قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » سونامی سیاسی در فرمانداری پاوه /ناهید امین زاده رفتنی شد/ علا الدین حیدری می آید

به گزارش سلام پاوه : بنا بر اخبار موثق رسیده شنیده ها حاکی از آن است خانم ناهید امین زاده معاون فرماندار پاوه بدلیل اتمام مهلت ماموریت خود از این سمت خداحافظی کرد و علاالدین حیدری بخشدار سابق ثلاث باباجانی جایگزین وی شد.

بنابر اخبار رسیده موثق به پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه : ناهید امین زاده که نزدیک به یک سال در سمت معاونت فرمانداری پاوه مشغول به کار بود با اتمام دوره ماموریت خود از این سمت خداحافظی کرد و علاالدین حیدری به عنوان معاون جدید فرمانداری پاوه منصوب شده است .

علاالدین حیدری اصالتا اهل روستای خانقاه از توابع شهر پاوه می باشد که سابق بخشداری مرکزی ثلاث باباجانی را در کارنامه دارد.

بنابر گزارشات رسیده سونامی سیاسی در شهرستان های اورامانات و بخصوص پاوه ادامه دارد و اخبار تکمیلی در ادامه منتشر خواهد شد.

 1. زاهد . ح

  با سلام خدمت خوانندگان سلام پاوه
  می خواهم چند نکته را برای شما نظر دهندگان و مردم ذکر کنم
  خانم امین زاده 1سال در این پست حضور داشته اند و خودشان خوب تر از همه می دونند که چکار کرده اند و حتما تلاش خود را کرده اند برای خدمت به مردم وظیفه ما این نیست که به کسی حمله کنیم و انتقاد های بی اساس بگیریم اگر کسی دلسوز هست و خودش را قهرمان می داند در هر کاری روش خودش هست هرکس که انتقاد دارد منصفانه و با رعایت احترام به طرف مورد نظرش بفهماند که اشکال کارش در کجاست نه این که جلو ی مردم و در فضای مجازی که افراد زیادی ان را می بینند حرف بزند اگر راست می گوید و دلسوز است به خود ایشان بگوید بعد در مورد آقای حیدری من با اقای حیدری زندگی کرده ام و می دانم که ایشان هم فردی نیست که برای مسئولیت دندان تیز کند و با پارتی بازی و … بالا بیاد شما نگاه کارنامه افراد کنید بعد قضاوت کنین وقتی ایشان در آموزش و پرورش کرمانشاه بودند با تمام توان به فرهنگیان خدمت می کردند به خاطر کار مردم خونواده خود را هم به زحمت انداخته اند بعد که در ثلاث فعالیت کردند هنوز هم مردم ثلاث دوست دارند که ایشان به انجا برگردند واضح براتون بگم ایشان اهل بعضی مسخره بازی ها مثل رشوه و اختلاص و… نیستن نظر دهندگان عزیز و باقی مردم وظیفه اصلی شما کمک به انها چه خانم امین زاده چه آقای حیدری هست و دعا کردن برایشان که بتونند وظیفه خطیری که در دست گرفته اند را درست انجام دهند و برایشان دعا کنیم که خداوند از کوتاهیهایشان بگذرد و توان بیشتر برای خدمت به مردم به آنها بدهد
  خدایا این مسئو لین را کمک بفرما تا بتوانند این وظایف خطیر را درست به انجام برسانند و از کوتاهیهایشان بگذر .
  آمین
  والسلام علیکم ورحمة الله وبركاته

 2. شريفي

  دغدغه اصلي اين طيف فقط انحصار مديريت شهرستان در دست خانواده و طيفي خاص است
  اينها دارند سنگ كساني را به سينه ميزنند كه الفباي توسعه را هم نمي فهمند
  خداييش مردم پاوه با اين همه سابقه تمدن و فرهنگ حيف است كساني برايشان خط و نشان بكشند كه اگر در مناطق زادگاه خودشان مي بودند الان نگهباني همان دستگاهي را كه الان بر شهرستان پاوه صدارت ميكند را هم بهش نميدادند
  از ماست كه بر ماست

 3. پاوه عزیز

  با سلام خدمت تمام دوستان عزیزان بیاییم از این تعصبات خشک گذر کنیم شهرستان پاوه در گذر تاریخ خود همیشه از این طرز تفکر ضربات زیادی خورده است چرا همیشه برعلیه کسانی که نمی شناسیم سم پاشی می کنیم یک مدیر خوب را هرکس پیشنهاد دهد باید همه کسانی که دغدغه توسعه این شهرستان محروم را دارند با جان و دل بپذیرند یک مدیر آزموده قوی را که درد آشنا با شهرستان است و دارای توان بیش از اینها را دارد متقاعد کرده اند که این شهرستان نیاز به او دارد را یک تعداد افراد ورشکسته که در همه زمانها به عناوینی یا به خاطر تعصبات یا به خاطر منافع خود بدون شناخت فردی می خواهند از خدمت در شهرستان بومی خود محروم کنند این افراددر چندین سال گذشته چه خدمتی به شهرستان کرده اند چرا پاوه ای که با همدان شهرستان بوده را بعد از نیم قرن همچنان محروم ببینیم چرا از این عزل و نصب های چند ساله خود درس نمی گیرید به خاطر رضای خدا از دخالت های نابه جا دست بکشید و مردم را بیش از این کند ذهن حساب نکنید مردم ما بسیار فهیمند و خود کاغذ سفید خوانند

 4. مردمی

  کسی نیست بررسی بکنه ببینه واقعا این تغییرات ناشی ازچیست؟ فرماندارواقعاچکاره است؟چندتارئیس خوب ومردمی درطول یک ماه گذشته تغییرکردند.به غیرازجهادکه مثبت بود ریاست های اداره کارورفاه وتأمین اجتماعی،معاونت فرماندارورئیس اداره آب وفاضلاب روستایی وبخشدارنوسودو… تغییرات ناشی ازچیست؟!!!!

 5. مريم ج

  تا جايى که من بدونم خانم امين زاده هميشه در حدتوان به مردم پاوه خدمت مردن چه زمانى که مدير دبيرستان بودن چه زمانى که پيام نور پاوه در ساختمانهاى متروکه قرار داشت…..کمى انصاف هم خوب است براى کسانى که به راحتى نظر ميدن بخصوص خطابم به انسان محترمى هستش,که براحتى در مورد شخصيت يک نفر نظر ميدن انسان محترمى که گفتين خانم امين زاده براى خودشان هم مثبت نيستن شما چقدر آشنا هستين اگر انقدر مطمن هستين چرا اسمت رو ننوشتي و با جسارت حرفت رو نزدى؟؟؟

 6. مهدی.

  در جواب پاوه قهرمان باید بگویم که اقای حیدری در جا های دیگه پیشنهاد های خوبی داشته اند.ولی ایشان میخواهند در وطن خود خدمت کنند.ما ثلاثی ها ارزو داشتیم که اقای حیدری در اینجا خدمت میکردن ولی خود… .
  الان هم شما باید بسیار مسرور و شادمان باشید که سید را در کنار خود دارید.
  با ارزوی موفقیت برای سید و مردم خوب پاوه

 7. دلسوز

  با سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان عزیزان بیایید از این قیل و قال بیرون آمده به خود بیاییم ما فردی را نیاز داریم که اهل عمل باشد نه کسی که فقط پست را به یدک بکشد تا آنجایی که اطلاع دارم و با توجه به نظر خواهی از مردم ثلاث آنها هنوز هم درخواستهای زیادی برای ماندن آقای حیدری دارند اما خود آقای حیدری سودای خدمت به وطن را دارد در زمان تصدی مسئولیت در ناحیه یک کرمانشاه تمام همکاران هنوز حصرت آن روزها را میکشند ای کاش هرکس که فردی از آموزش و پرورش ناحیه یک را می شناسد نظر خواهی کند تا توان سید برایش مشخص شود

 8. پاوه قهرمان

  حیدری به آب وآتش زده که مسولیت بگیره ثلاث نشد پاوه یاجایی دیگه

 9. پاوه

  اخه پاوه١جان من ميدونم كه خانم امين زاده جه كار هايي واسه شهر كرده همون ساختمان دانشگاهي كه داريم مديون ايشونه خدا شاهده خودش ميرفت كارگر ميگرفت خودش ميرفت تو مراكز استان اهن ميخريد و….

 10. اخلاق

  چه زیبا و انسانی و اخلاقی می بود که اگر نظری در مورد کسی و یا عملکرد کسی داریم با اسم و نشانی واقعی خودمان و با ادله و مستند و در فضایی برابر از لحاظ مجال گفتگو آن را بیان کنیم تا ثابت کنیم که خدایی نا خاسته هیچ گونه منظور دیگری نداشته باشیم.

 11. همشهری پاوه

  بر کسی پوشیده نیست که جابجایی پست های اداری همواره وجود داشته و خواهد داشت و مشخص است که به چه صورت و توسط چه عواملی و شرایط مدیریتی در سطوح بالا و…. انجام میشود. اما جالب تر از آن فرهنگ بیان نظرات در خصوص این گونه تغیرات است.گاها افراد بدون هیچ گونه اطلاعی در مورد قضایا از جمله دامنه اختیارات ،
  محدودیت های شغلی و مزاحمت های جناحی و ….. و هر کسی با توجه به منش و روحیه درونی و منافع شخصی و جناحی خود شروع به بیان نظر میکند .البته با توجه به ساختار اجتماعی و فرهنگی موجود امری است طبیعی.که ای کاش چنین نبود و افکار عمومی تمام جوانب را مد نظر قرار دهد .کاملا واضح است که در پایان دوره کاری نمایندگان مجلس قرار داریم و طبیعی است که نمایندگان فعلی به هر اقداماتی جهت انتخابات بعدی دست خواهند زد. و کاملا واضح و روشن است که پس از انتخابات های گوناگون چه مجلس ،چه ریاست جمهوری این جابجایی در پستهای دولتی صورت میگیرد.و چه بسا هیچ گونه ربطی به شایستگی یا عدم شایستگی افراد نخواهد داشت.

 12. دوستدار پاوه

  باسلام وخسته نباشید خدمت سرکارخانم ناهید امین زاده این راباید بگویم ایشان اولین خانم پاوه یی به چنین پست مهمی منصوب شده مایه افتخاراست وآرزوی موفقیت وسربلند برایشاندارم .

 13. متاسفم

  باسلام….
  واقعا واقعا متاسفم براى افرادى که انقدر با حرص اظههار نظرکردن هرچند بعيد ميدونم کسى همچون پاوه1که انقدر مطمن داره اظهارنظر ميکنه اصلا آشنايى باخانم امين زاده داشته باشن….متاسفم

 14. پاوه1

  در جواب پاوه بایدعرض کنم که خانم امین زاده برای خودش هم مثبت نیست پس چه انتظاری هست که برای یک شهرستان مثبت باشد. درضمن دراین مدت چه کارمثبتی جز نشستن در اتقاقشان داشته اند. من باایشان کارکرده ام و این حرفها را بدون دلیل نمیگم.

 15. حسین .م..

  تا جاییکه بنده بعنوان همکار آقای حیدری در دفتر سیاسی استانداری؛ خبر دارم ایشان با اصرار و پیشنهاد مسئولین استانداری حاضر به پذیرش این مسئولیت شده اند .البته با رفاقت و دوستی که با دکتر منوچهری دارند خیلی پیشتر از اینها و بهتر از این پستها می توانستند بگیرند .اما کاش اون افرادی که ندیده و نشناخته به افراد برخی تهمتها رو میزنند .یکماه با آقای حیدری همکار می بودند

 16. شاهو

  وقتی که شهرداد عوض شد همه میگفتن بابا این دیگه کیه اوردن اموزش و پرورش چه ربطی به شهرداری داره؟اما همه مون دیدیم که در یک سال چگونه شهر پاوه رو دگر گون کرد .چون به قول خودمون (کیه سه پاک )بود.من افتخار ملاقات اقای حیدری رو داشتم و میدونم چگونه خودشو به اب و اتیش میزنه تا دل مردمو شاد کنه.از همه مهم تر این است که ایشان از سادات هستند و قطعا… .
  به هر حال از زحمات خانم امین زاده تشکر میکنم و برای اقای حیدری ارزوی موفقیت دارم.

 17. پاوه

  يكي از چهره هايي كه مي تواندبراي شهرمان مثبت باشد سركار خانم امين زاده س

 18. مقیم کرمانشاه

  نگران نباشید تا جایی که آقای حیدری رو میشناسم آدم بسیار مسولیت پذیرو توانمند و سالم میباشند حتمآ برای پاوه به عنوان نامی ماندگار در مدت مسولیتش خواهد ماند.

 19. ژینگه

  تغییرات مداوم و سریع مسئولین اجرایی در هرسطحی موجب تاخیر در کارها و دلسرد شدن افراد می گردد. مدیریتی موفق است که بتواند با انتخاب صحیح افراد و بدون تاثیر هرگونه چانه زنی از بالا و پایین (اعمال فشار) در پست های اجرایی حداقل تا پایان مدیریت خودش آنها را در کابینه خود داشته باشد. به راستی این تغییرات جز ضرر هیج نفعی برای منطقه ندارند. امید است هرچه خیر و صلاح این مردم متدین و عزیز است پیش آید.

 20. خادم شهدا

  ضمن آرزوی توفیق جهت سر کار خانم امین زاده حسب تحقیق اینجانب سابقه زیاد خدمتی امکان انتقال قطعی ایشان به وزارت کشورامکان پذیر نبود و به لحاظ حقوقی کاهش زیاد حقوق و مزایا بعنوان هیات علمی دانشگاه یکی دیگر از دلایل و همچنین پایان ماموریت ایشان و عدم تمایل خود ایشان به ادامه تمدید ماموریت بود اما اینکه جهت آقای ایده پور دیگران نسخه بپیچند نشد؟؟ آیا افراد شایسته و توانمند و آشنا به تمام مسائل در این شهرستان نیست که سراغ افرادی برویم که هیچ شناختی از مردم و این شهرستان ندارند ؟حداقل یکسال زمان می برد تا اطراف خود را بشنا سد وتا به خود بیاید نماینده بعدی زیرابش را می زند پس کی در فکر خدمت به مردم باشیم ؟ محض رضای خدا بگذارید فرماندار افراد بدونه وابستگی را انتخاب کند شایسته و توانمند ودر خور شان این مردم توهین به کس نباشدنه معاون و بخشداری که فکر و ذکرش ماندن یا نماندن نماینده باشد مداخله کنندگان را رجوع می دهم به فردای قیامت و اینکه مدیون خون شهداء هستیم آیا پیشنهاد ات به فرماندار در راستای شایسته سالاری و خدمت به مردم است یا ….؟؟ و انتظاری که مردم از جناب ایده پور دارند با سیاست و درایتی که دارندبه عنوان نماینده عالی دولت و با حمایت قاطع استاندار افراد بی طرف را که امین رای مردم که در شرف انتخابات هستیم باشند چونکه فردا دودش به چشم فرماندار و مجموعه وزارت کشور خواهد رفت که بله نتوانستند سلامت انتخابات را حفظ کنند چند نکته خطاب به نماینده فعلی و سایر کاندیداها پاکی و صداقت آقای منوچهری بر کسی پوشیده نیست برادر بزرگوار عملکرد چهار ساله شما و اطرافیان تعیین کننده سرنوشت شما در آینده انتخابات است و بس و سایر کاندیداهای محترم خود را انطور معرفی کنید که هستید و آن طور که دیگران می خواهند.

  • فرهنگی

   با سلام
   حرف هایی که زدید یا نوشته اید واقعاً خودت هم قبول داری؟
   شما مدیری را نام ببرید که با معیارهای شما انتخاب شده باشد.
   خداوند نگهدار سرکار خانم امین زاده باشد
   و شما که خادم شهدای گرانقدر هستید.
   با تشکر

 21. ....

  از زحمات خانم امین زاده عزیز نهایت تشکر رو داریم قطعا آقای حیدری هم دلسوز و به فکر ملت و شهر پاوه هستن در این شکی نیست براشون آرزوی موفقیت رو داریم

 22. شهروند

  خانم امین زاده خیلی وقت پیش بایستی برکنار میشد به نظر من یکسال فرصت از فرمانداری گرفت

 23. شهروند پاوه

  انتصاب خانم امین زاده به سمت معاون فرماندار یک اشتباه محض بود که از سوی آزرمی برکنار شده وفرماندار انجام شد خانمی که حتی در طول یک سال گذشته نتوانست از پروژه ای بازدید کند سری به روستایی شهری یا جاده ای یا طرحی یا اداره ای بزند فقط در اتاقش محبوس واسم معاون را به یدک کشید .مگر ما مشکلات در شهرستان کم داریم این خانم سوابقش کدام بود برای معاون فرماندار آدمی با تجربه وکارکشته نیاز است

 24. همسایه

  بنظر می رسد در این مدت که خانم امین زاده مسولیت داشتند عملکرد مثبتی دیده نمیشود
  امیدوار می شویم به آقای حیدری
  ان شاالله که عملکردشانرمناسب حال و وضع شهرستان باشد

 25. فرهنگی همکار

  جناب فرهنگی منظور بنده از اینکه افتخار کردن؛ نه ب واسطه آوردن خانم امین زاده بلکه بواسطه پرستیژ در سازمانها حقوق بشری.
  چون اگر هدف خانم امین زاده بود قطعا بایستی ایشان را همچون بخشداران هرسین و کرمانشاه ( خانم ) حفظ میکردند.
  اینجای کار بازی بود.

  • فرهنگی

   همکار ارجمند باسلام
   تا جایی که بنده اطلاع دارم بالاترین پستی که یک خانم پاوه ای کسب کرده همین پست بوده و بس.
   پس خانم امین زاده نامشان ماندگار خواهد بود.
   و زن و مرد پاوه باید این را قدر بدانند زیرا به راحتی به دست نیامده است.
   با تشکر

   • -----

    پست اصلامهم نیست معلومات،توان ،قدرت،درایت وعملگرایی مهم است وبس .برای این بانوسلامتی وبرای جناب حیدری موفقیت آرزومندم

 26. فرهنگی

  بنام خدا
  این خبر اگر درست باشد جای تاسف دارد!
  ولی بهر حال ماندن یا رفتن این خانم ارزشمند چیزی از ارزشهای او کم نمی کند.
  حالا چه در پست آموزش و پرورش باشد چه در پست فرمانداری!
  بعنوان افتخار دولت تدبیر و امید و از کارهای ارزشمند فرماندار از او یا می شود درسته و بنظر بنده،
  افتخار شهرستان پاوه هست و خواهد بود.
  با سپاس از مدیریت سایت سلام پاوه بخاطر اطلاع رسانی مستند.

 27. فرهنگی همکار

  بازهم در نزدیکی انتخابات بوی معاملات به مشام میرسد.خانم امین زاده که درآیین معارفه اش بعنوان افتخار دولت تدبیر و امید و از کارهای ارزشمند فرماندارنامبرده میشد که خانمی اهل سنت را بعنوان معاونت فرمانداری منصوب نموده حال کمتر از یکسال بایستی اجبارا محل خدمتش را ترک نماید.بنظربدترین بازی ممکن با این بانوی محترم نقش بست.

  • باران

   همه می دانیم که خانم امین زاده کاملا محافضه کار می باشد و هیچ سنخیتی با تدبیر و امید و اصلاحات ندارد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |