8 Comments

 1. 8

  نورالدین سعیدیانی

  دعوت از قاریان مصر ویا کشورد یگر کار خوبی است در این وقت است که قاریان ماهم می توانند مطرح شوند و شاید از آنان قویتر ظاهر شوند .
  باتشکر از ماموستا هادی رمضانی .

  پاسخ دادن
 2. 7

  شایان

  جناب اقای سیروان .اولا اون یارو مصریه یک قاری قران هست و در شریعت اسلام کسی که صدای خوبی داشته داشته باشه و از اون برای خیر استفاده کنه قابل احترامه و در هر صورت ایشون مهمان هستن لطفا ادب رو رعابت کن دوست عزیز

  پاسخ دادن
 3. 6

  شهروند

  حضور همیشگی مسئولین از عموم مردم مثل همیشه پر رنگتر بوده است امید است حضورشان در جهت رضا و قرب الهی بوده باشد.

  پاسخ دادن
 4. 5

  انس شفیعی (نوسمه)

  متاسفانه عناصر دولتی ما, همه بیگانه پرست اند و اگر کسی با صدای نیک قرآن بخواند اما اهل پاوه باشد به دیده اغماض به او نگاه میکنند و او را نا دیده میگیرند اما حاضرند کلی وقت و هزینه کنند و ریش گرو بگذارند تا یک قرآن خوان غیر ایرانی را به پاوه بیاورند و کلی قضیه را رسانه ای کنند . چون اینها ر سانه ای شدن را دوست دارند و حب شهرت آنها را مسخ کرده است.
  با تمام اتحرامی که برای………………. شهرم قایلم اما این حرکت اینشان جحالب نبود.

  پاسخ دادن
 5. 4

  معروف آشنا

  با سلامی سراسر صمیمیت و صفا، و با آرزوی قبولی صیام و قیام شما در این شبها و روزهای قرآنی رمضان کریم.

  حضور قاری مصری؛ دکتر رضا جمعه منصور در شهر قرآن دوست مریوان پس از ادای نماز عصر روز سه شنبه نهم تیرماه 1394 با همّت و تدبیر اداره اوقاف این شهرستان بخصوص آقای سیروان محقق و حاج ناصح سعدی کارشناس فرهنگی این اداره قرآنی.

  این مراسم با استقبال آبرومندانه مردم محترم مریوان مواجه شد و حواشی زیبایی هم داشت مانند این قسمت از مراسم که سیدکریم پناهی حافظ مریوانی توانست هر سه سؤال دکتر رضا جمعه را با موفقیت و طمأنینه پاسخ دهد. تلاوت امیر یونسی(اردلان) هم استقبال خوبی به همراه داشت. حضور قاریان شهرستان و ائمه جمعه و جماعات بسیار چشمگیر بود!

  پاسخ دادن
 6. 3

  فریبرز

  سلام.با تشکر از سایت خوب تون و ممنون از این عکس های عالی.
  و اینکه قرائت ملا بلال مرادی خیلی بهتر از این یارو مصری بود.

  پاسخ دادن
 7. 2

  سیروان

  این یارو مصریه خونش از همه رنگینتر بوده که رو مبل جلوس فرمودن بقیه رو زمین نشستن؟

  پاسخ دادن
 8. 1

  شهروند

  همیشه گفتندمرغ همسایه غازه.بنظربنده که دران محفل حضورداشتم قرائت ملامحسن خودمان ازقاری مصری ازهرلحاظ بهتربودبااین همه هزینه ووقت صرف کردن.چرابه خودمان اعتقادنداریم.کاش می شدازقاریان برجسته اورامانات دعوت می شد

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.