4 Comments

 1. 4

  حیدری

  جناب آقای لهونی
  با بخش پایانی نظرتان یعنی اختصاص بخشی از آب سد سیروان به منطقه کاملاً موافقم.

  پاسخ دادن
 2. 3

  دلشاد عزیزی

  در این شرایط بی آبی که اکثر شهرهای کشور از لحاظ آب در شرایط سر به سر و بحران قرار دارند سیروان و آب بل هدیه ارزشمندی برای منطقه ماست لذا همچنان که آقای لهونی فرمودند لازم است مسئولان به فکر استفاده از این آب برای منطقه باشند . تا شاهد خشک شدن طبیعت زیبای شهرمان که با روحیه و زندگی مردم عجین شده نباشیم . با همت والایی که از مسئولان شهرستان بخصوص امام جمعه محترم سراغ داریم تحقق این هدف دور از انتظار نیست

  پاسخ دادن
 3. 2

  رها

  اميدواريم كه مسئولين پيگير اين حق مسلم باشند و از نظرات كارشناسان خبره و دلسوزان بهره ببرند

  پاسخ دادن
 4. 1

  برهان لهونی

  با عرض سلام واحترام:
  پس ازآن همه بیم وامید و دلواپسی ،تا اینجای کار، از: این اتفاق فرخنده … که احتمال زیادی داشت ؛نتیجه ای غیراز این داشته باشد !؛ مسرور شده ایم !!!!
  _ به سهم خود، از : تمامی عزیزان فهیم واهل فنمان (هرچند با دو دیدگاه کاملا متفاوت ) که :با دلسوزی، تخصص ، مهارت ،تعهد وسختکوشی تمام : مصالح منطقه ای وملییمان را پیگیر بوده و هستند!؛کمال تشکر را داریم !!!!
  البته :
  این را هم می دانیم که: به احتمال بسیار قوی ،خوشخیالی مطلق ، خود محوری ناشایست ، عدم مشاورت جوئی ومشارکت پذیری مغروارانه وغیر مغروارانه ، مصلحت اندیشی های غیر عادلانه …(از هر جانب ) و با هر شکل وشمایلی که باشد!؛(ضمن افزایش ریسک غیرمتعارف)،موجب: تلخ کامی، شکست و سرخوردگی …..تاسف بار خواهد شد !!!!!!!!!!!!
  به هر تقدیر:
  دراین مهم نیز : احتیاط و همدلی راشرط واجب دانسته!؛واستدعایمان این است که:
  تا مقدور، عادلانه و مقبول گردد؛ سنگ تمام گذاشته؛ تا : بشود؛ ضمن در نظر گرفتن ؛حداکثری حقوق حقه ی این مردم شریف که: در طول تاریخ جان ومال و آسایش …خود را نثار ملت ومیهن عزیز نموده اند ومی نمایند!!!!!
  با :حق تقدم ،صمیمیت ودرایت بایسته: همه وهمه اعم از دولتمردان ، برنامه ریزان ،متخصصین ،نهادهای مردمی و… دراین راه: اهداف عالیمان را به هم نزدیک ومتعالی سازیم (انشاالله)تا…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  امید آنکه: پیشنهادات == را در سلام پاوه وپاوه پرس… مبنی بر: مختصری تجدید نظر در اهداف سدهای سیروان در استانهای کردستان وکرمانشاه ،ازجمله :در تراز آبگیری ومیزان برق تولیدی سد داریان که : از جهات مختلفی قابل تامل وبررسی واقع بینانه ی فنی … است وهمچنین درخواست تخصیص سالانه حداقل 50 ملیون متر مکعب از آب بل وسیروان را: برای مصارف مختلف بسیار بلند مدت منطقه: بی اهمیت تصور ننموده؛ و مغرورانه نادیده نگیریم !!!!! (به فرض آنکه: اندکی کارشناسی شده است )
  محترمین : جناب ماموسا ، جناب نماینده ، جناب فرماندار … لطفا این درخواست را(بویژه: جناب فرماندار )ایدالیستی مطلق تصور نفرمائید
  روی آن با آینده نگری و واقع بینی وشناخت… تامل شده است!!!!!؛
  {لا اقل :جناب ماموسا مستحضر هستند که: بیگانه از این مسائل نبوده ام و شاهد بوده اند که همیشه: احترام وبهروزی عزیزانم را در چهارچوب مصالح وبرنامه های ملی و منطقه ای(درحدتوان وامکانم) مقدم بر مصالح فردی دانسته ومی دانم و!انشاالله تا :باشم چنین خواهد بود!}
  در خاتمه:ازبابت پر گوئیم پوزش می خواهم .

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.