38 Comments

 1. 38

  بانه وره

  ما که حوصله ریا بازی رو نداریم ولی خدا حقمون رو ازت بگیرد …..خان خداوند بزرگ در همین دنیا خوار و دلیلت کند بخدا بارها و بارها شده برای کارهای مغرضانه ایشان عذاب کشیدیم خدایش من یک کارگر ساده ام تو شرکت پرلیت تهرانم ولی از اینجا هم عذلبت رو احساس میکنم خداوند این عذاب رو به خوانوادت برگرداند///نمونه اش بستن سالن باینگان بروی جوانان بانه وره ای!هر چند که بازش کردند ولی من اونجا بودم حقمو ازت میگرفتم —مدیر جان تورخدا تایدش کن

  پاسخ دادن
 2. 37

  جوان

  دریک جمله اقای حاتمی هرکجا باشی امید جوانان هستی

  پاسخ دادن
 3. 36

  مظهر رمضانی

  دوستان به عنوان کوچکتر شما خواهش میکنم از دامن زدن به حاشیه ها و انتشار اکاذیب اجتناب کنید.در چند مورد دیدم دوستانی گفته بودند x,y,z همگی یک نفر با اسامی متفاوت است.محض اطلاع دوستان باید اعلام کنم به سیستم های pc هر کدام از ما یک کد تعلق می گیرد که به آن IP می گویند و اگر یک نفر با هزار اسم هم کامنت بنویسد مدیر سایت خواهد دانست که هویت واقعی او کیست و اگر سرعت اینترنت کافی باشد مدیر می تواند محل دقیق اسکان دستگاه کامپیوتر موجود را شناسایی کند.کاک فرهاد به عنوان استاد بنده در این زمینه می توانند صحبت های مرا تکمیل کنند.

  پاسخ دادن
 4. 35

  دلشاد

  سلام جناب مدیر.من مانده ام این “باسک” منظور باسک “اسپانیا” یا باسک “آرژانتین “یا باسک …است.چون نظراتش احساس میکنم از یه کارشناس فنی برمیاید.

  پاسخ دادن
 5. 34

  /////

  به گزارش پاوه پرس به نقل از آوای باینگان، در پی انتشار شایعاتی در یک سری از وب سایت ها و وبلاگ های خبری منطقه مبنی بر عزل اردلان حاتمی از بخشداری باینگان و خروج موقت وی از سیستم وزارت کشور و معارفه قریب الوقوع بخشدار جدید باینگان، صحت و سقم خبر مذکور را از منابع آگاه و غیر رسمی جویا شدیم که این خبر را تکذیب نموده و آن را صرفاً جنجال رسانه ای دانستند.

  در همین رابطه تماسی با آقای ایده پور فرماندار محترم و کارآمد شهرستان پاوه داشتیم که پاسخ ایشان نیز بدین گونه بود: رسانه ها در نوشتن آزاد هستند اما ما هیچوقت چنین تصمیمی نداشته ایم و این خبر را قویاً تکذیب کردند.

  پاسخ دادن
 6. 33

  صالحی-باینگان

  نام شیرین مجهول الهویه نیست اما صالحی مجهول است؟ من محمدمهدی صالحی هستم این تهمت ها به آقای حاتمی نمی چسبد رعایت ادب و اظهار نظر مخالف لازمه اولیه هر نقدی است پس اگر علم در ادب و اخلاقیات ندارید به نقد نپردازید.هیچ کدام از افرادی که نسبت به آقای حاتمی شروع به اظهار نظر غرض ورزانه کرده اند صرفا به خاطر دید تنگو دیدگاه محدود و جاهلیت آنان است.اگر اونیز به جای پیگیری های مداومش برای مردم منطقه بودجه های دریافتی را بالا میکشید شاید الان این حرفا پشت سرش نبود

  پاسخ دادن
 7. 32

  یوسف

  مدیریت محترم سایت 90 درصد نظرات مثبت نسبت به بخشدار یا خودش است و////////////////////////. جانم من پخش کن .

  پاسخ دادن
 8. 31

  ادریس رحمانی

  جناب آقای حاتمی یکی از موفق ترین بخشداران استان کرمانشاه و شهرستان پاوه محسوب می شود، در ضمن از دلسوز ترین بخشداران شهرستان میباشد .

  بنده از طرف خودم از زحمات بی دریغ جناب آقای حاتمی نهایت تشکر را دارم . برادران عزیز مطلب منفی کار آسانی نیست باید نزد خدای متعال جوابگو باشیم . واقعا” فردی خدمتگذار و قانون گذار و حل مشکلا ت باینگان و بخش باینگان است آقای حاتمی .

  پاسخ دادن
 9. 30

  شیرین

  امید باینگان صالحی باینگان هرسه نام مستعاری است که اردلان حاتمی با آن نظر می دهد واین خودشون هستند که خودشان را تحویل می گیرند

  پاسخ دادن
 10. 29

  كريم

  با سلام و آرزوي قبولي طاعات و عبادات ، شما را بخدا از اين شايعه سازي ها دست برداريم. بالاخره هركسي يك روز بايد زحمت مديريت و مسئوليت يك اداره را بپذيرد و يك روز هم بايد از آن سمت خداحافظي كند. بياييم همدل و همزبان ، شايعه سازي ها را تمام كنيم. ضمناً اگر مسئولين كار نكرده اند اين همه پيشرفت از كجا حاصل شده ؟ هرچند واقعا اندك مسئولاني به فكر خودشان هم نيستند چه برسد به مردم و اداره اشان. ضمنا زحمات آقاي رحاتمي در باينگان جاي تقدير دارد.

  پاسخ دادن
 11. 28

  هورامان رستمی

  با سلام خدمت دوستان.
  بنده هرچند قریب به هشت سال است که شهرستان پاوه را ترک کرده ام.اما چند سالی در فرمانداری پاوه همکار آقای حاتمی بوده ام.قطعا به جرات میتوانم بگویم یکی از دلسوزترین کارکنان و مدیران سطح شهرستان میباشند و کسانی که خود در کارهای مدیریتی بوده اند خوب میدانند که ایشان بیشتر از حد توان قانونی خود تلاش نموده اند.باید درون سازمان و کار اجرایی باشی اونوقت میفهمی کار کردن چقدر سخت است! برای ایشان در هر پستی که باشند آرزوی موفقیت و پیروزی را دارم و برای مردم باینگان هم بهترین ها رو آرزومندم.یک ماه به صورت ماموریت در سال 79زمان بخشداری جناب بکامیری آنجا خدمت کرده ام.شرایط خاصی دارد کمتر کسی توان و تحمل مشکلات عدیده آنجا را دارد.

  پاسخ دادن
 12. 27

  طالب حیدری

  تخریب و انتقاد همیشه آسان است!
  اما براستی اگر ما جای مسولان بودیم و از مشکلات و موانع کار آنان و تلاشهایشان مطلع بودیم به خود اجازه میدادیم تمام عملکرد یک مسئول را زیر سوال ببریم؟! دوستان اگر انتقادی از شخصی میکنیم بهتر است ناظر بر عملکرد باشد و نه اینکه اگر از قیافه کسی خوشمان نیامد شروع کنیم به تخریب؟!
  با مطالعه کامنتها بیشتر از عملکرد بخشدار باینگان تعریف شده بود اما بی‌مهریهایی هم دیدم، و لازم دیدم به عنوان یک جوان باینگانی در چند برخوردی که با اردلان حاتمی داشته ام ،چند جمله ای در مورد ایشان عرض کنم:
  در این چند برخورد احساس خشنودی به من دست داده که مسئول بخش یک جوان فهیم و تحصیلکرده بومی است و نه کسی که از جای دیگری آمده باشد و دغدغه ها و زبان من را نفهمد. همیشه ایشان را به عنوان یک کسی که شبیه خودم است و آشنا به مسایل و مشکلات منطقه دیده ام و نه یک مسئولی که از پشت میزش تکان نمیخورد! بله، من مدیری را میپسندم که کمتر در محل کارش حضور داشته باشد و پیگیر مشکلات و مطالبات مردم باشد. انصافا ایشان از جمله بهترین مسئولانی است که باینگان به خود دیده است و از صمیم قلب آرزو دارم که خبر تودیع ایشان از بخشداری باینگان صحت نداشته باشد.
  و به عنوان مثال یک مورد از عملکرد ایشان را در روز دعوی مشهور و منحوس زه‌مگه عرض کنم، که ایشان با حضور فوری در محل حادثه نه تنها هزار ناسزا و دشنام شنید که جان خود را هم به خطر انداخت، وشاید اگر حضور ایشان نمیبود آن حادثه کشته و مجروح بیشتری برجا میگذاشت درحالیکه هیچ وظیفه قانونی نداشت که در آنجا حضور داشته باشد، اما متاسفانه بجای تقدیر و تشویق با کم لطفی مواجه شدند.

  پاسخ دادن
 13. 26

  lمظهر رمضانی

  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مخاطبان رسانه وزین سلام پاوه. بنده به عنوان یک شهروند باینگان امیدوارم که حاج اردلان حاتمی در پست خویش ابقا شده و کارهای عمرانی و اجتماعی فراوانی را که آغاز کرده اند بتوانند به کمک مردم و سایر ادارات به اتمام برسانند.به خدای احد و واحد قصد من دفاعی کورکورانه از روی دوستی و تعصب از شخص حاتمی نیست اما امیدوارم همه ی مخالفان با اسامی واقعی خود بیایند و بگویند که دقیقا چه ایرادی به کار وی دارند و او هم بتواند پاسخگو باشد. تا آنجا که بنده پیگیری کرده ام ایشان از طرف استانداری فعال ترین بخشدار معرفی شده اند و این در حالی است که از تمامی بخشداران سطح استان جوان تر بوده و ثبات مدیریتی بیشتری داشته اند.به امید خدا ظرف چند روز آینده کارنامه چهار ساله ایشان در آوای باینگان و یکی از روزنامه های غرب کشور منتشر خواهد شد و آنگاه دوستان می توانند با مقایسه عملکرد و ی و اسلافش در باره ی عملکرد او نظر دهند.به خاطر طولانی شدن کامنت پوزش میطلبم.امیدوارم دوستان اندکی واقع بینانه تر در رسانه ی پر بیننده ای همچون سلام پاوه به مسائل بنگرند.تکرار میکنم که این ها صرفا نظر شخص بنده است و بس.موید باشید

  پاسخ دادن
 14. 25

  امید

  دوستان باینگانی آقای حاتمی هیچکاری برای شما نکرده باشد شما ها نیاید این طوری حرف بزنید
  کاک اردلان همون مردی بود که توی دعوای شما ها بر سر مراتع سنگ بارون شد وفکر کنم ساچمه هم خورد
  این بخش دار باشما وپشت شما ها بود
  مردی که این چنین باشد اطمینان داشته باشید که برای آبادانی شهرکارهای کرده است که شما نمی بینید

  پاسخ دادن
 15. 24

  باینگان

  بنده به عنوان یک شهروند اهل باینگان و بدون هیچگونه تعصبی نسبت به هیچ شخصیتی عرض میکنم مه بسیاری از افراد در مورد آقای حاتمی کم لطفی میکنند.ایشان بسیار انسان و مدیری آگاه و دلسوز و مستعد و بالیاقت هسیند. وبه نظر بنده موفقترین و مردمی ترین بخشدار باینگان تا کنون میباشند.و همیشه خود را فردی از اهالی باینگان دانسته و در جهت پیشرفت این بخش تلاش های شایانی نموده اند.به نظر بنده برکناری ایشان بسیار کار نادرست و غیر کارشناسی است و باید به ایشان زمان داد.

  پاسخ دادن
 16. 23

  صالحی-باینگان

  باسلام
  متاسفانه عقل مردم امروزه در چشمانشان است قرار نیست که اقدامات ایشان در سطح شهر باشد چون اصلا در حوزه امور کاری او نیست.
  آقای حاتمی در باینگان اقدامات بسیار خوبی داشت که کمتر شاهد بودیم پیگیری مداوم طرح آبرسانی روستای لشکرگاه سعی در جذب بودجه به منظور توریستی کردن منطقه و استفاده از پتانسیل ها.حمایت جوانان و دانشجویان.پیگیری مداوم طرح گاز .جذب بودجه های کلان با مشقت های فراوان.و بسیاری امور دیگر که جای بحث ندارد
  بی انصافی است ایشان را مثمر ثمر ندانیم
  باتشکر

  پاسخ دادن
 17. 22

  شیرین احمدی

  نظری که با نام دوست نوشته شده
  واقعا از بیانات چه کسی است وشبیه بیانات کدام مسئول است خودتان قضاوت کنید؟
  من که می گویم خود آقای….نوشته وتعریف خودشان را کرده شما چه می گویید؟
  بابا نظرات را منعکس کن این نظر نظر بدی که نیست نظر شخصی است.
  تو که نظرات بدی را هم که درموردنماینده زده می شود منعکس می کنی

  پاسخ دادن
 18. 21

  ناشناس

  اخذ اعتبار آبخیزداری ربطی به هیچ یک از مسولین شهرستان ندارد اعتباری ملی است که با همت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اخذ شده است

  پاسخ دادن
 19. 20

  کارمند

  آنطور دوست مطلع خبر داده بود منم یقین دارم اقای مصطفایی امسال پست مدیریتی نمیپذیرد پیشنهادایی قبل از این هم داشته است حتی خارج از استان .

  پاسخ دادن
 20. 19

  دهیار

  منظور این دوستمون وزارت کشور دیگه اره؟تو که از دور نظاره گری بیا نزدیکتر که بیشتر با خدمات این دوستتون آشنا شی

  پاسخ دادن
 21. 18

  شهروند

  جناب آقای صالحی سلام
  برای شما متاسف هستم نظری در حمایت از آقای حاتمی دادم اما ظاهراً باایشان غرض شخصی دارید وتمجید نکردید.
  این نظر توهینی بر کسی نبود رعایت انصاف در انتقال نظرات نشانه مردی است

  پاسخ دادن
 22. 17

  جمیل

  در جواب آقای محترم که با رفتن آقای ارشاد این اداره از لحاظ هنر ضربه می خورد خدایی هنری در عالی از این اداره دیدیم این شما ومردم شهرمان

  پاسخ دادن
 23. 16

  اهل باینگان

  یکی از مسایلی که مانع رشد و پیشرفت منطقه ما میشود، تغییر زود هنگام مدیران است. بدین صورت که تا مدیری با زیر و بم و چم و خم مسایل و مشکلات حوزه خود آشنا میشود و در جهت برطرف کردن مشکلات تلاش میکند از پست خود برکنار شده و کس دیگری جایش را میگرد که در آن حوزه تجربه اندکی دارد! به عنوان یک شهروند اهل باینگان که از دور شاهد تغییر محسوس و عملکرد قابل قبول بخشداری در چند سال اخیر بوده ام، امیدوارم این خبر صحت نداشته باشد و فرمانداری پاوه این اشتباه را مرتکب نشود. الحق و الانصاف، حاتمی اگر نگوییم بهترین، اما به جرات یکی از بهترین بخشداران باینگان بوده است که لیاقت وی بسیار بیشتر از بخشداری، بلکه در حد استانداری و وزارت است.

  پاسخ دادن
 24. 15

  دوست

  باشناختی که ازدکترمحمودی دارم بهترین گزینه است گرچه انصافا پست بخشداری برای ایشان خیلی کمه انشاله بزودی شاهد رسیدن به جایگاه واقعیش باشیم.

  پاسخ دادن
 25. 14

  مرادی

  با رفتن آقای محمودی از ارشاد ضربه ایی شدید به هنر وارد شده است پس خواهشمنیدم از انتخاب آقای محمودی برای بخشداری بپرهیزید

  پاسخ دادن
 26. 13

  فرهادی - ساتیاری

  به راستی اقای حاتمی یکی از بخشدارانی است که در کارش جدی و دلسوز بوده … واقع بین باشیم خواهیم دید که بخش باینگان با درایت و مدیریت اردلان حاتمی تخییر چشمگیری داشته است .

  پاسخ دادن
 27. 12

  علی باینگانی

  اردلان حاتمی به درد هیچ پستی نمیخوردواقعا برای باینگان چکارکرد؟ فقط حرف زد ودریغ ازعمل به هرصورت برای ایشان آرزوی موفقیت می کنیم امیدواریم تجربه های خوبی بدست آورده باشند

  پاسخ دادن
 28. 11

  باینگان

  ای کاش آقای ایده پور عزیز زدتر از این دیر شدنها این جابجایی را بوجود میاورد تا مردم منطقه باینگان کمتر حرص و افسوس از مسایل جاری را بخورند و هم چنین اگر مدیر بومی جایگزین شود بسیار مزید بر تشکر خواهد شد .

  پاسخ دادن
 29. 10

  جبار

  دكتر محمودي يكي از گزينه هاي عالي براي تصدي پستهاي مديريتي است جواني خوش فكر خوش نام و تحصيلكرده است كه راحت مي تواند با توجه به تجارب ارزنده اي كه دارد با تمامي اقشار تعامل بر قرار كند و گزينه مناسبي است ان شائ الله محقق شود

  پاسخ دادن
 30. 9

  دودانی

  سلام برآقای صالحی
  در پاسخ به یکی از کاربران باید بگویم که بخش باینگان تنها بخشی است که تقریباً صددرصد جاده های روستایی آن آسفالت گردیده است وآنهائیکه طرح های زیربنایی را دنبال می نمایند ، این یکی از آن شاخص های مهم است که در دوران مدیریت آقای حاتمی انجام گرفته است

  پاسخ دادن
 31. 8

  شهروند

  بی تردید جناب آقای حاتمی یکی از موفق ترين بخشداران استان کرمانشاه محسوب می شود، شخصیتی که عمری تجربه ودانش کافی را دارد، میزان اعتبارات جذب شده در بخش باینگان دلیلی بر این مدعاست، برای نمونه قریب دو میلیارد تومان جهت ابخیزداری باینگان جذب نموده اند که یکی از طرح های اساسی وبنياد است که در سطح اورامانات بی نظیر بوده است.

  پاسخ دادن
 32. 7

  فرهنگی

  اخبار حاکی است اردلان حاتمی از گزینه های مدیریت یکی از ادارات شهرستان پاوه می باشد.
  اداره آموزش و پرورش؟ یا جای دیگر؟
  لطفاً بنویسید.

  پاسخ دادن
 33. 6

  شهروند

  بنظر من رفتن مدیر با لایقی مثل آقای دکتر محمودی از ارشاد ضربه بدی به فرهنگ این مرزو بوم میزنه آقای هدایتی در بهترین پست میباشد همچنانکه میدانید فرهنگ و هنر حالا عرصه مبارزه است و میطلبد انسانهای تحصیلکرده و تیز هوش سکاندار آن باشند

  پاسخ دادن
 34. 5

  سا تیار

  هرجا به جایی می شود بشود ولی نشود اداره بی نام نشان که صدای سایت حرف دل مردم است نتجه شد چه هیچ و همان در شهر پاوه وحال باینگان به کجا رجوع کنند

  پاسخ دادن
 35. 4

  زردویی

  خدا شاهده حاتمی از باینگان بره مردم شیرینی پخش می کنند.تاحالا نشده یکبارساعت قانونی بیادبخشداری …این مدت باینگان بوده ازش بخواهند یک ورقه آچارعملکرد خودش وبده .بایدزودترازاینهابرداشته می شد

  پاسخ دادن
 36. 3

  یک دوست مطلع

  با سلام به کاربران محترم و مدیر دوست داشتنی سایت سلام پاوه .من از دوستان آقای مهندس مصطفایی هستم چند روز پیش که شایعه را شنیدم و امروزهم که خبر را در سایت دیدم موضوع را با او گفتم این خبرها را تایید نکرد وگفت در این رابطه هیچ صحبتی با او نشده و شایعه است و گفت فعلا قرار نیست مسولیت هیچ اداره وسازمانی را بپذیرد ودنبال گرفتن مسولیت نیست

  پاسخ دادن
 37. 2

  باینگانی

  ای کاش قبل کنار گذاشتن ایشان ،کسی از او می پرسید که در این مدت در باینگان چه کرده ؟؟؟؟؟؟؟///ممنون جناب صالحی عزیز

  پاسخ دادن
 38. 1

  باسک

  جناب ایده پور یکی از مدیران با سابقه و لایق وزارت کشور بودند و هستند،امیدوارم تصمیماتی که میگیرند با درایت و تامل باشد،همچون گذشته کاری خویش،
  منتهی این تغییرات نباید آزمون و خطا برای شناخت مسولان باشد،
  من شناخت کافی از کسانی که در تغییرات هفته گذشته بودند رو ندارم،و از نظر دادن هم در مورد آنها معذور،
  منتهی تغییر بخشدار باینگان با توجه به سابقه خوب و تحصیلات عالی جناب حاتمی،تغییر خوبی به نظر نمیرسد،و حتی تغییر بدی نیز هست،
  چه بسا کسانی که جایگزین ایشان میشوند واقعا قابل مقایسه با ایشان نیستند،

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.