3 Comments

 1. 3

  واقعيت

  مه سه له ي كورديه هه نه مواچو قورواقي به قوره قور گه وري نمه وو به لام جه زه مانه و ئيمه نه ته نيا ده نگ ،ده نگو قورواقانه ن ! كاك جافري ئازيز چي جه ره يانيه عاجز مه وه ده ست وه ش بو نيه تت فره ياگي ريزو په نه زاناينه به لام بزانه جه ولاتو بالا ورديانه نه هه ميشه ميعياري سه رو مه دارو سفريو مه چه رخياني ( فروغ فرخزاد) تا زه مانه ي به شه ري گولالي ياگي گه وران مه گيراني وه زعه هه ر ئينينه

  پاسخ دادن
 2. 2

  فرهاد صالحي

  با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز به دلیل حفظ حرمت و جایگاه سایت و اعضای این خبرگزاری و درخواست دوستان گرامی و عزیز مبنی بر حذف نظرات این مطلب با احترام نظرات را حذف نمودیم با تشکر و عذر خواهی مجدد از کاربران گرامی و عزیز

  پاسخ دادن
 3. 1

  جعفر بدری

  دوست گرامی، جناب آقای یوسفی باسلام
  پیرو اظهار نظری که فرمودید لازم میدانم توضیحاتی را برای تنویر افکار عمومی بیان نمایم.
  دوست گرامی چند روز پیش که اسامی رتبه های برتر کنکور را در سایت شما مشاهده نمودم، ضمن ابراز خوشحالی نظر خود را مبنی بر تمایل به تجلیل از این عزیزان در سایتتان اعلام نمودم و با وجود اینکه شما را نشناخته بودم و با توجه به مطالب سایتتان با شما آشنا شدم، فردای آن روز با شما تماس گرفته و پیشنهاد برگزاری مراسمی جهت تجلیل از این عزیزان با هزینه شخصی را به شما دادم و شما ضمن استقبال از پیشنهاد بنده تعلام آمادگی نمودید که در این راستا بنده را در برگزاری این مراسم کمک نمایید.چند روز بعد شما تماس گرفته و اعلام نمودید اگر بنده موافق باشم در این مراسم شورا و شهرداری در کنار بنده جوایزی به این عزیزان اهدا نماید و بنده نیز از این پیشنهاد استقبال نمودم و حتی اصرا به حضور آقای شهردار و تجلیل از زحمات این عزیز نمودم و قرار شد روز چهارشنبه ، 14 مرداد در پاوه باشم درحالیکه دو روز زودتر به عشق این کار در پاوه حاضر شدم و شما همان روز ( دوشنبه) با من تماس گرفتید و از من خواستید که جوایز و هدایا را به شورا بیاورم و بنده گفتم دلیلی ندارد بیاورم و شما هم فرمودید به شهرداری تحویل دهید و بنده نیز گفتم که همان روز که مراسم برگزار می گردد خودم هدایا را همراه خود می آورم. پس از ملاقات حضوری با حاج ماموستا قادری و درخواست کمک از ایشان برای مساعدت و همکاری آموزش و پرورش درمورد لیست اسامی معلمان نمونه ایشان هماهنگی های لازم را انجام داده و پس از مراجعه به آموزش و پرورش آقای طاهرپور مساعدت لازم را انجام داده و لیست معلمان نمونه را چند ساعت بعد برای بنده ارسال نمودند. در همین راستا جهت اطلاع رسانی برای شرکت شهروندان در این مراسم با خبرگزاری های سلام پاوه و هزار ماسوله تماس گرفته و درخواست اطلاع رسانی این مراسم را بدون ذکر نام بنده نمودم.
  روز پنجشنبه، روز برگزاری مراسم بنابر قرار قبلی با آقای یوسفی در شهرداری حضور یافتم و مشاهده نمودم که کسی در شهرداری نبود و در اتاق آقای محمد ابراهیمی نشسته و با آقای یوسفی تماس گرفتم و شما فرمودید که دیر آمدید و جلسه تمام شده، یک ساعت قبل از مراسم در محل برگزاری مراسم حضور یابید. چند دقیقه بعد با من تماس گرفته و فرمودید آقای شهردار گفته چرا این مراسم را رسانه ای کرده اید و ما هزینه پذیرایی از این همه جمعیت را نداریم و شما حق حضور در این مراسم را ندارید! بنده با شناختی که از آقای شهردار داشتم از این پیام شما به شدت ناراحت شدم. این در حالی بود که شما من را برای جلسه در شهرداری دعوت نمودید ولی جلسه در شهرداری نبود اما سوال برزگ اینحاست چرا بنده که فقط یک نفر بودم اجازه ندادین در مراسم حضور پیدا کنم و از نخبگان شهرم تجلیل کنم .
  شما اگر نیتتان خدایی است چرا فقط بخاطر اطلاع رسانی و نام برده نشدن شورا از حضور من ممانعت نمودید شما تشنه قدرت هستید و گرنه مشکلی نبود دوست عزیز.
  با دو بیت شعر حافظ عزیز واقعیت را به مردم بیان نمودم
  سحر بلبل شکایت با صبا کرد که عشق روی گل دیدو چه ها کرد
  من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هرچه کرد آن آشنا کرد

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.