2 Comments

 1. 2

  صهیب

  سلام امید وارم نظرم رو پخش کنید حداقل نمیگم مردم بدونن اما یه تلنگری باشه برا اموزش و پرورش …. دوستان کنکور امسالو شرکت کردیم با چند تا از رفیقام خلاصه بگم ۱۵ تا بودیم پخشمون کردن تو حوضه ها بر حسب اتفاق ۴تا از رفیقای اهل درس خوندن که نبودن رو به مدرسه یی که فک کنم یه کم تیز هوش بودن فرستان به گفته خودشون میگن مراقبا خیلی الکی تعین شده بودن یعنی من راحت تونستم با بغل دستیم تقلبی کنم اونم در حد۷۰% !!!

  حالا من نمیگم چه جوری شد یا من حسودم اما اینو میگم که سیستم اموزش و پروش پاوه در حد کنکور نیست تنها اونایی که قبول میشن خودشون با زحمت خودشون قبول شدن اما اگه تمامی این سیستم کنکوری و خوب کار میکرد شاید حداق این ادعاهای الکی اموزش و پرورش رو یکم قبول میکردیم ………. نمیشه همه رو گفت حرف زیاده اما اینو میگم حرف از همجا و هر جا بزنید اما از اموزش و پروش پاوه نزنید با تشکر

  پاسخ دادن
 2. 1

  هشدار

  سلام
  هشدار> هشدار! هشدار!
  از رئیس و مدیران و تصمیم گیران آموزش و پرورش پاوه و همه عقلای قوم و آنانکه کمترین دلسوزی در حق این مردم را دارند خواهشمندم جلوی کم کاری ، سهل انگاری بعضی از دبیران در سطح دبیرستان را بگیرید. خواهشمند است نظارت بیشتری بر امتحانات بعمل آورید. هیچ جامعه ای از برگزاری آزمون های درسطح استاندارد ضرر نکرده است . اما در سالیان اخیر علیرغم تلاش تعدادی از دبیران زحمت کش تقلب، فروش سوالات، کم کاری در تدریس، تلفن های متعدد و واسطه های مختلف برای دادن نمره به دانش آموزان درس نخوان سطح تحصیلی شهرستان را بسیار پایین آورده است و این نیاز به ثابت کردن ندارد. نتایج کنکور پارسال را دیدید و نتایج امسال هم خواهد آمد. با یکدهه گذشته مقایسه کنید.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.