24 Comments

 1. 20

  ناشناس

  کسی که شورای شهر نمونه کشور شدند حتما میتونن نماینده برتر هم بشن

  پاسخ دادن
 2. 19

  جوانرودی

  ما نماینده ای می خواهیم که تومجلس ازحقمون دفاع کنه مردمی بودن به چه درد میخوره .

  پاسخ دادن
 3. 18

  قادری

  آقای رضایی با کدام تخصص و تحصیلات می خواهد وارد میدان شود؟
  کاردانی رو کجا و چطور گرفت؟
  کارشناسی را با چه سهمیه و کجا و چطوری خواند؟

  با کدام زبان، بیان و سواد؟
  هرچند مردم ما حافظه کوتاه مدت خوبی ندارند اما رضایی فرد مناسبی نیست و نخواهد بود؟

  پاسخ دادن
 4. 17

  محمد

  عزیزان مطمن باشید آقای رضایی ازجایگاه خوبی برخورداراست وشانس اول انتخابات است ایشان بزرگترین خصیصه اش مردم داری است وتنها کسی است که 3باره رباربیشتر ازدوره قبل رای آوردند واین صداقت ودرستکاری ایشان را ثابت میکند

  پاسخ دادن
 5. 16

  پیمان قادری

  بسمه تعالی
  من می خواهم مثال یک پوستر هنری را بزنم!!
  یک پوستر هر چقدر زیبا و شکیل باشد اگر با فهم مردم همراه نشود با تمام زیباییش بی ارزش است.
  بنده دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق هستم و از ایشان شناخت دارم ایشان بامردم است و این خصلت بسیار مهمی است.
  مردمی بودن یکی از ارکان لاینفک نماینده مجلس است یکسری افراد نامشان سال به سال درون توده مردم نیست اما در زمان انتخابات قد علم می کنند.
  آرزوی توفیق برادرم محمد علی رضایی و تمامی دلسوزان این خطه را از خداوند منان خواستارم.

  پاسخ دادن
 6. 15

  ماكوان

  متاسفانه يكي از مشكلات ورود دموكراسي و عناصر مرتبط با آن در جامعه ي كه هنوز از مرحله طايفه گري و عشيره گري عبور نكرده است، همين عوام شدن مردم و انتخاب افرادي است كه مفهوم شهروندي، انسان جهان وطن و نماينده بودن را درك نكرده اند. براي همين بيشتر مواقع به جاي انتخاب افراد شايسته و داراي صلاحيت، افرادي انتخاب مي شوند كه مي خواهند از طريق رسانه و مخصوصاً عكس و . . . خود را به جايي برسانند و در عوض فقر و توسعه و نيافتگي منطقه را بازتوليد مي كنند. به نظر من بيشتر عزيزاني كه رشته نامرتبط دارند و آگاهي علمي از حوزه هايي مثل سياست، جامعه شناسي، قانون، تاريخ و فرهنگ ندارند و بيشتردانششان شفاهي و در سطح شعور متعارف است. و البته با عناوين پزشك و كارشناس و مدير و حسابدار و . . . از افكار عمومي سوء استفاده مي كنند بهتر است، بشينند و واحدهايشان را خوب پاس كنند و به جاي پرداختن به حوزهاي كلان، و نا مرتبط با دانش آنها، حداقل سعي كنند به يك تكنوكرات و متخصص خوب تبديل شوند. سابقه نمايندگان مجلس، بعد از انقلاب، نشان مي دهد كه عدم انتخاب افراد نامناسب، صدمات جبران ناپذيري بر فرهنگ و جامعه اورامانات وارد آورده است. صدماتي كه به راحتي قابل جبران نيست و پيامدهاي مختلفي مثل فقر، مهاجرت، صدمات زيست محيطي و . . . به بار آورده است.

  پاسخ دادن
 7. 14

  بی طرف

  درپاسخ دانشجوی گرانقدر دوره دکترای حسابداری چه کسی پاسخگویی بن بست شدن و ویرانی بخش محروم ومرزی باینگان است ؟

  پاسخ دادن
  1. 14.1

   دانشجوی دکترای حسابداری

   با سلام و احترام خدمت تمامی باینگانی های عزیز
   در پاسخ به بیطرف محترم ، بنده نظر شخصی ام را مطرح کردم که پاوه از همه جهات از تمامی شهرستانهای ایران از نظر اقتصادی ، عمرانی ، آبادانی …………. عقب و جا مانده است .بایگان عزیز هم بخشی از پاوه میاشد عزیزم.
   مثلا از نظر جاده سازی شهرستان پاوه و اورامانات آخرین شهرستان از نظر راهسازی و دستنداز در سطح کل کشور می باشد. از قازانچی تا پاوه 1279 دستنداز در حد چاله وجود دارد!!!!!!!!!!!!!!!! آقای نماینده جناب آقای منوچهری بنده به عنوان یک شهروند از نمره 20 نمره مردود 4.25 را بهت میدم…………………… فقط بلد بودی با افراد متعدد مثل یکسری از اعضای شورای اسلامی پاوه عکس رنگی بگیری………………………..

   پاسخ دادن
   1. 14.1.1

    قادر باینگانی

    با عرض سلام …در جواب دانسجوی دکترای حسابداری …..من ب عنوان یک شخص باینگانی قبول دارم ک باینگان و اطراف محروم هستند اما این محرومیت ب دوران دکتر منوچهری برنمیگردد عوامل مختلفی از جمله صعب العبور ی مناطق وعوامل دیگر …اما در این دوران دکتر منوچهری گازرسانی ب باینگان شروع شده ک منشا خیر است و جاده در حال بهسازی است

    پاسخ دادن
    1. 14.1.1.1

     مهسا

     در جواب اقای قادر باینگانی عرض کنم که نماینده کنگاور فتح الله حسینی کاری کرد که وزیر راه شخصا با ماشین به جاده های کنگاور اومد و از جاده هاش دیدن کرد و بودجه هنگفتی بهشون تعلق گرفت و نتیجش هم الان جاده بزرگراه مانند و راحت.نماینده ما هم فقط حرف زد فقط وعده داد.نتیجش وضع امروز شهرمون از هر نظر ضعیف ترین شهر استان هستیم.وبازاریان شهرمون متاسفانه….حرف زدن فایده ای ندارد امیدوارم کسی بیاید و از ایشان در مورد این چند سال جواب بخواهد.که جناب نماینده شما چه خیری برای شهرما داشته ای؟؟؟؟؟؟؟؟

     پاسخ دادن
     1. 14.1.1.1.1

      قادر باینگانی

      سلام خانم مهسا…معذرت خبرتان تا حدی اشتباهی بود حسینی نماینده کنگاور نیست …نماینده قصر شیرین و….است .در ضمن نیازی نبست وزیرو ب اونجا بکشاند چون مسیر عتبات عالیات است وزیر باید اونجا برود..در ضمن اگه ب وضعیت راههای اورامانات بنگرید تقریبا اداره راه در هر ۴شهرشتان فعال است اونم ب همت فعالیتهای دکتر منوکهری است ک اعتبار خاصی برای راههای اورامانات جذب کرده است.

      پاسخ دادن
 8. 13

  لطفی

  نه رای نخواهی آورد
  این نوشته خود محکی است برای رای که همه مخالف هستند پس نیا نیا نیا که نخواهی برد

  پاسخ دادن
 9. 12

  دانشجو

  [جناب رضایی اینجا استعفات اعلام شده یا تبلیغ وعکس ؟البته میدانم عکسات زیاده بخصوص کنارمسولین ودر جلسات شورای اداری.همیشه گوشیتومیدادی به کسی وبا زشتهای متعدد ازت عکس میگرفتن.کاربران سایتهای مختلف منتظ سیل عکسهای جناب رضایی باشن

  پاسخ دادن
 10. 11

  اگاه

  ازیکی ازدوستان مشترک رضایی و رووف قادری حدود جن ماه پیش شنیدم که رووف و رضایی یدک همند و هردو اسم مینویسند اگر رووف تایید شد اون اگرنشد رضایی را علم میکنند کور خواندین عالیجنابان

  پاسخ دادن
 11. 10

  مهرداد

  منیش چه نیت موافقه نان کاک کوسالان

  پاسخ دادن
 12. 9

  مهسا

  متاسفم براتون که نظر منو پاک کردید .حتما میترسید روزی این اقا نماینده شه بیاد علیه شما بشه.واقعا که جناب صالحی بسیار ادم ترسویی هستی.

  پاسخ دادن
 13. 8

  دانشجوی دکترای حسابداری

  با سلام و احترام خدمت خوانندگان محترم سایت سلام پاوه
  موضوعی که در کاندیتاتور بودن یک کاندیدا در هر گونه انتخاباتی مطرح و مهم می باشد این است که اولا به فکر مشکلات مردم از دیدگاه اقتصادی ، عمرانی و شکوفا بودن محدوده انتخاباتی خود باشد ثانیا به عنوان نماینده مثلا در مجلس بیان عمل داشته باشد و ثالثا که از همه مهمتر می باشد ترسو نباشد و محافظه کارانه عمل نکند……………..
  تحصیلاتم مهم مباشد اما به نظر بنده مهمتر از تحصیلات ، مدیریت و پیگیر بودن مشکلات مردم از نزدیک از همه نظر از اهمیت خاصی برخوردار می باشد . طی چند دوره گذشته در این منطقه تنها نماینده ای که توانسته کارهای مهم و بزرگ را برای این منطقه انجام داده باشد ( از جمله آوردن گاز به پاوه و اورامانات) کسی نبوده ، جز مصطفی محمدی که 6 کلاسم سواد بیشتر نداشته اما چون از نظر مالی تامین بوده و فقط و فقط به فکر مردم بوده و بنده به عنوان یک دانشجو در تهران از نزدیک به راستی شاهد پیگری این نماینده در رابطه با مشکلات مردم بودم …………
  حال نطر شخصی بنده این است که مردم فهیم منطقه این دوره انتخابات را با دوره های دیگر متمایز بدانند چون 8 سال است که نماینده قدرتمند و توانمند از همه نظر در این منطقه به مجلس راه پیدا نکرده است و مردم به فکر عشیره بازی نباشند علی الخصوص پاوه از همه جهت جا مانده است و مردم عالی ترین کاندید را برای امسال انتخاب کنند.

  پاسخ دادن
 14. 7

  h-a

  من کاملا با حرفهای کوسالان موافقم.واقعاً حرف دل ما هم اینه.

  پاسخ دادن
 15. 6

  حسنی

  کوسالان عزیز
  با نظرتان موافقم
  همه ما وظیفه داریم شرایطی را ایجاد نماییم تا نخبگان و افراد توانمند و متعهد دیارمان (فارغ از بحثهای عشیره ای یا جاف و هورامی بودن و …) به میدان بیایند. باور بفرمائید افراد زیادی شاید در حد دکتر عثمانی (نماینده بوکان) داریم که بایستی از آنها بخواهیم به صحنه بیایند.
  ضمن احترام به اینهایی که اکنون بعنوان کاندیدا مطرح هستند بایستی عرض نمایم افراد خوبی هستند اما نماینده خوب و اصلح شرایطی دارد که خیلی از اینها ندارند.

  پاسخ دادن
 16. 5

  کوسالان

  با ارزوی موفقیت برای اقای رضایی من بعید میدونم بتونه رای بیارن . سابقه ی مدیریتی ندارم و تحصیلات دانشگاهی هم ندارن ایشان دانشجویی ترم اول دانشگاه ازاد سنندج هستن. چندها دوره تمامی نمایندگان مون فقط واسه پر کردن جیب خودشون به مجلس میرن.
  دکتر قسیم عثمانی طراح سوالات ارشد و دکترا نماینده مردم بوکان اولین سالی که به مجلس رفت.در دانشگاه ارومیه گفته بودن ماشین زیر پام پرادو ۲۰۰۷ بدونین نیازی به پول و مقام ندارم فقط مردم بوکان ازم درخواست کردن و خودم محرومیت مردمم رو احساس میکنم پس برخودم لازم دونستم که در انتخابات شرکت کنم که چندین دوره س نماینده مردم بوکان میباشن. من کاری به جاف و هورام بودن کاندیدا ها ندارم در اورامانات افراد باسواد و بی نیازی داریم اما نمیدانم که چرا خودشون رو درگیر نمی کنن . با احترام به اقای رضایی امیدوارم موفق باشن اما میز مجلس نماینده اورامانات نیاز به کسی دارد که درد مردم رو احساس کنه و مردم رو کمک کنه . محرومیت رو ببینه و برای حل محرومیت مردم تقاضاهای داشته باشه نه باند و باند بازی راه بندازه .

  پاسخ دادن
 17. 4

  محمد یوسفی

  اقای رضایی بفرمایند در طول سه دوره شورا چکار کردند بهتر اینه ب موکلانش در شورای شهر جوانرود ک بهشان وعده و وعید داده بود فکر کند نه اینکه در وسط راه ب خاطر پست ومقام دنیایی بهشون پشت کند…

  پاسخ دادن
 18. 3

  اسامه

  با جان ودل از سردار رضایی حمایت میکنیم از همین الان نماینده ی دور بعد بدونید سردار رضایی

  پاسخ دادن
 19. 2

  فرزندان جوانرود

  من ی جوانرودی قدیمی هستم .محمد علی رضایی ب هیچ جا نخواهد رسید ….

  پاسخ دادن
 20. 1

  همشهری

  آرزوی موفقیت برای شما دارم

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.