4 Comments

 1. 4

  محمدزاهدخالدی

  امرمبارکی است گرچه دیرهنگام ولی بایدآنرابه فال نیک بگیریم وبرای همه ی عزیزانی که فعالیت کردندآرزوی موفقیت کنیم .ده ستان خوش و له ش تان ساغ بیت.هه ربژیین به سه ربه رزی.

  پاسخ دادن
 2. 3

  خیلی دور خیلی نزدیک....

  کاش این قد ک تو فکر ید زبان اورامی تون رو جهانی اش کنید و ادعاهادارید بدنیست یه کم به فکر اخلاق و روابط اجتماعی شهرتون بودیدو از این نظر شهره می شدید

  پاسخ دادن
 3. 2

  کژال میرآبادی

  زبان کردی یکی اززبانهای هندواروپایی است ودر شاخه ی زبانهای ایران غربی است که با زبان فارسی وبلوچی نزدیکی بسیار داردودربخشهای مختلفی از ایران ، عراق، سوریه و ترکیه گویش میشود.یکی از شاخه های زبان کردی زبان گورانی ( اورامی )است که بخشی از شاخه ی زازا( گورانی )زبان های هندوایرانی وایرانی طبقه بندی میشود.با این مقدمه امید است که این اقدام گامی مهم وموثردراحیای این فرهنگ وزبان غنی برداشته باشد .

  پاسخ دادن
 4. 1

  دکتر حبیب سلیمانی از دانشگاه کردستان

  تاسیس این رشته در دانشگاه کردستان مرهون زحمات بسیاری از مسئولین و همکاران هیات علمی دانشگاه کردستان بود که در این میان زحمات دکتر بختیار سجادی همکار خوب ما در گروه زبان انگلیسی ستودنی بود.ایشان که تخصص اصلی شان ادبیات انگلیسی است در زبان و ادبیات کردی هم بسیار توانمند بوده و دستی دارند.ایشان هم اکنون مدیر این رشته در دانشگاه کردستان می باشند. برایشان آرزوی توفیق داریم.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.