12 Comments

 1. 12

  سروش

  به نام جان آفرین
  نامه ای سرگشاده به تمام مسئولین محترمی (علی الخصوص اداره راه ) که در انجام وظیفه مرحمت نموده و کوتاهی میفرمایند که مبادا نیروی کار این مملکت که ایشان باشند هرز برود و توانی برای انجام سایر امور مهمتر از انجام وظیفه نماند.
  آقای مسئول محترم تا حالا چند بار از کارمنداتون خواستین یه آمار از تصادفات منجر به مرگ از زمان ریاست شما در اون اداره ای که هستین بهتون بدن ؟ آیا اگر این آمارو بهتون دادن سعی کردین ریشه یابیش کنین یا فقط به منشیتون دادین بایگانیش کنه برای قطور شدن زونکن آمار؟؟اگه ریشه یابیش کردین به چه نتیجه ای رسیدین ؟ رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی عامل ۹۰% این تصادفات بود؟؟؟؟اره ؟خیلی شیک و مجلسی یک نامه ای نوشتین و نظر کارشناسی خودتونو گذاشتین کنار آمارو فرستادین رفت. توپ هم دوباره افتاد تو زمین ما مردم از خدا بی خبر که قدر زحمات شما رو نمیدونیم .
  هر بار که خبر بهت میرسه یک ماشینی از مسیر منحرف شده و افتاده تو دره و همه سرنشیناش درجا مردن چه حسی داری؟
  روت میشه تو آیینه نگاه کنی؟
  هنوزم روت میشه روزی ۲-۳ ساعت از وقتی رو که قراره خدمت کنی به اسم نماز توی اتاقت با درهای بسته بگذرونی؟
  بابا اخه نا مسلمون حداقل حقوقی رو که میگیری حلال کن .
  هیچ جای ایران نمیتونی کوچیکترین مسیر کوهستانی بدون گارد ریل پیدا کنی مگر اینکه مسئول محترم اونجا هم مثل شما از اون مرحمتایی بکنه که اولش گفتم .
  بابا بخدا از یه بچه ی ۵ ساله هم بپرسی میفهمه که این جاده هایی که روزهانه صدها نفر از مردم ما از اونجا میان و میرن ۱% هم ایمنی ندارن. اخه اون کارشناسایی که شما باهاشون کار میکنین چه توی مغزشون میگذره ؟
  شماها میدونین بخاطر کمکاری شما توی این ۲-۳ سال چند نفر جونشون از دست دادن؟
  بابا اس کنین دیگه . خب برادر من توکه میدونی کار بلد نیستی مثل ادم بیا استعفا بده برو یه جای دیگه سرگرم دزدی باش. بخدا بازی با جون مردم روش مناسبی برای دزدی نیست

  پاسخ دادن
 2. 11

  فرامرز رشیدی

  “”””بازگشت همه بسوی اوست””””
  ﺿﺎﯾﻌﻪ ﺩﺭ ﮔﺬﺷﺖ ﻣﺮﺣﻮﻡ جوانمرگ استاد جهاندار امینیان ﺭﺍ ﺧﺪﻣﺖﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻭ ﺍﻗﻮﺍﻡ ﻭ ﺁﺷﻨﺎﯾﺎﻥ ﺁﻥ ﻋﺰﯾﺰ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺭﻓﺘﻪ و مردم شریف نودشه ﺗﺴﻠﯿﺖﻋﺮﺽ نموده ﻭ ﺍﺯ ﺩﺭﮔﺎﻩ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻣﺘﻌﺎﻝ ﺑرای آنمرحوم ﺭﺣﻤﺖﻭﻣﻐﻔﺮﺕﻭﺍﺳﻌﻪﻭﺑﺮﺍﯼﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ی محترم داغدار جهاندار عزیز صبر و شکیبایی مسألت می نماییم.
  روحش شاد یادش گرامی
  خداوند قرین رحمتش فرماید.
  .””آمین یارب العالمین””

  پاسخ دادن
 3. 10

  آسو احمدي

  با سپاس از اطلاع رسانی سایت.
  دیروز در منطقه ارتفاعات مهری سووره در نودشه هم آقای اسکندر … بر اثر انفجار مین جان خود را از دست داد.
  لطفاً اطلاع رسانی کنید

  پاسخ دادن
 4. 9

  اورامانات

  ضمن تسلیت به این خانواده داغدار.
  خدمت شهروندان عزیزعرض کنم کاراین اداره ازروی ازمایش وخطاست ومتاسفانه دم ازکارفنی وکارشناسی می زنندوهرجاکه تصادفی منجربه فوت عزیزی بشه فردابس فردامی رن دیوارچینی ونصب گاردریل و…

  دوسه سال بیش جنب اهن فروشی اقای انفرادی جاده انتهای چورزی تصادفی شدکه جوان ۲۲ساله ای فوت نمودعلت ان هم نبوددیواروگاردریل بودکه پس ازان شروع کردن به دیوارچینی و…
  این نمونه اثبات این جریان که باسهل انگاری وغیرکارشناسی اداره راه وشهرسازی جان افرادزیادی دراین شهرگرفته می شود

  پاسخ دادن
 5. 8

  مختار برزگر

  به قولی از دکتر انوشه ریشه تصادفات رانندگان این است که :
  رانندگان امروز با ماشین های فردا در جاده های دیروز رانندگی می کنند
  ضمن تسلیت به خانواده محترم و معزی آن عزیز سفر کرده امید است ضریب امنیتی راهها نیز بیشتر و بالاتر رود

  پاسخ دادن
 6. 6

  ..fateh gelali

  سلام، متاسفانه درکشور ما ومخصوص تر ومحسوس تر در شهرستان ما تا اتفاقی نیفتد هیچ مسوول به فکر خدمات وخدمت رسانی در حیطه کار خود نیست، واما داغ دل این عزیز وصدها عزیز دیگر که بر اثر سهل انگاری مسوولین به دلشان نشسته به راحتی ارام نمیگیرد.باتشکر وخسته نباشید به مدیر محنرم ودلسوز سایت

  پاسخ دادن
 7. 5

  شورژي (كريم . ن)

  با عرض تسلیت به تمامی هموطنان گرامی
  از نزدیک با آقای امینیان آشنا هستم. یادم می آید روزی که به زادگاه خود (هانه گهرمله) رفتم و آبگرمکن منزل پدری خراب بود. با یک تماس آقای امینیان با ماشین خود به منزل آمده و با تردستی و مهارت در خوری آبگرمکن را تعمیر و راه اندازی کرد.
  مقاله آقای امینی هم که اشاره کردید را خوانده ام . آنوقت آنقدر برام مهم نبود هر چند می دانستم که چیزهایی که مطرح کرده اند واقعی و از روی صداقت و مسئولیت ایشان می باشد.
  اما بعد از مدتی که آمار تصادفات را بیشتر نظاره کردم آنوقت بیشتر به اهمیت موضوع پی بردم.
  الان هم تنها کسی را که در این امر دخیل می دانم سکوت و ندانم کاری اداره راه در بازسازی، ریل گذاری، و ایمین کردن جاده های شهرستان و از آن جمله محور نودشه پاوه و نودشه تا تته و … می باشد.
  از فرمانداری محترم تقاضای رسیدگی داریم.
  دیگر نباید به سکوت بگذرد.

  پاسخ دادن
 8. 4

  محمد

  چرا در این سایت براحتی با شخصیت افراد بازی میشه و مثل آب خرودن افراد هتک حرمت و تخریب میشن !!!!!

  پاسخ دادن
 9. 3

  شهروند نودشه

  با سلام خدمت مدیریت سایت و تمامی دوستان تسلیت میگم این حادثه ی ناگوار رو … متاسفانه همونطور که اقای رستمی فرمودند نودشه یک شخص عادی رو از دست نداد… و این اولین قربانی نبود …. بی مسولیتی مسولان و نادیده گرفتن درخواست های مردم از طرف مسولین هر سال باعث تکرار این حوادث می شود … ما مردم نودشه به تمامی مسولان و کسانی که کوچیکترین نقشی در این زمینه دارن به شدت معترض هستیم و تقاضا داریم در زودترین زمان قبل از وقوع حلدثه ای دیگر به این مشکل بزرگ رسیدگی کنند…

  پاسخ دادن
 10. 2

  نودشه ب ر

  با سلام
  امیدوارم انتقاد سازنده بتونه راهی به سوی آبادانی این مرزو بوم باشه.
  متاسفانه اداره ی راه و شهرسازی در سطح شهرستان پاوه با عملکرد ضعیفی مواجه است.
  مسئولان این اداره باید در قبال جان همشهریان پاسخگو باشند.هر ساله ما شاهد به سوگ نشستن خانواده هایی هستیم که روزهای شادیشان را با اشک فراق عزیزانشان به شب میرسانند.
  آیا سکوت در مقابل این حادثه ی دلخراش میتواند راهکار و مرهمی بردل زخم خورده ی همسری باشد که در انتظار به دنیا آوردن یادگاری شوهر از دست رفته اش است،باشد؟؟؟؟؟
  مسئولان اداره ی راه باید پاسخگو باشند.باید جوابگوی زنانی باشند که بی سرپرست شده اند.فرزندانی که بی پدر شده اند.
  از مدیریت محترم سایت بخاطر انتشار این خبر نهایت تشکر را دارم.امید است که جناب فرماندار محترم،امام جمعه ی محترم،نماینده ی محترم در مجلس شورای اسلامی و تمامی عزیزانی که در این امر مهم میتوانند برای بهبود راههای مواصلاتی پاوه به گردنه ی صعب العبور ته ته اقدامی کنند،با درایت منشی و حسن نیت خود تر تیبی اتخاذ فرمایند که دیگر شاهد ریختن اشکهای عزیزانمان نباشیم.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.