دادستان کرمانشاه هشدار داد: برخورد جدی با متعرضین به بیت‌المال قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » دادستان کرمانشاه هشدار داد: برخورد جدی با متعرضین به بیت‌المال

به گزارش سلام پاوه : دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از برخورد جدی دستگاه قضایی استان با متعرضین به بیت‌المال خبر داد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، مجتبی ملکی در جلسه شواری پیشگیری از وقوع جرم که با موضوع مقابله با دادستان کرمانشاهزمین‌خواری در سالن جلسات دادگستری کل استان برگزار شد، اظهارکرد: از زمان ریاست جدید دادگستری کل استان تاکنون چهار جلسه شورای مبازره با زمین خواری برگزار شده که این جلسات 45 مصوبه داشته است.

 وی ادامه داد: پلیس‌های تخصصی امور اراضی و منابع طبیعی استان به صورت ویژه مشغول گشت زنی و رصد هرگونه تخلف در این زمینه هستند.

 ملکی تصریح کرد: خوشبختانه با اقدامات مثبتی که در این راستا صورت گرفته از ابتدای سالجاری تاکنون حتی یک مورد گزارش ساخت و ساز غیرمجاز جدید در اراضی ملی و منابع طبیعی استان نداشته ایم.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه با بیان اینکه در دادسرای کرمانشاه شعبه‌ ویژه ای به این موضوع اختصاص داده شده، گفت: پرونده های موجود در این رابطه را با جدیت ویژه ای بررسی می کنیم، اما متاسفانه در این بین می بینم که برخی مسئولین به وظایف قانونی خود عمل نمی کنند.

 وی خاطرنشان کرد: در مرکز شهر کرمانشاه ساختمان‌های چندین طبقه ای وجود دارد که حتی یک پارکینگ هم ندارند، اما شهردار کجاست که این موارد را بررسی کند.

 ملکی تاکید کرد: از امروز اعلام می کنیم هرکسی به وظایف قانونی‌اش عمل نکند، با او برابر قانون برخورد جدی و بدون اغماضی خواهیم داشت.

 دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: برخورد بدون اغماض و چشم پوشی در دستور کار دستگاه قضایی استان است و این کار را از درون خود دستگاه قضایی آغاز کرده‌ایم.

 وی با تاکید بر اینکه برخوردها شروع شده است، افزود: از شهرداری کرمانشاه می‌خواهیم پای کار بیاید و پاسخ این همه ساخت و ساز غیرمجاز که بدون ضابطه و تنها براساس رابطه ساخته شده‌اند را بدهد.

 ملکی تصریح کرد: مگر می شود ساختمانی که 50 واحد دارد بدون حتی یک پارکینگ ساخته شود و شهرداری کاری با مالک آن نداشته باشد، اما فرد بیچاره‌ای در حاشیه‌های شهر یک خانه 50 متری احداث کند و تنها یکی دو متر اضافه ساخت داشته باشد و او را در کمیسیون ماده 100 به صلابه بکشند.

 دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در پایان یکبار دیگر تاکید کرد که برخورد جدی و بدون اغماض با موارد تخلف اینچنینی در دستور کار دستگاه قضایی استان است.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. امير دارستان

  با تشكر فراوان از دادستان محترم كرمانشاه
  اميد است اين مصوبه ها به عمل تبديل شود . همه بي صبرانه منتظريم

 2. مدرک عزیزی

  امید است دادستان محترم نیز نگاهی به وضعیت نامناسب پاوه نیز داشته باشند چرا که در اینده نزدیک سیاحتگاه کوچکی هم یافت نمی شود

 3. ناشناس

  “برخورد جدی و بدون اغماض” !
  یعنی برخورد های غیر جدی و با اغماض هم وجود دارد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |