قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » بیش از 40 درصد جمعیت شهرستان تحت پوشش درمانی تامین اجتماعی قرار دارد

81686166-70038973به گزارش سلام پاوه، مدیر تامین اجتماعی شهرستان پاوه، گفت 22 هزار نفر از ساکنان پاوه معادل بیش از 40درصد کل جمعیت این شهرستان تحت پوشش درمانی تامین اجتماعی است.

به گزارش سلام پاوه، فریدون نوری روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، گفت به بیش از هشت هزار و 500 نفر بیمه شده اصلی، 790 خانوار مستمری بگیر و 41 نفر مقرری بگیر بیمه بیکاری از ابتدای امسال تا پایان خرداد بیش از 22 میلیارد ریال در راستای ارائه خدمات 18 گانه سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

مدیر تامین اجتماعی پاوه با اشاره به توسعه خدمات الکترونیک و اثرات مثبت ارائه خدمات غیر حضوری، گفت: قبل از اجرای این طرح بیش از 700 کارفرما و دو هزار و 800 نفر بیمه شده مشاغل آزاد،اختیاری،رانندگان و کارگران ساختمانی به صورت ماهیانه برای ارسال لیست حق بیمه و پرداخت آن به شعبه مراجعه می کردند.

وی افزود: با اجرای این طرح، مراجعات به کمتر از 100 نفر رسیده است و همه بیمه شدگان اصلی تحت پوشش شعبه لیست حق بیمه و فیش پرداخت حق بیمه خود را غیر حضوری ارسال می کنند.

نوری افزود: این شعبه در سال 93 به عنوان دستگاه برتر در زمینه اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در شهرستان شناخته شد

شهرستان پاوه با بیش از 59 هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان کرمانشاه قرار دارد.

  1. پیمان

    با سلام واقعا از زحمات تمامی کارکنان بیمه تامین اجتماعی پاوه از رئیس گرفته تا ……. تشکر مینماییم /دستا وش بو

  2. سعید

    سلام مدیر محترم تامین اجتماعی بر شما وهمکاران خوب شما ویاد هم از آقای کاکایی مدیر اسبق داشت باشیم ومدیون زحمات برادران خوبم هستیم چون نتجه سی سال خدمت با اقدام شما خستگی از تن بدر خواهد رفت تشکر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |