7 Comments

 1. 7

  آرام

  آقا میلاد کمی آرام تر . این گفته های شما واقعا انسان را متاسف می کند .
  مردم خود قضاوت کرده اند ، می کنند و خواهند کرد . امیدواریم در برخورد با مسایل روش دیگری را در نظر بگیری .

  پاسخ دادن
 2. 6

  سرکوان

  با سلام و خسته نباشید .
  1111111
  در واقع ما باید به اهداف این دو سایت خوب بنگریم و مقاصد آنها را بسنجیم .
  بعضی افراد هستند که فقط و فقط اسم و نام می خواهند و دائما برای آن کوشش می کنند و حاضرند که هزینه های زیادی در این راه هم صرف کنند که امیدواریم از این کارها دست بردارند و رسالت خود را به نحو احسن انجام دهند . بعضی دیگر هستند که به خاطر خدمت به مردم وارد میدان شده اند که امیدواریم این گروه و افراد در رسیدن به هدفشان موفق باشند .
  2222222
  عملکرد شورا و شهرداری شهر پاوه نسبت به دوره قبل بسیار خوب می باشد واز همه مردم خواهش می کنیم که آنها را یاری کنند . البته اشکالاتی هم مشاهده می شود که امیدواریم اصلاح کنند .

  پاسخ دادن
 3. 5

  محمودی

  سلام خدمت کاربران و مدیریت محترم سایت والله تا جای ما خبر داشته باشیم پاوه پرس شده سایت شورا و شهرداری و تبلیغات شورا چرا میلاد خان نارحت میشی سلام پاوه حقیقت و گفته برادر

  پاسخ دادن
 4. 4

  مدریک ولدبیگی

  با سلام تشکر از مدیریت سایت سلام پاوه و همه کاربران گرانقدر
  به یقین عملکرد شورای شهر پاوه به نسبت دوره قبل بهتر بوده وجا دارد بابت زحمات انها تشکر و قدر دانی شود. هر چند کاستی هایی هم مشاهده می شود.
  معمولا ما بیشتر نیمه خالی لیوان رو می بینیم و به همین خاطر است که گلایه از این عزیزان در رسانه ها و محافل بسیار دیده می شود البته بخشی از این بدبینی و نارضایتی بخاطر عملکرد بسیار ضعیف و خیانتهای شورای دوره قبل است که در دید مردم نسبت به شورای این دوره تاثیر زیادی داشته، اما با این حال تا رسیدن به شرایط ارمانی راه زیادی مانده و امیدواریم با تلاش بیشتر و روشنگری های به موقع و استفاده از استعدادهای موجود به قسمت اعظمی از خواسته های مردم جامه عمل بپوشانند.
  اما نگرانی این عزیزان از عدم همکاری و گلایه و انتقاد های همشهریان تا حدی بجاست و این نگرانی و نارضایتی تقریبا دوطرفه است.
  اگر همشهریان از ترس بدتر شدن شرایط همیشه ساکت باشند و تعریف و تمجید از مسءولین بابت انجام وظیفه را سرلوحه کار خود قرار دهند و… ایا شورا و شهر موفق و پویایی خواهیم داشت؟!
  به نظر من اگر انتقاد و پیشنهاد و گلایه و …با هدف تخریب انجام نگیره نتنها مشکلی ندارد بلکه باید موجب دلگرمی باشد و انها باور کنند که تنها نیستند و از همراهی و پشتیبانی مردم برخوردار هستند.
  مخاطب صحبتهای اقای مشیری قبل از عموم مردم، شورا و شهردای بوده و کاربران با نظرات خود به نوعی از منتخبین خود دفاع کرده اند و انتظار میرود با توجه به حساسیت موضوع تصمیم گیری در این مورد با عجله انجام نگیرد و تمام جوانب را در نظر بگیرند
  با تشکر

  پاسخ دادن
 5. 3

  میراوا

  با سلا
  در اینکه این دو سایت در بین مردم دارای جایگاهی هستند شکی نیست هرچند که می تواند بعلت خالی بودن صحنه از دیگران هم باشد
  مطمینا عزیزان در این دو سایت زحمات زیادی را تقبل نموده اند که درجای خود قابل تقدیر است.
  اما نکته که بدرستی در متن همین مطلب مورد تاکید قرار گرفت آزادی بیان کاربران است که همواره بایستی مورد توجه قرار گیرد زیرا در این صورت است که می توانیم شورا را نماینده مردم بدانیم و یا اینکه سایتی را بیطرف بنامیم

  پاسخ دادن
 6. 2

  مهربان

  چه خشن ؟؟؟؟،کمی آرامش به خرج بدین ناسلامتی شما همکارین ودربسیاری از مراسمات باهم و در کنار هم هستین روانیست انسان همکار خودش را اینگونه به زمین بزند اگر آنها با این عکس العمل شما لطمه ای ببینند ،یقینا شما دوبرابر لطمه خواهید خورد ،پس کمی باسعه ی صدر ودانش بیشتر مطالبتان را گزینش کنید وبرای همدیگر باشید نه برابرهم،وآدم در رقابت سالم پیشرفت خواهد کرد وبه جایگاهی والاتر میرسد ،
  به امید آنکه همیشه بهترین ها رابرای هم بخواهیم تابه جایگاهی که لایق بهترینهاست برسیم ……….سایت پاوه پرس وسلام پاوه هر دو ازبهترین سایتهای منطقه هستند ودرشان این دو سایت نیست که درگیر حاشیه های بی ارزش بشوند

  پاسخ دادن
 7. 1

  نکته

  چه راحت وآسو ده با شخصیت وآبروی افراد مختلف بازی میشود از طرف کسانی که مدعی هستند هم به ما توهین شده و‌‌یا حق ما پایمال شده!

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.