قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » رئيس جديد اداره برق شهرستان پاوه معرفي شد

به گزارش سلام پاوه : بر اساس گزارشات رسيده به اين پايگاه خبري تحليلي طي حكمي خليل خوشرو به عنوان رئيس اداره برق شهرستان پاوه معرفي و جايگزين كامران اكبري گرديد

به گزارش هزار ماسوله، بر اساس گزارشات رسيده به اين پايگاه خبري تحليلي طي حكمي خليل خوشرو به عنوان رئيس اداره برق خوشروشهرستان پاوه معرفي و جايگزين كامران اكبري گرديد.

اين گزارش حاكي از آن است كه كامران اكبري ، تصدي رياست برق روستايي استان كرمانشاه را بر عهده گرفت و خليل خوشرو به عنوان رئيس اداره برق پاوه جايگزين ايشان شد.

در ادامه اين گزارش آقاي ناصر فتاحي نژاد ، رئيس خدمات فني برق فعلي پاوه نيز به عنوان رئيس برق نوسود و ناصر يوسفي نژاد به عنوان رئيس اداره برق نودشه معرفي و اعلام شدند.

تا كنون تصدي اداره برق نوسود را ناصر يوسفي نژاد، اداره برق نودشه را سرور رضايي و اداره برق باينگان را خليل خوشرو برعهده داشته اند كه بنا بر اين حكم خليل خوشرو با حفظ سمت، تصدي رياست اداره برق شهرستان پاوه را بر عهده گرفت.

 

 1. کارشناس توزیع برق استان

  امروزه در کسب و کار نقش مدیریت بسیار موثر می باشد. سیستم یا سازمان ( اداری، صنعتی، خدماتی و …) مانند ماشینی است که راننده آن یا با مهارت و یا ناشی است. داشتن شرایط احراز یک شغل هم امروزه در سازمان های دولتی بیشتر به چشم می خورد که همه می دانیم تشریفاتی و به خاطر قوانین و بخشنامه های مدون می باشد. اما نباید غافل از تجربه و توانایی های مدیریتی افراد هم باشیم. اگر مدرک تحصیلی رئیس اداره برق پاوه لیسانس مدیریت یا برق نیست دلیلی بر عدم توانایی سرپرست محترم این اداره نیست. هر کس باشد بومی و توانایی مدیریت داشته باشد و رضایت مشترکین هم ایجاد گردد حال چه دیپلم یا لیسانس مدیریت یا برق فرقی نمی کند.

  • سیم بان

   با سپاس از یادآوری به جایی شما کارشناس محترم. به نظر اینجانب تجربه خیلی موثر است. ولی همه می دانیم رئیس برق باید یکی باشد با مدرک لیسانس مدیریت چون خدایی کارشناس برق باید در بخش اجرایی کار کند . این مدیر است که باید توانایی مدیریت را داشته باشد و گرنه همه می دانیم تمامی بار فنی اداره برق پاوه به عهده آقای فتاح نژاد است.

   • ناشناس

    کاملاً موافقم رئیس برق پاوه باید مدرک مدیریت داشته باشد تمامی چالش ها و جنگ روانی کارمندان اداره برق مربوط به هوچی گری و فشارهای عصبی است که یک فرد کارکشته و مدیر و مدبر باید ان مسائل را حل کند. سیم بان باید سیم بانی کند و کارشناس برق نظارت و اجرا، مدیر هم مدیریت کند. به محض این که رئیس برق عوض می شود کینه های شخصی سر باز می کنند وجابجایی هاشروع می شود نمونه جابجایی آقای فهیمی با بیشترین سابقه به نودشه و …

 2. قدیمی

  دوراز سیاست محترم اول سلام
  دوم: تحصیلات بنده باور بفرمائید درحددکترا است ؛آنهم مربوط به زمانی که شاید شما آن موقع یا دبستانی بوده اید!؛ یا شاید هنوز به دنیا نیا مده اید!
  دوست عزیز: من جایگاه وارزش علم وتجربه و مرز بین آن دو را می شناسم واز شما هم درخواست می کنم ؛که :هر مدرکی دارید ؛حد اقل: تفاوت بین تولید نیرو وسیستم قانونی توزیع واداره آنرا در کشور باز نگری بفرمائید! (کشورها سیستم های متفاوت دارند)
  سوم : چون شما آنزمان نبوده اید…؛یا لازم نبوده است بدانید؛ بایدعرض کنم؛که :
  مرحوم زنده یاد مهرجو در چندسال اواخر خدمتش رئیس برق منطقه ای اورامانات (با همان شکل وتعریفی که امروز از برق منطقه ای می شناسید )شدند!!!
  البته :ایشان قبل ازتشکیل برق منطقه ای شهردار پاوه بودند !؛ آنزمان برق پاوه نیز: در مسئولیت شهرداری قرارداشت؛که: از طریق مولد محلی تولید و توزیع می گردید!!! {ازنصب مولدبرق وسروس ونگهداری تا تعمیر وتوزیع آن یکجا بعهده ایشان و همان چند نفرعزیز ذکر شده در کامنت قبلی بود ؛( محترمین: برادران یوسفی وبرادران بهرامی را کاملا بیاد دارم )؛روان مرحومانشان که :اخیرش مرحوم کاک اسکندر یوسفی بود شاد وخدایشان بیامرزد}
  بزرگوار باید بدانیم؛
  امروز تولید وتوزیع برق دوشرکت جدا ی از هم هستند؛ شرکت توزیع : نیرو را در داخل خطوط توزیع تحویل گرفته ؛مدیریت و به مشترکین میرساند ؛ لذا: تکنسین ها ( ممکن است دیپلم هم نداشته باشند ) بالاترین نقش را (عملا) در مسئله توزیع و اداره خطوط دارند!!!!؛ (در داخل پست های برق جریان کمی متفاوت تراست!؛ )
  _ رویهمرفته : ایجاب می کند ؛همه با (هر سطح تحصیلاتی که داشته باشیم؛ )
  واقع بینی وانصاف بیشتری از خود بروز داده ؛از غرور ومنیت بی جا… پرهیز نموده؛
  به حکم عقل ووجدان ، منش وکنش خوب انسانی را ترجیح دهیم!!! ؛
  خلاصه ی کلام :
  انسانیت واسلامیت به ما حکم می کند : حتی اگر : کسی را به هردلیلی نمی پسندیم؛ از مسیر ومحدوده ی حق و انصاف خارج نشویم(؛ نه تحقیر کنیم ! ونه بیش از استحقاق واعتدال تمجید نمائیم )!!!
  احترام ، تشویق وترغیب (به خیر وصلاح )امر بسیار پسندیده ای است ؛ با : تملق وچاپلوسی (پاچه خواری) تفاوت معنی دار ی دارد؛( آن لازم است واین ناپسند)
  خاتمه عرایضم مجددا، یادآور می شوم؛که:
  شرکت توزیع برق مستقل ازتولید است ؛ عوامل ومسئولین هر شرکتی موظفند که :به منافع مادی … واحد وسازمان خودتوجه کافی داشته باشند والی هزینه، زیان و خسارات شرکت سنگین شده واز چندین کانال وجهت باید پاسخگو باشند!؛
  لذا:چنانچه شما: به هر دلیل دلواپس منافع شخصی وعموی هستید ؛ در این رابطه تنها تکلیفتان آن است که دلایل ناتوانی آقا ی … را(مستند وبا ذکرنام خود) برای شرکت توزیع برق بنویسید تا بررسی کنند
  آنگاه از شما: بعنوان یک شهروندمتعهد رفع تکلیف می شود!؛ البته در صورت عدم اثبات قانونا شما هم درقبال اظهارات خود مسئولیت خواهید داشت !!!!!

 3. دور از سياست

  جناب قديمى جالبه كه شما برق امروز را با برق زمان مرحوم مهرجو كه موتور برق بود مقايسه كرديد و از ديپلم بودن شما حكايت دارد !!! امروزه صنعت برق داراى پيچيدگيها و نوآوريهاى بسيار و روزافزونيست كه براى يك ديپلم علوم انسانى غير قابل درك است . متاسفانه حقيقت براى شما تلخ است .

 4. دور از سیاست

  انتصابات سیاسی همچنان در پاوه حرف اول را میزند ! دیپلم علوم انسانی قصد تحول در اداره برق را دارد !

  • قدیمی

   با سلام
   جناب دور از سیاست ودیگر عزیزان
   با تجربه ثابت شده است ؛که: اداره توزیع برق شهرستان به یک تکنسین ماهر ومتعهد وپر تحرک وآزمون پس داده ؛بیشتر از یک دکترای برق نیاز دارد؛زیرا:
   آن طبق معمول درمکان های مجهز وآرام می تواندکار و تولیدعالمانه داشته باشد!!! واین :ایجاب می کند؛که:در شب وروز وزمستان وتابستان وسردوگرم … از مهارت وپشتکار وتوانائی های جسمی ومعنویش درکوه وبیابان… مایه بگذارذ؛ تا :چراغ خانه ی من وشما …خاموش نماند !!!
   نام نیک مرحوم زنده یاد مهرجو را حتما شنیده اید؛ زمانی آن نیک مرد شهردار پاوه ومسئول تولید وتوزیع برق بود زمانی هم مدیر برق منطقه ای اورامانات (چهار شهرستان فعلی) ایشان با همکاری غیرتمندانه ی تعدادی انگشت شمار کارگران ماهرمتعهد وخستگی نا پذیر منطقه (تمام وکمال وبخوبی )درسخت ترین شرایط برق اورامانات را اداره می کردند!!!
   هنز و فعالیت آن عزیز وهمکاران خوب وهماهنگش را(تعدادی از آنها بیزبه رحمت خدا رفته اند )بیاد داریم !!!
   برای نمونه: در قسمت عملیاتی از قدیمی های همین پاوه : برادران یوسفی وبرادران بهرامی …را یاد آوری می کنم (از خدای بزرگ تمنا دارم زنده و متوفی مشمول رحمت بی کرانش باشند ؛آمین)!!!؛
   از چهل ساله هابه بالای شهر پاوه چه کسی هست بتواند؛ ادعا کند؛ که:
   آن نیکان تلاشگر متعهد را بارها در برف ویخبندانهای سخت وطاقت فرسای آن زمان پاوه، (در شرایطی که از سوز وکولاک سر به آسمان کردن هم دشوار بودا ؛) غیرتمندانه بالای تیر های برق ندیده باشد؟؟؟
   آیا شما مدرک تحصیلی …بزرگمرد مرحوم مهرجو را پرسیده ای؟؟؟!!!
   آبا خبر داریددر پنجاه سال گذشته چند نفر مهندس در اداره برق پاوه مدیریت ویا به صورت موظف ومستمرکار کرده اند ؟؟؟؟!!!
   دوست عزیز لطفا:پس از بررسی و گرفتن جواب عادلانه ات به همراه هم به عزیزان متعهد وتلاشگر در تشکیلات برق. دیارمان ، شامل :جمیع آنهائی که خالصانه وبا پشتکارتمام در گذشته وحال خدمت نموده اند ومی نمایند خدا قوت بگوئیم وبرای درگذشتگان نیز رحمت واسعه الهی طلب کنیم ( قدر شناسی عمل خداپسندانه است)
   با شناختی که دارم مطمئن هستم ؛که: پس از بررسی هایت آقای خوشرو را نیز در لیست نیکان دور از سیاست بازی خواهی داشت ( لطفا نا شناخته قضاوت نکن)

  • قدیمی

   با سلام
   جناب دور از سیاست ودیگر عزیزان
   با تجربه ثابت شده است ؛که: اداره توزیع برق شهرستان به یک تکنسین ماهر ومتعهد وپر تحرک وآزمون پس داده ؛بیشتر از یک دکترای برق نیاز دارد؛زیرا:
   طبق معمول آن درمکان های مجهز وآرام می تواندکار و تولیدعالمانه داشته باشد!!! واین :ایجاب می کند؛که:در شب وروز وزمستان وتابستان وسردوگرم … ازمهارت وپشتکاروتوانائی های جسمی ومعنویش درکوه وبیابان…مایه بگذارذ؛
   تا :چراغ خانه ی من وشما …روشن بماند !!!
   حتما:نام نیک مرحوم زنده یاد مهرجو راشنیده اید؛ زمانی آن نیک مرد شهردار پاوه ومسئول تولید وتوزیع برق بود؛ زمانی هم مدیر یت برق منطقه ای اورامانات (چهار شهرستان فعلی) را بعهده داشت!!!!
   ایشان با همکاری غیرتمندانه ی تعدادی انگشت شماراز کارگران ماهر ، متعهد وخستگی نا پذیر منطقه (تمام وکمال وبخوبی )درسخت ترین شرایط برق اورامانات را اداره می کردند!!!
   هنزوفعالیت آن عزیزوهمکاران خوب و هماهنگش را که : تعدای به رحمت خدا رفته اند)بیاد داریم !!!
   برای نمونه: در قسمت عملیاتی از قدیمی های همین پاوه : برادران یوسفی وبرادران بهرامی …را یاد آوری می کنم (از خدای بزرگ تمنا دارم زنده و متوفی مشمول رحمت بی کرانش باشند ؛آمین)!!!؛
   از چهل ساله هابه بالای شهر پاوه چه کسی هست بتواند؛ ادعا کند؛ که:
   آن نیکان تلاشگر متعهد را بارها در برف ویخبندانهای سخت وطاقت فرسای آن زمان پاوه، (در شرایطی که از سوز وکولاک سر به آسمان کردن هم دشوار بود!؛) غیرتمندانه بالای تیر های برق ندیده است؟؟؟!!!
   دوست محترم آیا شما مدرک تحصیلی …بزرگمرد بسیار ماهر وتوانمندمرحوم مهرجو را پرسیده اید ؟؟؟!!!
   آبا خبر دارید؛ در پنجاه سال گذشته چند نفر مهندس در اداره برق پاوه مدیریت ویا به صورت موظف ومستمرکار کرده اند ؟؟؟؟!!!
   دوست عزیز لطفا:پس از بررسی و گرفتن جواب عادلانه ات (به همراه هم )به عزیزان متعهد وتلاشگر در تشکیلات برق دیارمان ، شامل :جمیع آنهائی که خالصانه وبا پشتکارتمام در گذشته وحال خدمت نموده اند ومی نمایند خدا قوت بگوئیم وبرای درگذشتگان نیز رحمت واسعه الهی طلب کنیم (قدر شناسی عمل خداپسندانه است)
   با شناختی که دارم مطمئن هستم ؛که: پس از بررسی هایت آقای خوشرو را نیز در لیست نیکان دور از سیاست بازی خواهی داشت ( لطفا نا شناخته قضاوت نکن)

 5. س.م

  باسلام.من درمورد مدرک دوستان عرض کردم که خداکنه بامدرک باشند چون اصلا اطلاع ندارم که این دوستان مدرکشون چیه.درضمن آقای بهرامی عزیز مدیریت یک معقوله جداس بخشی ازآن به تجربه ربط دارد چون هراداره ی خدماتی مدیرفنی.مدیرمالی و….دارد.اینطور که شمامیفرمایید یک کارگر فنی برق ازهمه باتجربه تره چون همیشه سروکارش بابرقه وبهترین گزینه برای ریاست است.

 6. عرفان-نوسود

  با تشکراز تلاشهای بی دریغ جناب آقای اکبری مدیر قبلی برق پاوه وتبریک به آقای خوشرو واقعا جای بسی تعجب است از زحمات پرسنل برق نوسود تقدیر و تشکر نشه که شب وروز در سرما وگرما هم و غم خود را جهت رفع قطی و خاموشی و ارایه خدمات به مردم داده اند.پرسنل برق نوسود شبانه روزی و به صورت 24 ساعته آماده خدمات به همشهریان بوده اند نه الان در ریاست آقای خوشرو. امید است ریاست جدید در جهت جذب و تخصیص اعتبارات به برق نوسود اهتمام لازم رابه عمل آورند. عرفان از نوسود

 7. عین الدین بهرامی

  در مورد نوشته جناب س.م باید عرض کنم که بسیاری از افرادی که مدرک دارند عملا مدرکشان هیچ کمکی به کیفیت کارشان نمیکند . اداره برق پاوه رییسی نیاز دارد که در کار خود وارد و کارکشته باشد . با شناختی که اینجانب از آقای خوشرو دارم ایشان فردی کارکشته و متعهد هستند ایشان مدرک راهنمایی هم داشته باشند یا دکترا داشته باشند چندان فرقی نمیکند . در پایان ضمن عرض تبریک به آقای خوشرو امیدوارم در کارشان موفق باشند

 8. ناشناس

  با انتصاب اقای خوشرو برق نوسود پس ازسالها حالا دارد رنگ وبوی اداره می گیره چون تا قبل از این روزی حتی نیم ساعت هم باز نبوده ؟؟؟؟؟

 9. س.م

  باسلام.تبریک میگم خدمت همشون.خیلی زیادن نمیشه تک تک تبریک گفت.درمورد مدرک تحصیلی این عزیزان هم بگید.سال نودوچهاره اما روسای بعضی ادارات هنوز دیپلمن.امیدوارم این دوستان بامدرک باشند

  • لهون

   معیارسنجش کارایی افرادعملکردآنها است مدیریت عم وهنراست نه علم به تنهایی وچه بساافرادمدرک دارباشندولی هنرمدیریت رانداشته باشندوناموفق عمل کرده باشند برای سنجش عملکردآقایان همین کامنت های شهروندان محترم باینگانی رامطالعه بفرمایید دوست عزیزس.م.

 10. شهروند باینگانی

  ضن تبریک به اقای خوشرو
  می توانم خالصانه بگویم یکی از بهترین و با وجدان ترین روسای پاوه خواهد بود و فردی است که سردی و گرمی های زندگی را چشیده و اداره برق پاوه را متحول خواهد کرد.

 11. ناشناس

  ضمن ارزوی سلامتی برای اقای اکبری انتخاب اقای خوشرو را نیز به ایشان تبریک عرض میکنم ف /

 12. رامین

  ضمن عرض تبریک خدمت جناب آقای خوشرو امید است کماکان ادامه مدیریت جهادی جنابعالی در پیشرفت امورات شهرستان مانند بخش باینگان تداوم داشته باشد

 13. مبین طاهرپور

  با عرض سلام خدمت مدیر محترم سایت و تبریک به مدیر جدید برق پاوه آقای خوشرو که بحق لایق بهترین ها هستند و آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان

 14. امیر ظاهری

  جناب آقای خوشرو ضمن تبریک امیدوارم همچنان مایه آبادانی وخیر برای منطقه اورامانات باشید.

 15. مبین

  ایشان خوشخو هستن یا خوشرو؟

 16. لهون ازاهالی نوسود

  باعرض تبریک و آرزوی موفیت برای اقایان خشرو،فتاحی نژادویوسفی تشکرمی کنم ازاقای خوشرواززمان انتصاب ایشان وضعیت بازبودن یک ساعته ۱۰_۹صبح اداره برق نوسودخاتمه یافته وشبها نیزدراداره بازاست به امیدخدمت رسانی بیشتربه مردم فهیم اورامانات ارزوی توفیق برای خدمتگزارن دلسوزمنطقه

  • ناشناس

   اقای لهون پس خاموشیهای شبانه،نصب کنتور،تعویض لامپهای معابر،خاموشیهای برق فشار قوی و مردم را چه کسی انجام داده؟؟؟! اداره برق نوسود اگه تو اداره باشن پس چه کسی به امورات و مشکلات مردم و برق برسه؟؟لطف کنین قبل از اظهار نظر حتما از امورات فنی برق،مشکلات ان،اتصالیها، کارهای نوسازی و هزاران کار دیگه برق اطلاع و کسب تجربه بعد نظر بدهید

 17. اهالی بخش باینگان

  باتبریک صمیمانه اززحمات صادقانه جناب خلیل خوشرو درطول چندین سال در کل بخش باینگان قدردانی می نماییم همه خوبند اما آ قای خوشرو چیز دیگری است انشاالله مسیولین قدرشناس زحمات ایشان باشند

 18. محمد ناجی محی الدین زاده

  آقای خوشرو تبریک عرض می نمایم مثل همیشه پرتلاش وموفق وپیروز باشید.

 19. اﻣﻴﺮ ﻗﺎﺩﺭﻱ

  ﺗﺒﺮﻳﻚ ﻋﺮﺽ ﻣﻴﻨﻤﺎﻳﻢ ﺑﻪ اﻗﺎﻱ ﺧﻠﻴﻞ ﺧﻮﺷﺮو ﻭﺗﺸﻜﺮ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺯﺣﻤﺎﺕ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺳﺎﻟﻪ اﺵ ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﺑﺎﻳﻨﮕﺎﻥ,ﻭاﻗﻌﺎ ﻣﺪﻳﺮ ﺑﺎﻟﻴﺎﻗﺘﻲ اﺳﺖ

 20. اركان

  با عرض تبريك به اقاي خوشرو و ارزوي سلامتي براي همكاران….

 21. صفر ولدبیگی

  با توجه به کارکردن اینجانب با آقای اکبری رفتن ایشان بسیار به نفع پاوه و حرکتی به جلو بود امیدوارم شیوه کار جناب آقای شیریفیان به اداره برق پاوه بر گردد. و آرزوی موفقیت برای جناب آقای خوشرو دارم

 22. شهروند

  تبریک عرض میکنیم خدمت آقای خوشرو.واقعا مدیر با لایقی است.

 23. شکیب

  آرزوی تو فیق برای آقای خوشرو .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |