33 Comments

 1. 32

  مختار برزگر

  جوانان مومن و متعهد و در عين حال مسئول و پيگير نشانه رشد و بالندگي است و اين 3 جوان صالح و ساعي در عرصه فكر و انديشه و فرهنگ افتخاري در اين ديار اند .
  بنده نيز عمر 2 سالگي سايت سلام پاوه را تبريك گفته و سلامت و سعادت متوليان را خواستارم

  پاسخ دادن
 2. 31

  فاروق خسروی

  به نام خدا
  عرض سلام و ادب به پیشگاه تمامی عزیزان و ببیندگان وب سایت سلام پاوه امید است که در زیر سایه پروردگار روزگارتان سرشار از موفقیت و بهترین ها باشد اینجانب فاروق خسروی بر خود واجب میدانم دومین سالگرد سایت سلام پاوه که قطع به یقین تولد این وب سایت همراه است با ناگفته هایی در طی دو سال گذشته و تحمل خیلی از ناملایمات دیگر به تمامی کارکنان این وب سایت این تولد را تبریک گفته و ابراز خوشحالی نمایم از این بابت شایان ذکر است که می شود از سایت سلام پاوه بعنوان یک سایت نمونه یاد کرد که بدون پرده سعی نموده در خبر هایش کاربرانش را راضی نگهداشته و در عین بروز بودن در بازتاب خبرهای واقعی کوشیده است امید است روز بروز ناملایمات را پشت سر گذاشته و با امید به خدا و داشتن کاربران واقعی سربلند و پیروز باشید

  پاسخ دادن
 3. 30

  بهزاد بهمنی

  جناب آقای صالحی ضمن عرض ارادت و خسته نباشی به شما و همکاران تلاشگر ت امیدوارم علارغم همه مشکلات پیش پای شما عزیزان همواره در برابر این مشکلات ( مالی) و ( بی مهری) دوستان همواره مقاوم و پایدار باشید و سایت وزین شما همچنان در عرصه خبر و اطلاع رسانی پا بر جا باشد

  پاسخ دادن
 4. 29

  محمد کریمی

  جناب آقای صالحی مدیر محترم سایت وزین سلام پاوه
  تبریک میگویم دو سالگی سلام پاوه را .
  زحمات بی اندازه شما در گردآوری خبر و مصاحبه و انتشار نظرات مختلف همشهریان و اصحاب قلم برای ارتقای اطلاعات اقشار مختلف ستودنی است.
  همچنین دستمریزاد میگویم به آقایان شکرالهی و زربان عزیزانی که در این مصاف مطبوعاتی ودریای پر تلاطم انگیزه ها و نقشها سایت سلام پاوه را با قامتی افراشته در اوج و اقتدار حفظ نمودند .
  حق یارتان /ایزد نگه دارتان

  پاسخ دادن
 5. 28

  محمود رستمی تبار

  سلام علیکم
  فرهنگ سازی در کنار تقویت مظاهر فرهنگی سنتی قابل تکریم بومی و نبرد با مظاهری فرهنگی مخرب از طریق اطلاع رسانی به موقع می تواند ستونهای حیاتی یک جامعه را مستحکم سازد تا در برابر ناهنجاری هائیکه می توانند یک جامعه را منهدم نمایند، مقاومت کنند. ضمن آنکه جامعه آمادگی شنیدن هرسخنی را داشته باشد تا در کنار آن تفکر انتقادی خویش را چنان ارتقاء دهد تا به حکم قرآن بهترین سخنان را پذیرفته و از آنها تبعیت نمایند. بنابراین رسالت وب سایتهایی چون سلام پاوه و دیگر عزیزانی که در این حوزه بدون هیچ گونه چشمداشت مادی و در نبود رسانه های مکتوب با جان و دل مشغول فعالیت هستند مستوجب قدردانی است. امید است دوستان از بادهای ناملایم و ناسازگاری که سعی در تضعیف روحیه عزیزان حوزه فعالیت های فرهنگی و اطلاع رسانی را دارند تا در نبود آنها شاید بتوانند به امیال و آروزهای خود با نادیده گرفتن قوانین کشور و حقوق اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و محیط زیستی مردم برسند نهراسند. به راستی کار در حوزه فرهنگ و آموزش مردم طاقت فرساست. دوسالگی شما عزیزان مبارک و قدمهایتان خستگی ناپذیر باد. امید است همه آحاد جامعه بتوانند از مطالب این وب سایت که با تکیه بر خدا، روز به روز متقن تر ، علمی، مستند ، و به روزتر می شوند، بهره لازم را ببرند.

  پاسخ دادن
 6. 27

  arsha

  سلام
  یعنی کسی انتقادی از شما نداره…؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 7. 26

  فرزاد سلیمی

  با سلام و احترام
  مدیر محترم سایت سلام پاوه * تبریکات صمیمانه ما را بخاطر دومین سال حضور گرمتان در امر اطلاع رسانی و خدمت به شهر عزیزمان پاوه پذیرا باشید امید که همچون دو سال گذشته موفق و موید با شید . اعضای شرکت نسیم پخش پاوه

  پاسخ دادن
 8. 25

  حسن زاده(سه ریاس)

  سلاو له زه حمه تکیشانی سلام پاوه-کاک فه رهاد-کاک سوهه یب-کاک ئیحسان
  دوو ساله بوونی سلام پاوه پیروزتان بیت
  هیوادارم له به ریوه به ری بواری هه وال وفه رهه نگ سه رکه وتوو بن که ئیوه زه حمه تکیشی ولاته که مانن
  هه ربژین به سه ربه رزی
  هیوام خوشیتانه. (سه ریاس)

  پاسخ دادن
 9. 24

  دکتر سید مختار هاشمی- سرپرست گروه کاری ویژه نجاتبخشی چشمه بل

  سلام پاوه رسانه ای محلی بسیار موفق و اثرگذار می باشد و خبرهای منطقه هورامان و فراتر را به خوبی منعکس می کند و این نتیجه تلاش های افرادی است دارای اخلاق حرفه ای….

  کمپین نجات کانی بل صمیمانه دومین سالگرد تاسیس پایگاه وزین و سخت کوش اینترنیتی سلام پاوه را به همه عزیزان تیریک می گوید..
  به راستی سلام پاوه برای اعتلای فرهنگی و رسانه ای کار بی نظیری است…. پایدار باشید
  از طرف گروه کاری ویژه نجاتبخشی چشمه بل
  سید مختار هاشمی

  پاسخ دادن
 10. 23

  نورالدین یوسفی

  با عرض سلام و احترام. دوستان عزیز سایت سلام پاوه برایتان آرزوی سلامتی و سربلندی دارم، وظیفه خطیر و سنگینی را برعهده گرفته اید و به نظر من در این دوسال به خوبی از عهده کارتان بر آمده اید. با توکل به ذات احدیت و اعتماد به قدر شناسی مردم فهیم اورامانات با اراده ای قویتر از گذشته و با نگاهی جامع تر به مسائل به رسالت پر ارزشتان ادامه دهید%

  پاسخ دادن
 11. 22

  کوثر بکری

  سلام پاوه
  همت والای شما در انعکاس اخبار و اطلاعات سازمانهای دولتی ،همچنین بیان مسائل ومشکلات مردم و واقعیتهای زندگی اجتماعی ارزشمند و ستودنی است .

  اینجانب بعنوان یک شهروند وظیفه خود می دانم از سعی و تلاش شما عزیزان د ر این عرصه زیبا و خطیرکه حاصل آن رضایت مردم و جامعه می باشد تقدیر و تشکر نمایم.در پناه ایزد منان سربلند و موفق باشید.

  پاسخ دادن
 12. 21

  عبدالرحمن بکری

  ازاینکه در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و وثیق به تصویر عینی از واقعیت تلاش نموده اید و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی، حفظ حریم و  اسرار خصوصی و شوون انسانی که مطابق با قوانین ملی و بین المللی مربوط به حفظ حقوق شهرت با معیارهای اخلاقی است، اهتمام ورزیده اید؛ تشکر می نمایم.دو ساله شدن سلام پاوه را خدمت تمامی شما عزیزان و همکارانتان تبریک می گویم.

  پاسخ دادن
 13. 20

  دوستدار سلام پاوه

  با سلام و ضمن عرض تبریک و تشکر از زحمات شما همه مردم میدانن که شما جوانان چه زحمات زیادی برای شهر کشیدبن شما تا زمانی که حق و حقیقت را بگویید مردم و خدا پشتیبان شماست برخلاف همکاران شما در ……….. ……… که با …… و ثنا گویی به دنبال کسب ………. و نفع شخصی هستند همونطور که تو انتخابات …….. کلاه گذاشتن سر اب………….

  پاسخ دادن
  1. 20.1

   پیرمرد

   شما نتنها دوستدار سلام پاوه نیستی بلکه دشمن پاوه وهمه مردم هستی فرد ناگرامی تمام تلاش ما در این چند روزه ارام کردن جو حاکم است نه متشنج کردن ان شما با این سخنان دوباره اتش بیار معرکمه شده ای من قاطعانه اعلام میکنم فرافکنی واخلاف افکنی بین سایتهای محلی فقط دشمن را شاد ودوستان را ناراحت میکند قطعا کسی که این نظر را فرستاده نه سایت فلان را دوست دارد ونه سایت شما را ایشان فقط در صدد اختلاف وبه طبع ان ضعیف شدن مسیر اطلاع رسانی وبه حاشیه رفتن شما وهمکارانتان وسوئ استفاده این مغرضان من پیشنهاد میکنتم اختلاف نظرها را کنار بگذارید به مانند گذشته در مسیر خدمت به مردم قدم بر دارید قطعا این قبیل افراد دیگر به خود اجازه نمی دهند منادی اختلاف افکنی باشند موفق باشید

   پاسخ دادن
 14. 19

  دکتر برهان ولدبیگی

  سلام بر مدیر و کارکنان سایت جوان و پر انرژی “سلام پاوه”
  امیدوارم که همواره سالم و تندرست بوده و در چنین وضعیتی آماده انجام وظیفه حرفه ای خود که همانا بیان واقعیات(چه تلخ و چه شیرین و یا بینابین) باشید. دومین سال فعالیت تان را در قالب سایت اینترنتی تبریک می گویم.
  با سپاس دکتر برهان ولدبیگی
  30 مرداد 1394

  پاسخ دادن
 15. 18

  بهمن امینی

  دوستان عزیز آقایان صالحی ، زربان و شکر الهی تبریک، امیدوارم همیشه ایام سالم، موفق و تندرست باشید.

  پاسخ دادن
 16. 17

  همایون رشیدی

  بنده نیز دومین سالگرد تاسیس سلام پاوه را به کلیه دست اندرکاران عزیز این سایت تبریک گفته و امیدوارم در آینده با تدبیر ،تامل،استقلال،همراهی،تحلیل براساس منافع کل جامعه وپشتکار بیشترشاهد روزهای مالا مال از موفقیت شما بزرگواران باشیم . حضورتان بی شک مجالی بوده برای اظهار وجود جوانان وصاحب نظرانی که پیش از این هیچ جوالانگاهی در این عرصه نداشته اند پس قدر خود وجایگاه خود را بیش از پیش بدانید.

  پاسخ دادن
 17. 16

  برهان لهونی

  جوانان متعهد وعزیزان خوب …(کاک فرهاد،کاک صهیب ،مهندس احسان …)
  سلام ،احترام و خدا قوت سالگرد سلام پاوه مبارک باد؛ مستدام وسلامت باشید
  دوستان شایسته: رسانه ای بودن ودست به قلم داشتن: بینش و دانائی ،تحمل فوق العاده ، انگیزه ی غیر مادی و ریسک پذیری متفاوت نیاز دارد ؛ که : بحمداله دارید!!!!!
  امید وارهستم ؛ هیچ عاملی شما را ودوستان و همکاران محترمتان را که: در رسانه های دیگر منطقه …فعالیت می کنند ؛( اهداف وارزش های حرفه ایتان تا به امروز: بسیار نزدیک تصور شده است )از هم دور نکند؛ (بویژه پاوه پرس که: در مراسم سالگرد گذشته سلام پاوه ودر بسیاری موارد دیگربرداشت اکثریت آن بود ؛که: یک سایت با دوعنوان هستید)
  …… درخاتمه استمرار واستقلال درکار ؛ محبت وهمدلی هدفمند …. توام با سلامتی وسعادت…برایتان آرزو می کنم.
  خدای بزرگ یارونگهدارتان باد

  غ

  پاسخ دادن
 18. 15

  سراب هولی

  مستقل باشید و مستقل بمانید و دیگر هیچ.
  رسانه ی هیچ شخص و سازمانی نشوید تا مردم پشتیبان شما باشند.
  بردوام باشید.

  پاسخ دادن
 19. 14

  محمد غزیب معاذی نزاد

  با سلام خدمت همه دوستان سلام پاوه دست اندر کاران بی ادعا وقانع .بدون شک .سلام پاوه نمره عالی را در این عرصه یعنی روشنگری وکشف حقایق خواهد گرفت . ،.معمولا در عرصه رسانه وفرهنگ واطلاع رسانی مشکلات همیشه وجود داشته وامریست طبیعی ..جامعه از لایه ها وفکر ها وسلایق مختلف تشکیل شده است .همه را نمی توان راضی نگه داشت ..انشا الله همواره موفق وپاینده باشید

  پاسخ دادن
 20. 13

  فرهنگی

  درود و سلامتی و سروری نثارتان باد!
  آفرین و هزاران آفرین بر شما هوشمندان جامعه باد.

  پاسخ دادن
 21. 12

  محه ممه د ره شیدی ئه مینی

  پیش هه مو شتی له ناخی دل ماندوو نه بون دهست مه ریزا له به ریزان و به ریوه به رانی سایتی هه والـو تیًکزشانی سه لام پاوه، ئه گه ر له روانگایه کی کومه لایه تیه وه سه یری ئه و ماوه یه بکه ین ، ده توانین بیگومان بلین ئه م ماله په ره توانیویه تی ئه رکه کانی به باشی به ریووه به رذیت، هیوا دارین روژ به روژو سال به سال ئاسته کانی تیگوشانو راگه یاندنه کانی به پیست و له پیش که وتندا بیت، دووبار سپاسی خومان ئاراسته ی کاربه ده ستانی ده که ینو ده لین ماندذوو نه بن.

  پاسخ دادن
 22. 11

  مظهر رمضانی

  بنده هم به نوبه خود دومین تولد وب سایت سلام پاوه را به همکاران عزیزم در این رسانه محبوب تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بهترین هارا برای سلام پاوه آرزو دارم.موید باشید

  پاسخ دادن
 23. 10

  کنجکاو

  امیدوارم همیشه موفق و موید باشید.

  پاسخ دادن
 24. 9

  علیزاده

  تبریک میگم انشاالله موفق باشید سعی کنید صداقت سرلوحه کارتون باشه

  پاسخ دادن
 25. 8

  پایگاه خبری تحلیلی ریژاونیوز

  درود بر شما
  بهترین ها رو برای شما همکاران دلسوز و تلاشگر آرزومندم.
  پایدار باشید.
  کریمی

  پاسخ دادن
 26. 7

  ناصح محمودی

  پربه دل پیروزبایی خوم آراسته ی برایانی سایتی سلام پاوه ده که م وله تیکوشان وماندونه بوونی ام برا عزیزانه له نوسین وراگه یاندنی هه وال ونوسراوه به کومه لگا زورزورسپاس ده که م.
  هیوادارم روژله دوای روژ شایه تی سه رکوتن وپیشکه وتنی برایان وخوشکانی دلسوزوبه امه کی ام سایته بین وهه روه ها هیوادارم باشترین وجوانترین خه وه ر به هاوشاریانی به ریز رابگه یه نن.

  پاسخ دادن
 27. 6

  پیمان فتاحی نژاد

  تبریک عرض میکنم

  پاسخ دادن
 28. 5

  کیوان لطفی

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاک فرهاد عزیز و دیگر همکاران.الحق و الانصاف سایت خبری سلام پاوه یکی از مردمی ترین و پیگیرترین سایت های شهرستان بوده و هست.
  امیدوارم همچنان در مسیر توفیق باشید.
  دو سال تلاش خستگی ناپذیرتان مبارک

  پاسخ دادن
 29. 4

  آشنا حسن زاده

  بدون شک خبرنگاران و اهالی رسانه چشم و گوش جامعه در رصد و شناسایی اخبار ورویدادهای اتفاق افتاده می باشند که با انجام درست رسالتسشان کمک شایان و قابل توجهی به سطح آگاهی و واقعنگری عموم جامعه مینمایند.
  بدور از هرگونه پیش داوری و قضاوت متعصبانه ای پایگاه خبری سلام پاوه از فعالترین رسانه های منطقه در زمینه اطلاع رسانی می باشد که علیرغم کاستی ها و (گاها حاشیه های غیر ضروریش) توانسته نقشی مثبت و مفید را برای دیارمان ایفا نماید.برخود لازم میدانم از زحمات گردانندگان سایت آقایان صالحی و زربان و شکراللهی و حاتمی تشکر نموده و روز خبرنگار را نیز هرچند دیر خدمتشان تبریک عرض نمایم.

  پاسخ دادن
 30. 3

  ابراهیم یوسفی

  با سلام خدمت دوستان و همراهان سایت جوان و نوپا , اما پویا وپایای سلام پاوه , دوستانی جوان وبا انگیزه و کمر همت بسته در خدمت فرهنگ و ادب و توسعه فرهنگی شهرستان پاوه . بی شک دوسال فعالیت در این ورطه پرخطر و پر شرر و جولان در میدان حوادٍث خبری , تجربه های گرانبهای به شما بخشیده تا در تکرار اشتباهات احتمالی محتاط تر و سنجیده تر و در تقویت نکات مثبت و برجسته و فعالیتهای فرهنگی ,ساعی تر و جری تر در تاختن برمشکلات و کم کاری ها و اهمال و کج روی ها دستی و مشتی محکم و اما مشفقانه چون هیبت و صولت پدر درتربیت فرزند در مقابل اشخاص حقیقی و یا حقوقی داشته باشید . دعای خیرخواهان توسعه فکری و اجتماعی این شهر محق توسعه , همراه و قرین حالتان باد .

  پاسخ دادن
 31. 2

  فه تحوللا ره زايي

  سلام
  به ته ماموو زه حمه ت كيشاو سه لام پاوه ي ده س وه شي ماچوو، جه خوداي بي هه متاي داواكاره نا هه ميشه و دايم بي قه زا و به لا و ساق و سلامه تي بيدي.
  سالرو ئه ره مه رزياي سايتوو سه لام پاوه ي به كاكه فه رهادي ئازيزي و هامكاره زه حمه ت كيشه كاش موباره ك بادي ماچوو. ئيشه للا هه ر به رده وام و سه ركه وتي بيدي.

  پاسخ دادن
 32. 1

  هادی زامیاد

  باعرض سلام وخسته نباشيد خدمت دوستان عزيز در پايگاه خبري سلام پاوه به ويژه مديريت محترم پايگاه آقاي صالحي وعرض خدا قوت به تمام عزيزان زحمت كش در اين پايگاه خبري.
  دوستان عزيز رسالت قلم بدستان واصحاب رسانه بسي دشوار وخطير است ودر اين راه ومسير بايد رنجها ديد،طعنه ها شنيد وناملايماتي هاي فراوان را به جان خريد واين طبيعت حوزه خبر واطلاع رساني است
  لذا شما عزيزان نبايد در برابر اين ناملايمتي ها كه بخشي از آن به دليل اعتمادتان به افراد وبخشي هم به دليل چند گانه عمل كردن متولي فرهنگي در شهرستان اتفاق افتاده است از ادامه رسالت خود دست برداريد
  توصيه ديگر بنده به عنوان يك دوست كوچك كه سالهاي سال است در اين عرصه فعاليت ميكنم اين است كه خبرنگاران بايد خود در شناسايي ، توليد وانتشار اخبار نقش داشته باشند نه اينكه راوي اخبار (خدايي نكرده )كذب ديگران باشند ودر صورت انتشار اخبار ديگران نهايت سعي وتلاش وكنكاش لازم در راستاي اطمينان از صحت اخبار حاصل گردد.
  كار خبرنگاران وفعالان حوزه خبر واطلاع رساني عهد وپيمان براي انتشار دانايي است
  براي شما عزيزان تمام اصحاب رسانه در شهرستان آرزوي توفيق وموفقيت دارم .

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.