12 Comments

 1. 11

  حاتم حكيمي

  با سلام وآرزوي توفيق روز افزون براي گردانندگان محترم سايت سلام پاوه
  هر چند بيشتر سال هاي عمرمان را به اميد حل مشكلات سپري كرديم ولي باكمال تاسف مشكلات روز به روز بيشتر مي شوندجنا ب آقاي خسروي به عنوان فردي دلسوز وخدمتگزاربا اين معضلاتي كه مطرح كرده اندومشكلات عديده اي ديگر كه حتما موجود هستند قطعا انتظار ات وتوقعات سطح بالا از ايشان غير ممكن است اميد است مسؤلان سطح بالا براي حل مشكلات مطرح شده اقدامات لازم را به عمل آورند تا هم خدا وهم خلق خدا راضي وخشنود باشند.

  پاسخ دادن
 2. 10

  کاوه

  با تشکر از مدیران سایت. وتبریک 2ساله شدن سلام پاوه. آیا این روش مدیریت در زمینه ساخت وساز عواقب فاجعه باری بدنبال نمی آورد؟با کمبود حریم شهر وازدیاد جمعیت، آیا باعث بی انگیزه شدن جوانان دررابطه با ازدواج ودغدغه مسکن نمی شود؟

  پاسخ دادن
 3. 9

  همون شهرونددیروزی

  آقایان ازشمابعیده که نظرات وتحریف میکنید،…..

  پاسخ دادن
  1. 9.1

   فرهاد صالحي

   دوست عزیز چرا با نام اصلی خود نظر نمی فرستی ؟ شما انقدر نظر مستعار ارسال کرده ای که نظر دیروزت را تشخیص نمی دهی ، شما که اینقدر مدعی هستی و می گویی مردم لیاقتشون اینه ، لیاقت شما چیه که حتی جرات نداری با اسم اصلیت نظر بفرستی و پش نام های مستعار مخفی شده ای آیا نمی دانی نام بردن و اتهام زدن کسی در کامنت بار قضایی برای سایت دارد ما هم شخصا شاید نظرت را قبول داشته باشیم اما اگر همون طرف فردا در دادگاه از ما شکایت کند شما حاضرید مسئولیت نظر را بر عهده بگیرید چرا درک نمی کنید واقعا ؟ بهرحال از تشکرت از ما متشکریم !!!

   پاسخ دادن
 4. 8

  بیطرف

  منصفانه قضاوت کنید . بهترین و سالم ترین مدیر شهرستان ، مسئولیت شهرداری را بر عهده گرفته و تا کنون نه بدهی بر بدهی های شهرداری اضافه کرده بلکه تا حدودی نیز بدهی های گذشته را تسویه کرده است . ساده لوحانه است که بگوییم یک شهردار باید مدرک عمران یا معماری یا شهرسازی و … را داشته باشد . شهردار باید مدیر و رهبر باشد . خصوصیتی که عینا در آقای خسروی هست . خسروی فردی باریک بین و دقیق است مشکلات را بخوبی کالبد شکافی می کند . باید برای نظرات کارشناسانه ایشان اهمیت زیاد قائل شد و توصیه های ایشان را بکار بست . مردم بهترین قضاوت کنندگان هستند نه عده ای که مغرضانه و جاهانه قضاوت میکنند . مدیران قبلی شهرداری میرزا بنویس بودند اما ایشان نه . امید دارم در پست خودشان باقی بمانند و به کار خودشون ادامه دهند . بنده خود از متضرران از شهرداری می باشم یک بدهی چند صد میلیونی از شهرداری دارم اما این باعث نمی شود نسبت به مدیریت فعلی شهرداری مغرضانه قضاوت بکنم .

  پاسخ دادن
 5. 7

  پاوه ای

  اقای خسروی شما دارین از عدالت حرف میزنین.اونوقت کسایی که سبک زاه میسازند با کسایی که سبک زاه میسازند فرق دارند.من با چشای خودم دیدم سبک زاه یه بنده خدایی به خاطر غیر قانونی بودنش تعطیل شده.انوقت زندان همین شهرستان سبک سازه زده و هیچ ممانعتی صورت نگرفته مگه اینا چه فرقی باهم دارن؟

  پاسخ دادن
 6. 6

  شهروند

  اقای خسروی به جای این استعفااها و وقت تلف کردنتون.یه فکری واسه این ترافیک شهرمون بکنید.با نصب یه چراغ راهنما 60درصد ترافیک حل شده.پاوه تنها شهرستانی که به نسبت جمعیتش چراغ راهنماییی ندارد

  پاسخ دادن
 7. 5

  شهروند

  متاسفانه هستندافرادی که میخواهندیک تنه جامعه رابه سوی جامعه ای ایده ال وقانونمندپیش ببرند که این امرنه عقلانی است ونه عملی.دلایل استعفای اقای خسروی هم بنظربنده درشرایط ایده ال ودرجامعه ای آرمانگراکاملن منطقی وقابل قبول است،باطرزتفکری که آقای خسروی دارندنیامدنشان چه بسابسیارسودمندترازآمدنشان بود.ایشان هم میبایست ……………وباهمین حقوق حداقلی!!!!که میگرفتندیه جایی واسه خودشون………. میزدندوکیفش ومیکردند بعدچندسال هم خودشون……..میکردندواسه ……………..بنظربنده حتمن استعفابدیدوروحرفتونم وایسید.

  پاسخ دادن
 8. 4

  بدری

  بسیار نظرتان جالب است ایا در پاوه کسی هست با تخسص خودش کار کند با امدن ایشان در شهر د اری خیلی چیز ها در شهرداری روشن شد باور نمی کنم با شورا اختلاف داشته باشند شاید اختلاف نظر دارند

  پاسخ دادن
 9. 3

  جدی جدی جدی

  با سلام خدمت کاک فرهاد صالحی برادر دینیمان مدیر سایت وزین سلام پاوه جناب آقای خسروی بنده برای شما احترام بسیاری قائل هستم و باید به عرض شما برسانم که رویه ی شهرداران پیشین درست تر بوده به این دلیل که ما در کشوری جهان سومی زندگی می کنیم و باید مشکلات را کلی حل شود نه فقط با دغدغه های کوچک شما / مناسفم برای اون کارگر شهرداری که احساس کرد با شکستن ترازوی کودک بی پناه و گدا همه مشکلات حل می شوند نه فدات نه جونم نه آقا اینجوریم نمیشه / امیدوارم با استعفای دوباره خود به ما خدمت کرده باشی .

  پاسخ دادن
 10. 2

  * شهروند *

  چه جالب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دلایل استعفا ی آقای خسروی بسیار خنده دار و کاملاً معلومه که گفتن این حرفا رو بزن و برای جناب آقای خسروی متاسفم چونکه یکی از بند هاش توهین به شهردار های پیشین هست که ایشان هیچ وقت به جای شهرداران سابق نباشند . . . چونکه آنچنان که باید باشند نیستند ، آقای شهردار خداروشکر که فهمیدین که حیطه کاری شهرداری فقط پر کردن چاله ها نیست پس این را هم بدانید رشته تحصیلی شما در کل در مقایسه با شهردار بودن به مانند مبسر یک کلاس درسی است که بخواهد کار های ریاست آموزش و پرورش را انجام دهد ، و در مورد مرتبط دانستن رشته یتان با شهرداری که بیان کردید بدانید که فوق لیسانس جامعه شناسی می تواند در مقایسه با شهرداری چیزی تو همین مایه های باشد که مثال دادم و اساساً هیچ گونه ربط مستقیمی با شهرداری ندارد ، ثانیاً شما که حرفه ی خودتان را مربوط با سمت شهرداری می دانید بنده با شواهد می توانم به ملت پاوه ثابت کنم که شما هیچ گونه آگاهی در رابطه با شهرداری و شهرسازی ، راه و ترابری و عمران و … ندارید چون پیشنهاداتی شده که کلاً در باغ نبودید … با عرض پوزش از آقای شهردار که قصد توهین نداشتم فقط واقعیت را بیان کردم و با عرض خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت سلام پاوه خواهشمندم که نظر بنده را نمایش دهید .

  پاسخ دادن
 11. 1

  کیان

  جناب صالحی ممنون از مصاحبه تان با شهردار:خدمت شما عرض کنم ماندن جناب خسروی درشهرداری کار عبث وبی فایده ای است چون قراره با همان اعضای شورا که باهم اختلاف دارن باهمان سیستم پوسیده کارکند آقای خسروی کارکردن با افرادی که تا دیروز شما به آنان درس داده ای اکنون به شما دستور می دهن اینکار را بکن اینو نکن کارکردن بااین افراد سخت غیرممکن است ازتخصص سخن به میان آوردید که درمیان نه اعضای شورا ونه کارمندان شهرداری وحتی خود شما وجود ندارد چکار میشه کرد این سیستم تنها چیزی که براش مهم نیست تخصصه.ولی جناب خسروی شما که تخصص دراین زمینه ندارید چرا وارد شهرداری شدین و هر از چندگاهی هم استعفا میدهید جناب خسروی هرکه را بهر کاری ساخته اند

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.