4 Comments

 1. 4

  طرفدار شورا

  آقای سردیارانی این عکس را جوری در اذهان جای داده اند که این خون کشتارگاست در صورتی که این ساختمان ناتمام غسالخانه است و تانکر آب است که شیرش را باز نموده اند و مدیر سایت باید عکسی دیگر را جایگزین کنند چون مردم فکر می کنند که قبلا خون کشتارگاه اینطوری روی زمین ریخته و حاری شده ….

  پاسخ دادن
 2. 3

  پوریا سردیارانی

  «وَ ذَکِّرْ فَإِنَّ الذِّکْری تَنْفَعُ الْمُوءْمِنینَ»زاریات آیه 55
  تذکر، فراموشیها و ناآگاهیها را به هوشیاریها و بیداریها دگرگون می کند و همگان را در جامعه به حضور و مراقبت همه سویه فرا می خواند. در چنین جامعه ای، کم کاریها، کندکاریها و بدکاریها، کمتر به چشم می خورد و هر یک از افراد خود را موظف می دانند که به دیگران هشدار و تذکر دهند تا کارها در روال و روند واقعی خود قرار گیرد.
  در اینجا میتوان از آقای احمدی شهردار محترم شهر نودشه تشکر ویژه کرد چون ایشان با عمل خود ثابت کردند که روحیه نقدپذیری بالا و همچنین مسئولی عمل گرا هستند و به مانند دیگران درپی ایجاد فضای متقابل جوابگویی نیستند. به قول یکی از بزرگان اعزه شهر که مردم را به تشکر از خدمات حتی اگر کم هم باشد راهنمایی میکردند از آقای احمدی شهردار نودشه بخاطر احساس مسئولیت بالای ایشان کمال تشکر را دارم و امیدوارم در آینده بیشتر از زحمات ایشان ببینیم با تشکر

  پاسخ دادن
 3. 2

  ئازاد

  خداکنه همیشه کسانی باشن که انتقاد کنن
  تا مسئولان به فکر بیفتن

  پاسخ دادن
 4. 1

  مطلع تیز بین

  سلام از اینکه سایت وزین سلام پاوه مدتی است خبرات مربوط به شهر عزیزم نودشه را پوشش می دهد نهایت سپاسگذاری را داریم. در رابطه با عکس ها ی مربوط به این خبر عکس اول مربوط به غسالخانه شهر نودشه است نه کشتارگاه .

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.