قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » نقش مشاوران در فرمانداری شهرستان پاوه؟/ تخریب دیگران برای ماندن یا آمدن

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه : قبل از هرچیز باید بگویم نگارنده قصد نوشتن و بحث کردن در این باره را نداشته اما با توجه به تخریبها و فشارها و رایزنی های عده ای منفعت طلب مجبور به نوشتن شدم و این فشارها بر رسانه سلام پاوه باعث شد تا مطلبی هرچند کوتاه و ناقص را با رعایت بسیاری از مسائل و… را بنویسم و برپایه رسالت خود که اعتقاد به شفاف سازی و بیان واقعیات به مردم است نکاتی را در چند سطر کوتاه فرهاد صالحیبیان نمایم شاید این مطلب آغازی بر ناگفته ها باشد و در صورت لزوم ناگفته های بسیار دیگری را بیان خواهم نمود.

همانطور که در خبرها اعلام شد سرکار خانم ناهید امین زاده معاون فرماندار پاوه پس از پایان ماموریتش از سمت خود خدا حافظی کرد . سرکار خانم امین زاده از چهره های فرهنگی شهرستان پاوه می باشند که خدمات وی در دانشگاه پیام نور و فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی ایشان بخصوص توجه ویژه وی به حضور بانوان در صحنه های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و…قابل تقدیر است بهرحال پس از پایان ماموریت ایشان و رفتن خام امین زاده بحثها و چالشهای فروانی پیرامون آمدن یا نیامدن گزینه های احتمالی برای تصدی پست معاونت فرمانداری پاوه مطرح شد .

نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به مقوله انتصابات و توجه به اینکه نظرات مردم  دراین باره چیست باعث شده است افکار عمومی و مردم نیز در انتخاب مدیران تاثیر گذار باشند.

متاسفانه در چندین سال اخیر همیشه خلاء های بزرگی در بدنه فرمانداری پاوه وجود داشته است و آن نبود مشاوران دلسوز و کارشناس و …برای فرماندار می باشد هرچند اندک فرماندارهایی بوده اند که گرفتار مشاوران منفعت طلب نشده اند اما در بسیاری موارد با روی کار آمدن فرماندارها در شهرستان پاوه عده ای که به دنبال منافع شخصی و گروهی خود می باشند به طرق مختلف به فرمانداران پاوه اطلاعات و مشخصات غلطی را ارائه می دهند که نتیجه آن وضعیت کنونی شهر پاوه است که علی الرغم توجهات ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شهرستان شهید پرور پاوه و فقط به دلیل وجود مشاوران منفعت طلب و مدیران ضعیف موجود در شهرستان ، دیارمان با چالشها و مشکلات فروانی روبرو شده است .

اهمیت ویژه شهرستان پاوه رامی توان در نگاه و سفر تاریخی مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه جستجو نمود پاوه شهری است که مقام معظم رهبري خودشان براي سفر انتخاب كردندکه اين انتخاب نشانه توجه معظم له به شهرستانهاي اهل سنت استان بصورت عام و به شهرستان ما بصورت خاص بود.

اما با وجود توجه مسئولان ارشد نظام و اختصاص اعتبارات خاص و ویژه به شهرستان پاوه بخصوص در سفرتاریخی چند سال پیش مقام معظم رهبری به پاوه این نکته را می رساند که ضعف در مدیریت شهری و مشاوران مدیران بخصوص مشاوران فرماندار های پاوه باعث شده است که شهرستان پاوه با مشکلات عدیده ای روبرو باشد.

در این راستا انتخاب مدیران دلسوز از جنس مردم به عنوان سمتهای حساسی همچون شهردار، بخشدار و معاون فرماندارو حتی فرماندارو… می توان کلید پیشرفت شهرستان باشد .

در این چند مدت اخیر پس از مطرح شدن نامهایی همچون علاءالدین حیدری و… به عنوان گزینه های احتمالی سمت معاونت فرمانداری پاوه و مطرح شدن نامهایی برای جایگزینی بخشداری های شهرستان شاهد این هستیم که این گزینه ها با حملات و تخریب های گسترده مشاوران منفعت طلب و هدفمند نسبت به آنها در محافل و مجالس و فضای مجازی و …. روبرو شده اند تا جایی که با اعمال فشار به تعدادی از اسامی های مطرح شده برای تصدی سمتهای مطرح شده خواستار تکذیب کردن اخبار احتمالی این تغییرات شده اند .

براستی آمدن حیدری ها که از روستانشین های شهرستان پاوه هستند و با درد دلهای مردم آشنایند فضا را برای چه کسانی تنگ می کند ؟

براستی اگر مدیران دلسوزی به غیر از مدیران آزمون پس داده بر مسند بخشداری ها و یا معاونت ها شهرستان قرار گیرند چه کسانی ضرر می کنند ؟ مردم یا مشاوران منفعت طلب ؟

افرادی که در همه امور شهرستانی بر خلاف وظیفه خود دخالت می کنند ، به دنبال چه جایگاهی هستند ؟ و چه اهدافی را دنبال می کنند؟

رایزنی های شبانه و تماس ها با جناحهای قدرت و تخریب و تضعیف دیگران بر چه اساسی و در چه راستایی صورت می گیرد ؟

آیا پست و مقام انقدر ارزشمند است که دست به هرکاری زد ؟

نقش نماینده پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی در این پروسه تغییرات و تحولات چه می تواند باشد ؟ آیا وی نباید پاسخگوی آرائی را که کسب کرده است باشد ؟

چرا منفعت طلبان افق دید فرماندار های شهرستان پاوه را محدود به تعدادی خاص کرده اند و مدیران بومی لایق دیگر را از افق دید فرماندار خارج کرده اند؟

تقویت مدیران بومی همچون عبدالله زاده ها ،فتاحی ها ، مستوفی ها ، محمودی ها ،خسروی ها، آرش رضایی ها،منصور وهابی ها و اکبر حسینی ها و جوانان و  مدیرانی که از گود خارج شده اند و یا اجازه ورود پیدا نمی کنند… منافع چه کسانی را به خطر می اندازد؟

چرا نمی گذارند جوانان کارشناس و خبره در سطوح مختلف سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و… شهرستان قد علم کنند؟

چرا مسئولینی که می آیند در اولین روزها بهتریند ولی در تعامل با افراد سود جو و منفعت طلب از اصل خود فاصله می گیرند؟

چرا عده ای مدیر ضعیف برای بقا و ارتقاء دست به هرکاری می زنند و حتی حاضر به تخریب همکاران و همراهانشان می شوند؟

بدون هیچ شک و گمانی مردم شهرستان منتظر تغییرات گسترده می باشند چه مدیران سیاسی و چه مدیران تعداد قابل توجهی از ادارات شهرستان ها و در این پروسه  انتظار از نماینده دولت تدبیر و امید جناب آقای پرویز ایده پور گرامی این است که مشاوران منفعت طلب و هدفدار را پرویز ایده پورکه برخلاف عموم مردم شهرستان گام برمی دارند را از بدنه فرمانداری پاوه جدا نموده و با همفکری با مردم و جوانان و کارشناسان دلسوز و متدین بهترین تصمیم ها را برای امورات شهرستان در صورت صلاحدید بگیرند و گرفتار نفوذ و سوء استفاده های عده ای نان به نرخ روز خور که تا دیروز در جبهه ای بودند و الان در جبهه ای دیگری هستند نشوند .

امروز مشاهده می شود تعدادی با هدفی مشخص در صدد ایجاد تفرقه ما بین شهری و روستایی و … هستند که نباید گذاشت این قلیل از آدمها به مقاصد شوم خود برسند .

بسیار واضح است نفع شخصی و قومی و گروهی در شهرستان پاوه بر منفعت عمومی ارجحیت پیدا کرده است و این ویروس تعصب و تفرقه افکنی که متاسفانه در بدنه مدیریت سیاسی شهرستان سابقه ای تاریخی و قدیمی دارد باید از بین برودو دوباره این جسم آلوده و مریض سالم شود. چون عموم مردم در سرنوشت دیارشان نقش دارند نه عده ای اخص .

در پایان باید گفت امیدواریم هر اتفاقی که درشهرستان می افتد در راستای توسعه شهری و برای مردم باشد . امیدواریم اگر مدیری انتخاب می شود در وجدان خود به فکر تحصیلکرده های بیکار این دیار باشد که مآوای آنها شده است بوستان جهان آرا خانم در فلکه فرمانداری و صندلی های آهنی کنار میدانهای شهر و پیاده روی در جاده کمربندی و…

امیدواریم هر اتفاقی در شهرستان پاوه انجام می شود و هر مدیری که می آید وضعیت معیشتی کارگران میدانهای بزرگ شهر را در نظر بگیرد . وضعیت معیشتی جوانان روستایی را در نظر بگیرد ، وضعیت معیشتی جوانان تازه ازدواج کرده شاغل در سد داریان را در نظر بگیرد که چند مدت دیگر با اتمام پروزه سد داریان سونامی بیکاری در پاوه رخ می دهد.

امیدورایم مدیرانی که می آیند به فکر ترافیک وحشتناک شهرمان باشد ، به فکر کرایه های سنگین مغازهها و گرانی زمین و ملک و املاک و اجاره و … باشد و چاره ای برای جذب  سرمایه دارن طرد شده و حاضر نشده به سرمایه گذاری در پاوه  بیندیشد.

امیدواریم مسئولانی که می آیند به فکر گازکشی به شهرهای نوسود و نودشه باشند فکری به حال ورزش شهرستان پاوه و قطعی آب پاوه بکنند طرحی برای حمایت از چشمه بل و انتقال آب از سیروان به شهر پاوه و انتقال آب از چشمه هانه کوان به پاوه را داشته باشند.

امیدورایم و….

امیدواریم وقوع هر اتفاقی و هر تغییری در شهرستان پاوه مایه ی خیر و برکت شود برای عموم مردم نه عده ای خاص و….

 1. اگه اهل پاوه هستید بخونید

  سلام
  من مدت کوتاهی هستش که مهمون شهرتون هستم
  و الان هم دارم با شما و بین شما حرف می زنم
  خواهش می کنم ناراحت نشید و یه خورده تامل و تحمل کنید
  تو همین مدت کوتاه خیلی چیزا فهمیدم
  اینکه
  البته نمیدونم چرا
  ولی پاوه ای خودش رو از همه جدا می کنه حتی از دوریسان چسبیده و بغل گوشش
  و اطراف پاوه هم همینطور
  تا حدی اگه به یکی از توابع بگی پاوه ای هستی سریع انکار می کنه
  از من و همه همشهریام تا شعاع 100 کیلومتر بپرسید کجایی هستیم همه (مطمین باشید که همه ) ی ما فقط اسم یه شهر رو میاریم و اونم شهرستان مرکزی خودمون(حالا بمونه کجایی هستم)
  مطلب این دوستمون درسته شهرتون با همه ی زیبایی هاش
  با همه ی آدمای با سوادش
  با همه مردمان با فرهنگش
  با همه مهربونیاش
  آب زیر خاکستر
  ظاهری آرام و جریانات سیاسی شدید زیر بستری
  یه خورده با هم باشین
  یه خورده متحد باشین
  نظام جمهوری اسلامی خیلی بها می ده به پاوه
  خودتونین که با چند دستگی خرابش می کنین
  پاوه ای ها بر علیه بقیه
  بقیه بر علیه پاوه ای ها
  به خدا حیف
  هم حیف هم اون دنیا باید جواب بدین
  اینی که الان هس لیاقت مردم پاوه س ؟
  نه به خدا
  پاوه و همدان تو یه سال شهر شدن (1326)
  اطراف رو نیگا کنین
  بسه دیگه بابا
  چطور میشه یه پاوه ای که میونه ی خوبی هم با جوانرودیا ندارن میره جوانرود فرماندار میشه
  اونوقت این جا واسه مدیر جز هاشم باید دعوا باشه
  تا یکی از جایی دیگه بیاد حل کنه
  خلاصه اولا ببخشید که جسارت کردم
  بعدشم به خدا شهر دیگه ای بود ناراحت نمی شدم و چیزی هم نمی گفتم
  اما به خدا پاوه حیفه
  به جای این کاراتون که جون هم بیفتین
  به فکر جوناتون باشین که داره اعتیاد مث تند باد همه جا رو نابود می کنه
  به فکر زوج های جونتون باشین از هر 100 تا ازدواج 60 تا 70 تاش طلاق شده
  به فکر اقتصاد مردمتون باشین
  همه مرز نشینای عزیز پاوه ای به جای درآمد از مرز واسه خودشون شدن کارگر شهرای دیگه

  خودتون می دونید و خودتون

  من مهمونی بیش نیستم و رفتنی

  باز هم از بزرگترا و از مردم عزیز پاوه عذر می خوام

  سایت خوب سلام پاوه امیدوارم تایید و منتشرش کنی
  چون درد دلم بود

  فدای شما
  مواظب خوبیهاتون باشید

 2. علی محمدی نوسودی

  با سلام
  باید همه دست در دست هم نهیم که فضای مناسب برای وارد شدن جوانان به فضای مدیریت شهرستان را فراهم نماییم . ونگذاریم به مانند دوران جاهلیت یک سری تعصب کورکورانه بین ما فاصله اندازند.اورامانات به همه ما تعلق دارد .همه حق داریم اضهار نظر کنیم.در مدیریت سهیم باشیم.لذا از همه دوستان خواهانم تا دغدغه اصلی ما پیشرفت شهرستان باشد نه عده ای خاص.

 3. عزیزی

  با سلام خدمت دوستان بنده در ثلاث باباجانی به عین شاهد توانایی جناب آقای حیدری بوده ام و انگیزه بالای ایشان برای مدیریت اثربخش و توجه به توانایی های جوانان دیده ام . امیدوارم در صورت حضور بعنوان معاون فرماندار خدمتی ارزشمند را به مردم شریف پاوه داشته باشد …

 4. امید م

  تشکرازآقای صالحی بابت مطالب زیبایشان

 5. راستگو

  چی شد مطلب اقای ایده پور حذف شد لطفا دیگه مواظب باشید . شما با اقای ایده پور چه مشکلی دارید اگه راست میگید از این به بعد از قصرنیوز مطلب بزارید

 6. شهروند

  تمام مطلب درست است.فرماندار پاوه آقای ایده پور بسیار انسان سختکوش،پیگیر و فهمیده ای هستند اما متاسفانه مشاورانشان بسیار نالایق و مغرض هستند.امیدواریم آقای ایده پور به خودشان بیایند و تجدید نظر نمایند.

 7. توحیدی

  این دلنوشته اکثر مردم پاوه وشهرهای اطراف است همه پی بردن تصمیمات آقای فرماندار حول چه محورهای میچرخد. متاسفم برای بعضی افراد که با وجود اینکه بازنشسته سدن ولی دست از سر تصمیمات این فرمانداران ومسولان برنمیدارن همیشه میخواهند در عرصه باشند وبه هر طریقی امکانپذیر شد خودشان را پیش فرماندار به دروغ جلو میبرن فرقی نداره فرماندار چه کسی باشه مانند…. . تا الان فرماندار که به این افراد گوش داده خطا رفته وجبرانش سخته .این افراد بوقلمون صفت بعث شدن در عزل ونصبها اشتباهاتی بشود . مردم خود قضاوت کردن .به خاطر اینکه برای هیچکس حساسیت پیش نیاید از کسی اسم نمیبرم چون تا از کسی بخوای واقعی تعریف کنی بعضیها جبهه میگبرن وشروع به هتاکی میکنند.ای

 8. پاوه عزیز

  با سلام خدمت خوانندگان عزیز بیایید انتقاد پذیر باشیم نقد خود ما با عث رشد و بالندگی می شود البته نقد نه تخریب زیر پا گذاشتن حق دیگران نتیجه اش بطلان اعمال است ولی نقد سازنده باعث رشد جامعه خواهد شد اگر ما عادت کنیم که پاسخگوی اعمال خود باشیم از انحراف در این دنیا و خسران در دنیای باقی مصون خواهیم شد ولی لحظه ای بیندیشیم که آیا نقد از افراد به چه خاطر است به خاطر منافع شخصی یا منافع عمومی من نیز این احساس را دارم که جناب فرماندار در یک تنگنا قرار دارد یا افراد خبره خود را دور نگه میدارند یا افرادی که ایشان به عنوان مشاور انتخاب کرده اند حصار تنگی دور ایشان چیده اند که می خواهند مدیریت ها را صرفا تسلسل وار در درون یک تعداد افراد خاص که در امتحان مدیریت تجدید هستند و توان ایجاد تغییر را ندارند می چرخاند امید است این طرز تفکر عمدی نباشد

 9. باینگانی

  دمت گرم آقای صالحی ،یه عده آدم فرصت طلب و طالب پست و مقام که اطراف فرماندار محترم رو گرفتن و اسم خود رو مشاور گذاشتن دوره فرمانداران قبلی همین پست ها رو داشتن الان هم به فرماندار فعلی مشاوره نمیدن بلکه فقط برای ماندن خود دارن به او صبح تا شب دروغ میگن

 10. نوسودي

  مدير محترم سايت سلام پاوه -با احترام و عرض ادب به نكات خوبي اشاره كرده اي جانا درد دل ما را هم خوب بيان كرده اي انشا ئالله شاهد تحولات خوبي باشيم و مديران توانمند بيش از پيش به آنها بها داده شود تا بيشتر به اين مردم كه شايسته خدمت هستند خدمت كنند

 11. قابل توجه فرهنگی

  خیلی بز دل وبی شهامت هستی حیف که نام فرهنگی برخودت گذاشتی در کلامت بوی تعفن وکینه ومرض میایید مسلمان -حتما یک ماه روزه گرفتی اتفاقا این آقایان انسانهای بدی نیستندخدا تورا اصلاح کند

 12. دردمند

  در این شهرستان تمام مسائل روابط است .شخصیتی صادق باش مادامیکه در باندوباند بازی نباشی هیچ جایگاهی ندارید .وباید نقش مار ماهی بازی کنید تا انسان بتواند به جایگاهی برسد . اما آیا رسیدن به یک پست مدیریتی چهار ساله اینقدر ارزش داد که بعضی انسانها حتی حاضرند ……. هم بکنند. تا این مقام سه الی چهار ساله بدست آورند . بعضی ها در دو قدمی منزلشان مسجد هست اما حاضر نیستند در مسجدرا باز کنند ودو رکعت نماز در آن بخوانند .ام یک کیلومتر مسافت طی می کنند تا به یک …….. ……… بروند ودیگران آنان را رویت کنند که بله فلان آقا اهل تقوا وپرهیزکاری است . غافل از این که خدا نهان انسانها را می خواند .وحتی بعضی ها مرتکب شرک هم می شوند. وازدایره دین هم خارج می گردند. باید در این مسائل کاملا” هوشیار باشیم .که دین وهویتمان به بهاءناچیز از دست ندهیم.باید برای پذیرش وبدست آوردن مسئولیت هزار درب را نزنیم بلکه دیگران درب منزل شما را بزنند.

 13. مانی

  جناب صالحی بزرگوار سلام وخسته نباشید. نقطه چینی که به عنوان سانسور مطالب کاربران به کارمیبرید این عمل باعث کاسته شدن کاربران نسبت به سلام پاوه شده واز ارزش آن می‌کاهد به عنوان مثال سانسور مطلب کاربر معلم بر هر آدم عاقلی آشکار است هدف ایشان ……..بوده واز مدیران آن گله مند است البته درهر شرایط هرفردی قصد توهین وافترا به مدیری یا هرفردی داشته باشد هر مدیریت سایتی ازجمله سلام پاوه این مجوز راداره که مطالب توهین آمیز را اصلا به کلی روسایت نذاره ولی وقتی مطالب رو روی سایت گذاشت بی انصافیه مطلب کاربران را با نقطه چین پرکند.جناب صالحی عزیز شما به عنوان مدیریت سایت وزین سلام پاوه چشم وگوش جامعه بوده وبه عنوان یه خبرگزاری باید بدون هیچگونه تعصب وغرض ورزی اخبار درست ومطلب کامل کاربران را بدون کم وکاست به جامعه انتقال دهید.چرا که شما یا هر خبرگزاری سنگ صبور مردم میباشند.تشکر

  • فرهاد صالحي

   با سلام خدمت شما کاربر گرامی باید عرض نمایم شما اگر اعتقاد به آزادی بیان دارید و از سانسور گله مند هستید با نام اصلی خود به صحبت بپردازید تا شاید اداره و گروهی که مورد انتقاد قرار می دهید در مقام پاسخ شما برآیند و این انصاف نیست با نام مستعار به انتقاد بپردازید وباید شرایط سایت و بار قضایی موضوع را در نظر بگیرد دوست گرامی

 14. منتقد

  آقای صالحی امیدوارم اینبار حذف نکنی چون اگر حذف کنی نظرم رو در سایتای دیگه میذارم
  برام سواله چرا زوم کردین روی آقای …..، ازشما میپرسم آقای صالحی شما چقدر این برادر رو میشناسی که در مقام حمایت ازش درمیای؟ امیدوارم پاسخی قانع کننده داشته باشی وگرنه بنده شما را متهم به طرفداری از جریانی که اخیرا به راه افتاده میکنم
  ! ضمنا مگر در شهرستان پاوه فقط این چند نفری که نام بردی هستن برادرمن هزارتا جوان و متخصص داریم که خارج از شهرستان و استان سرآمدن ولی به سبب وجود تنگ نظرانی مجبورا پاوه رو ترک کنن
  منم از مشاورای ضعیف فرمادار گلایه دارم و از اقای ایده پور انتظار میرفت افراد بهتری رو برای مشاور استفاده کنه
  یه سوال اساسی دارم بنظرشما تغییرات گسترده که شما به عنوان سونامی ازش یادکردی چرا نزدیک انتخابات داره اتفاق می افته ؟ بنظرتان این جریان ها بو دار نیست ؟

  • فرهاد صالحي

   دوست عزیز سلام این اولین بار است در مورد این موضوع شما نظر می فرستید پس لطفا نگویید اینبار حذف نکنی و…. دوما شما مختار هستید که هرجا باب میلتان هست نظر ارسال نمایید سوما شما که اینقدر ادعا دارید و دیگران را متهم می کنید چرا با نام اصلی خود نظر نمی فرستید و یا اصلا مقاله نمی نویسید چهارما پاسخ سوال پایانی شما چون مستعار هستید نمیدهم اما در مطالب آینده به شفافیت کاملی بحث خواهم کرد

 15. مهدوی

  الحق والانصاف دستت درد نکنه وخسته نباشی به نکات بسیار ظریف و خوبی اشاره کردی اگر فرماندار عزیز گوش بدهد تعدادی کارمندان فرمانداری به فرمانداران اطلاعات غلط میدهند منم تصدیق میکنم بعضی اوقات فرمانداران را به افرادی حساس میکنن واکثرشان فور میکنن فرمانداری وفرماندار وبخشها مال اونا وارث پدری اوناست .نکته جالب اینکه تا فرمانداری انتخاب شد برای خود شیرینی پشت سر فرماندار قبلی انواع اقسام صفحه میگذارن وتخریب میکنن در حالیکه زمانی ازاون فرماندار تعریف وتمجید نموده وبرایش تملق کرده اند وفرمانداران را به نوعی دور میزنن .از فرماتدار قبلی بدگویی کرده در حالیکه زمانی اورا دیدن یا به اش زنگ زدن انواع اقسام بدگویی از فرماندار جدید پیش او میگویند. درست گفتی آقای صاحی عزیز تا کی تعداد معدود منفعت طلب هم مثل بعضی از کارمندان رفتار کنن وفرماندار از اونا حرف شنوی داشته باشه . اینا دیگر تاریخ مصرفشان باید تمام بشه به خدا گناه داره .اینا از ادمای درست بیشتر بد میگویند والا به خدا جهت اطلاع فرماندار محترم هنوزم دیر نشده اطراف خودش را میتونه بازسازی کنه

 16. تربیت

  نصیحت مورچه به حضرت سلیمان

  آورده اند که چون حضرت سلیمان(ع) تخت خود را به

  وادی نمل برد، از موری نصیحت خواست که در دنیا به

  آن عمل آورد.

  مور عرض کرد: ای پیغمبر خدا! در این دنیا این تخت

  و جاه و ملک از کجا به تو رسیده؟

  فرمود از پدرم.

  مور عرض کرد: همین نصیحت توست. بدان که از تو هم

  به دیگری رسد و با تو نخواهد ماند.

 17. معلم

  جناب صالحی سلام وخسته نباشید ازاینکه به موضوع خاص ومهمی اشاره کردین سپاسگزارم.دقیقا مواردی که اشاره فرمودیدتو……..به وفور دیده میشه اصلا چیزی به نام تخصص ومدرک سنوات وحتی منطق ………وجود نداشته ودادن پست فقط موروثی سلیقه ای انجام میگیرد جناب مدیران عزیز آقای…. بزرگوار به خدا این مقام وصندلی برا ی هیچکس بقایی نداره هرلحظه امکان اوت شدنتان هست.پس اندکی به خود آییدچراکه وقت تنگ است……….فقط خود رییس تصمیم میگیرد برای کادر خودشم هم قدرت بیان نظر نمیدهد.
  من از بیگانگان هرگز ننالم
  که با من هرچه کرد آن آشنا کرد

 18. علی

  باور کنین در برخی ادارات شهرستان پاوه کارمندانی وجود دارن که مدیریتشون به مراتب بهتر از رئیسشونه نمی دونم چرا از اینا برای مسئولیت استفاده نمیشه

 19. مهدی.

  بابا بخدا حیدری امتحان پس داده.خیلی ها تو ثلاث باباجانی الانم پافشاری میکنند که برگرده.فرمانداری پاوه خیلی وقته که بوده اما کاری مشخص و قابل توجهی نکرده.بنظرتون علتش چیه؟یه مثال اقای خسروی که شهردار شد پاومون تغییر نکرد؟خسروی که نه سابقه شهرداری داشت نه رشته ی دانشگاهیش بود بلکه عرضشو داره واز اعتبارات درست استفاده میکنه کاری که دیگران… .
  من از مسولان خواهش میکنم درست تصمیم بگیرند،بنظر بنده حیدری بهترین فرد برای معاونت فرمانداری و امید وارم که به زودی منصوب شوند تا شتاب پیشرفت شهرستان بیشتر بشه.

 20. فرهنگی

  با سلام
  نوشته ات عالی بود
  ولی با اسم بردن از چند نفر آنرا کم مایه نشان دادی!
  مگر صفحه شطرنج است
  که فقط چند مهره رنگ و رو رفته و کهنه شده باید وارد بازی شوند؟
  بنظر بنده افراد جدید،نوگرا و خلاق در جامعه وجود دارند باید نوبت بازی را به آنها داد.
  حتی بعضی از افراد ناتوان ، ضعیف و بیمار و متملق
  به پست چسپیده باید کنار زده شوند
  نه اینکه تازه بخواهیم جابجا کنیم که جای دیگر را راکد کرده و خسارتهای جبران ناپذیری به جامعه وارد نمایند.
  خداوند به شما و سایر افراد خدمتگزار توانمند توفیق عنایت فرماید.

 21. پاوه

  جناب آقای ایده پور عزیز فرماندار لایق و نماینده عالی دولت خدمتگزار ، با اندکی تامل به خوبی یکسری افراد شایسته و توانمند و در عین حال دلسوز منافع کشور را در این شهرستان می توان دید که لیاقت پست های کلیدی شهرستان را دارند لذا از شما انتظار می رود مشورت های خود را اندکی بسط داده تا ببینید که چه سرمایه های انسانی ارزشمندی در این شهر وجود دارد که صرفا به دلیل سلایق وکینه های شخصی و یا جناحی حتی اجازه مطرح شدن نام آنان نیز نزد شما داده نمی شود حال نمی دانم آیا اشکال از طرف برخی مشاوران نزدیک شماست ویا فشار های جناحی،اما با نگاهی عمیقتر به آینده شهرستان می طلبد افراد و چهره های جدید،توانمند و دلسوزی را در مدیریت شهرستان راه دهید .مطلب بجائی بود آقای صالحی خسته نباشید

 22. حسینی

  سلام وتشکر
  باشما موافقم اما… ……… و…………. درتاریخ شهرستان هستند چرا
  آیا مدیریت ادارات پاوه سهم …………… هست شاید بقیه همچون ……………. هستند چرا تا یک مدیر …………. سرکار میاد شروع به تخریب وسم پاشی میکنید

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |