18 Comments

 1. 17

  فرشته نویدی

  باسلام وخسته نباشی.من هم به نوبه ی خودم این موفقیت رابه جناب آقای مستوفی تبریک عرض میکنم.ومایه ی افتخاربرای مردم بخش باینگان است.(البته درجواب یکی ازدوعزیزان بایدچنین گفت که من سالهاست که درباینگان زندگی میکنم .امسال شاهدچنین مراسماتی بودم.نمیدانم چرابعضی ازعزیزان چشم بصیرت ندارن ونمیتوانندشاهدموفقیت دیگران باشند.

  پاسخ دادن
 2. 16

  رستمی تبار

  جناب اقای مستوفی تبریک می گویم و
  از حسن مدیریت جنابعالی و همدلی کارکنان آموزش و پرورش باینگان کمال تشکر را داریم. به راستی موفقیت یک مدیر بومی موفقیت همه مردم شهرستان است. کافیست بدون حب و بغض به قضایا بنگریم.
  بنده از همه مسئولین و کارکنان حوزه آموزش و پرورش انتظار دارم در حوزه آموزش و پرورش تساهل و تسامح را کنار بگذارند. متاسفانه در سالیان اخیر رفتن به کلاس بالاتر بدون توجه به کیفیت گرچه شاید موجب بروندادهای بالا و بدون ریزشی بوده است ولی قطعا پیامدهای خوشایندی نداشته و نخواهد داشت. آینده جامعه و منطقه به متخصصان و صاحبنظران و صاحبدلانی نیاز دارد که باید در کناره کوره های اهنگری ظهور بایند. لطفا جدی بگیرید.

  پاسخ دادن
 3. 15

  محمد

  برادر یا خواهر فرهنگی، به نظر من این گونه اخبار در خصوص سایر ادارات در سایت وزین سلام پاوه انعکاس یافته و باید به برادران عزیز در این سایت تبریک و دست مریزاد گفت. ضمناً چند خبر دیگه از آموزش و پرورش باینگان در سایت هست که نظر چندانی در خصوص آن داده نشده . یقیناً آقای مستوفی ویژگی هایی دارد که تحسین دیگران را برانگیخته ، هرجند که هیچ انسانی خالی از خطا و سهو و اشتباه نیست. خواهش بنده اینه که بیاییم واقع بینانه و دور از هر گونه سوء نظر با حسن نیت به قضایا و برنامه ها بنگریم.

  پاسخ دادن
 4. 14

  فرهنگی

  سایت سلام پاوه تبدیل شده به کانون تبلیغاتی برای آقای مستوفی .مردم پاوه سفید میخوانن برادر .همه میدانیم منظور از این همه خبر از باینگان چیه.

  پاسخ دادن
  1. 14.1

   فرهنگی

   متاسفاً در این زمینه شما سیاه(نوشته) هم نمی خوانید چه برسد به سفید!
   این نوشته همه پیام دارند. در قدیم می گفتند:
   اگر کسی است ،حرفی بس است!
   نوشته استاد ایراهیم شمس
   را چند بار بخوانید و بقیه نوشته ها هم تا متوجه موضوع بشوبد.
   سلام و درود بر زحمتکشان سایت سلام پاوه.

   پاسخ دادن
 5. 13

  محمد

  واقعاً نظرات جناب آقای محمد فاروق یوسفی و فرهنگی قشنگ و پرمحتوا و کارشناسانه بود و لی به کاربر محترم مهمان باید بگویم که « ظل» درسته نه «ذل». ثانیاً به نظرم سایت سلام پاوه رعایت امانتداری کرده و عین متن تقدیرنامه را نوشته. سوماً ما در سایه این نظام مقدس و بر اساس قانون اساسی زندگی می کنیم. باید به نظرات و عقاید دینی یکدیگر به عنوان مسلمان ، ارزش قائل باشیم. شیعه و سنی هر دو بازوی قدرتمند اسلامند . ودر آخر باید بگویم من هم در برنامه مقام معلم در باینگان شرکت داشتم . به نظرم در نوع خودش بی نظیر ، ابتکاری و برتر و بلکه برترین بود و شایسته تقدیر بالاتر.
  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات پیشاپیش هم سعید فطر بر همگی مبارک باد.

  پاسخ دادن
 6. 12

  کیهان انفرادی

  باسلام وآرزوی قبولی طاعات وعبادات همه روزه داران عریز در این ماه ضیافت
  در خصوص نظرات تعدادی از کاربران گرامی وبر حسب وظیفه که در این مدت کوتاه به عنوان عضوی کوچکی از حوزه ستادی اداره آموزش وپرورش منطقه باینگان برعهده دارم وبدون هیچ گونه توقع وچشم داشتی با ید عرض کنم : مدیریت یعنی هنر دمیدن روح مشارکت در سازمان، ایجاد تکاپو در بسترهای ساکن وبه حرکت درآوردن سلولهای خفته وحذف سکون وسکوت در سازمان یا اداره است.
  این افتخار حاصل تلاش بی وقفه تمامی همکاران ودراس آن مدیریت خلاق واهل فکر اداره منطقه می باشد واین میسر نمی شود مگر با هماهنگی وهفکری مجموعه ای از افراد .
  ودر جواب کار برمحترم (ناشناس) باید عرض کنم بله تمام مراسمات در سطح منطقه اجرایی شده اما با چه کیفیتی دراینجا نقش مدیر بسیار تعیین کننده خواهد بود .
  خصوصیاتی که مدیر آموزش وپرورش منطقه باینگان دارا هستند ودر روند اجرایی برنامه ها با موفقیت چشمگیری همراه بوده بشرح ذیل می باشد1- داشتن تخصص مدیریت2- استفاده از نیروهای حرفه ای ومتعهد3- گریز از خودکامگی وروی آوردن به مشورت گرایی4- رعایت مساوات ، عدالت وتکریم کارمندان5- صداقت در گفتار وتحقق وعده ها6- ارتباط با دنیای خارج از حوزه کاری7- برنامه ریزی منطقی برای تحقق اهداف کوتاه مدت وبلند مدت8- ظاهر ، اخلاق ورفتار مناسب
  در پایان امیدوارم که نسبت به تام قضایا وحتی شخصیت افراد واقع بین باشیم واز تعصبات کورکورانه که عاملی است که همچنان در گذشته غوطه ور باشیم پرهیز کنیم

  پاسخ دادن
 7. 11

  فرهنگی

  باسلام وتبریک خدمت برادر بزرگوار آقای مستوفی درجواب عزیزی که این موفقیت رابی اهمیت میداندعرض میکنم که تمام مشکلات شهرستان ماوبلاخص آموزش وپرورش ما همین ندیده گرفتن وبی اهمیت تلقی کردن موفقیت دیگران است چرا همیشه فکرمی کنیم موفقیت وپیشرفت دیگران چون سدی در مقابل پیشرفت ماست چراهمواره سعی میکنیم تلاشهای دیگران که درراستای موفقیت شهر ودیارمان است را زیر سوال ببریم آموزش وپرورش ما که بایدکانون تشویق و ترغیب باشد عاملی برای تخریب و نابودی انگیزه ها شده است مسولان آموزش وپرورش ما باید وجدان خودراقاضی کنند که درطی این چند سال چه دست آوردی برای وضعیت آموزشی و پرورشی جامعه ی ماداشته اندآیازمان آن نرسیده که خودراکنارکشیده و اجازه ی کاروفعالیت رو به دیگران بسپارند شاید بهبودی حاصل شود البته مثل مشهور که میگوید خلایق هرچه لایق شاید درمورد شهر ماخیلی مصداق داشته باشد

  پاسخ دادن
 8. 10

  مهمان

  انشاالله در ذل سایه(در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر(عج)!!!!!!!)همانطور که در متن بدا ن اشاره گردیده به مقامات بالاتری دست یابند ایشان انسانی فیلسوف و دانشمند هستند

  پاسخ دادن
 9. 9

  پاوه

  مدیریت محترم سایت به نظرم اگر تمام ادارات سطح شهرستان بخواهند از این نمونه کارها برای شما بفرستن جایی برای مطالب دیگر نخواهند ماند خواهشا مطالبی را اطلاع رسانی کنید که عمومی. تخصصی و گره گشا باشدو گرنه

  پاسخ دادن
 10. 8

  محمدفاروق یوسفی

  ترین ها،جزء نوادرند وبه همین جهت مهم تلقی می شود، بی شک انتخاب ستاد برتر نشانه خلاقیت وکاربست ابتکاری است که موجبات بروز رضایت را سبب گردیده است.
  هرچند که فعالیت مذکور یک فعالیت جمعی است، اما سکاندار وهدایت کننده ی امور است که سبب تمایز می شوند، شکی در توانمندی نیروهای باینگان نیست ، لکن این نیروها باید اجازه ی هنرنمایی بیابند، رمز موفقیت مدیران توانمند در این است که کار را به دیگران واگذار نمایند، حضور دیگران باعث رونق واعتباربخشی بیشتر شده است .
  امروز متوجه خبرمذکور شدم اما بعضی نظرات سبب گردید که پاسخی در این راستا داشته باشیم ودر اینجا برای خود متعجبم چرا باید ارزش کار یدیگر را تقلیل بدهیم، مشخص نیست هدف از اینکار چه خواهد بود؟ وقتی که توان وتحمل موفقیت دیگران را نداشته باشیم، لاجرم باید ارزش کار آنان را کوچک نمایم تا خود کمی خویش احساس آرامش نمایم…..این درد گرانی است ….خدا به همه ی ما رحم کند.

  پاسخ دادن
 11. 7

  ادریس رحمانی

  سلام
  برادر حبیب اله مستوفی از افتخارات و گنجینه های فرهنگ ، بخصوص اداره آموزش و پرورش بخش باینگان است . اینجانب ادریس رحمانی تبریک عرض می نمایم به برادر نامبرده ، واقعا” فردی دلسوز و خدمتگذار هستند .

  پاسخ دادن
 12. 6

  ناشناس

  نیازی به این همه تمجیدنیست،افراددیگری شبانه روزکارکردند ولی به اسم ایشان لقب خورده، شق القمرنکرده،سالهای گذشته مراسمات بهترازاینم اجراشده ولی چشم بصیرت نبوده که ببینند،

  پاسخ دادن
 13. 5

  آرزو

  سبک شمردن و تخریب فعالیت ها و کارهای دیگران از اصول اخلاقی و انسانی کاملا به دور است و امری زشت به حساب می آید.در راستای تشکر از اقدامات اقای مستوفی در بر گزاری یک سری مراسمات و دعوتهای برخی شخصیت ها و نوع اطلاع رسانی مطبوعاتی و …..و مطرح نبودن یک سری مسائل مهم آموزشی و مسائل مربوط به کارکنان و معلمان و …ذهنیت را به …. میبرد . مجدادا از زحمات اقای مستوفی نهایت تشکر و آرزوی موفقیت را در پستهای بعدی که به ایشان داده میشود داریم انصافا کارشان را خوب بلد است.

  پاسخ دادن
 14. 4

  علیک السلام

  به نظر میرسد متوجه متن نشده اید. مجموعه ای از معلمان مثل جنابعالی در کل استان درحرکتی جمعی رتبه اول را کسب کرده اند وار. سوی وزارت متبوع مورد تقدیر قرار گرفته اند والبته به عنوان کسی که در آن جلسه حصور داشتم احترامی را که برای معلمان وپبشکسوتان قائل شدند بسیار بالاتر از این تشویق می دانم

  پاسخ دادن
 15. 3

  سلام

  این چه خبریه که تورو خدا میزارین تو سایتتون؟ منم به عنوان معلم خیلی تقدیر نامه وزیر دارم باید بزنید تو سایت!!!!؟

  پاسخ دادن
 16. 2

  دلشاد پیاب

  درود بر اقای مستوفی . خسته نباشید . لیاقت ایشان بیشتر از این است

  پاسخ دادن
 17. 1

  ابراهیم شمس

  استاد حبیب اله مستوفی از افتخارات و گنجینه های فرهنگ هورامان است و شایستگی چنین تقدیری را دارد . کسب این مقام را به این بزرگوار و جامعه فرهنگیان شهرستان پاوه تبریک می گویم.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.