3 Comments

 1. 3

  فرهنگی

  این کار بسیار بزرگی است و تیمی بسیار قوی را می طلبد که بتواند چنین کاری را به انجام برساند. گویا نسیم فرهنگ این طرح را به عهده گرفته و وبرای آن کار گروه تشکیل داده است امیدوارم نهادهای دولتی در این راه کمک کنند تا این پروژه به انجام برسد.

  پاسخ دادن
 2. 2

  ابراهیم شمس

  ضمن سپاس از متولیان کتابخانه عمومی لازم به عرض است که طرح گردآوری فرهنگ و ادبیات شفاهی هورامان ازحدود یک ماه پیش در موسسه فرهنگی ادبی نسیم فرهنگ هورامان مطرح و در این راستا کمیته ای تحت عنوان کمیته تحقیق و پ‍‍ژوهش تشکیل و مقدمات کار فراهم و با دکتر اسماعیل شمس استاد تاریخ و رئیس مرکز کردشناسی دایره المعارف بزرگ اسلامی که از حدود سه سال پیش طرحی جامع به نام طرح گردآوری تاریخ وادبیات و فرهنگ شفاهی را تدوین نموده و در برخی از مناطق ایران به اجرا گزارده بود ، خواهش کردم این طرح را در اختیار ما بگذارد ایشان بزرگ منشی کردند و بدون هیچ چشمداشتی و صرفا به دو دلیل یکی اینکه واقعا عاشق هورامان است و دیگری پسر عموی من و معتقد به کار ما است، این طرح را برای من ارسال نمود. کمیته ای که برای این کار تشکیل شده به نام کمیته تحقیق وپ‍وهش همه از متخصصین هستند و ان شاء الله بتوانیم برای هورامان کار مثبتی انجام دهیم . لازم به توضیح ات در مراحل مختلف این طرح از طراح آن راهنماییهای لازم اخذ خواهد شد. امیدوارم کتابخانه عمومی که نهادی دولتی است ، در این راستا موسسه را یاری نماید تا ان شاالله فرهنگ شفاهی منطقه هورامان که از هر نظر بکر است بصورت دایره المعارفی در آید.
  شایان ذکر است قرار بود در چند روز آینده در جلسه پایانی و با حضور شخص دکتر شمس به جمع بندی نهایی رسیده و فراخوان و اطلاع رسانی شود.

  پاسخ دادن
 3. 1

  سوره هرالو نوتشه

  با درود فراوان از رئیس فرهیخته و ارجمند ارشاد اسلامی پاوه جناب آقای دکتر محمودی

  وقتی متخصص سر کار باشد نتیجه آن هم عملکردیست که در یک سال گذشته می بینیم

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.