قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » ادامه سونامی سیاسی در فرمانداری پاوه /میرانی بخشدار نوسود می شود

به گزارش سلام پاوه : بنابر اخبار رسیده شنیده حاکی از آن است در ادامه سونامی و تغییرات گسترده در فرمانداری شهرستان پاوه سیدنجیم میرانی بخشدار نوسود می شود .

بنابر اخبار دریافتی شنیده ها حکایت از آن دارد سید نجیم میرانی بخشدار مرکزی شهرستان جوانرود جایگزین مصطفی عینی سرپرست سید نجیم میرانیبخشداری نوسود می شود.

سید نجیم میرانی اصالتا اهل بخش کلاشی از توابع شهرستان جوانرود و دارای مدرک لیسانس و سابقه بخشداری بخشهای کلاشی و مرکزی شهرستان جوانرود را در کارنامه دارد.

شایان ذکر است اخبار جدیدی از سونامی سیاسی و تغییرات گسترده در فرمانداری شهرستان پاوه و اورامانات در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

 1. جواب آقای یک شهروند

  باعرض سلام خدمت همه عزیزان و تشکر از نظر شما دوست گرامی(یک شهروند) اما محض اطلاع شما حاجی میرانی دارای مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی بوده و ازمدیران شجاع وتوانمند ودلسوز است که بر کسی از این دیار پوشیده نیست در ضمن آمدن یا نیامدن حاجی میرانی دلیلی بر ناکارآمدی هیچ فرد یا گروهی نیست متاسفم که بعضی دوستان از سر بی اطلاعی یا یا خدای نکرده اطلاعات غلط و… درصدد تخریب شخصیتیهای بزرگ این دیار عزیزمان میکنند.
  ودر آخر با یک بیت شعر عرایض را تمام میکنم:
  آنچه عیان است چه حاجت به بیان است

  • ناشناس

   منظورتون یک مصراعه دیگه

 2. روستایی

  جان خودتان از هرکس میخواین تعریف کنید عملکرد وتجارب ارزنده بخشدار مرکزی را به رخ روستاییان بدبخت نکشید

 3. ادریس رحمانی

  سلام
  برادر سید نجیب میرانی دلسوز ترین بخشدار می باشد . و هدف ایشان خدمت به منطقه است و بنده به برادر نامبرده تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان را داریم .

 4. پاوه

  آقای عبد الله زاده از بهترین و لایق ترین و صادق ترین نیروههای سطح شهر هستند لطفا برای بالاکشیدن خود اورا خراب نکنید مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید

 5. نوزاد

  راستی آقای عبدالله زاده چه کرده ؟
  باورکنید آقای عینی از ایشان لایق تر است این نظری که بعنوان شورای مرکزی نوشته شده مال خود آقای عبدالله زاده است
  این نظرراحتما مطرح کنید بگذار آقای عبدالله زاده بداند که واقعا درمدیریت ضعیف است وباید دوره ببیند

 6. بیطرف

  درجواب یک شهروند:دوست عزیز مدارک امروزی این آقایانی که تومیشناسی به اندازه یک دیپلم قبلی ارزش بارعلمی راندارندواکثر آنان توان یک مکاتبه ساده راندارند.مدرک ملاک نیست تجربه ، بارعلمی ، وشجاعت واساس مسئولیت ملاک است.درضمن اینان خارجه نیستند وارده میباشند.اقوام درکره ماه باتعامل زندگی میکنندمااندرکوچه یک غمیم.متآ سفم برای طرز فکرت؟

 7. یک شهروند

  واقعا باید متاسف شد این همه فوق لیسانس بامدارک معتبر ومرتبت داریم بعد میریم نیروی خارجه میاریم وباافتخارهم میگیم لیسانس هستن که توهین نمیکنم اماامروزه لیسانس شده دیپلم قدیم بعدهم دادوبیدا که بیکاری زیاده شده بابابس کنین توروخدا تاکی پارتی واشنا وفامیل ودوست بازی

 8. دردمند

  درجواب شورای مرکزی شما باید مدافع مردم روستاها باید باشی نه تقدیر کننده بخشدار.

 9. رها

  با نیروی غیر بومی مخالفیم چونکه در منطقه نیروی توانمند برای تصدی بخشداری را داریم واین کارها توهین به نیروی انسانی کار امد منطقه است لطفا تجدید نظر شود واین کارها به ضرر نماینده محترم است

  • پاوه ای

   کاش یک یا دو نفر از این نیروهای توانمند را معرفی می کردی.
   نیروی توانمند کجاست؟اگر اینطوری بود خیلی ها نمی ماندند.

 10. جیگر سوخته

  آنچه خود داشت زبیگانه تمنا میکرد!!!!!!!!!!

 11. جواب فرهنگی

  اتفاقا یکی از افراد مطرح در تغییرات که ارتقا یابند ایشان هستند حالا ببینیم چی خواهد شد

 12. شورای مرکزی

  کاش ما چندتا مدیر کاربلد و قانون مدار مثل بخشدار مرکزی را داشتیم. دست هرچی قانون گریز و خلاف و رابطه بازی رو قطع کرده اینست به مذاق برخی دوستان خوش نمیاد.
  انصافا آقای عبدالله زاده لیاقتش بیشتر از ایناس .
  ولی نماینده محترم ظاهرا باتوجه به نزدیک شدن به فصل انتخابات، شایسته سالاری رو دارن قربانی مصالح شخصی خود می کنند

 13. یک دوست

  آقای عینی خوب به درد دل ها گوش می داد ولی نمیدانم دنبال حل آنها میرفت یا نه . . چندین بار با شورای نودشه جلسه داشته بسیار امین و وارسته بود ودرد جامعه را احساس میکرد اگر چه از نظر اجرایی شاید توان زیادی نداشت . مثلا برای نودشه اگر جایگاه کشتارگاه را به نقطه ای در اطراف رودخانه انتقال می داد و مردم را از بوی گند نجات میداد یک یادگاری بود برای آقای عینی ولی ظاهرا ایشان در نوسود دچار امورات حاشیه ای شده و فقیر و فقرا را فراموش کرده . ………….. چندین سال است که بخشداران را از رسیدن به مشکلات اصلی مردم بازداشته .
  خدا کنه این آقای میرانی ………. وارد نشه برای خدمت به این مردم جنگ زده و …. زده بیاد .

 14. عینی دوست

  اقای عینی همان کارمند جزء فرمانداری میماند براش خوبتر بود با فرهنگی نوسود کاملا موافقم از کارای ایده پور سر درنیاوردیم هدفش از فرستادن عینی به بخشداری چه چیزی بود

 15. محسن

  کاش بخشدار مرکزی پاوه هم تغییر میکرد. دیگه روستاهای این بخش بیشتر ازاین تحمل کم تجربگی وقانون مداری به قول خودش را ندارند

 16. فرهنگی نوسود

  شکر خدا هرکسی بخشدار نوسود شود بهتر است بخشداری 6 ماهی است تعطیله .عینی فقط اسم سرپرست داشت وبس دیگه هیچ .البت اگر نماینده بومی منطقه را پیگیر بود بهتر مبشد تا میرانی . برای انتخابات به ضرر خودش تمام میشود

 17. فرهنگی

  انشاءا… این سونامی هرچه زودتر اداره … را شامل شود.
  چون تغییر خیلی دیر شده
  و این مدیر،مریض احوال دیگر توان ادامه ندارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |