گزارش تصویری از سفر نماینده و فرماندارپاوه به حلبچه عراق قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » گزارش تصویری از سفر نماینده و فرماندارپاوه به حلبچه عراق

به گزارش سلام پاوه : روز سه شنبه هفته گذشته نماینده پاوه و اورمانات در مجلس دهم به همراه فرماندار پاوه و تنی چند از پرسنل فرمانداری پاوه به همراه خبرنگار نام آشنای دیارمان کاک هادی زامیاد عازم حلبچه عراق شدند تا شاید طلسم مرز شوشمی این بار در دولت تدبیر و امید بشکند و این مرز باز شود . بهرحال هرچند این سفر نتیجه مورد قبول مردم عزیزمان را در پی نداشت اما روزنه های امید به باز شدن این مرز را همچنان روشن و باز نموده است .

در این باره کاک هادی زامیاد تصاویری از این سفر یک روزه را در اختیار پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه قرار دادند که ضمن تشکر از ایشان شما را به تماشای این تصاویر دعوت می نمائیم.

حلبچه 1

حلبچه 23

حلبچه 13

حلبچه 12

حلبچه 20

حلبچه 21

حلبچه 24

حلبچه 18

حلبچه 17

حلبچه 19

حلبچه 16

حلبچه 10

حلبچه 9

حلبچه 11

حلبچه 8

حلبچه 7

حلبچه 4

حلبچه 5

حلبچه 3

حلبچه 6

حلبچه 2

حلبچه 1

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. ن سعیدییانی

    با تشکر از این قدام توسط فرمانداری پاوه ، میتوان دو شهر مهم ومعروف کردستان ایران وعراق با هم خواهر خواده شوند و مناسبات فرهنگی و تجاری و زیربنایی زیادی باهم داشته باشند .
    از این رو فرمانداری پاوه می تواند با تبادل افکار و تجربیات با حلبچه که مردم آنجا زمانی میهمان پاوه بودند اقدامات زیادی را باهم انجام دهند .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |