی سلام پاوه از اقدامات ماندگار آقای عبادی در خصوص حفاری چاههای بیدمیری ،احداث بلوار ورودی و پارک مجاور آن که امروز تنها تفریحگاه مردم پاوه میباشد و انتقال محل زباله دانی به سه راهی جاده باینگان و احداث کارخانه آسفالت در آن مکان و همچنین کشتارگاه صنعتی و انتقال ترمینال از میدان مولوی به بلوار و ترمینال ورودی شهر بخاطر رفع معضل ترافیک حتی در 27 سال قبل آینده نگری و تیز بینی شهردار وقت را میرساند.

  پاسخ دادن
 13. 16

  ناشناس

  با تشکر از مدیریت سایت بابت مصاحبه .این چنین اشخاصی در جامعه کنونی انگشت شمار شده اند.واقعا کارهایی که در آن زمان صورت گرفته شایسته تقدیر و تشکر است.

  پاسخ دادن
 14. 15

  علی مرادی

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت سلام پاوه
  مطالب ذیل در خصوص مصاحبه و گزارش کار آقای عبادی جهت تنویر افکار عمومی تقدیم می گردد.
  1- آقای عبادی شهردار بعد از جنگ بوده است نه زمان جنگ چون در سال 67 دو کشور در حال رایزنی برای صلح بودند که منجر به صلح هم گردید .
  2 -در زمانی که آقای عبادی شهردار بودند ستاد بازسازی نوسازی بسیار فعال بوده وتمام هزینه های جنگ را در اختیار داشته و بیشتر آن به شهرداریهااختصاص می دادند لذا با آن اعتبارات می شد یک شهر را از نو ساخت ، کاری که در شهرهای قصر شیرین و گیلان غرب و…..صورت گرفت .اما در پاوه با توجه به حجم کم ویرانی های زمان جنگ ولی چنان نتوانسته بود که اعتبارات را جذب نمایند .
  3 – در رابطه باخرید زمین بلوار چرا آقای عبادی اسناد و مدارک و حدوداد ملک شهرداری را مشخص و مستند ننموده تا اکنون آقای بنوشی مدعی مالکیت آن را نداشته باشد و چندین سال است که شهرداری را درگیر حواشی نموده وهنوز هم علی رغم اینکه پرونده کارشناسی آن تا کارشناس 15نفره پیش رفته است ولی هنوز مالکیت مطلق شهرداری محرز نشده است . که نتیجه سهل انگاری ایشان می باشد و اکنون هم از افتخارات خود می داند .
  4- کارخانه مورد ادعای ایشان که در کامنت ها هم به آن اشاره شده است در زمان خرید بسیار قدیمی و خارج از رده بوده است و خیلی سال است که لاشه آن در کنار محوطه کارخانه آسفالت افتاده است وجایگزین آن کارخانه مدرن وپیشرفته موجود است .
  4- کشتارگاه صنعتی پاوه کجاست اگر منظور شما کستارگاه فعلی سریاس می باشد واقعاً جای تأسف دارد چون سنتی است نه صنعتی و در جایی احداث شده است که فاقد آب میباشد و توسط تانکر تأمین می گردد .
  5- خرید 28 دستگاه ماشین آلات توسط شما خریداری نشده است بلکه اهدایی بنگاه ماشین آلات سازمان شهردایها است وبعضاً با وام های بلاعوض یا بلند مدت آن سازمان خریداری شده است .

  پاسخ دادن
  1. 15.1

   سید یاسر صادقی

   درود بر شما
   جناب آقای مرادی جهت اطلاع جنابعالی حتی پس از پذیرش قطع نامه در مناطق مرزی جنگ به صورت پراکنده وجود داشته و آمار رزمندگانی که در نبرد پس از قطع نامه به شهادت رسیده اند موجود است و بهتر است اندکی بیشتر مطالعه می کردید بعد این گزینه را مطرح می کردید . کار کردن در منطقه مرز نشین خصوصا در زمان جنگ و آنهم در بخش عمران دارای ریسک بسیار بالایی است که بر کسی پوشیده نیست.
   در خصوص ستاد بازسازی و نوسازی مناطق جنگ زده همین الان هم این ستاد وجود دارد و میتوان بر اساس ماده 127 قانون اساسی کشور و همچنین استناد به آئين نامه اجرائی تبصره 30 قانون بودجه سال 1375 کل کشور در خصوص مناطقی که هنوز هم نیاز به بازسازی دارد اقدام نمود کما اینکه مشاهده نموده اید چند سال قبل روستاهای دزآور و هانی گرمله بازسازی گردید در هر زمانی پتانسیلی وجود دارد استفاده از آن نشان از درایت است نه بی اهمیت جلوه دادن آن چه بسیار پتانسیل های که در زمان حاضر و دوره های قبل هم وجود داشته و بلا استفاده بوده است.
   و سایر موارد مطرح شده توسط شما دارای تناقض است فرض بر این باشد ماشین آلات اهدایی است همان گرفتن ماشین آلات اهدایی بر حسب نیاز بدون رایزنی و بروکراسی های معمول اداری فکر نکنم امکان پذیر بوده باشد که اگر بود چرا این اهدایی های بدون رایزنی در سایر ادارت شهرستان نمود نداشته و ندارد.
   من الان نزدیک به دره ای که از زیر پل میدان مولوی در حال عبور است فعالیت میکنم و درست روبروی کشتارگاه، از بوی تعفن آب مانده در دره به ستوه آمده امده ام حال اگر کشتارگاه هم در این مکان بود چه اتفاقی می افتاد؟ صنعتی و غیر صنعتی بودن محل مناقشه نیست ایشان زحمت کشیده احداث کرده دیگری وظیفه دارد بهینه سازی نماید.
   کارخانه آسفالت نیز همان دستور برایش صادق است تنویر افکار عمومی با تناقض صحیح نیست و باید با آمار و ارقام و مدارک مستند باشد تا بشود بهش استناد کرد. بنده نیز به عنوان شهروند شهر پاوه از جناب عبادی و کلیه کسانی که کوچکترین قدمی برای این شهر برداشته اند کمال تشکر را دارم. پیروز باشید

   پاسخ دادن
 15. 14

  ناشناس

  ای کاش شهرک ظفر را نمی ساختید آخر به کدام وجدان آگاه مراجعه کنیم که شهرکی با سکنه نزدیک به 1000خانوار 100 متر فضای سبز نداشته باشد ، کودکان ما بهگناهی کرده اند که روزی چندین دفعه از طرف همسایگان اذیت و آزار می شوند و توپ پلاستیکی آنها پاره می شوند فقط به جرم بازی کردن در کوچه ، آخر آیا شهرکی را سامان دادخ با خیابانی کم عرض جزء افتخارات است جهت اطلاع عرض می کنم که عرض خیابان اصلی شهرک ظفر از عرض کوچه هایش کمتر است.

  پاسخ دادن
 16. 13

  ...

  جناب اقای عبادی شما شهردار دوران انقلاب بودی !!!!!!!پس انتظار همه از شما انقلابی عمل کردن بود اما ایا شما چنین کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما چهره ای شناخته شده در انقلاب هستی بنده شاگرد مدرسه ای بودم که شما زمانی مدیرش بودی وبا کسب اجازه از شما خیلی خون دل خوردیم شمابسیار ما را اذیت کردی اما به ناگهان 360 درجه تغییر رویه دادی وشهردار شدی البته ان زمان کسی نبود از تخصص سخن بگوید بماند دنیایی حرف دارم …………..

  پاسخ دادن
 17. 12

  ناشناس

  سال۶۷ جنگ تمام شد آقای عبادی کی بعد از جنگ پاوه بمباران شده است

  پاسخ دادن
 18. 11

  رضا احمدی

  با تشکر از اقای عبادی شهردار سابق محترم /لطفا در مورد اعتباراتی که در زمان پست جنابعالی خرج میشد و برگشت میخورد هم توضیحاتی بدهید.با تشکر ا زهمه دوستان

  پاسخ دادن
 19. 10

  بدری

  جناب عبادی زمان جنگ بوجه ای که استان ابادانی شهر می فرستاد خیلی بالاتر بود از حلا این چیز عای که شما فرمودی یک ترمینل عوض کردن دو چا کندن شهردار زمان جنگ کارها ی فرهنگیت بگو اون وقت هم بوجه بود وهم ارزانی کدام فرهنگ سرات برای جوانان کدام باشگاهت کدام کار گاه تولیدیت که استادانش هنوز زتده هستند کارگاه فرش باف که چند شاکرد داشت اولین گارگاش در شهر ما بود سالی چند استاد پرورش می داد کدام اثار فرهنگی را نگا داشتی چند اسیاب ابی داشتیم زمان جنگ بود متوانستی با ان بوجه کلان شهرداری را بثروتش اضافه میکردی خداوکیل در ان زمان شهرداری چه ثروتهای کلانی داشت لاعقل یک کانون پرورشی فکری درست مکردی بنام خودت تا دوست گرامی زمان جنگ هر کوره دهاتی شهرشد ما بظزرم چند قرن عقب افتادیم هم مدانیم ولی با هم رودر باسی داربم راسش بخواهی دوست عزیز هر چه سرمان امد ان دوران بود مردم سر گرم دفاع مقدس بودند مرا ببخش زمانی منطقه بودم بزادگا هم سر کشی مکردم مشنیدم در دروم هست تا اهم به پشگاه پرور دگار ببرم شکی ندارم شما انسانی خوبی هستی تخصوص شهرداری نداشتی

  پاسخ دادن
  1. 10.1

   سید یاسر صادقی

   درود شما و عرض ادب و احترام
   قبل از هر چیز لازم میدانم از جناب عبادی عزیز که زمانی شهردار این شهر بوده اند تشکر کنم. آرا و نظرات همیشه متفاوت است و طرز فکر های و دیدگاه ها نیز قاعدتا به همین صورت است. در سمت شهردار پاوه خیلی ها اقدامات جناب عبادی را ستایش می کنند که شخص بنده بارها این را شنیده ام و این جای تشکر و قدردانی را دارد مطمئنا ضعف ها در هر سیستمی وجود دارد و قرار نیست هر کس سکاندار پستی شد مدینه فاضله ایجاد کند!
   جناب بدری چند وقتی است بعد از سالها در فضای مجازی و فیزیکی این شهر در حال ابراز وجود هستید و قلم فرسایی می کنید هرچند توصیه میکنم اگر میخواهید نظری یا مطلبی ارائه کنید به چند نفر نشان دهید که هم ادبیات نوشتاری آنرا ویراستاری نمایند هم اینکه از لحاظ بار معنایی به سطح قابل قبولی برسانند! میشه بفرمایید آن زمان که شما دارای انرژی بودید و میتوانستید قدمی برای این شهر بردارید کجا تشریف داشتید و اکنون با چه اهداف و نیاتی در حال معرفی خود به مردم هستید ؟ بنده که مشتاقم جواب این سوال را بدانم . البته بهتره قبل از نظر دادن اندکی حیطه وظایف نهادها و سازمان ها را هم مطالعه کنید تناقض ایجاد نشود.

   پاسخ دادن
 20. 9

  علی

  براستی نادیده گرفتن و کم اهمیت جلوه دادن خدمات آقای عبادی به شهر پاوه بسیار بی انصافیست.

  پاسخ دادن
 21. 8

  شهروند2

  منظورتان از کارخانه آسفالت اون وقت دستگاه آسفالت دستی با یک تانکر که روزی میتوانست 20 تن آسفالت تولید کنه نباشه. شما این کارتان را میپسندی؟ جهت اطلاع شهروندان وشما منفعت حاصل از تولید در صورتیکه هرروز کارگاه کار میکرد با هزینه های تولید اعم از 6 نفر کارگر و بقیه ماشینهای درگیر کار کمتر بود واگر از کرمانشاه میخریدی وحمل میکردید بهتر بود اونم روزی 20تن

  پاسخ دادن
 22. 7

  شهروند

  با سلام
  فعالیت های ارزنده اقای عبادی همیشه ماندگار خواهد بود با تشکر از مدیریت سایت جهت انعکاس فعالیت های ایشان.

  پاسخ دادن
 23. 6

  ناشناس

  با تشكر از ياداوري زحمت هاي اقاي عبادي كه واقعا با جديت و تلاش خدمات ارزنده اي را براي شهر پاوه از جمله تعريض جاده كمربندي و حفر چاه عميق را در كارنامه خود ثبت نمودند اميد است مسولين فعلي به فكر كار هاي زيربنايي برا شهر مان باشند و فرهنگ عكس گرفتن در كنار پروژ هاي سطحي كاهش يابد البته عكس پروژه به عنوان اطلاع رساني زيباست ولي افرادي كه دست به سينه به لنز دوربين نگاه ميكنند زياد قابل فهم نيست !!!

  پاسخ دادن
 24. 5

  احمدي

  ممنون از سايت سلام پاوه براي مصاحبه با اقاي عبادي واقعا خدمات ايشان در حوزه هاي مختلف زيربنايي و ماندگار ميباشد ايشان همچنين در حوزه اموزشي بسيار فردي توانمند و مار ازموده بودند

  پاسخ دادن
 25. 4

  محمدرضا عزیزی

  انصافا آقای عبادی خدمات شایانی به این شهر نمودند که جای تقدیر و تشکر را دارد . ای کاش شهرداران بعد از ایشان هم از او الگو میگرفتند و در فکر آبادانی شهرمان میبودندجا دارد که از زحمات آقای خسروی هم تشکر بکنم.

  پاسخ دادن
 26. 3

  ناشناس

  انصافا خدمات آقای عبادی فراموش نشدنی هستند. دستشان درد نکند

  پاسخ دادن
 27. 2

  ناشناس

  لطفا تاریخ بمباران ها را بعد از خرداد 67 درج فرمایید . چون به نظر می رسد بمباران ها قبل از خرداد 67 بوده

  پاسخ دادن
 28. 1

  شهرداری

  یک فعالیت الان شهرداری که هم سطح سازی خیابنها ست به تمام 5 سال خدمت شما می ارزد

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.