7 Comments

 1. 7

  ناشناس

  اگر می خواهی انسان واقعی را بشناسی کسی است که با حیوانات مهربان باشد
  می گویند در استرالیا اگر کسی حیوانی را اذیت کند به افریقا تبعید می شود

  پاسخ دادن
 2. 6

  آشنا

  بسیار دردناک و ناامید کننده است وقتی که میبینیم حسهای زیبای انسان نقششان کمرنگ شده وما انسانها نه مانند موجودی عقلانی بلکه همچون یک درنده بینظیر عجیب الخلقه به صورت جمعی به یک حیوان بی دفاع زخمی با بیشرمانه ترین روش حمله کرده و آن حیوان را با نهایت زجر می کشیم.
  مات و مدهوش در تحلیل این حادثه و حادثه های امثال این و بدتر ازاین مانده ام که چگونه انسانهای طبیعت دوست و دلسوز گذشته (حداقل در منطقه ما) در عرض چند دهه اینگونه تغییر ماهیت و روش داده ودرحال ایجاد و توسعه( دنیایی جدید و بی رحم) هستند .برای خودم علتهایی را میبینم که شاید جایشان در این بحث نگنجد….

  پاسخ دادن
 3. 5

  شهروند

  نه تأسف این جانداررو برمیگردونه نه بیانیه یا باید مسؤلان همکاری کنند که نمیکنند. پوست این حیوانات ازقیمت بالایی برخورداره امکانش هست شیطانه دیگه ادم رو گول میزنه

  پاسخ دادن
 4. 4

  هادی

  لعنت خدا بر کسانی که این زبان بسته را اینطور جنایتکارانه از بین بردند

  پاسخ دادن
 5. 3

  طالب حیدری

  سپاس از سایت سلام پاوه که انصافا جایگاه خود را به عنوان یک سایت خبری و حامی محیط زیست در شهرستان پاوه و استانهای کرمانشاه و کردستان پیدا کرده است.

  پاسخ دادن
 6. 2

  ماهان

  واقعا سزاواریم بر سر آنکه هر چه بر سرمان بیاید از این بی فرهنگیهای زمانه . آیا این حنایت را دولت که حامی حانوران است باید برتابد . وظیفه هر فردی است که این مسببان را به سزای عملشان بسپارد و اگر دولت از این کار عاحز است که حتما هم هست چون (بل نابود شد و کاری نکرد) بارها چنین مشکلاتی روی می دهد و کسی گوشش بدهکار نیست باید ان جی او ها خاطیان را مجازات نمایند .

  پاسخ دادن
 7. 1

  ضیایی

  دستمریزاد به هموطنان طبیعت دوست باینگانی

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.